» »

Galaxy S IV ali XperiaZ

Galaxy S IV ali XperiaZ

johnb ::

Zdravo!

ATIV S-a bom prodal ter se vrnil na android. Novega bom vzel na vezavo vendar ne vem kerga bi. Najprej sem mislil, da bi kar XperioZ vzel ker lahko dobim še 25% popusta na ceno, ki je pri vezavi, vendar po prebranem vidim da skoraj vsem kar sami pokajo zasloni in bi pol rajš vzel Galasy S IV sam je pa dražje 23€ na mesec.

Kaj mislte, naj vseeno tvegam z Xperio Z in bom mel kmal počen zaslon kot večina?

oster ::

če te hirost stane samo 23€ potem vzami samsung s4

da_monstr ::

Kaj pa HTC One?

Redneck ::

NJe kupuj Xperie Z. Ima napake v materialu/izdelavi, ki jih Sony javno se noce priznati, sicer pa se baje na nekaterih trgih trenutno ne dobavlja in mnenje nekaterih je, da to zaradi ugotovljene napake. Sam sem neponosni lastnik tega telefona in ti ga odlocno odsvetujem. Ce bi Sony stal za svojimi izdelki, bi napake odpravljal in bi bil
izdelek korekten, oz celo odlicen. Zal pac ni tako.

hojnikb ::

vzami htc one če lahko. sicer pa s4
#brezpodpisa

Redneck ::

Preveri tudi pri One, ce ni tazava z zasloni. Se mi zdi, da so omenjali neke rumene lise..

LitralSM ::

Sony, lepši stil in tudi bolj luksuzne. Glede napak trenutno opazujem dva omenjena modela, in oba se imata steklo v enem kosu.
Drugače pa Htc One

hojnikb ::

Redneck je izjavil:

Preveri tudi pri One, ce ni tazava z zasloni. Se mi zdi, da so omenjali neke rumene lise..

to je bil problem one x serije, ta naj nebi mel tega (popravte me če se motim though)
#brezpodpisa

creator2 ::

Vzami Xperia Z + mobitel garancija (če ti ekran poči ti telefon zamenjajo), stane pa 25€ letno.

Thunder wave ::

Baje je bil problem z Xperiami bolj kot ne omejen na serije narejene do marca 2013, je pa to le predvidevanje uporabnikov, ki s kasnejšimi serijami zaenkrat še niso imeli omenjenih težav.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Jp. Upoštevaj tudi da Redneck lahko tudi pretirava iz ene izkušnje - recimo tisto kar je rekel o HTC One je totalna neumnost (rumen zaslon je bil nekaj kar se je občasno pojavljal na One X+) :)
The truth is rarely pure and never simple.

da_monstr ::

Moj One nima nobenih problemov z zaslonom :| . Tudi ne verjamem da bi imele vse Xperie Z isto napako kot jo ima Redneck.

hojnikb ::

Mavrik je izjavil:

Jp. Upoštevaj tudi da Redneck lahko tudi pretirava iz ene izkušnje - recimo tisto kar je rekel o HTC One je totalna neumnost (rumen zaslon je bil nekaj kar se je občasno pojavljal na One X+) :)

tudi one x (brez +) je mel te težave (ubistvo so ble bolj množične tam). To + še miljon problemov ki jih ma ta telefon. Še dobro da lahko kej sam pofixam ;)
#brezpodpisa

sirotka ::

Htc one bi bil, samo drugo leto tak čas, bo verjetno odpadel pri vseh nadgradnjah, pač politika HTC-ja. Škoda, ker drugače delajo spodobne telefone.

puginho ::

Vsak telefon ima določene probleme pri kakem % izdelanih glede na to da jih v več milijonov izdelajo. Npr. S4 Active ki bi naj bil vodoodporen to ni... Zaj eni pač iz svoje izkušnje pretiravajo nenormalno.

Redneck ::

HTCja sem omenil, ker je nekdo v moji temi o Xperii Z omenil HTC one in tezave z zaslonom tudi tam.. Nimam kaj pretiravati. Sem podal tudi linke.

In ne gre se le za napako na izdelku samem ampak tudi v vedenju proizvajalca in servisne mreze.

Placati premium cene za podstandardne izdelke in se bolj podstandardno podporo pac ni smotrno..

bobby ::

Kaj pa NEXUS 4?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022745 (11593) boris82
»

Sony Xperia Z (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15339946 (28177) b787
»

kateri telefon kupiti

Oddelek: Mobilne tehnologije
132278 (1633) Aar2rk
»

Galaxy S4 v Evropi večinoma brez osemjedrnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6124593 (21352) c00L3r

Več podobnih tem