» »

Navodila za delo s programom WinOnCD 3.7

Navodila za delo s programom WinOnCD 3.7

Robert ::

Zanima me, kje bi se dalo dobiti oziroma kdo ima navodila za delo s programom WinOnCD 3.7 - predvsem področje za peko CD-ja?:|

G[e]c ::

:) :)):D:D

Ne seri na zacetku izberes kaksen cd bi rad posnel pol pa sam nameces stvari v spodnji desni okn pa kliknes make cd al pa spodni desno record in to je to.

Po moznosti dej disc at once, pa ce kopiras cdje je on fly to da ti direktno bere iz cdja in kopira na cdr, ce pa nimas te klukce ti pa najprej posname na disk pol pa iz diska na cd.

Matty ::

Hmmmm... mislim, da je ob WinOnCD 3.8 prisel zraven se Handbuch v elektronski obliki (zacuda za verzijo 3.7).

Ce te nemscina ne moti, ti jo lahko posljem enkrat naslednji vikend (ko bom doma). Je pa nekaj Mb velika tista zadeva...

gec... vsi pac ne obvladajo vsega... mene je sef zadnjic spraseval ce so kje navodila za WinZip! da ma probleme je se reku... :D

Robert ::

Priznam, da bom prvič uporabljal ta program in sploh pekel CD. Hvala za ponudbo - velikost datoteke ni problem, le nemščina kot taka mi ne pomaga kaj dosti, ker jo ne znam. Z angleščino nimam problemov. Imam WinOnCD 3.7 v OEM izvedbi. Navodila sem sicer našel na Cequadrat strani vendar se angleška verzija ne da odzipat - javlja napako.:\

Shershen ::

ako si pravkar dobil pekača, je najbolj najprej prebrati izvrsten FAQ na http://www.fadden.com/cdrfaq/, saj ti lepo opiše na dolgo in široko vse kar rabiš vedeti.

sicer nevem za navodila za winoncd kakor si vprašal ti, ampak gornji naslov si je vredno ogledati

kuntek ::

Uporabi wizarda, ki je zraven programa in ta te bo vse naučil kako pečeš različne vrste CD-jev.:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi s pečico

Oddelek: Strojna oprema
7974 (807) Tomi
»

Kateri program za peko?

Oddelek: Programska oprema
222134 (1071) Kriko
»

XP - kako onesposobiti program za peko cd-jev?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211494 (1267) JLP
»

program za pečt

Oddelek: Programska oprema
192035 (1856) JLP
»

90 minutni CD

Oddelek: Omrežja in internet
101304 (1030) Rott-von-weiler

Več podobnih tem