» »

So Lenovo prenosniki dobri?

So Lenovo prenosniki dobri?

1
2
»

blackbfm ::

Kokr berem, večinoma pravte, da so Lenovo zadeve v redu.


tut lenovo ti ne more narest čudeža za 400e.. soliden laptop stane 1000-1500eur. Če si nezahteven uporabnik je pomoje vseeno boljše kupit vsake 2 leti nekaj takega za 400 kot imaš v linku, kot pa enkat v šusu in met tisto 10 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

mario24 ::

Gledam ta dva prenosnika.

http://www.mimovrste.com/artikel/275058...

http://www.mimovrste.com/artikel/275061...

Pri prvem piše, da je redna cena skor 100 EUR višja, ampak ima le 1,9 GHz procesor, drugi pa 2,4 GHz. V čem je fora tle? Ali morda AMD v osnovi boljši od Intel? Če lahko kdo mal razloži.

V glavnem, zanima me, kater je boljši in če obstaja bistvena razlika.

medenko ::

tole je super zadeva:

DELL Inspiron 3537 i7/8/1T/U

Vaša cena: 689,40 €
Spletna cena: 699,90 €
Dobavljivost: Na zalogi

zuz3k ::

mario24 je izjavil:

Gledam ta dva prenosnika.

http://www.mimovrste.com/artikel/275058...
4 jederni proc ma.


kaj je pa fora teh ekranov svetleč/nesvetleč?



lp
Life is a psychological game.

blackbfm ::

kaj je pa fora teh ekranov svetleč/nesvetleč?


svetleč ima lepo sliko in slabo vidljivost na svetlobi

nesvetleč pa kontra

šernk ::

Lepo sliko, ki je 99% časa neuporabna ker vedno vidiš svoj odsev v sliki :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

RejZoR ::

Kupil enega in po 1 mescu zajebavanja ne želim v lajfu imet nobenega več. Nuff said glede Lenova...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pamž ::

Pa kup rablenga. Obvezn thinkpad serijo,bol robustn so ,sam mam x200 sicer mejhn 12 velikost,zelo neobčutliva zadeva. top za moje potrebe :)če ti budget dopušča pa kej iz w al pa t serije.

ST-777 ::

pamž je izjavil:

Pa kup rablenga. Obvezn thinkpad serijo ... če ti budget dopušča pa kej iz t serije.
Rabljeni Lenovo ThinkPad iz serije T stane komaj 252 €: http://www.bbt.si/prenosniki

thramos ::

Lenovo Thinkpad E540 serija imajo težavo iz tegale linka. Slovenski servis (IBM) priznava, da trajno ne znajo odpravit napake in da še čakajo na odziv Lenova. Ki na moje emaile odgovarja samo, da naj se obrnem na servis. Skratka, poden odnos, pri prenosniku, ki stane skoraj jurja.

grizl ::

Pozdravljeni,

od tistih, ki si lastite Lenovo x121 me zanima kakšne težave ste imeli s prenosniki.

Meni je najprej crknil disk (k sreči še v garanciji), sedaj pa še ohišje okrog nosilcev ekrana. Sem pogledal kaj se je odlomilo pa vidim, da je vse skupaj tako nežno narejeno, da to ne more zdržat. V plastiko ohišja so vstavljene kovinske matice za vijake. In ti nosilci teh matic so tako tanki, da je groza. Pa prenosnik nikoli ni padel na tla, le pogosto se odpira in zapira (ekran namreč).

Najbrž bo ta šel v prodajo in nabava nekaj bolj trpežnega.

mpritr1 ::

Morda bo v pomoč tale izbor najboljših: Lenovo prenosniki.
---
www.najdi-glasbenika.si, www.najem-fotografa.si

Tarzan ::

Z Lenovom sem zadovoljen in naslednji bo sigurno tudi Lenovo. Imam uber strašno slabe izkušnje s HPji, kjer ima popolnoma čisto vsak, brez izjeme, model kakšno resno napako. Prvi je imel kmetavzarsko postavitev zvočnikov, ki so serijsko uničevali trde diske, drugi je imel kup BIOS/HW related problemov, tretji je imel probleme sam s sabo... Lenovo, razen obupnega softwera, ki sicer na prvi pogled zgleda OK, na dolgi rok je pa 'pain in the ass', me za razliko od HP ni razočaral.

Mihaaelcek ::

http://www.computercenter.si/index.php?... mnenja, kritike in pohvale Več kot dobrodošle :)

r3dkv1c4 ::

Mihaaelcek je izjavil:

http://www.computercenter.si/index.php?... mnenja, kritike in pohvale Več kot dobrodošle :)

http://www.amazon.de/Lenovo-IdeaPad-Not...

minimalna razlika v sestavi je pa velika v ceni


Sam si lastim podobnen prenosnik(Z580) s slabšo konfiguracijo in nimam nekih pripomb.
Edino dvd bom zamenjal za ssd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

lommmp ::

Kupil sem Lenovo G50, na njem je original win 8.1 in so z njim sami problemi. Internet velikokrat kar ne deluje, pa sem proval že vse in nič ne popravi za vedno.
Pogosto se tudi zgodi da ko želim zagnat prenosnik pride "windows has run into a problem" error in to veliko različnih errorjev, ne samo en in isti.

Verjetno bom na novo naložil windowse ampak na sploh nisem zadovoljen z nakupom.

Lp

krneki0001 ::

šernk je izjavil:

Kako se ti lahko na thinkpadu odlomi rob? Meni je zletel iz 1,5m višine pa je zvilo rob, nikakor pa ne zlomilo. Saj thinkpadi so vendar iz magnezija narejeni komplet ohišje. Imel R61 in T61 in po ohišju nista bila precej različna, mogoče malce linije to je pa to (še to ne vem). Rob se mi je pa zvil pri vhodu za 2 USBja, torej kjer je bil daleč najtanjši vse skupaj 1mm za 1mm košček...ampak ga je zvilo, ne odlomilo.


Rxx oznaka je enak kot T model, le da je brez magnezijeve kletke.

Osebno raje kupim 4 leta star T, X ali W model kot pa katerikoli drug model lenovo prenosnikov. Le ti so namreč dovolj kvalitetni, vse ostalo je pa bolj kilavo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

GTX970 ::

Kupil sem Lenovo G50, na njem je original win 8.1 in so z njim sami problemi. Internet velikokrat kar ne deluje, pa sem proval že vse in nič ne popravi za vedno.

Si testiral delovanje na drugem routerju ?

CrystalDiskInfo za hdd, memtest86+ za rame.


http://www.nirsoft.net/utils/blue_scree... , poglej kakšne bsod dobivaš.

w8.1 so prednaloženi ?

69charger ::

lommmp je izjavil:

Kupil sem Lenovo G50, na njem je original win 8.1 in so z njim sami problemi. Internet velikokrat kar ne deluje, pa sem proval že vse in nič ne popravi za vedno.
Pogosto se tudi zgodi da ko želim zagnat prenosnik pride "windows has run into a problem" error in to veliko različnih errorjev, ne samo en in isti.

Verjetno bom na novo naložil windowse ampak na sploh nisem zadovoljen z nakupom.

Lp


Če imaš težave z Winsi potem verjetno ni kriv prenosnik, ane? Itak bi pa moralo biti že samoumevno da ko kupiš prenosnik z prednaloženim sistemom je potreben najprej format in čisti install ker je vedno neko sranje gor itd.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

lommmp ::

GTX970 je izjavil:

Kupil sem Lenovo G50, na njem je original win 8.1 in so z njim sami problemi. Internet velikokrat kar ne deluje, pa sem proval že vse in nič ne popravi za vedno.

Si testiral delovanje na drugem routerju ?

CrystalDiskInfo za hdd, memtest86+ za rame.


http://www.nirsoft.net/utils/blue_scree... , poglej kakšne bsod dobivaš.

w8.1 so prednaloženi ?


niso prednaloženi

69charger je izjavil:

lommmp je izjavil:

Kupil sem Lenovo G50, na njem je original win 8.1 in so z njim sami problemi. Internet velikokrat kar ne deluje, pa sem proval že vse in nič ne popravi za vedno.
Pogosto se tudi zgodi da ko želim zagnat prenosnik pride "windows has run into a problem" error in to veliko različnih errorjev, ne samo en in isti.

Verjetno bom na novo naložil windowse ampak na sploh nisem zadovoljen z nakupom.

Lp


Če imaš težave z Winsi potem verjetno ni kriv prenosnik, ane? Itak bi pa moralo biti že samoumevno da ko kupiš prenosnik z prednaloženim sistemom je potreben najprej format in čisti install ker je vedno neko sranje gor itd.


A ne, je kriv na novo naložen originalen windows? in prednaloženo ni bilo nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lommmp ()

Luka321 ::

k--p ::

Performančno bo verjetno ok, vendar kvaliteta ohišja, tipkovnice, baterija itd. je bolj tako tako pri Lenovo modelih, ki niso iz serije Thinkpad ... So pa ti skoraj 1x dražji. Imam doma 2 Thinkpada, eden iz 2011 (refurbished), drugi 2016 (nov), super kvaliteta, ter Lenovo Flex iz 2014 (cena je bila približno kot ta zgoraj) pa je plastika precej slaba(tanka), pri tipkovnici in touchpadu pa imaš občutek, da slabo lovi ...

r3dkv1c4 ::

k--p je izjavil:

Performančno bo verjetno ok, vendar kvaliteta ohišja, tipkovnice, baterija itd. je bolj tako tako pri Lenovo modelih, ki niso iz serije Thinkpad ... So pa ti skoraj 1x dražji. Imam doma 2 Thinkpada, eden iz 2011 (refurbished), drugi 2016 (nov), super kvaliteta, ter Lenovo Flex iz 2014 (cena je bila približno kot ta zgoraj) pa je plastika precej slaba(tanka), pri tipkovnici in touchpadu pa imaš občutek, da slabo lovi ...

Ali lahko tole obrazložiš, ker ne vem kaj zate pomeni bolj tako tako......
Edino, če se odločiš za met diska in pri tem uporabljaš prenosnik Lenovo, potem te razumem kaj si imel v mislih.

Ne poznam primera Lenovo, da bi kdo imel težave z ohišjem, tipkovnico ali baterijo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

aerie ::

Eh. Npr. IdeaPad Z710 je imel velike probleme z baterijo. Drugače pa... zadeva se imenuje prenosnik, ker se prenaša. In ker se prenaša se tudi zgodi da kam pade, ga rukneš itd. Zato pač vzameš Thikpada (razen serije E). Če ga maš samo na mizi je seveda več ali manj vseeno. Ampak v tem primeru se kupi desktop.

Invictus ::

čuhalev je izjavil:


Moj thinkpad X serije mi deluje že pet let in pol in upam, da mi zdrži čimdlje, ker tele nove tipkovnice res ne maram. :P So mi pa zamenjali ventilator, saj je po 2,7 letih začel obupno „vreščati“, torej pomeni triletna garancija neko prednost.

Si malo zadaj.

Zadnji X-i imajo spet staro tipkovnico ;).

aerie je izjavil:

Zato pač vzameš Thikpada (razen serije E). Če ga maš samo na mizi je seveda več ali manj vseeno. Ampak v tem primeru se kupi desktop.

Serija E je mani zdražala 3 groba leta po letališčih in terenu.

Bi pa kak T najbrž zdržal še dlje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosni računalnik za študij strojništva

Oddelek: Kaj kupiti
467844 (6516) Barbarpapa2
»

HP Prenosniki 2017

Oddelek: Kaj kupiti
4110726 (9484) MTB
»

Dober laptop, ki ni HP (Lenovo / Dell?)

Oddelek: Kaj kupiti
194069 (3386) Ales
»

Lenovo IDEAPAD vs THINKPAD

Oddelek: Kaj kupiti
4810028 (7934) Invictus
»

LENOVO Thinpad ali HP Elitebook?

Oddelek: Kaj kupiti
497710 (6033) Invictus

Več podobnih tem