» »

Nakup darila - zložljivo kolo

Nakup darila - zložljivo kolo

Glugy ::

Moj frend hod na vlak pa sm mu mislu kupt ( za roj dan k ma v petk 20 let )tale zložljiv kolo iz Hoferja (no če mi ga bo ratal dobit): http://www.hofer.si/si/html/offers/2867... A je to dobr deal za ta dnar? Vesel bom vsakega mnenja!
  • spremenilo: Glugy ()

Invictus ::

Meni se zdi po opisu v redu.

Sicer ima pa Hofer ugodno politiko vračanja izdelkov. Tako da ne moreš falit.

Sam bi ga kupil ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

martincek1 ::

Fajn premisli če mu bo služil. Če bo, je to super darilo :)

fosil ::

Tukaj je po moje bolj vprašanje koliko so sploh praktična taka kolesa.
Ni jih videt prav veliko.
Če hodiš z vlakom v Ljubljano imaš na voljo Bicikelj.

Nikjer ni podatka kako težko je. Torba pa vidim da nima koleščkov.
Koliko časa rabiš da ga zložiš?
Kje ga pustiš ko prideš na cilj? Takega ti verjetno še hitreje ukradejo.
Tako je!

martincek1 ::

Za po Lj je itak trola 5€/mesec, bicikelj zastonj. Za od doma do železniške postaje je pa smiselno, ampak potem bolje da ga nekje tam pustiš in ne vlačiš s sabo na vlak.

menjalnik ::

Hudo tole pa je pravi prijatelj, da mu kupiš tako darilo:)Skratka, po mojem mnenju je tole odlična rešitev pa še nosiš ga lahko povsod s seboj, čez leto se bo vozil v šolo, poleti pa po kampu. Jaz tudi iščem kako poceni zložljivo kolo pa je kar kriza, še za ponija želijo po bolšjih trgih 100€. Če bi bil jaz na mestu tega frenda bi bil tega darila zelo vesel.

Invictus ::

Pri nas tega ne vidiš, v tujini je tega polno.

Delno tudi zaradi tega ker greš lahko samo z zložljivim biciklom na podzemno ali vlak ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Glugy ::

To da ti ga hitrej ukradejo če ga kje pustiš to ne vem ampak sej pomoje bi ga zaklepal. Drgač sm bl mislu da bi ga mel on pr seb pač ko gre v sql pa nazaj. Sj to je aluminij, ne more bit neki težko. Veš kaj je fora pr BicikeLJ? Da mu morš rezervirat 300 al kok evrov že in pač tacajt s tem dnarjem ne morš nč. Če maš pa zložljivca greš pa lahk kamrkol po Slo z vlakom al pa busom pa še za kadarkol časa. Pa pač nisi omejen na tist strog center LJ.

Jah jz sm tud o rabljenem kolesu razmišljal ampak pismo da pr zložljivcu proftiraš ful težko. K rabljena zložljiva kolesa so ponavad po domače rečen ful zmajana al pa za ta dnar že skor novga dobiš. Pol pa raj dam nvm 20 evrov več pa da je zihr ok. Pa da ma še pol on garancijo pa vse to.
Sicer je kr mal drago ampak glej...on ko mu je dobr šlo pa k je velik prek študenca zaslužu je ful se razdajal pa ne sam men. Dobričina je res huda pa vedno me v smeh sprav ..res taprav frend. tko da sm reku da mu prvošm. Še moja bestica k ga pozna je rekla da se ji zdi to kul. : )

Ja drgač bojda se da na vlak s navadnim kolesom sam se ne splača ..je predrago pa še mislm da ne morš na vse vlake it al kak že? v glavnm ni praktičn no.

Sam ne vem če ni tak kolo k je zložljiv še bolj zaščiten če ga vkleneš k gre na pol pa gre čez več delov kolesa. Pomoje teži še kej odmontirat al pa nevem. Sam kaj pa vem..dons že tok kradejo vsi k srake da pomoje najboljš da slavljenec lepo sabo nos kolo pa je. Edin če bi mogoče še kako boljšo torbo za zložljivo kolo kje dobil sam...ne verjamem da mu najdm kej tazga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

bluefish ::

Pri takem nakupu bi se jaz na tvojem mestu prej malce pozanimal. Recimo v nekem čisto btw pogovoru.
200EUR morda ni veliko, vendar po drugi strani škoda, da bi zadeva ždela v kotu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S-bike F50E elektro kolo

Oddelek: Šport
155722 (2721) krucymucy
»

Skiro v mestu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9115702 (11212) bandidosss
»

Električna transportna sredstva

Oddelek: Na cesti
225223 (4558) TehDucky
»

Prevoz po lj

Oddelek: Loža
304174 (2895) Predkambrij
»

Prevozna sredstva v natrpanih mestih

Oddelek: Loža
486162 (5054) gendale

Več podobnih tem