» »

Brothers: A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons

Bolf3nk ::

Zasledil sem eno zanimivo igro, katera zgleda čudovito:)
A man, clinging to life. His two sons, desperate to cure their ailing father, are left with but one option. They must set out upon a journey to find and bring back the "Water of Life" as they come to rely on one another to survive. One must be strong where the other is weak, brave where the other is fearful, they must be... Brothers


Brothers: A Tale of Two Sons is an upcoming downloadable story-driven adventure video game developed by Starbreeze Studios and published by 505 Games planned for release in spring 2013

http://www.brothersthegame.com/about-th...





igro razvijajo švedi - starbreeze studios, katero poznamo po syndicate, enclave in odličnemu chronicles of riddick...



Bolf3nk ::

http://www.eurogamer.net/articles/2013-...

http://www.metacritic.com/game/xbox-360...


Zadeva je včeraj izšla. Dobiva tudi lepe ocene. Tako da treba sprobat, da nebomo samo bf3 nabijal :D

oo7 ::

Evo zdaj sem jo igral 2 uri in moram rečt, da je zanimiva igra. Grafika je lepa in zanimiv gameplay, kjer moraš istočasno vodit 2 lika na tipkovnici brez miške. Sem iskal če so kje podnapisi pa jih ni>:D ker igra ima svoj jezik uglavnem jaz ga ne zastopim ampak zgodba je jasna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Bolf3nk ::

Špil je narejen za gamepad drugače...

oo7 ::

Bolf3nk je izjavil:

Špil je narejen za gamepad drugače...


Vseeno se, da lepo igrati na tipkovnici.

Bolf3nk ::

če se navadiš je kar ok

oo7 ::

Igro sem ravnokar končal:) in je odlična v vseh pogledih. Zgodba je odlična čeprav ne razumeš niti besede>:D gameplay je čisto nekaj novega in grafika je čudovita. Edina slaba stvar pri tej igri je, da je zelo kratka in najde se kak bug drugače pa poleg The last of Us in Gta 5 najboljša igra letos.

LitralSM ::

Deluje lepo preko Wine, sicer z enim manjšim trikom, ampak nič nadležnega.
Kar se pa govora tiče, hja, odvisno od posameznika. Jaz razumem bolj ali manj vse, kar se dogaja.

Machete ::

Ravno sem v Jokerju bral o tej igri. Izgleda da je zadeva 'must play & have'.
Tudi cena je zmerna.

oo7 ::

medenko ::

na mediju PS3 jo sploh ni, samo preko PSN.

yayo ::

Obrnil včeraj, zelo luštna igra, spominja na ICO ali kak podoben platformer v katerem sta v ospredju vzdušje in zgodba. Take igre so ponavadi bolj doma na konzolah kot na pcju. Kot npr. ustavljeni projekt The Last Guardian,za katerega se sedaj šušlja,da ga kompletno predelujejo za PS4.

oo7 ::

Zelo dobra igra. Delajo remake.

Brothers: A Tale of Two Sons Remake - Official Reveal Trailer



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A Way Out

Oddelek: Igre
131481 (264) acookook
»

Stray

Oddelek: Igre
11924 (223) Hatchback678
»

Igre za mladoletnika

Oddelek: Igre
332768 (1127) mtosev
»

Predlogi za 2player igre pododne Asterix & Obelix

Oddelek: Igre
6699 (581) Arto
»

Nakup nova/rabljene grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
454217 (3267) m0LN4r

Več podobnih tem