» »

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Temo vidijo: vsi
««
103 / 132
»»

Pithlit ::

Ja, sprašuješ po forumu... vedno te isto (pa si že dobival odgovore). Gledaš me lahko pa kar naprej, vem... I'm _that_ awesome!
Life is as complicated as we make it...

PowerofPeopl ::

Kristijan00 je izjavil:

PowerofPeopl je izjavil:

Kristijan00 je izjavil:

Lep pozdrav pred kaksnim mescom dni sem kupil nov telefon huawei p9 lite. Telefon mi vcasih dela normalno vcasih pa steka za p... Naj ga nesem nazaj al je to pač del tega telefona?:p


Jaz ga imam prav tako, le da le en teden, brez štekanja ali laga, edino ko sem preizkusal z odprtjem vsega možnega, da sem zafilal 2 GB rama, se je zgodilo da je pač zaprlo aplikacije, ali pa še nisem navajen da so tipke na zaslonu namesto kompaktne na ohišju.
Drugače pa je ta telefon odličen za ceno.
Tako da če bi povedal kaj več, kakšno štekanje se dogaja?


Počasno odpiranje aplikaciji, kamera nedeluje gladko, ko pisem sms črke štekajo(piše z zakasnitvijo ce veš kaj mislim....)


To pa bi lahko morda garancijo uveljavljal, ali pa naredi factory reset predtem pa seveda backup vsega(slike, dokumenti, pa podobno), edino programov ne :)
Meni dela vse BP. hiter je kot blisk, kaj si pa imel pred njim?

D4V3_G ::

Lahko kdo post-a Redmi note 3 pro screenshot speedtest-a na 4G omrežju, ker se mi zdi, da imam zelo malo hitrost na 4G-ju.

broken/link ::

@d4v3_G: xiaomi telefoni in ostale naprave
boš prej dobil odgovor.

renofkinja ::

samo meni ne pise vec na efox ob gumbu kjer zberes dhl zollfrei? je to kaka nova fora? namrec topone je 10%15% drazji pa se postnino za usak fone posebi racunajo ce vzames dva ista...

roberto1 ::

Za kateri model gre? Meni pokaže GE Zollfrei, ko dam zadevo v cart (in sem seveda prijavljen v trgovino).

Na efoxu recimo trenutno Redmi Note 3 Pro Prime (3/32) z German Express (ki je preverjeno brez kakršnihkoli dajatev) stane 177EUR, kar je 18EUR ceneje kot na Top One. Osebno sem naročeval iz obeh trgovin (obe bp), tako da se za 20-ko mogoče splača premislit. Je pa res, da je ta cena trenutna, za ostale modele mogoče ni tako velike razlike (Redmi 3s 3/32 je recimo razlika 4EUR v prid Efoxa).

lp


renofkinja je izjavil:

samo meni ne pise vec na efox ob gumbu kjer zberes dhl zollfrei? je to kaka nova fora? namrec topone je 10%15% drazji pa se postnino za usak fone posebi racunajo ce vzames dva ista...
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Pithlit ::

GE deluje samo iz kitajskega skladišča. Za zadeve ki ti jih pošljejo iz HK ne deluje (ti sploh opcije ne ponudi). Tko da je mogoče tudi to.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

roberto1 ::

Ćisto možno, da je odvisno od modelov, ki jih imajo v različnih skladiščih. za Pepsi 1s(ki je edini ki sem ga tam nabavil) in Xiaomije očitno deluje German Express.

Pithlit je izjavil:

GE deluje samo iz kitajskega skladišča. Za zadeve ki ti jih pošljejo iz HK ne deluje (ti sploh opcije ne ponudi). Tko da je mogoče tudi to.
Someday never comes!

Pithlit ::

Pardon... se opravičujem. En update so izdali:
German Express funktioniert derzeit leider nur auf den Versand aus Festland China, aber nicht auf den Versand aus Hong Kong.

Update: Inzwischen funktioniert German Express auch für den Versand aus Hong Kong!
Life is as complicated as we make it...

renofkinja ::

sem ugotovil kva je fora...kupujem redmi 3s in ce mam dva v blagajni se mi skrije GE zollfrei in je treba vsazga posebi kar pomeni 2x postnina. mogoce je kle fora. ja je pa telefon 5e cenej pa postnina je 6e nizja pa se 3e mas kupon code pa prsparas 15 =)

Pithlit ::

Kul za vedet, hvala.
Life is as complicated as we make it...

renofkinja ::

aja pa kode kuponov najdete ne kimovil.com

oz. da vam olajšam

http://www.kimovil.com/en/voucher-codes...

neon21 ::

Zgolj iz radovednosti bi si nabavil telefon iz kitajske. Zanima me predvsem kako bi šlo skozi carino glede tega telefona: http://www.ebay.de/itm/Apple-iPhone-5c-...

In pa mislim , da problem s carino ne bi bil problem glede tega telefona: http://www.ebay.de/itm/Bluboo-Maya-Unlo...

Mislim , da vsekakor iz radovednosti bi se menda bolj splačal nakup drugega telefona iz linka , ki je bistveno cenejši.

Hvala za mnenja, odgovore , kritike ipd.

Pithlit ::

Ti to resno? Zakaj ne bi raje kaj preverjenega kupil? Imaš polno temo predlogov... ampak se je treba zapičit v nekaj xy (pol pa jamrat da ne dela... ker 3G ne podpira 900MHz).

Zakaj pa o carini sprašuješ za un iPhone 5c (rabljen, iz Italije)?.
Life is as complicated as we make it...

neon21 ::

Sem na hitro pogledal za tem iphonom in nisem vedel da je iz italije. Prav , vsekakor bom upošteval tvoj nasvet it pregledal po forumu za preverjene telefone. Hvala

Pithlit ::

Pssst... Xiaomi Redmi 3 pro... iz efox ali od topone.
Life is as complicated as we make it...

buttplugs ::

Pithlit je izjavil:



Zakaj pa o carini sprašuješ za un iPhone 5c (rabljen, iz Italije)?.

Ki je vreden 30-45 eur?

smacker ::

Kaj menite na Huawei Honor 7 Lite za 100€? Se dobi kaj boljšega za tak denar?

kodar ::

Se da pri efox dobiti original Xiaomi ROM, ki ga lahko pozneje brez vecjih tezav zamenjas s CM?

Pithlit je izjavil:

Pssst... Xiaomi Redmi 3 pro... iz efox ali od topone.

Pithlit ::

efox telefonov ne žoka, kolikor je meni znano (dobiš takega kot pride iz fabrike oz. od dobavitelja).

Drugače ima Xiaomi malo samosvoj proces odklepanja bootloaderja. V temi o xiaomi boš izvedel več (tudi o drugih rom-ih).
Life is as complicated as we make it...

PowerofPeopl ::

smacker je izjavil:

Kaj menite na Huawei Honor 7 Lite za 100€? Se dobi kaj boljšega za tak denar?


Mislim da ne.

Tonti ::

smacker je izjavil:

Kaj menite na Huawei Honor 7 Lite za 100€? Se dobi kaj boljšega za tak denar?


Kje ga dobiš za 100€?

Pravkar gledam http://www.efox-shop.com/lenovo-golden-...

A je kaj boljšega do 100€?

roberto1 ::

Kolikor je meni poznano je h7lite redna cena 249€. Res, da ga subvencionirano dobiš za cca120 trenutno pri telemachu, ampak telefon ne stane 100€ v nobenem scenariju (brez vezave). V tej temi primarno govorimo o telefonih, ki jih naši operaterji ne ponujajo.
Lp


smacker je izjavil:

Kaj menite na Huawei Honor 7 Lite za 100€? Se dobi kaj boljšega za tak denar?


Glede na to, da so oboji ok, je samo cena vprašanja. Velikokrat se zna zgodit, da ima efox boljšo ceno (sploh če je ultra znižanje). Stroški dostave so pri efox za cca 5€ manjši, če kakšno kodo za popust najdeš, zba biti že 10€ manj.

Lp


Pithlit je izjavil:

Pssst... Xiaomi Redmi 3 pro... iz efox ali od topone.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

smacker ::

Res je, Huawei Lite 7 se dobi na Telemachu za dobrih 100€, v primeru vezave na 24mesecev. Sorodnik, ki kupuje telefon, že plačuje njihov naročniški paket, zato to ni ovira. Tu sem pa želel preverit, če se dobi kaj podobnega od tujih ponudnikov.
Xiaomi Remi 3 pro zgleda zanimiv po specsih, ve kdo kak je zaslon? Svetilnost in kontratst v primerjavi z h7lite?

OK.d ::

:))selfi kamera pri tem telefonu zmaga
LPOK.d

scipascapa ::

efox pošilja iz eu skladišča?

scipascapa ::

Pithlit ::

Golden Warrior ni slab fon (mal star je sicer... ampak za to ceno še kul). Ta s tvojega linko bo pa poslan s kitajske. "shipping from china" pa to.
Life is as complicated as we make it...

neon21 ::

http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Za 70€ se je prodajalec razpisal na dolgo in široko , da nekdo res misli , da je vrhunski telefon za 70€ ali se motim? :D

Pithlit ::

http://en.efox-shop.com/zte-nubia-z7-ma...

Pa za nezahtevne posebneže:
http://en.efox-shop.com/yotaphone-2-qua...

neon21 je izjavil:

http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Za 70€ se je prodajalec razpisal na dolgo in široko , da nekdo res misli , da je vrhunski telefon za 70€ ali se motim? :D

Sam stran od tega.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

roberto1 ::

Če kdo išče solidno zadevo v 5.5" za brezvezni denar, preverite tole:

Uporabljamo zdaj skoraj mesec, nobenih težav, slo prevod zadovoljiv, lovi 3G, baterija odlična, skratka vse dela bp. Zraven sta po defaultu etui in celo slušalke:)
Smešno in presenetljivo pzpv.

Na efoxu takrat na flash sale sem ga dobil skupaj z poštnino za cca 92€. Sedaj je sicer "ausverkauft" in na voljo samo direktno za 114€, ampak za tak denar ne vem če je kaj boljšega sploh kjerkoli.





Pithlit je izjavil:

http://en.efox-shop.com/zte-nubia-z7-ma...

Pa za nezahtevne posebneže:
http://en.efox-shop.com/yotaphone-2-qua...

neon21 je izjavil:

http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Za 70€ se je prodajalec razpisal na dolgo in široko , da nekdo res misli , da je vrhunski telefon za 70€ ali se motim? :D

Sam stran od tega.
Someday never comes!

roberto1 ::

Na efoxu sta dve opciji. Če je direktno iz EU je načeloma višja cena (in seveda brez kakršnihkoli dajatev). Če pošiljajo iz Kitajske/Hong Konga je cena, ki je navedena + 15EUR SF shipping (ki je brez dajatev preverjeno). Edino malce dlje traja verjetno iz Kitajske, kot pa iz EU skladišča.

So pa opcije, da zbiješ ceno še za kak EUR z dodatni popusti. Mislim da je nekdo zgoraj dal link do njihovih kuponov, 3EUR pa profitiraš če imaš zadevo v cartu in je ne plačaš (naslednji dan ti pošljejo kodo CART2016E, ki ti zniža ceno za omenjene 3EUR).
Moja izkušnja z efox je pozitivna, glede na to, da imajo velikokrat flash sale in pa po defaultu nižje cene za recimo xiaomi, se splača preverjat.

lp


scipascapa je izjavil:

efox pošilja iz eu skladišča?


roberto1 je izjavil:

Na efoxu sta dve opciji. Če je direktno iz EU je načeloma višja cena (in seveda brez kakršnihkoli dajatev). Če pošiljajo iz Kitajske/Hong Konga je cena, ki je navedena + 15EUR SF shipping (ki je brez dajatev preverjeno). Z ostalimi opcijami se riskira plačilo davka.
Edino malce dlje traja iz Kitajske, kot pa iz EU skladišča (jaz sem čakal 10 dni na Pepsi:))

So pa opcije, da zbiješ ceno še za kak EUR z dodatni popusti. Mislim da je nekdo zgoraj dal link do njihovih kuponov, 3EUR pa profitiraš če imaš zadevo v cartu in je ne plačaš (naslednji dan ti pošljejo kodo CART2016E, ki ti zniža ceno za omenjene 3EUR).
Moja izkušnja z efox je pozitivna, glede na to, da imajo velikokrat flash sale in pa po defaultu nižje cene za recimo xiaomi, se splača preverjat (na primer Redmi Note 3 Pro Prime 3/32 je na Top One 182EUR, na efoxu pa sem ga s kuponi zbil na 171EUR)

lp


scipascapa je izjavil:

efox pošilja iz eu skladišča?
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

klinker ::

neon21 je izjavil:

http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Za 70€ se je prodajalec razpisal na dolgo in široko , da nekdo res misli , da je vrhunski telefon za 70€ ali se motim? :D


Hehe

"" ODLIČEN 5 inčen EKRAN s qHD RESOLUCIJO 960 x 540 qHD Screen ""

Samo nek kekec zihr nasede na vse te blodnje ;((

broken/link ::

Ma celoten spisek je eno nakladanje. Poglej opis pri kameri, tam te šele posede :)

klinker ::

Samo a ni to zrelo za prijavo, ker tip zavaja za pop...dit.

matobeli ::

Človek ki bo ta telefon kupil je zrel za prijavo. Patološka naivnost.

Prijavil pa res ne vem kaj bi, saj so vse trditve resnične. Razen tistih katerih ne moreš ravno "definirat", recimo ZELO ugodno, ULTRA tanek, VELIK 5"...
Vseeno pa se strinjam da bi frkla (poglejte ostale oglase :))) morala kakšno vzgojno dobit.

klinker ::

Ja glej, eni pac nimajo pojma o teh stvareh in takim opisom verjamejo. Ne mesaj obiskovalcev slotecha z navadnimi janezi ki nimajo pojma o HWju, poznajo pa recimo izraz qhd, ki je zdaj aktualen, ne vejo pa da je to nX vec od napisanih 960 x 540 resolucije, poleg ostalih cvetk.
Nismo vsi za vse...eni se spoznajo na eno, drugi na drugo...tako da ne simfaj nevednezev v tehniki, ker si tudi ti popoln nevednez nekje drugje in bi kakemu opisu verjel, ker pac itak nimas pojma o tem necem.

matobeli ::

Še obiskovalci slotecha očitno ne vedno da je qHD točno 960x540, QHD pa 2560x1440. ;)

Nevedneže, oziroma bolje rečeno, ignorante, je treba šinfat, zaradi njih namreč živijo goljufi, kar pa znižuje kvaliteto življenja vsem.

P.S: osebno sem res v marsikaterem segmentu "nevednež". Ampak če nimam pojma o vožnji traktorja ga pač ne vozim...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

klinker ::

Ne me j...t, pa res :P
Se posipam s pepelom :8)

Pithlit ::

matobeli je izjavil:

Prijavil pa res ne vem kaj bi, saj so vse trditve resnične.

Ne niso. Zadeva nima 8GB placa... ampak jih ima 4.
Life is as complicated as we make it...

kodar ::

Ali kdo ve kaj se dobi na efoxu v kompletu z Xiaomi Redmi Note 3?
Na Aliju dajo poleg se neko prozorno maskico, power adapter in screen protector...

matobeli ::

To dajo ali dobiš zgolj ceneje če kupiš kot bundle?

Ker za topone na aliju vem da si sicer lahko izbereš, ampak tudi plačaš.

OK.d ::

LPOK.d

roberto1 ::

Jaz sem dobil samo in zgolj telefon in kar je pač bilo v škatli.
Na aliju imajo te bundle in super je, da vzameš kak etui (nillkin recimo), ker si boš itak moral nekje naročit nek etui (pri nas tega ne prodajajo oz. redko se kaj najde). Glede na to, da redna dostava preko alija traja, je super da Top One da zraven vsaj nekaj (tisti etui je res grd) efox po defaultu ne daje nič zraven.

Lp


kodar je izjavil:

Ali kdo ve kaj se dobi na efoxu v kompletu z Xiaomi Redmi Note 3?
Na Aliju dajo poleg se neko prozorno maskico, power adapter in screen protector...
Someday never comes!

klinker ::

Jst sem z Redmi 3 pro dobu prozoren silikonski etui, par navadnih folij za zaslon in EU adapter.
Noben bundle izbran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

kodar ::

To si dobil na aliju al efoxu?

klinker je izjavil:

Jst sem z Redmi 3 pro dobu prozoren silikonski etui, par navadnih folij za zaslon in EU adapter.
Noben bundle izbran.

klinker ::

Ali, TopOne

roberto1 ::

Jap, to je pri njih "standard with gift".Vsak pri Top One to dobi (brez da izbereš standard oz nekaj itak ne moreš naročit). Ni zdaj nek lom, ampak se ti zdi super da dobiš vsaj nekaj zraven (pod vsakim telefonom so razloženi dodatni bundli in kaj vsebuje kateri). Pri efoxu kot rečeno, ne dobiš nič kot freebie (razen eu adapterja, ki bi skoraj itak moral biti zraven).


klinker je izjavil:

Jst sem z Redmi 3 pro dobu prozoren silikonski etui, par navadnih folij za zaslon in EU adapter.
Noben bundle izbran.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

klinker ::

Ja, une folje so zanic, pa ovitek ni lih lep zaradi odebeljene gume na vogalih, ampak je sluzu do nabave novih, malo lepsih in bolj primernih za mojo drago. Adapter je tudi bolj kot ne krs. Lahko bi dali navaden EU USB polnilec, ki so po 0,5€ na aliju in preverjeno delajo dobro, saj jih imam ene 5 kom. doma, tako da sem uni adapter zavrgu.

Zlikovec ::

originaln polnilec, tist k pride zraven, je quick charge, in če ga ne uporabljaš, se baterija polni počasneje
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zlikovec ()
««
103 / 132
»»