» »

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Temo vidijo: vsi
««
46 / 132
»»

boolsheat ::

Omenjena Lumia ja, ostalo ni na nivoju.

Noky ::

Ali ima kdo izkušnje z nakupom telefona preko efox-a?

Razmišljam o nakupu telefona iz evropskega skladišča pri njih, cene se mi zdijo kar ugodne.

http://www.efox-shop.com/versandkostenf...

Matej_K ::

Jaz osebno moram pa rečt da sem prov zmešan od vse te ponudbe kitajskih telefonov.
Iščem telefon za ženo 5inch z čimboljšo baterijo (pričakujem preveč? dva dni uporabe brez polnjenja), po možnosti eu skladišče. In bolj ko gledam, bolj nevem kaj kupit :-)
... .. .

Jacquzy ::

Noky,
jaz gledam isto zadevo in me tudi zanima zanesljivost e-foxa.
Upam, da kdo odgovori

msms ::

Naj bi bili zanesljivi. Če ne je pa tukaj iz eu za 193$ oz 173€. Ali ima zelo dobro zaščito za kupce tako, da ne moreš zgrešit če naročiš tega.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Cas...

borisk ::

sam se za ženo včeraj naročil http://www.efox-shop.com/versandkostenf...
sporočim, ko pride.

SimplTech ::

Efox je preverjena trgovina. Vzel sem že večkrat iz EU skladišča. Vse kot mora bit.

@Matej_K: malo si oglej ELEPHONE P4000 (sicer je še v pre-sale fazi, a na papirju zgleda OK).

Zgodovina sprememb…

pobcc ::

Tako pa se spet išče nov kitajec. Punci je skoraj čist odpovedal Iocean x8 mini (glavni problem pa je nerobustnost telefona, parkrat padel na tla in kamera ter zvočnik skoraj ne delujeta več, čeprov je performančno več kot soliden).
Torej zahteve so: 5', soliden fotoaparat, mogoče malo bolj robusten, čeprav verjetno preveč pričakujem od kitajcev in cena do 150€ (najraje iz EU), če pa se najde kaj boljšega z 5.5' se bo pa tudi na to navadila.
Gledal sem P6000, pa piše, da ima slab fotoaparat, tako da nekako mislim, da ta odpade.

Drmr ::

Pulled the trigger, narocil Zeaplus M7.
Razlog za narocilo, EU skladisce, 2 leti garancije in EU service center. Upam da ni samo na papirju vse to obljubljeno...

king67 ::

He he, jaz tudi. Bomo vidli, kakšno čudo je to...

lp,
king67

Pithlit ::

Drmr je izjavil:

Upam da ni samo na papirju vse to obljubljeno...

Poročaj.

Pa parkrat ga po tleh vrzi da vidimo 'robustnost'.
Life is as complicated as we make it...

msms ::

Pobcc če iščeš robustnost je zate hammer.

FX6300B ::

kaj pa Mlais M7 je kdo že mu fon firme mlais so trpežni ker če je tko kot piše je performance awesome antutu 48k
May the force be with you!

FX6300B ::

mene še zanima http://www.geekbuying.com/item/Ulefone-... če kdo ve kako se da izračunati carino in te dajatve sepravi če kdo zna povedat koliko bi prišel z vsemi stroški ty

in če kdo ve bo pol k nebo več v presale kj cenejš oziroma če bo v EU warehouse
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Drmr ::

Umi Hammer je definitivno zanimivi telefon ja.
Koncno je en na Zeaplus forumu spisal kratek review. Antutu score 44913.

FX6300B ::

kaj pa kej ta zeaplus da ni tko d ti razpade k ga grdo pogledaš? al je kr ok sestava ?
May the force be with you!

HDvideo ::

Evo mobi pršu u 16ih dneh kar fajn zadevca.
 Lenovo K3 Note

Lenovo K3 Note

Nekaj je nekaj, nič ni nič!

thramos ::

Iz Kitajske ali EU warehouse? Lahko kakšen krajši review?

HDvideo ::

S kitajske. Za review bom vidu če se mi bo dalo :D čene pa jih je na youtubu že kar neki.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

thramos ::

No, vsaj povej, če bo razpadlo v roku parih dni. :D

Kok je pa prišla končna cena z dajatvami?

deyvid ::

Nekaj me zanima ali na te strani http://www.aliexpress.com
moraš plačati carino ? Ali je v eu.Zanima me pa tudi ali lahko nakazes preko trr.Pa kakšna je poštnina-+

broken/link ::

Da, Aliexpress je v EU. Kitajska je bila 30.6.2015 ponosno sprejeta v EU kot nadomestilo za Grčijo in za samo stabilizacijo Eura. Zato tudi uporabljajo kitajsko pošto. Mislim kitajska je nova Evropa, pravijo :)

mislim resno? niti na oglas se ti ne da kliknit in pogledat, bognedaj da bi pa search uporabil, kajti aliexpress ima na slo-techu (ja, uganil si) celo svojo temo.

da ti pomagam


slo-tech namenska tema: Naročanje preko Aliexpress

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Dej ne bit nesramen... boš dubu naziv! Morš ujčkat ljudi no, tud ko neumnosti sprašujejo. Aja, čak, zdej sm pa tud jst nesramna.
Life is as complicated as we make it...

HDvideo ::

Ta je že drugi lenovo kr sn ga nroču in s tistim prvim ni blo nobenih problemu do zdej tku de jih pomoje tudi s tem ne bo. Pride pa 146EUR brez dauka če opre carna je pole še 22%.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HDvideo ()

Drmr ::

Tale Lenovo je bil tudi meni zanimiv, samo me je razpizd*** ko sem na enem kao uradnem forumu videl da je nekdo iz Lenova zatrjeval, da je to telefon za Kitajsko in da se lahko ostali veselo jeb** in da ne bodo resevali tezav na neoriginalnih OSih.

HDvideo ::

Ponavadi je pr kitajcih tako, da s takim romom ku ga dobiš s takim ostane do konca razen če ga ne sam kej štimaš. Ta K3 Note se zdej prodaja tudi za indiski trg tako de pomoje podpore ne bo mankalo in bo tudi uradn več jezični rom s podporo.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

MaterVola ::

Xiaomi redno posodablja software.

HDvideo ::

Ja to se strinjam Xiaomi je edn redkih.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Drmr ::

Ahh ja, se je zgodilo kot sem predvideval. Po tem ko je kupon za Zeaplus m7 potekel so mu za vedno spustili ceno, tako da je enaka kot s kuponom.
Razmisljam a cem skenslat order in pocakat se nekaj casa na kak konkreten review ali se raje iz prve roke prepricam ce je za kaj.

A_A ::

s kod pa naročaš ta zeaplus?

mene pa zanima kaj pravite ali UMI hammer ali Elephone p6000 ?

Hvala za vaša mnenja

no ali pa če ima kdo kak drug predlog za 5inchnega, cena nekje okoli 120eu..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

FX6300B ::

arhec jst mam p6000 če že more bit elefone pjt z p4000 k je u presale je bolši za prbližn enak dnar

folk šekr mi niste povedal kuga mislte o Ulefone Be Touch 2
May the force be with you!

torentino ::

Se komu mogoče sanja, kje dobit motherboard za Zoppo ZP990+ ?

FX6300B ::

no idea :D zanima me če to velja? http://www.carina.gov.si/si/vprasanja_i... če jaz to prav zastopim je treba telefonu plačati le 22%davka nič drugih dajatev?

sepravi če želim naročiti telefon : http://www.coolicool.com/ulefone-be-tou... ki je 206.09EUR moram prišteti le še 22% davka
to je potem 251.43 EUR ?

kaj pa če je EU warehouse je treba plačati 22% davka?
in če kdo ve je ta EU warehouse http://www.igogo.es/product334255.html mislim ker je pomoje španska spletna stran
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Killermode ::

+ nekaj stroškov, ki jih carina zaračuna za svoje usluge.

A_A ::

FX6300B in kdaj naj bi bil na volju p4000, glede na to da nekje piše maja, nekje junija...mislim pa da ga še vedno ni

Pithlit ::

Killermode je izjavil:

+ nekaj stroškov, ki jih carina zaračuna za svoje usluge.

Carina ne dela uslug. In jih, posledično, ne zaračunava (je v celoti plačana iz proračuna).

Pošta je nekaj drugega. Tudi če piše da je carinska. Tehnikalije znajo bit pomembne.
Life is as complicated as we make it...

FX6300B ::

newem vendar se splača počakat :D kdo predlaga kkšn dobr fon do 200€ octa core 64 bit pa da ma 3 gb rama 3000mah+ baterijo pač čim boljši

tale Zeaplus m7 me mal mika sam nwm kako je z romi in temu pa da ne razpade in če kdo ve kolk ma antutu score pa še če je kje EU warehouse
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

HDvideo ::

Še AnTuTu test:
 Lenovo K3 Note

Lenovo K3 Note

Nekaj je nekaj, nič ni nič!

FX6300B ::

koliko časa pa ti drži baterija in ali se pri kakšnih igricah npr real racing 3 kej greje moj elefone p6000 se zgreje k žar b lahk čevapčiče gor peku 8-)
May the force be with you!

renofkinja ::

FX6300 na uradni strani zeaplus mas forum in je ze kr neki informacij.

HDvideo ::

Mobi se pri igranju igric malo segreje vendar ne da bi se pregreval (v mejah normale). Baterija pa zdrži odvisno če uporabljam dosti wifi(youtube,...) in igram kšne igre zdrži od enga dneva, do dneva in pou če bi ga uporablou samo za klice in smse bi pomoje zdržala ene dobre dva dneva.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Pithlit ::

HDvideo je izjavil:

Mobi se pri igranju igric malo segreje vendar ne da bi se pregreval (v mejah normale). Baterija pa zdrži odvisno če uporabljam dosti wifi(youtube,...) in igram kšne igre zdrži od enga dneva, do dneva in pou če bi ga uporablou samo za klice in smse bi pomoje zdržala ene dobre dva dneva.

_samo_ za klice in SMS-e ima da zdrži kake 4 dni. Še mojemu staremu Galaxy Ace uspeva zdržat kake 3 dni če se ga le ne žoka vsakih 5 min za na FB pogledat (in podobne gluposti).
Life is as complicated as we make it...

FX6300B ::

Kdo ve ali ima Igogo.es skladišče v EU ali china ker me zanima tole :http://www.igogo.es/product334255.html
če je na kitajskm je res sam davk treba plačat? kako pa je če je v eu je to tista končna cena ali kako??
May the force be with you!

SumTingWong ::

Okoli 240€ računaj za tegale, če je iz Kitajske. Če je pa iz Evrope je pa tista zadnja cena + poštnina, to je pa to.
Tale je po shipping timing sodeč iz Kitajske. Pa po ceni tudi. Če bi bil EU shipping bi bila cena okoli takšne kot je iz Kine.

HDvideo ::

Pithlit je izjavil:

HDvideo je izjavil:

Mobi se pri igranju igric malo segreje vendar ne da bi se pregreval (v mejah normale). Baterija pa zdrži odvisno če uporabljam dosti wifi(youtube,...) in igram kšne igre zdrži od enga dneva, do dneva in pou če bi ga uporablou samo za klice in smse bi pomoje zdržala ene dobre dva dneva.

_samo_ za klice in SMS-e ima da zdrži kake 4 dni. Še mojemu staremu Galaxy Ace uspeva zdržat kake 3 dni če se ga le ne žoka vsakih 5 min za na FB pogledat (in podobne gluposti).


Tu sm jst tku reku n prblizno ga nism nikoli rabu samo za kilce sej pomje bi tudi ta zdrzu 4 dni ce bi ga imeu samo za klict :)
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

FX6300B ::

ok so vse kupone za 151€unovčl kaj pa tale http://www.tinydeal.com/ulefone-be-touc... kj vste eu warehouse ? shiping time je res nizk
May the force be with you!

FX6300B ::

kaj pa a mislte da se bo po presale-u cena kej spustila?al bo zrastla
May the force be with you!

FX6300B ::

whyy povsot g majo sam na kitajskm razn ene trgovine pa če plačam z kitajske pride cnjš kokr EU
May the force be with you!

FX6300B ::

nek sm zasledu da če prodajalc napiše da pošilja kot Gift se res izogneš vsem davkom itd? ker te butasti davki so tko viski u mojem primeru poberejo 44€
May the force be with you!

hojnikb ::

ne.
#brezpodpisa
««
46 / 132
»»