» »

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Temo vidijo: vsi
««
60 / 132
»»

FX6300B ::

problem pri ELEPHONU :
glede p6000 prvič lažejo. ko so oglaševali so obljubljali lollipop pač da bo to njihov prvi 64bit fon z lollipopom še danes ni stabilnega (nič ne dela kot bi moralo).
obljubili so otg ki ga še kar niso zrihtali v 4.4.4 je deloval z zunanjim napajanjem v 5.0 so ga odstranili iz kernela aja obljubljen je bil self power otg
malo preglejte forume preden se spravite nakupovat koliko je težav

glede jajcanja s starimi telefoni hahaha ja in telefon je "star" še eno leto ga ne delajo

Pithlit ::

Pa kaj? A misliš da so drugi kaj drugač? Ulefone, Leagoo, Doogee, Cubot.... in ostali mid/low so isti. Za sub 150€ druzga res ne moreš pričakovat.
Life is as complicated as we make it...

FX6300B ::

ulefone si preber nvm kako je z romi vendar sem nekaj bral da bodo za be touch 2
leagoo dooge cubot nisem sploh omenjal ravno to hočem poudariti če kupujete kitajske ne kr ene k so bl kitajski od kitajskh pač pa priznane kitajske
May the force be with you!

broken/link ::

ni perfect, ni by the book, vendar 1000000000x bolj berljivo. naslednjič se potrudi sam ;)

FX6300B je izjavil:

(Glede) ulefone si preberi (morebiti pomišljaj, lahko pika) nvm kako je z romi (vejica) vendar sem nekaj bral (vejica) da bodo za be touch 2 (bodo kaj? manjka zaključek stavka)
leagoo (vejica) dooge (vejica) cubot (vejica) nisem sploh omenjal (pika) ravno to hočem poudariti (vejica) če kupujete kitajske (morebiti oklepaj?) ne kr ene (zaklepaj) (vejica) k so bl kitajski od kitajskh (vejica) pač pa priznane kitajske (Ta stavek sem 10x prebral, pa še sedaj ne vem, kaj si hotel z njim povedat - kljub popravkom :) )


za elephona se je tudi govorilo, da bo. bo. nekoč. morebiti ... al pa tudi ne.
če hočeš support in razvoj glej na to, kaj je sedaj, ne pa na to, kaj bo. ti pa je @Pithlit lepo povedala. v to ceno support pač ni vključen. so svetle izjeme, ampak o teh 5% trga ne teče trenutna debata :)

Pithlit ::

FX6300B je izjavil:

ulefone si preber nvm kako je z romi vendar sem nekaj bral da bodo za be touch 2

Lej, ti že ene 10 strani zlivaš žolč po tem kurčevem elephonu kot da je ne vem kako sranje, pa v resnici ni nič slabši od katergakoli drugega kitajca v tem segmentu. Get over it. Ulephone ni NIČ boljši. Doogee ni NIČ boljši. UMI ni NIČ boljši. In tako naprej in tako nazaj.

Imaš izjeme... ki so pa vezane na velike firme: Meizu (Flyme), Xiaomi (MIUI) in Lenovo (Vibe). Nekateri od teh ROMov so portani tudi na nekatere druge aparate.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FX6300B ()

FX6300B ::

a lahko nehaš že enkrat ker bodo spet use pobrisal itd pač če sovražiš kitajske telefone podji nekam drugam aja glede lenovota ma zihr kkšn spyware al pa kj gor glede na to da so not v bios vdelval da auto namesti leonovo programe na laptope lol.

aja malo poglej nikjer nisem omenjal dooge umi in ulephone ki ne obstaja ker je ulefone :D
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Pithlit ::

Joj mulc užaljen. Da nam slučajn teb napak iskala ejga...
Life is as complicated as we make it...

FX6300B ::

kdo je kle "mulc" pa nehaj že smetiti temo

glede napak pa lahko kar začneš pa povej ko boš končal predvidevam da okrog 2035 ker jih je tok pač vsak ima napake jaz recimo pravopisne
#offtopic
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

woman ::

Bi lahko, lepo prosim prenehali s prerekanjem in smetenjem?
Saj ni čudno, da v tej temi ni mogoče nič najti!
Tebe FX6300B pa lepo prosim, piši slovensko in uporabljaj ločila!
(Pa malo bolj pazljivo beri, zate smo očitno tudi vse ženske tvojega spola!) :P

FX6300B ::

saj sem kar napisal moderatorjam da nej malo popucajo :D
glede spola ;(( razlika je samo v -a ne sj ne sam pač na hitro preberem ker delam med tem časom ko tu pišem še nešteto stvari
May the force be with you!

šernk ::

ne vem eni tu primerjate telefone za 800eur+ s telefoni do 200eur in od slednjih pričakujete da bo imel podporo za android še naslednjih 5 let? dejmo nehat primerjat jabolke in hruške ter začet primerjat 200eur šrot samsunga z 200eur kitajcem, če že.

kot sem že 10x dejal primerjat primerljivo ali pa nič.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

flameir ::

flameir je izjavil:

A se da Xiaomija na davčno kupit?


morda kdo ve?

mat11 ::

Poglej če ga prodajajo kje v Evropi.
mat

SumTingWong ::

http://www.wayteq.si/trgovina/si/39-mob...

Se da, ampak ... no saj sam vidiš

Truth ::

3 tedne nazaj sem naroču telefon https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-..., naj bi izšel 16. aug, pa se je hudič zavlekel do 7.9. , takrat sem bil še strpen, ko so mi 7.9. odpisali da ga imajo na zalogi in dokončujejo moje naročilo, rekl so da ga bojo poslal, nakar je še druga delavka odpisala da bo poslan in do danes je status še vedno na payed, kakor pred 3mi tedni, vsem odsvetujem nakupovanje na ibuygou, čeprav naj bi bila ok trgovina. Name so pustil negativen bedast vtis, samo pošiljajo mejle, obljubljajo, komplicirajo, mi kradejo čas, me obremenjujejo, sami pa nč efektivnega ne nardijo.

Truth ::

Mam pa velik bolši vtis od banggood in everbuying, kjer sem dodatke naruču in so jih naslednji dan že poslali. lp

Joseph033 ::

Truth je izjavil:

Mam pa velik bolši vtis od banggood in everbuying, kjer sem dodatke naruču in so jih naslednji dan že poslali. lp

Pozdravljen samo zanima me glede everbuying kako hitro pošljejo izdelek ali se dolgo čaka na izdelek ki ga kupiš pri everbuying.

Truth ::

Naroču 8.9. in so me 9.9. obvestili da je poslano, sicer prek chinise airmail pošte, kar pomeni da bo trajalo ziher vsaj 2-3 tedne.
naroču sm 3x dust plug button, xiaomi powerbank pa etui za redmi note 2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truth ()

A_A ::

Pozdravljeni.

Pred kratkim sem svoji nabavil Kingzone N5..telefon je kar ok..mogoče malo moti mikrofon, ko je telefon v silikonskem ovitku in kamera, ki stvari, ki so pri miru slika zelo lepo, ko se stvar giblje pa je slika zamegljena. Čez druge stvari nimam pripomb.

Imam pa še eno vprašanje. Zase gledam Doogee F3 pro oz. elephone S2. Ima kdo kakšne izkušnje s kako od teh dveh znamk? Hvala za odgovor.

Truth ::

Prav tako se odločam za doogee f3 pro (za sestro), sam sem skeptičen k na netu ni nobenga reviewa.

A_A ::

Truth je izjavil:

Prav tako se odločam za doogee f3 pro (za sestro), sam sem skeptičen k na netu ni nobenga reviewa.


reviewa še ni, ker mislim da zamujajo z izdajo..tako, da še sploh ni izdan kolker mi je znano

FX6300B ::

A_A je izjavil:

Pozdravljeni.

Pred kratkim sem svoji nabavil Kingzone N5..telefon je kar ok..mogoče malo moti mikrofon, ko je telefon v silikonskem ovitku in kamera, ki stvari, ki so pri miru slika zelo lepo, ko se stvar giblje pa je slika zamegljena. Čez druge stvari nimam pripomb. ali pa Motorola moto G 3rd

Imam pa še eno vprašanje. Zase gledam Doogee F3 pro oz. elephone S2. Ima kdo kakšne izkušnje s kako od teh dveh znamk? Hvala za odgovor.


ja zelo slabe izkušnje z elephone p6000 odsvetujem pa povej koliko je budget malo poglej kakšen zopo speed 7 ali kaj podobnega priporočam xiaomi redmi 2 /redmi 2 pro . 2 prijatelja imata in sta super zadovoljna
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

FX6300B ::

drugače je pa tudi tale doogee f3 pro na papirjih videt uredu samo kako bo v praksi:D
May the force be with you!

A_A ::

FX6300B je izjavil:

A_A je izjavil:

Pozdravljeni.

Pred kratkim sem svoji nabavil Kingzone N5..telefon je kar ok..mogoče malo moti mikrofon, ko je telefon v silikonskem ovitku in kamera, ki stvari, ki so pri miru slika zelo lepo, ko se stvar giblje pa je slika zamegljena. Čez druge stvari nimam pripomb. ali pa Motorola moto G 3rd

Imam pa še eno vprašanje. Zase gledam Doogee F3 pro oz. elephone S2. Ima kdo kakšne izkušnje s kako od teh dveh znamk? Hvala za odgovor.


ja zelo slabe izkušnje z elephone p6000 odsvetujem pa povej koliko je budget malo poglej kakšen zopo speed 7 ali kaj podobnega priporočam xiaomi redmi 2 /redmi 2 pro . 2 prijatelja imata in sta super zadovoljna


Glede budgeta se mi zdi dat za kitajca kaj več kot 150€ brezveze..tako da zopo odpade.. xiaomi redmi pa ni 5inchn in raje imam tanjše telefone. Tko da hvala za predloge in mnenje o elephonu :)

FX6300B je izjavil:

drugače je pa tudi tale doogee f3 pro na papirjih videt uredu samo kako bo v praksi:D


ja bo treba počakat na review, pa se pol odločit :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

Domobrancek ::

Jas sem pred kratkim dobil telefon zopo speed 7. Za enkrat sem zelo pozitivno presenečen. Dela hitro, ima zelo dobr ekran, slike niso slabe in tudi občutek, ko ga imaš v roki je dober. Sploh ne deluje krhek pa nevem cev razmajan. Zgelda dobro sestavljen.Uporabljam ga sicer šele 2 dni ampak sem za enkrat res pozitivno presenečen. Priporočam.

Truth ::

Ibuygou je v nedeljo 13.9. ob 00:14 poslal mojo pošilko in dans je že v sloveniji, okol 13:00 dobim telefon (xiaomi redmi note 2 prime 32gb), postam review.

Truth ::

Redmi note 2 Prime: Prvi vtis dober, podpira quick charge, se je nadgradil na 5.9.11 miui 7 rom, kamera ok, mikrofon ok, zaslon zlo dober, zvočniki ok, odzivnost dobra, edino kvaliteta ohišja nima prestižnega občutka, kar je za ceno telefona sprejemljivo, antutu benchmark mi nabere le 47.5k točk, kar je za rank telefona ogromno, vendar je blo na spletu naveden 54k točk. Moti me da še ni Slovenskega jezika (je hrvaški/angleški...) zdi se mi da nekam velik rama porabi, prosto ma le okol 600mb ob uporabi večih aplikacij.
Absolutno priporočam nakup, glede na price/preformance se mi zdi top telefon.

Domobrancek ::

Lahko morda kak lastnik telefona zopo speed 7 poroča o porabi baterije? zdi se mi namreč, da mi telefon zdrži zelo malo časa.. Hvala

Pithlit ::

Truth je izjavil:

zdi se mi da nekam velik rama porabi, prosto ma le okol 600mb ob uporabi večih aplikacij.

RAM je tam zato da se ga uporablja. Unused RAM is wasted RAM.
Life is as complicated as we make it...

SumTingWong ::

Truth je izjavil:

Redmi note 2 Prime: Prvi vtis dober, podpira quick charge, se je nadgradil na 5.9.11 miui 7 rom, kamera ok, mikrofon ok, zaslon zlo dober, zvočniki ok, odzivnost dobra, edino kvaliteta ohišja nima prestižnega občutka, kar je za ceno telefona sprejemljivo, antutu benchmark mi nabere le 47.5k točk, kar je za rank telefona ogromno, vendar je blo na spletu naveden 54k točk. Moti me da še ni Slovenskega jezika (je hrvaški/angleški...) zdi se mi da nekam velik rama porabi, prosto ma le okol 600mb ob uporabi večih aplikacij.
Absolutno priporočam nakup, glede na price/preformance se mi zdi top telefon.


Kje si to zasledil? Battery test je pokazal da napolne baterijo v 2h. Kar je sicer dobro, ampak ni quick charge.
Samo še počakamo novice (ceno) Nexusa, potem pa ...

FX6300B ::

Truth je izjavil:

Redmi note 2 Prime: Prvi vtis dober, podpira quick charge, se je nadgradil na 5.9.11 miui 7 rom, kamera ok, mikrofon ok, zaslon zlo dober, zvočniki ok, odzivnost dobra, edino kvaliteta ohišja nima prestižnega občutka, kar je za ceno telefona sprejemljivo, antutu benchmark mi nabere le 47.5k točk, kar je za rank telefona ogromno, vendar je blo na spletu naveden 54k točk. Moti me da še ni Slovenskega jezika (je hrvaški/angleški...) zdi se mi da nekam velik rama porabi, prosto ma le okol 600mb ob uporabi večih aplikacij.
Absolutno priporočam nakup, glede na price/preformance se mi zdi top telefon.

kolk is dal zanjga? drugače pa kaj češ boljšga :D koliko pa drži baterija? jst mam mx4 pa baterija drži komi en dan pa še to večino v neuporabi

aja glede fast charge drugače je da se baterija hitro polni uničevnaje baterije
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Magic1 ::

Kako vam Zopo speed 7 služi, tisti ki ste ga že dobili?
Magic

Domobrancek ::

Magic1 je izjavil:

Kako vam Zopo speed 7 služi, tisti ki ste ga že dobili?


Jst ga imam od petka in mi je zaenkrat super. Ekran je dober, ima uredu slike, deluje hitro, občutek v roki je dober..Edina slaba lastnost je baterija. Sprazni se namreč dokaj hitro (vsaj pri mojem..). Prebral sem, da če telefon posodobiš se stanje z baterijo nekoliko popravi. Posodobil sem ga danes o rezultatih pa poročam jutri.

Truth ::

Kje si to zasledil? Battery test je pokazal da napolne baterijo v 2h. Kar je sicer dobro, ampak ni quick charge.
Samo še počakamo novice (ceno) Nexusa, potem pa ...

Ah sm mislu, k se mi je res hitr napolnu :D, drgač pa nevem glede baterije, čeprav naj bi bla 3ah, jo zlo hitr požre, ob zmerni uporabi zdrži max 1 dan. Manjše probleme mam z tistim dust plug button aplikacijo, k včasih ne registrira ukazev. Kupil sm ga na ibuygou vse skp je pršlo kr drago (185 eur telefon+12eur dhl express+vat insurance 10%) tam okol 205eur, ampak sm zadovoljen, btw ir blaster zlo dobr vleče, sm naložu remote control pa lahk šaltam siol box, sony bravia tv in hišni kino xD.

Adapter za fon je pa 5V 2amp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truth ()

simooon ::

Meni zopo speed 7 zdrži dan in pol do dva.
Za slabe lastnosti za enkrat nimam kaj pisati, vse dela tekoče.
Minus mogoče res edino počasno polnjenje.

FX6300B ::

kaj pa rabiš hitro polnenje ga itak daš preden greš spat polnit in je zjutraj na polnjen
May the force be with you!

Domobrancek ::

simooon je izjavil:

Meni zopo speed 7 zdrži dan in pol do dva.
Za slabe lastnosti za enkrat nimam kaj pisati, vse dela tekoče.
Minus mogoče res edino počasno polnjenje.


Tudi meni se je danes baterija držala občutno bolje kot prejšne dni. Ne vem ali je tako zaradi updata ali pa baterija pač še ni imela polne zmoglivosti. Večjih slabosti tudi sam še nisem opazil.

FX6300B ::

na mojmu mx4 dons mam šekr 40% prjšne dni sm mu kuj prazn pomoje ker sem kalibriral
May the force be with you!

SebyDiamant ::

Sem naročil za kolega Elephone P8000. Noro hiter, baterija zelo dolgo zdrži. Je bil v prednaročilu še. Etui ima magnetek in se tel avtomatsko odklene ob odpiranju.
Mlais MX kupil za teto v predprodaji za 90€. Baterija 4800 mAh, telefon dela super.
Zdaj čakam še na kakega pod 100€ z veliko baterijo 2GB rama in 5.1 Androidom za kolega za rojstni dan (žena bo mu kupila) :)
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

FX6300B ::

da samo zanima me glede p8000 kej veš enkrat so nekej oglaševal da bojo kernel releasal je to že al sploh bo
drugače pa vsaj na mojem p6000 je bil software na podnu mal poročej če so kakšni bugi u softw

http://bbs.elephone.hk/thread-7385-1-1....
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

FX6300B ::

tudi meni takrat glede p6000 direktno na njihov naslov ni po cca 10 mailov prišel niti eden odgovor
May the force be with you!

simooon ::

FX6300B je izjavil:

kaj pa rabiš hitro polnenje ga itak daš preden greš spat polnit in je zjutraj na polnjen


Je res. Sam včasih se tako al drgač zgodi da imaš praznega, pa bi ga npr. pol urce polnil za silo, ampak pr tem telefonu to ne pomeni kej dosti, ker se ne napolne skorej nč.
Učjr sm dal še drugo(službeno) kartico noter. Pa ne najdem nikjer, da bi se dalo za vsak sim svoje zvonenje naštimat, kar mi tudi ni najbl fanj. :|

TSlugov ::

SebyDiamant je izjavil:


Mlais MX kupil za teto v predprodaji za 90€. Baterija 4800 mAh, telefon dela super.

Kje si dobil za to ceno in kako je zdaj po nekaj dneh zadovoljen?

TSlugov ::

Za vse ki razmišljate o nakupu Siswoo C55 Longbow iz Španije:
- Sicer lušten telefon, gladko delujoč, vendar z zanič kamero.
- Svojega sem poslal nazaj, so mi zagotavljali, da je napaka v kameri samo na mojem.
- Poslali drugega, ki je imel popolnoma isto napako.
- Poslal nazaj in čakam da mi povrnejo denar na Paypal.

Glede na hitrost odpravljanja napak, ki je razvidna iz napisanega v njihovem forumu,
so že v zatonu, pa čeprav nekatere njihove telefone ponuja nemški Tmobile.
http://forum.siswoo.com/forums/topic/ca...
http://forum.siswoo.com/forums/topic/wh...

Joze_K ::

Joze_K je izjavil:



mah kaj pa naj vem....jaz pa sem tokrat poizksuil s PRESALE... mudi se mi nikamor ne.... po specifikacijah pa (in glede na ceno) pa glih prevelik shit ne more biti no.... (no, sicer še nimam izkušenj s CHINA robo...)

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...


Madona, zdaj pa gledam, da naenkrat sredstva na Eurocard računu niso več zadržana (rezervirana, napisana v rdečem) ampak je znesek izginil z računa??? (Plačano s PayPalom - v katerega je registriran ta Ecard)...

Kaj zdaj to pomeni ?

Da naj še enkrat kupim ta telefon? Oz. ali bodo lahko odtegnili plačilo za ta telefon, ki sem ga v pre-sale naročil,... ali kako?

Ko pa grem v PayPal account - tam pa vidim, da je plačilo še vnešeno - Payment status:Pending

le v ECard računu zneska več ni..... (ma po mojem to spet samo KLIK NLB zaj.ebava ... majo tako nonstop probleme s takim)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Joze_K ()

knap ::

FX6300B ::

not bad pa tudi cena je sprejemljiva oz. ugodna
May the force be with you!

hobbit ::

SumTingWong ::

Hja, 2GB verzija. Za 260€ dobiš pa 32GB in 3GB RAM. Baje začnejo konec septembra razpošiljat. Hopefully.

zrataj4201 ::

Kaj pa predlagate za naslednje želje:
-dolg čas stand-by
-hitro delovanje samo klici, občasno kakšno brskanje po internetu in eventuelno skype
-gps

gledam:
-http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...
-http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...
-http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...

Mislim, da je tudi 4250 dovolj baterije zame, tako da večja baterija ni avtomatsko tudi najpomebnejše.
Hvala
««
60 / 132
»»