» »

Gaming miška z veliko gumbi

Gaming miška z veliko gumbi

lommmp ::

Pozdrav!

Želim miško, ki bi imela dovolj gumbov da bi lahko z njo igral League of Legends.
Torej če povzamem; želim igrati LoL samo z miško in zato potrebujem na njej vsaj 8 ekstra gumbov.

Plačam do 60EUR in trenutno si ogledujem Logitech G600 pri kateri se mi pa žal zdi, da gumbi niso razporejeni tako, da bi jih lahko v igri uprabljal dovolj hitro.
Vsak nasvet ali ime miške je dobrodošel.
Hvala v naprej in Lp
  • spremenil: lommmp ()

suhi ::

Razer Naga, se boš pa moral stegnit par EUR višje, če je 8 gumbov pogoj.

Edit: Poglej še Roccat Kone, ima ravno 8 gumbov. Ali pa Logitech G300, ta ima tudi veliko gumbov, so pa postavljeni nekoliko nenavadno. Slednjo si lastim tudi sam in lahko rečem, da sem se takoj navadil in se da po njih zelo hitro klikat. Pa še poceni podgana je, ampak če imaš večje roke, ti je ne bi priporočal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: suhi ()

Matevz96 ::

suhi je izjavil:

Razer Naga, se boš pa moral stegnit par EUR višje, če je 8 gumbov pogoj.

Edit: Poglej še Roccat Kone, ima ravno 8 gumbov. Ali pa Logitech G300, ta ima tudi veliko gumbov, so pa postavljeni nekoliko nenavadno. Slednjo si lastim tudi sam in lahko rečem, da sem se takoj navadil in se da po njih zelo hitro klikat. Pa še poceni podgana je, ampak če imaš večje roke, ti je ne bi priporočal.



Tudi sam imam G300, potrebuješ nekaj časa, da se navadiš na postavitev, ima pa samo 6 gumbov, če te to ne moti je lahko odličen nakup.

suhi ::

Aja, ups, napisal je vsaj 8 EKSTRA gumbov poleg standardnih. Potem pa žal ostaneta skoraj samo Naga in G600, razen, če naročanje iz tujine ni ovira...

spirit ::

V tem conovnem rangu ni veliko izbire, malo višje uimaš še G700s (fenomenalna miška, si jo lastim in ima 13 gumbov, ki si jih lahko nastaviš, imaš lahko celoi za vsako igro svoj profil) potem je žična M 90 ali M95 od Corsaira ki tudi ni slaba, je pa postavitev gumbov potrebna privajana, MadCatz MMO7, mi je bila resnično odlična ko sem jo imel doma. Sam pač preferiram brezžično miško za to imam sedaj G700s.so pa cene vseh naštetih med 70 in 100€

3man ::

Hmm, kaj pa tole: Razer Naga + Hydro dobiš gratis!

lommmp ::

Nisem nek FPS igralec tako da mi Hydra ne pomaga. :P Me pa edino moti ker katerokoli miško gledam reviewe pravijo da so za MMO. LoL ni MMO zato me zanima če bojo take miške delovale isto dobro na LoLu kot na MMO igrah?

nightbird ::

važna je postavitev tipk. če se ti zdi primerna za tvoj namen uporabe potem bo delovalo dobro. najboljše, da greš v kako fizično trgovino in pomeriš, sprobaš kateri miš ti lepo sede v roke in prek spleta nabaviš. to je najcenejša in najboljša varjanta.

lp

lommmp ::

to sem tudi nameraval narediti, hvala za nasvet. Za tiste ki igraste league of legends bi imel še eno malce bolj zafrknjeno vprašanje.

Recimo ko se hočem flashat s tipko na tipkovnici, kliknem na tipko in potem z miško pokažem kam naj se flasham, ko sem si pa flash dau na tipko na miški, me več ne upraša kam naj se flasham ampak naravnost izstreli (če razumete kar blebetam). sedaj me pa zanima če bo tako naredilo iz vseh abilitijev če bom uporabljal gumbe na miški?

tehnicar12 ::

lommmp je izjavil:

to sem tudi nameraval narediti, hvala za nasvet. Za tiste ki igraste league of legends bi imel še eno malce bolj zafrknjeno vprašanje.

Recimo ko se hočem flashat s tipko na tipkovnici, kliknem na tipko in potem z miško pokažem kam naj se flasham, ko sem si pa flash dau na tipko na miški, me več ne upraša kam naj se flasham ampak naravnost izstreli (če razumete kar blebetam). sedaj me pa zanima če bo tako naredilo iz vseh abilitijev če bom uporabljal gumbe na miški?

te nastavitve imaš pod options in mouse config ali nekaj (malo sem pozabil ker že dolgo nisem igral :p) ampak vem da se lahko naštima da flašaš kamor kažeš s kurzorjem, ali pa dvakrat stisneš tipko (se pravi enkrat da ti pokaže smer, drugič da izvede flash) isto velja tudi za abilitije itd. upam da si dojel :) malo čekiraj opcije med igro pa boš našel

lommmp ::

technicar12 hvala za odgovor! :)

po vsem motanju z miškami sem nehal igrati LoL :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38296441 (53337) Kr_Edn
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817257 (15567) Antares88
»

iščem čimboljso miško z čim več gumbi

Oddelek: Kaj kupiti
101969 (1643) opeter
»

Računalniške miši

Oddelek: Strojna oprema
151204 (971) Dr_M

Več podobnih tem