» »

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Temo vidijo: vsi
««
63 / 132
»»

Pithlit ::

Flash sale pošiljajo s kitajske. Je treba med vrsticami brat.
Life is as complicated as we make it...

Kebo ::

Zdravo, eno vprašanje. M2 note s te povezave pravi, da ga pošiljajo s kitajske ampak imaš na koncu neko opcijo vat zavarovanja, ki je slab € in tam piše, če sem prav razumel da stroške carinjena in davka do 40$ krijejo oni. Kak je s tem?
http://eud.dx.com/product/meiz-m571-and...

Spock83 ::

Ni carine in ddvja če je iz EU skladišča. Na to moraš bit pozoren. Mene zanima kako je z reklamacijo? Če je kaj narobe slučajno...
Pa kakšni so ti top selllerji? http://c.dx.com/collection/201510/Cell-...

thramos ::

DX EU DIRECT ni iz evropskega skladišča.

Spock83 ::

Res zavajajo. :) Se splača tega? http://eud.dx.com/product/lenovo-k3-not...

Pithlit ::

Če sprašuješ za telefon - folk ga ma rad.
Če sprašuješ za dx - raj mal okol prebrskaj za ceno...

Jaz bi sicer raj počakala 2 tedna pa vzela Umi Iron na flash sale (na papirju malenkost boljši telefon, za 80€+dajatve ... torej tam okol 105€).
Life is as complicated as we make it...

Spock83 ::

Zanimivo. Ty

Drugače ne poznam flash sale. Mi daš link? Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()

Pithlit ::

Na prejšnji strani je. Par postov pred koncem.
Life is as complicated as we make it...

Spock83 ::

Res hvala še enkrat!

Spock83 ::

Pithlit je izjavil:

Na prejšnji strani je. Par postov pred koncem.



Opsroti. Ne vem mogoče sem splep. Ne najdem :)

Zlikovec ::

Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

Spock83 ::

Res ne vem kaj sem gledal. :) Hvala! Zanimivo mogoče bom pa tudi jaz naročil. .)

Pithlit ::

Mimogrede, če komu ni jasno... zaloge so omejene (UMI noče povedat kolko).
Life is as complicated as we make it...

Spock83 ::

Ene 5 kosov bo. Standard.

Pithlit ::

Mja, odvisno... od strani do strani... zgleda nekje 10-20 kom.
Life is as complicated as we make it...

Cheetah ::

jaz nameravam umi iron iz flash sala jutri kupit, če pridem domov dovolj hitro seveda

r00k ::

Umi iron je šele 28.10 če prav razumem ta flash sale.

YesweScan ::

Če koga slučajno zanima, sem v menjavi in imam takega "viška" (ni nov).
ZS interesenti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: YesweScan ()

Pithlit ::

Cheetah je izjavil:

jaz nameravam umi iron iz flash sala jutri kupit, če pridem domov dovolj hitro seveda

Jutri pa ne... čez ~14 dni pa ja.
Life is as complicated as we make it...

FX6300B ::

woman je izjavil:

V spletni trgovini merimobiles sem kupila Meizu M2 mini, prispel je v 20 dneh.
Poštnina je bila v mojem primeru 22,00 $, dodala sem še Root Firmware za 4,99, dodatnih stroškov ni, ker so telefon poslali prek Francije, telefon naj bi imel eno leto EU garancije.
Prvi vtisi so v redu, hrvaška recenzija je na tej strani.


kako si zadovoljna, razen to da ni custom romov je ok? sam mam mx4 pa mam cyanogenmod gor k je enemu k živi na kitajskm ratalo portati in pa z enim se ukvarjava z tem kako gor spraviti ubuntu :D ko obstaja isti telefon samo "ubuntu" version njemu dela ostalim ne :D
May the force be with you!

woman ::

^^ Še ne vem, kako sem/bom zadovoljna, se še nisem imela časa ukvarjati s telefonom.
Glede na moj sedanji telefon bo sigurno boljši. ;)

thramos ::

Flash sale pri kitajcih so ... bol tko. Je komu kdaj uspelo kaj dejansko kupiti in dobiti po res ugodnejši ceni?

yirzy ::

SebyDiamant je izjavil:

Sem naročil za kolega Elephone P8000. Noro hiter, baterija zelo dolgo zdrži. Je bil v prednaročilu še. Etui ima magnetek in se tel avtomatsko odklene ob odpiranju.
Mlais MX kupil za teto v predprodaji za 90€. Baterija 4800 mAh, telefon dela super.
Zdaj čakam še na kakega pod 100€ z veliko baterijo 2GB rama in 5.1 Androidom za kolega za rojstni dan (žena bo mu kupila) :)


zanima me z katere strani si ga naročil?

A_A ::

Pithlit je izjavil:

Mja, odvisno... od strani do strani... zgleda nekje 10-20 kom.


in kaj naredijo potem? napiše da je zmanjkalo, al ti zaračunajo po navadni ceni?

Pithlit ::

Pojma nimam. Povem kaj se bo zgodilo z mojo avanturo.

Like a virgin, touched for the very first time... zame je... prvič. La, la, la, la... can't touch this!
Life is as complicated as we make it...

r00k ::

A nebi mogu bit flash sale za prvi telefon danes ob 11. Sedaj pa odšteva še 14h ?
Edit: začne se ob 11. nekaj me je browser hecal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: r00k ()

pobcc ::

Tudi sam gledam ta Flash Sale, pa me zanima, če ima kdo izkušnje s plačilom tukaj.
Če izberem direktno opcijo ekspresno plačilo s paypalom mi zaračuna samo dejansko ceno telefona, če pa grem "na blagajno" in vpišem naslov in vse, pa zaračunajo še 13.75€ poštnine ?

TSlugov ::

Prek geekbuying sem v četrtek kupil Xiaomi Redmi 2 Pro 4G LTE
in doplačal dostavo z DHL.
V ponedlejek je bil že v SLO, začeli so postopek carinjenja.
Poslali račun za davek + 10 EUR za t.i. založno bančno garancijo.
A kdo ve, zakaj to garancijo zaračunavajo in če je to običajna praksa...

Spock83 ::

Pithlit je izjavil:

Pojma nimam. Povem kaj se bo zgodilo z mojo avanturo.

Like a virgin, touched for the very first time... zame je... prvič. La, la, la, la... can't touch this!



:)

Pithlit ::

3 minute pred začetkom akcije: "Ansturmpreis ist bereits ausverkauft und wurde zum Ursprungspreis zurückgesetzt!"
Life is as complicated as we make it...

gpanta ::

1 minuto cez pa ni več zaloge :D

pobcc ::

Ma 1 sekundo čez. Sem osvežil točno na 0, pa je bilo že konec. :(

gpanta ::

so mel zgleda 2 na zalogi

thramos ::

Zdej pa jezni komentarji pod telefonom ... klasika za kitajske "akcije". ;)

Pithlit ::

Kar se mene tiče... čist nobene jeze. U bistvu pričakovano. No ja, mal me jezi da je bilo razprodano _pred_ začetkom akcije. Pač, ne bomo več efox-a povohal.

Tale ga pa zmaga:
Ist das euer Ernst? Es lag bei mir im Warenkorb für 64,99EUR, dann sollte ich mich anmelden und danach lag es für 129EUR im Warenkorb...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

AgiZ ::

Imeli so tocno 5 kosov.
Sam sem ga imel tudi v vozicku, ko pa pritisnem checkout, pa javi da je ze konec in da se bo cena spremenila.
V glavnem, velik pomp, ampak ni variante da dobis. V roku 5s po zacetku pa so prodali vse...
Nima smisla se sploh ukvarjat s tem.

Pithlit ::

Probaš, če rata... rata. Če ne rata pa move on. Ni konc sveta pa nima se smisla razburjat zarad tega.
Life is as complicated as we make it...

Spock83 ::

Hehe se mi je zdelo da bo tko.

@Pithlit a potem tisti Lenovo zgoraj je ok?

Pithlit ::

K3 Note? Preberi oz. prelistaj par strani nazaj. Je ene par uporabniških izkušenj. Jaz se ga ne bi branila za do 170€. Pa tudi za kak € več bi se me verjetno dalo prepričat.
Life is as complicated as we make it...

iKst ::

Samo ena splošna izkušnja s kupovanjem iz kitajske trgovine, če ima kdo mogoče kakšne pomisleke. Pred nekaj meseci sem kupil K3 note na dealextreme.com. Btw, telefon je za ta denar odličen, ampak žal je bilo nekaj narobe z mikrofonom. Cca. 2 meseca od nakupa sem poslal mail, da je telefon pokvarjen in takoj dobil odgovor, da imam na voljo 4 opcije:

1. Vračilo denarja
2. Menjava telefona
3. Store credit
4. Popravilo telefona

Odločil sem se za vračilo denarja, telefon poslal nazaj na naslov v UK in čez par dni dobil tole sporočilo:

Dear Customer,
We're very sorry for the inconvenience that we have brought to you.
Thank you for your support.
The application of your refunds of item and postage has been submitted as your request and the refunds will be issued to your PayPal within 1-3 business days (Mon-Fri, excluding public holidays in China). You will receive a confirmation e-mail directly when it has arrived at your account.
Should you have any other question, please feel free to contact our team or live chat supports and we will try our best to help you here.
Looking forward to serving you in the near future!
Best regards
Mona


Po cca. 1 tednu od dneva ko sem telefon poslal sem dobil refund direktno na kreditno kartico, vključno s poštnino, ki sem jo plačal za vračilo telefona.

Ko sem nazadnje uveljavljal garancijo za Nokio v Sloveniji so me pošiljali iz Telekoma na servis in nazaj, po 1 mesecu pa so ugotovili, da je skrivljena matična plošča, za kar naj bi bila kriva mehanska poškodba.

Spock83 ::

Take informacije so super.

strup121 ::

TSlugov je izjavil:

Prek geekbuying sem v četrtek kupil Xiaomi Redmi 2 Pro 4G LTE
in doplačal dostavo z DHL.
V ponedlejek je bil že v SLO, začeli so postopek carinjenja.
Poslali račun za davek + 10 EUR za t.i. založno bančno garancijo.
A kdo ve, zakaj to garancijo zaračunavajo in če je to običajna praksa...


to je običajna praksa.

B-Stard ::

http://www.efox-shop.com/vkworld-vk700-...

Tega sem dobil v akciji danes za 35EU, mislim da je ok cena. Imel so samo 5 komadov, šli so v 3s :)

A_A ::

flash sale sel u k.... :)

imam ožji izbor 5inchnih telefonov...kaj mislite..
Meizu M2 mini
DOOGEE VALENCIA2 Y100 Pro
UMI EMAX MINI (ta je malo dražji)

Hvala za kakšno mnenje :)

Pithlit ::

Od teh itak emax.
Life is as complicated as we make it...

Spock83 ::

A_A je izjavil:

flash sale sel u k.... :)

imam ožji izbor 5inchnih telefonov...kaj mislite..
Meizu M2 mini
DOOGEE VALENCIA2 Y100 Pro
UMI EMAX MINI (ta je malo dražji)

Hvala za kakšno mnenje :)


kje to gledaš?

yirzy ::

kakšne imate kaj izkušnje z cuboti? namreč mislim si kupit cubot x10 in me zanima če je vreden svojega denarja

Pithlit ::

OK...
Eno urco cajta mate, če mi noben nič ne zine se bom šla 'an ban pet podgan...'.

Mlais m9 (5" qHD, mtk6592 (1.4GHz octa), 1GB/8GB (2gb za app), 5MP/2MP, 4.4 JB) @86€
vs.
Elephone Trunk (5" HD, Snappy 410 (1.2GHz quad), 2GB/16GB (~12gb za app), 8MP/2MP, 5.1 Loli), bonus=LTE in 900MHz 3G @96€

*potem ko sem vse napisala in še enkrat prebrala... kaj sploh sprašujem, ane?
Life is as complicated as we make it...

Nejkoy ::

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...

MEIZU M2 4G Smartphone - WHITE = €115.69

Kaj pravite na to ponudbo? Pošiljajo iz CHINA HK. Je to potem še carina in kaki drugi stroški?

Zlikovec ::

http://www.efox-shop.com/inew-l3-mtk673...

Flash akcija za 75€ + poštnina 13€ ... je bilo 10 kosov na zalogi in so šli po kakšni minuti ... stran se je sama osvežila,
fajn je da so pod up. računom že vsi podatki (tel. štev, naslov ...) ker gre express PayPal plačilo hitr skoz ...

Ima kdo izkušnje, koliko časa traja da telefon pošljejo in kdaj naj bi bil v SLO?
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT
««
63 / 132
»»