» »

!!! H2O BLOK !!!

!!! H2O BLOK !!!

glavic ::

povosd pise kok je baker pocen sm k ga nikjer ne prodajajo
rabil bi mere 5x5x3(4) poln bakrni kos da si naredim blok
ce bi kdo vedu kje se da to kupt ??
Musselli bizi

TESKAn ::

Novogoriška Metalka v Ljubljani.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

glavic ::

in ta je kje ?
v metalki v bezigradu sm ze bil pa nimajo...
Musselli bizi

sinko999 ::

Se pridružujem vprašanju da ne bom pisal novega topica
Če bi mogoče vedel za tako stvar u MB-ju lahko je tudi valjanec bom ga za ven drezal .

LP
Ni? ni ve?no !

OZZY ::

V Goriški cesti (Metalka) v Lj imajo 15mm debele in 100mm široke kose. Kila pa stane 1350 sit-ja baker računajo na kilo in se kar hitr nabere tista kila. Debelejšega bakra pa pri njih zadnjilč ni bilo.

glavic ::

kje bi lohk dobil pol se "ventile" ki pac grejo na blok in pol na slavf ?
Musselli bizi

Bungee- ::

Metalka barvne kovine v Ljubljani (siska). Jest sem tam dobil kos bakra in sicer 30mm x 50mm x 100mm. je pa res da je baker specificno precej tezak in je ta kos bakra cca 2 kg. Aja a bi se dalo zmenit za kaksno rezkanje bakra, sam namrec nimam te opreme (se) :D Pa velik uspeha pri obdelovanju bakra!
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

kayot ::

Če hočeš ventile za šlauf se zmen z IR_Babunom. On ma vse razen makra nima k sm ga že jest hotu.Čene pa pošleš pa je, lohk ti pa dam njegov telefon. 031-588-980

glavic ::

ok
kako je zdej najlazje vrtat ta baker.
rocna bi blo vse krivo. unga ravnga k ga dol vleces pa ni dovolj mocn ? :|
Musselli bizi

kayot ::

IR_Babun ma CMC računalniško vodeno gravirko. Pošl mu bakr pa povej kakšnega hoč imet. Jest sm isto naredu.

DrSergioDJ ::

jest sm pa narocu pr IR_BABUNU, pa mi ga v 10-ih dneh ni poslal, pa ga pač nism sprejel pol, ker sm ga rabu, pa me je pač zajebu ;( kurc, sej, autocad mam, načrt tud, dostop do cnc masin bo v roku 1 mesca ( mogoce se manj ), sam se bakr nucam, pa bo :D
...

glavic ::

kasna je sploh ta cnc masina (slike ce je mozn) ?
kje se da to kupt ? in kako to deluje ? :D
Musselli bizi

kayot ::

Če hočš kupt CNC mašino rabš 250 000 tisoč mark. Nevem kje jih boš dobu.

Dalmatinc ::

Ja mogoče bo babico prodal>:D

Dalmatinc ::

al pa sestro. pa če jih ma 5 pa računi. Zdej me je sam strah da ni nobena miss:8)

DrSergioDJ ::

BTW, so tudi cenejse, 250.000 DEM je cena ganc nove, za katero se niti največja slovenska podjetja ne odločajo ( kdo pa je tak debil, da kup novo, ko so pa rabljene enako dobre, pa cenejše :D ). So pa cene PREvisoke za navadne smrtnike in se jih nikakor ne kupi za le eno izdelavo vodnega bloka ( lastnega ) oz. tudi za masovno izdelavo vodnih blokov nima smisla :D:D bi lih v ene 300letih not prnesu
...

Bungee- ::

DrSergio: Jest bi se prslinu zraven :D Kar se tice CNC obdelave. seveda ce je mozno, da ne bom kar naprej na roke baker grizu :P
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

glavic ::

ok pol odpade shop, kwa pa kej slike pa to kako to kej zgleda ?
Musselli bizi

Bungee- ::

Ma sej izgled ni vazen. Manjsi CNC stroji zgledajo kukr mal bolj kompaktni ploterji. Jest sem enkrat clo studiral da bi si ga sam naredil, pa me je potem minil, ker niesm poznal nikogar, ki bi tak stroj posedoval, da bi mi naredil mizo in vodila ....:P. Sicer pa ce imas vrtalni stroj in mogoce se nosilec da ga spremenis v nadrezkar .... potem bi mogoce to slo na roke, vendar ne vrjamem da bi ti lepo ratal, ker je baker za na roke rezkat kar precej trd. Ce te pa zanima se kaksna stvarca pa kar vprasi, zato smo pa tu 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Pretorijanec ::

DJSergio: a mi posles tvoj nacrt? Plizzzzzz:D
Posl pa kr sm.

NightHawk ::

Dej bodi tako dober pa sendej se meni :))

kayot ::

Če bo kdo naredu CNC mašino mu dam za gajbo pira. Pa še dva miljona mu dam povrh.

glavic ::

sej ni reku, da je bo naredu, reku je da bo mel v roku 1meseca DOSTOP do masine :> :D vem da je najprej mislu da bo naredil al ne vem kwa je pisal ?
Musselli bizi

DrSergioDJ ::

btw, jest sm reku, da bom sam naredu VODNI BLOK, ker tist, k pravi, da bo sam naredu CNC masino, je parkrat prevec mocno na glavo padu :D pa brez zamere
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti BAKER???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
203708 (3395) mloncar
»

NV Cooling predstavlja R9500PRO vodni blok - 'Ultrachill R1'

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472112 (1255) Smorny
»

MOJI "EK" VODNI BLOKI

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
474043 (2739) Eddy
»

kdo izdeluje že tele bloke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
362172 (1683) Cwetto
»

alu ali bakrena hladilna rebra?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
193209 (688) morphling1

Več podobnih tem