» »

moški splav

moški splav

Temo vidijo: vsi

WarpedGone ::

Če seksaš, se moraš zadevati odgovornosti. Če tega nisi zmožen, ne seksaj. Enostavno

To velja za moške, zakaj ne tudi za ženske? Zakaj imamo moški le eno šanso (seksat/ne seksat), ženske pa še popravca (splav)?

Sedaj ima ženska možnost 2x rečt ne otroku: ne seksat + splav
Moški le enkrat: ne seksat
Če se ženska odloči, da ne bo splava, ne bo splava in bo moški prisiljen plačevat za otroka, katerega noče več le zato, ker ga ženska še vedno hoče.

Enostavna matematika: 2 možnosti odločanja za ženske : 1 možnosti odločanja za moške
Zbogom in hvala za vse ribe

poweroff ::

Huh, jaz imam pa drugačno vprašanje.

Recimo, da se ženska odloči narediti splav, moški pa tega noče - hoče otroka. Kaj pa enakopravnost v tem primeru?

In še tole - ženska sicer res odloča o svojem telesu, ampak ne samo o svojem, pač pa tudi o telesu nerojenega otroka. Zakaj tudi moški ne bi imel v neki manjši meri pravice odločati o svojem (nerojenem) otroku?
sudo poweroff

Mipe ::

Ne provociraj, Matthai, bodo še tebe označili za ženomrzneža!

jype ::

WarpedOne> Zakaj imamo moški le eno šanso (seksat/ne seksat), ženske pa še popravca (splav)?

Ker moški nimamo možganov.

lambda ::

WarpedGone je izjavil:

Če seksaš, se moraš zadevati odgovornosti. Če tega nisi zmožen, ne seksaj. Enostavno

To velja za moške, zakaj ne tudi za ženske? Zakaj imamo moški le eno šanso (seksat/ne seksat), ženske pa še popravca (splav)?

Sedaj ima ženska možnost 2x rečt ne otroku: ne seksat + splav
Moški le enkrat: ne seksat
Če se ženska odloči, da ne bo splava, ne bo splava in bo moški prisiljen plačevat za otroka, katerega noče več le zato, ker ga ženska še vedno hoče.

Joj. Bogi moški. Samo ena možnost. Krivica! Kaj ko bi se moški raje fokusirali na to, da ne bi porivali žensk s katerimi nimajo razčiščene situacije kaj in kako bo z otrokom, če ga zaplodita. Bi bilo tudi za otroke precej lepše.

Skratka kot da ni dovolj velika neumnost že to, da je ta 'popravni izpit' na voljo že ženskam, bi sedaj to pravico radi še moški. Jaz bi jo kvečjemu vzel še ženskam ...

Mipe ::

jype je izjavil:

WarpedOne> Zakaj imamo moški le eno šanso (seksat/ne seksat), ženske pa še popravca (splav)?

Ker moški nimamo možganov.

Ni lepo soditi drugih po sebi.

WarpedGone ::

Joj. Bogi moški. Samo ena možnost. Krivica! Kaj ko bi se moški raje fokusirali na to, da ne bi porivali žensk s katerimi nimajo razčiščene situacije kaj in kako bo z otrokom, če ga zaplodita. Bi bilo tudi za otroke precej lepše.

A ženska pa v tisti nerazčiščeni situaciji nima prava glasanja?
Njej se oprosti neumnost, moškemu pa ne? Tako naj bi zgledala ženska enakopravnost? S
amo js tle vidim podcenjevanje ženskega dela populacije?
Nezmožnost treznega odločanja komu se bo dalo noge narazen komu pa ne?

Matthai zgoraj provocira ampak vseeno vprašanja niso čisto mimo.
Pravilno je, da obstaja druga možnost - splav. Ampak prav bi blo, da se vsak od obeh akterjev okrog splava odloča o sebi in ne še o drugem hrati (ignoriram vprašanje a je bodoči splavljenec oseba ali ne). Moški ženski ne sme preprečit splava. Hkrati pa ženska nebi smela imet šanse moškega prisilt v neko odgovornost, katere si on ne želi. Če želi sama obdržat otroka, katerega oče noče - so be it.

Enakopravnost je zaHebana reč.

Ko se je otrok delal, ona ni bila nič manj za, kot on.
Zbogom in hvala za vse ribe

lambda ::

WarpedGone je izjavil:

Enakopravnost je zaHebana reč.

Ko se je otrok delal, ona ni bila nič manj za, kot on.

A zato imaš pravico odločat o življenju otroka?

Kaj te sedaj moti? Da tebi ta pravica manjka? Ali da jo imajo ženske preveč?

jype ::

Mipe> Ni lepo soditi drugih po sebi.

To velja za vse. Če bi moški imeli možgane, bi lahko odločali dvakrat in tisti, ki jih imajo, tudi že zdaj lahko.

Aja ne joj zmotu sm se, ne možgane, mislu sm maternico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kr1ženska ::

Zakaj vsi govorite o splavu kot da preprosto vržeš stvar ki jo nočeš v smeti?
Menda je jasno kaka tveganja to za sabo potegne. To je poseg v žensko telo!! Da ne rečem koliko ti lahko z leti na psiho potegne. Sploh če zaradi splava kasneje ne moreš več imeti otrok.

Jaz ti ne bi šla ,ne glede na leta in ne glede na situacijo, v življenju delat splava. IMO je tveganje preveliko.
p.s. upam da ne bo sedaj kdo začel s kako statistiko. Mogoče je po statistiki večina splavov uspešnih, kaj pa če ravno ti na koncu spadaš pod tist procent nesrečnikov. Jaz se s temi stvarmi ne bi igrala.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Pithlit ::

kr1ženska je izjavil:

Menda je jasno kaka tveganja to za sabo potegne.

Ne, ni. Nekateri več kot očitno mislijo da ženske to počno iz zabave.
Life is as complicated as we make it...

WarpedGone ::

Kaj te sedaj moti? Da tebi ta pravica manjka? Ali da jo imajo ženske preveč?

Je že OP povedal kaj je problem, preberi tam.

Zakaj vsi govorite o splavu kot da preprosto vržeš stvar ki jo nočeš v smeti?

Kolk je to težek problem je povsem irrelevantno za to temo.
Tu je problem, da se ženska odloči o tem kaj bo moški moral delat al pa ne delat in moški pri temu praktično "nema prava glasanja".

Če se ženski morda sprdne, da otroka noče, lahko moški po glavi skače pa otroka ne bo.
Če se ženska odloči, da otroka obdrži, bo moški moral zanj plačevat.

Naredila sta ga oba s konsenzom. Ženska kontracepcija že veliko let ni noben problem več.
Zbogom in hvala za vse ribe

poweroff ::

V bistvu ne provociram, pač pa sem se spomnil na nek primer iz Italije, ko je tip hotel obdržati otroka, punca pa ne. In je šel na sodišče, samo na koncu ni uspel.

Mislim, v obratno smer jaz ne bi šel, se pravi v to, da ima moški "pravico" zahtevati splav. Se mi pa zdi da bi moral imeti pravico odločati o ne-splavu.
sudo poweroff

lambda ::

WarpedGone je izjavil:

Če se ženski morda sprdne, da otroka noče, lahko moški po glavi skače pa otroka ne bo.
Če se ženska odloči, da otroka obdrži, bo moški moral zanj plačevat.

Naredila sta ga oba s konsenzom.

Če sta ga naredila s konsenzom, je torej prav, da mora moški zanj plačevat.
Če se ženski sprdne, da otroka noče, je pa slabo izbral žensko, s katero je šel v to konsenzualno dejanje (glede na to kako so pri nas urejene pravice, ugovarjat ne more).

poweroff je izjavil:

Mislim, v obratno smer jaz ne bi šel, se pravi v to, da ima moški "pravico" zahtevati splav. Se mi pa zdi da bi moral imeti pravico odločati o ne-splavu.

Podpišem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

kr1ženska ::

poweroff je izjavil:

V bistvu ne provociram, pač pa sem se spomnil na nek primer iz Italije, ko je tip hotel obdržati otroka, punca pa ne. In je šel na sodišče, samo na koncu ni uspel.

Mislim, v obratno smer jaz ne bi šel, se pravi v to, da ima moški "pravico" zahtevati splav. Se mi pa zdi da bi moral imeti pravico odločati o ne-splavu.


Če ženska ne mara otrok oziroma ga noče vzgajat naj si najde drugo. To je nekaj zaradi česar bi se jaz s tipom razšla. Če on nima želje po družini jaz pa jo imam, za to ne bom zanosila, pač pa si bom našla nekoga s katerim imava to skupno točko.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

PaX_MaN ::

WarpedGone je izjavil:

Tu je problem, da se ženska odloči o tem kaj bo moški moral delat al pa ne delat in moški pri temu praktično "nema prava glasanja".

Če se ženski morda sprdne, da otroka noče, lahko moški po glavi skače pa otroka ne bo.
Če se ženska odloči, da otroka obdrži, bo moški moral zanj plačevat.

Tadrugo "pravo glasanja" (za preživnino) nima zveze z odločitvijo ženske, ampak z otrokom.
(No, loh da je kdaj nekdo nekje začel plačevat preživnino ko je bila še noseča.)

fantasycamp ::

mene pa zanima kaj je če ženska vara moškega ne naredi splav, poročena je, kdo je dolžan za otroka preživnino plačat?

Pithlit ::

A ni logično? Foter vendar.

Njenemu možu ni treba, če noče. Lahko pa... mu noben ne brani (sam v tem primeru pa fotru ni treba).
Life is as complicated as we make it...

poweroff ::

kr1ženska je izjavil:

Če ženska ne mara otrok oziroma ga noče vzgajat naj si najde drugo. To je nekaj zaradi česar bi se jaz s tipom razšla. Če on nima želje po družini jaz pa jo imam, za to ne bom zanosila, pač pa si bom našla nekoga s katerim imava to skupno točko.

Po moje se nismo razumeli. Recimo, da se mi zgodi, da ženska pač zanosi. Ona se odloči za splav, jaz pa bi otroka imel.

Po mojem mnenju bi moški moral imeti nekakšno pravico,* da ženska otroka rodi, za otroka pa potem skrbi on. Lahko tudi brez preživnine.

* nekakšno pravico zato, ker tukaj vseeno ni enakosti - breme rojstva in nosečnosti je za žensko bistveno višje, se pa recimo to kompenzira kasneje s tem, da se ona "odreče" materinstvu.
sudo poweroff

Okapi ::

Jebiga, enakopravnosti na vseh ravneh ni. Je pa precej jasno, zakaj bi to nekateri radi poudarili. Da lahko rečejo, ženske imajo več pravic pri rojevanju, se pravi ni nič narobe, če imajo moški več pravic kje drugje. Ampak kompenzacija ne deluje na tak način.>:D

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Mipe ::

In niti ene besede o pravicah otrok.

manniac ::

V vsakem primeru win-win za ženske.

Pithlit ::

manniac je izjavil:

V vsakem primeru win-win za ženske.

Še nekdo ki je pametnejši od vseh ostalih.
Life is as complicated as we make it...

WarpedGone ::

Po mojem mnenju bi moški moral imeti nekakšno pravico,* da ženska otroka rodi, za otroka pa potem skrbi on. Lahko tudi brez preživnine.

Ta gre že predaleč - če ženska otroka noče nekak ni čisto da se jo sili it skozi celo nosečnost in porod samo zato ker 'nekdo drug' bi pa tistega otroka imel.
Na 'ženski strani' so stvari poštimane OK.
Problem je na drugi strani, da se moški enkrat spočetega otroka brez enakega mnenja na drugi strani ne more več 'odrečt'. Zavezan je z odločitvijo ženske a otrok bo al ne bo.

Ženska pa se lahko odreže otroku brez konsenza na drugi strani (še enkrat - to je prav).
Zbogom in hvala za vse ribe

kr1ženska ::

Matthai< IMO ima pravico, če namesto ženske še par mesecev buha, gre namesto nje rodit, in še celo leto doji otroka.
Govoriš kot če bi psa pazila par mesecev in ga dala fantu.

WarpedOne< Če tip želi otroka, bi se moral prej pogovoriti z ženkso. Če tega ni storil tvega, da v primeru zanositve ženska naredi splav. Torej je krivda za splav tudi njegova.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

poweroff ::

WarpedOne, preživnina NI pravica ženske, pač pa pravica OTROKA. Daj si že to dopovedat.

kr1ženska: dojiti ni treba, dandanes obstaja tudi umetno mleko, veš.

Problem bruhanja in rojevanja... eh, jebiga, bi pa mislila pred sexom. ;) Mislim, ta argument se mi ne zdi povsem veljaven. Ker na eni strani so težave nosečnosti in poroda, ki trajajo 9 mesecev, na drugi pa 18+ let vzgoje in skrbi za otroka, tudi neprespane noči, itd. In če recimo oče prostovoljno sprejme ta del se mi zdi upravičeno, da bi prvi del sprejela tudi mati. Če ga pa noče, bi se pa morala prej pogovoriti s tipom.

kr1ženska je izjavil:

Govoriš kot če bi psa pazila par mesecev in ga dala fantu.

V bistvu na nek način ženske tako govorite o otroku, ki bi ga šle splavit. Pa ne me narobe razumeti. Nisem za prepoved splava. Sploh ne.

Ampak če si tip želi že spočetega otroka in je za to pripravljen tudi kaj žrtvovati, pa ni nekega hudega tveganja za mater, se mi zdi upravičeno, da se tudi tipu pravno priznajo določene pravice. V bistvu gre tukaj za pravice otroka, katerega "zastopnik" je tudi oče, ne samo mati.
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

WarpedGone ::

WarpedOne, preživnina NI pravica ženske, pač pa pravica OTROKA. Daj si že to dopovedat.

Katerga on (ko je bil še čas) ni želel imet, a se je otrok zgodil po tuji volji.
Naj to otrokovo pravico zagotavlja tisti, ki je želel da se otrok zgodi.
Zbogom in hvala za vse ribe

jype ::

WarpedOne> Naj to otrokovo pravico zagotavlja tisti, ki je želel da se otrok zgodi.

Naj to pravico zagotavlja tisti, ki ga je naredu.

Mama bo rodila, ata pa plačeval, pa je fair game.

WarpedGone ::

Naj to pravico zagotavlja tisti, ki ga je naredu.

Ja, mama.
Zbogom in hvala za vse ribe

celada ::

WarpedGone je izjavil:

Naj to pravico zagotavlja tisti, ki ga je naredu.

Ja, mama.


Kukr vem rabiš 2 celici, spermij pa jajčece za spočetje.

lambda ::

WarpedGone je izjavil:

Problem je na drugi strani, da se moški enkrat spočetega otroka brez enakega mnenja na drugi strani ne more več 'odrečt'. Zavezan je z odločitvijo ženske a otrok bo al ne bo.

Tvoja ideja bi vzpostavila stanje, da bi lahko moški ženskam eni za drugo zaplodil otroka (ter jim zraven obljubljal psa, hišo, skrb za otroke in zvestobo), po zanositvi pa vsaki rekel "splav ali pa donosi, a sem v tem primeru razrešen vse finančne odgovornosti". A to bi rad?

gendale ::

WarpedGone je izjavil:

Je simpl: ko je še cajt, bi moški moral met šanso da (uradno) zahteva splav, če ženska tega ne sprejme, prevzame 100% skrb nad otrokom brez preživnin itd. V kontra je že danes OK poskrbljeno.

Evo tako nekako, pač enakopravnost za oba.
Če se ženska lahko odloči da noče otroka, naj ima to pravico tudi moški.

lambda je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Problem je na drugi strani, da se moški enkrat spočetega otroka brez enakega mnenja na drugi strani ne more več 'odrečt'. Zavezan je z odločitvijo ženske a otrok bo al ne bo.

Tvoja ideja bi vzpostavila stanje, da bi lahko moški ženskam eni za drugo zaplodil otroka (ter jim zraven obljubljal psa, hišo, skrb za otroke in zvestobo), po zanositvi pa vsaki rekel "splav ali pa donosi, a sem v tem primeru razrešen vse finančne odgovornosti". A to bi rad?

Kot da so ženske tko neumne. Mogoče bi se to zgodilo kateri (ki se ji itak, ker jo pofuka en, ki itak nima za preživnino). Ampak tudi one se zavedajo tveganja in skrbijo za kontracepcijo, se izogibajo takih luzerčkov, ...
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

lambda ::

gendale > Kot da so ženske tko neumne. Mogoče bi se to zgodilo kateri (ki se ji itak, ker jo pofuka en, ki itak nima za preživnino). Ampak tudi one se zavedajo tveganja in skrbijo za kontracepcijo, se izogibajo takih luzerčkov, ...

Kaj a moški pa ste tako neumni?

Sedaj pa še enkrat preberi kar si napisal. Omenjaš te luzerčke, ki nimajo za preživnino ... pa ravno ti si eden od tistih, ki bi radi zaplajali otroke, za preživinino pa ne bi dajali? Svoje nekompetence na področju medčloveških odnosov in neodgovorno parjenje bi kompenzirali z nekimi kao pravičnimi zakoni. Z zakoni, ki bi vam omogočali spolno občevanje brez odgovornosti. Največja cena, ki bi jo za svojo neodgovornost plačali, je en formalni zahtevek za splav oz. razrešitev odgovornosti. Dream on.

gendale ::

Kje sem napisal da bi jaz zaplajal otroke in ne dajal za preživnino? One night standi niso moja stvar in me tudi niso nikoli preveč mikali.

Jaz bi najprej živel z žensko dovolj dolgo da jo približno spoznam (in ona mene) in potem imel otroke, ki bi jih skupaj vzgajala v ljubeči družini (3 otroci + 3 mačke :P )

Samo pravim da je trenutna situacija malo ne fer do moških
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

lambda ::

Zakaj bi ti s svojim plemenitimi nameni potem potreboval tako zakonodajo?

Ali te morda samo skrbi, da one night standerji ne bi obubožali?

vostok_1 ::

Jaz pa bi investiral v in-vitro gestation. To je edini pravi način za se rešit teh krivic. V moderni družbi so ženske večinoma privilegirane, fizična premoč, ki je nekoč omogočala moškim priviligiran status je danes zakonsko omejena/prepovedana. Ženska sposobnost rojevanja pa je zakonsko še vedno na strani žensk.
Če upoštevamo, da ostalih razlik načeloma ni oz. niso omembe vredne je potem to pač neenakopraven položaj.

Sicer super, da je nasilje prepovedano, amapk čist tehnično gledano je pač tko.

P.S. no women hater here, just stating the facts.

In-vitro rojevanje + pristni AI (sex) partnerji = Odpravljena večina težav človeštva (i'm dead serious)

Jst ::

Poznam primer iz Slovenije, ko je moški, star 25 let, imel žensko, staro 19 let. On ji je povedal, da noče otrok in ona je rekla, da bo jedla kontracepcijske tabletke. Moški je sin uspešnega podjetnika, tako, da je imel (ima od družine + lastno službo) pod palcem. Ženska je bila iz revne družine in je zanosila. Naj mi penis odpade in vsak računalnik crkne, če se lažem: Ona je priznala svojim kolegicam, da je bil njen namen zanositi, ker je on "bogat."

Starši Moškega so jima kupili stanovanje, tako da sedaj Ona živi skupaj z Otrokom, ki je sedaj star ~7 let. On ima še eno "stanovanje" oz. ločen del v hiši staršev, kjer preživi večino časa. Sedaj je z drugo žensko, s katero je v resnem odnosu. Matere sina ne mara, sta v zelo slabih odnosih, Otroka pa obožuje in se z njim ukvarja, kolikor mu čas dopušča. Vozil ga je vsak dan v vrtec, iz vrtca, na izlete, sedaj je v šolo... Torej: Plačuje ji uradno preživnino (plus "žepnino"), kupuje hrano in čisto vse za otroka, dobesedno "dal" ji je stanovanje (pisano je vseeno še vedno na njega), ukvarja se z otrokom, kolikor mu dopušča čas. Ona pa nikjer ne dela, nima končane niti srednje šole. Vidiš jo, ko hodi cele dopoldneve po kavicah.

Pošteno, a ne?


ps: če mi kdo ne verjame, naj mi napiše ZS, se dobimo in vam na daleč pokažem "matero desetletja." Pa rutino, kako On hodi po otroka, jima prinese hrano,... Brez imen...


---

1. Jaz NE zagovarjam, da bi moški imel kakršnekoli besedo pri "ženskem" delu odločanja splava.

2. Zagovarjam pa, da bi imeli MOŠKI malo bolj urejene pravice, ker tisti otrok, bi 100 krat bolje živel z očetom, če ne bi država v 99% otrok dodeljevala materam.


V glavnem, situacija pri ločenih parih (uradno ali neuradno ločenih), je recimo 75% v redu. Komplikacije se pa začnejo, ko Moški ne plačuje preživnine, ko Ženska izkorišča Moškega (think of the kid!), ter naša Socialna, ki bi morala malo bolj sodobno urejati zadeve.


---

Še nekaj: Vsi pišete, kot da smo samo moški tisti, ki se gremo one-night-stande. Kaj mislite, da ženske tega ne počnejo?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PacificBlue ::

Prejsni teden pri Tedniku je bil primer očeta, ki mu mati onemogoča stike z otroki, oz. kar se dogovorita kasneje ne drži več. In socialna delavka, ki je urejala ta primer je imela že osebno slab odnos do moskih, ker je dozivela sama slabo izkusnjo z osebo moskega spola in je to prenasala pri delu na stranke. Pa je oče vložil pritozbo oz da naj mu dodelijo drugo socialno delavko, pa se to že sedaj vleče par let.

Sem sam dozivel pri sorodnikih, kako ta zadeva izgleda..mama je obtozila očeta, da je nesposoben, da uziva mamila, da ni sposoben skrbet za otroka..sedaj pa po xy mesecih spet zivita skupaj. Tako, da vsaka zgodba je zgodba zase. Ni pa lepo, če otrok trpi zarad tega.

lambda ::

Jst > 2. Zagovarjam pa, da bi imeli MOŠKI malo bolj urejene pravice, ker tisti otrok, bi 100 krat bolje živel z očetom, če ne bi država v 99% otrok dodeljevala materam.

O statistiki dodeljevanja otrok materi/očetu v tej državi bi se dalo napisat novo temo. Katastrofa, se strinjam.

Jst > Še nekaj: Vsi pišete, kot da smo samo moški tisti, ki se gremo one-night-stande. Kaj mislite, da ženske tega ne počnejo?

Možna posledica one night standa je otrok. Grozno je, če se kdo tega ne zaveda. Ampak ženske ne jamrajo v tej temi, jamrajo moški.

Jst > Pošteno, a ne?

Zelo. Nategnila ga je. Dobesedno in še kako drugače. Vendar je kot zdravorazumska oseba pri penetraciji brez kondoma sprejel to tveganje, čeprav majhno.

jype ::

Jst> Še nekaj: Vsi pišete, kot da smo samo moški tisti, ki se gremo one-night-stande. Kaj mislite, da ženske tega ne počnejo?

Seveda ne, ženske pa že niso take - ogromna večina one night standov itak zgleda tko, da moški sam leži v postelji in fantazira kako bi bilo fino, če bi zraven njega ležala še ženska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

WarpedGone ::

2 > 1
Lahk rinete glavo v pesek al pa lepo prikimate. IIRC je to stvar 1. ali drugega razreda OŠ.
Zbogom in hvala za vse ribe

Jst ::

Pri tistem primeru je v ozadju seveda kompleksna situacija. Tip izhaja iz družine, ki ceni "tradicionalne družinske vrednote" (baba za štedilnik in za rojevanje + vzgojo otrok).

Če tip ne bi imel takšne družine, sem 100%, da bi se potegoval za skrbnika otroka.


---

>Seveda ne, ženske pa že niso take

Ti, ki si tak vseved, bi pa ja lahko vedel, kaj so dognali o pohotnosti žensk in razlike med moškim in žensko. To je samo mit, da moški 10 krat (ali koliko naj bi že) na uro pomislimo na sex, ženske pa ne. (Če kdo hoče, naj pove, pa opišem kakšno raziskavo so naredili.)


---

>2 > 1

Warpedone:

Ženske imajo dva popravca: Ne seksat, kontracepcija, splav, posvojitev*.
*Kako je v primeru, da hoče mati dati novorojenca v posvojitev? Kakšne pravice ima biološki oče?


>Vendar je kot zdravorazumska oseba pri penetraciji brez kondoma sprejel to tveganje, čeprav majhno.

V štirimesečem odnosu, ko sta bila skupaj, sta se oba odločila za seks brez kondoma in uporabo tabletk. (Kdaj bodo tabletke za moške?) Ko je z njo končal, je šele kasneje enkrat zvedel, da je noseča. Narazen sta pa šla zato, ker ji je plačeval večerno šolo (prej je delala kot natakarica), ona ni pa v tistih nekaj mesecih naredila nič - še na predavanja ni hodila. Hitro mu je postalo jasno, da ga ožema za denar.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

jype ::

Jst> Ti, ki si tak vseved, bi pa ja lahko vedel

Jaz na primer vem, da je _fizično nemogoče_, da bi moški imel one night stand z žensko, ne da bi hkrati ta ženska imela one night stand s tem moškim. Se ne da. Iz tega preprostega dejstva mora slediti, da ženske spolnost zanima vsaj toliko kot moške, čeravno morda z različno distribucijo (ki tudi pri moških še zdaleč ni kar enostavna konstanta).

Jst> Kdaj bodo tabletke za moške?

Ne še kmalu. Že zelo dolgo čakam na učinkovito kontracepcijo, ki ne bi vplivala na doživljanje spolnosti, bi pa preprečila zanositev.

jype ::

Mipe ::

jype: #killallmen je bil nekaj časa trend na Twitterju. Toliko o tvojih miroljubnih feministkah.

jype ::

Mipe> Toliko o tvojih miroljubnih feministkah.

Mhm, kolk jih je pa umrlo?

(Ker npr. novorojenčkov, ki so se rodili brez penisa, je že ogromno.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mipe ::

Ene dvesto milijonov duš. Nimam točne cifre, a ravno med feministkami je največ abortionistk. To so hladnokrvne morilke, ko gre za nedonošenčke.

mojca ::

jype je izjavil:

Jaz na primer vem, da je _fizično nemogoče_, da bi moški imel one night stand z žensko, ne da bi hkrati ta ženska imela one night stand s tem moškim.

To sicer drži ...

Iz tega preprostega dejstva mora slediti, da ženske spolnost zanima vsaj toliko kot moške

... sklepanje pa je luknjasto, kajti "moški, ki sami ležijo v postelji in fantazirajo kako bi bilo fino, če bi zraven ležala še ženska" menda sodijo v skupino tistih, ki jih zanima spolnost, pa nimajo nujno enakega števila žensk na drugi strani, ki bi hrepenele po moškem. Če prišteješ še vse tiste, ki za usluge plačujejo, in te, ki se brez konsenza spravljajo na ženske, otroke, ovce, ... ne vidim, odkod drzen sklep, da je zanimanje enako pri obeh spolih.

(Izzivam, pa vseeno: A je na SloTechu že kakšna tema o tem, kako dobiti moškega v posteljo?)

Jst> Kdaj bodo tabletke za moške?
Ne še kmalu. Že zelo dolgo čakam na učinkovito kontracepcijo, ki ne bi vplivala na doživljanje spolnosti, bi pa preprečila zanositev.

Lahko pa se pridružiš kliničnim študijam.
http://www.malecontraceptives.org/clini...

Aston_11 ::

Lahko izzivaš - verjetno teme ni, ker problema s tem ni.

Mipe ::

Toliko v vednost - prostitutk je še vedno veliko več kot žigolov, kar veliko pove o zanimanju za spolnost.