» »

Tom Clancy's Splinter Cell

Tom Clancy's Splinter Cell

«
1
2 3

Tr0n ::

Mnenja?

Better then bread? :D
  • preklical razglas: Predator ()

Highlag ::

Nad Demo-tom nisem bil preveč navdušen

Xplicit ::

Ja kolkr sm oba denmota prespilu morm rect da je fantasticn spil :D

me pa mal mot, da nemors pobrt orozja od nasprotnikov, pa da se nemors plazt po tleh :\

aja pa se to - model nej bi bil SPECIALNI AGENT :\, pa ce je mal akcije, nima sans da bi kogarkoli zadel... ;(

Paramedic ::

Končno smo dobli vojaško tehnologijo tudi civilisti (termovizija, nočno gledanje, optični kabel...) :D
Kr dober špil, morm priznat, da sm se kr mal po muli razgledal, če je kej pametnga tam ;)
End transmission.

Fury ::

ja men je bozicek prnesu sam je zararu bebec.. :) ne da se mi probat se :)

Xplicit ::

ej kolk je blo pa veko to darilo (kolk MB)? ce seveda smem zvedt :\

Fury ::

3 cdje :D

R33D3M33R ::

Mene je demo razočaral zaradi tega sranja :

General protection fault!

History: ResetDevice <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::Exec

Rešil sem šele s tem da sem prej MOHAA zagnal pol je pa šlo.

Drugače je pa igra cool! Grafika, vzdušje...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Parallax ::

Nad demotom nisem pretirano navdusen... Bomo vidli pri koncni verziji :)

Nekateri ne locite razlike med then in than kot opazam :)

Xplicit ::

fury - a za kompjutr so tud 3 cd-ji, ker za x-box (al pa PS2) so 3-je, za kompjutr pa nism vedu.

hvala

Fury ::

so so :) verjem

Soni ::

Grafika fenomenalna http://www.geocities.com/sonijazz/Tom_C... in težka za igrat!

Tr0n ::

Trenutno sem pri cetrti misiji (CIA) in moram rect, da mi je dosedaj igra zelo vsec. Dogajanje je sicer linearno, kar je v bistvu edina slaba lastnost.

Drugace pa - dinamicne luci in sence baby!

marko321 ::

Trenutno sem glih prišel do konca in morem povedat da je igra mal prelahka DRUGACE pa je grafika zelo dobra vendar je v igri premalo " akcije " zato mi je dosti boljša SOF2!
:)

Darth SnaPius ::

In ti jo greš primerjat s SOF 2:\ .SOF je arkadna streljačina v kateri pobijaš vse kar hodi in se plazi(po vrhu je dolgočasna ko huduč).Splinter Cell p cilja na čisto drugačen pristop in sicer na skrivanje in odstranjevanje sovražnikov na karseda tih način!

kanabis ::

Sam sem zelo nepraktičen pri igranju iger, in mi je ta zelo zelo teška. VSake tolko ne morem čez določeno mesto pa da se ubiješ in bi si rad pomagal z kakim trikom. REcimo sem najdel kako si dodeliš prožje, pa piše da moraš v igri pritisniti TAB in vpisati določeno "kodo", ampak ko pritisnem TAB se mi konzola ne pokaže? Kako naj naredim?
Drugače pa res mi je teška, posebej ker sem stalno brez orožja, in pol ne morem mimo določenoh nasprotnikov, ker če se samo premaknem je takoj alarm, ali pa če ga čakam da pride ven iz kake sobe, lahko čakam dva dni pa ga ni, čim pa pomolim glavo noter...konec:)

HardFu ::

kanabis ne vem zakaj ti igra povzroča take težave, jaz sm jo obrnil na hard mode brez težav, skrivaš se v senci pač in ko gre mimo...kc ga lopneš po betici ali kako drugače onesposobiš in to je to
http://codeable.io

Kriko ::

NEkaterim je pač mogoče tole prva igra in nimajo prakse:)
No če fantu kdo zna pomagat, naj mu pač pomaga!

(sic) ::

Danes sem dobil pa sem probal malo igrat - prišel sem do polovice prve misije. Pa mi je kar solidna zadeva. Drugače pa jo en frend igra (prej si je lastil PS2) pa sem tole zvedel od njega: veliko stvari je skopiranih od metal Gear Solida 2 (kmalu na PC), to, da moraš enga tipa zgrabit pa ga vlečt k tistemu scannerju za oči naj bi bilo vzeto pa še veliko drugega,... Tista neka misija ko si nekje na morju (Infintrate the rafinery) je skoraj IDENTIČNA eni misiji v Metal Gear Solid 2 - morje enkae barve, nebo je enake barve, dogajanje v rafinariji na morju = MGS 2... in še več...

Evo par linkov, da boste vedeli o čem govorim (pozor modem userji - VELIKE slike):

<<<< direktni linki niso delali >>>>

http://www.gamershell.com/game/Tactical...

prvi stolpce peta slika in tretji stolpec peta slika.

Skratka zelo dober špil, vendar zelo spominja na MGS 2 (na srečo jaz MGS2 nisem igral :)=

Bom probal poiskat slike iz MGS 2 iz tiste baze...


EDIT:

Tr0n: Drugace pa - dinamicne luci in sence baby!

Sorry dude, but not all... (ob pomisleku na prave dinamične sence in osvetljevanje se ime Doom pojavi samo od sebe...):\

EDIT #2:

Evo slika od MGS 2:

http://gameinfowire.com/ss.asp?pg=6&gid...


Slika 23.

Fuck you all!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: (sic) ()

Tr0n ::

kanabis: namesto TAB pritisni F2, nato pa lahko vpises kode

ammo
health
invisibility 1
...

Sicer pa zdaj Freelancerja spilam. Mega spil! :)

Kriko ::

Oj najlepša hvala, ampak mi žal tudi F2 ne prime. Ne zgodi se čisto nič!
Imam pa patch 1.2 če je to kaj krivo?

Tr0n ::

Hmm, kako se nic ne zgodi? Spodaj se ti odpre eno vrsticna konzola, vsaj meni se. Patch je pa 1.1, ker 1.2 se ni zunaj.

Kriko ::

Ja imaš prav 1.1 patch, se mi je "zatipkalo"
Sem rešil, problem je bila nova tipkovnica, ker nisem vedel da moram nekaj ugasnit da delujejo F1..... tipke!
lp

C_maniak ::

Sej je kr OK, sam kamera je ful čudna. Bi bla obična, pa bi blo kul. Je pa fajn vsa tehnologija pa to. Pa zahteve ma FUL!;(

(sic) ::

Eno vprašanje:

Glede na README, moja grafična (GF 256) baje sploh ni podprta... Ne morem pa resolucije spreminjat - 640x460. Se še koma dogaja to na GF256?

Pa še tole: Kje si lahko spremeniš globino barv - po default je na 32 bit, pa do sedaj še nisem zasledil, da bi se dalo spremenit. Mogoče prek konzole? Občasno se tudi pojavi BSOD.

Glede gameplaya; Zdaj sem že malo več preigral pa moram povedat, da je zelo v redu. Samo ena stvar me moti - da nebi bil špil tako kratek so šli delat stari trik in postavljajo take fore, da se ti sanja kaj treba iskat, naredit... Primer: V prvi misiji moraš nekje (po ulici bluziš) iti skozi vrata pa nič ne piše LOCKED ali karkoli - potem, ko nekaj časa bluziš po tisti tržnici in spregledaš vsak milimeter, komaj najdeš prehod do računalnika, ki odpre vrata - ki je BTW: skrit za grmovjem... Iste fore kot pri SOF 2 - le da se podaljša gameplay...

Fuck you all!!!

Fury ::

sic sej ti tocno pove da je za grmovjem.. sam mors tut pogovore poslusat :)

(sic) ::

my bad.

Fuck you all!!!

M4TECH ::

Zanima me kako vam laufa Splinter Cell.
Meni gre z 20-35 FPS-jev na resoluciji 1280-1024.;((
Sistem:
Asus A7S333
AMD Athlon 1.6 XP+
256 DDR
WD 80GB
GF4 Ti 4200 (64MB)-Leadtek
40.72 Detonatorji

tnx

M4TECH ::

Yeah (sic), Your BAD.

(sic) ::

M@tech:

Da ti nebi eno okrog ušes...

:D :D :D

Fuck you all!!!

MrX ::

Hitman2 je dost boljši!!!

(sic) ::

Mr.X:

naredi nam vsem uslugo in več ni piši takšnih.

Hvala!

Fuck you all!!!

KTr1sk ::

Zakaj ne gre več kot na 640x480???? Ful je grda grafika, ker vse igre igram na 1024x768! Mam pa Geforce2mx400.

(sic) ::

Meni na GF256 tudi ne gre višje...

Nastavitve so za drek - sploh si ne moreš globino barv nastavit...

Fuck you all!!!

C_maniak ::

Jez nimam nobenih problemov z nastavitvojo (resolucije pa globine barv). Mam GF 2 MX 400 64 Mb. Sicer pr 1024x764 ne dela glih najbolš, sam...je vseen kr OK. :D

(sic) ::

(C Maniak):

Kje si sploh lahko štimaš globino barv?

Fuck you all!!!

C_maniak ::

Ej, sorry. Tisto globino sm na pamet reku 0:) . Sam z resolucijo pa ni blema pr men.

Paramedic ::

Js mam tut GF 256, pa v demotu nism mogu ničesar pametnga nastavljat. Zdej ko pravte, da bi mogu pr taki grdi grafiki cel špil igrat, mi jo je pa škoda potegnt ;(
End transmission.

Fury ::

sic.. 2 varjante:

1. odpri konzolo, vpisi not preferences in mal poglej ce najdes kej (Stavim jajca :))

2. pejt v splinter cell\system in najdi user.ini in splinter*.ini in isci not

morphling1 ::

Ta špil pomoje sploh nima te opcije, ker bi preveč poslabšal kvaliteto slike, vse te dinamične sence luči, prosojnosti in tako dalje ma da tečejo v 32 bitnih barvah in če se ne motim najnovejši špili d3d vsi po vrsti uporabljajo samo še 32 bitne barve ( ne me preveč za besedo držat, ker bolj redko špilam ). Kar se pa špila tiče je pa totalno hud, grafika je najlepša kar sem jih kdaj videl predvsem dinamične luči in sence ki ful izboljšajo vzdušje. Na GF4 330/660 mi pa leti kot po maslu, z detalji na max kot jih lahko prestavim in 1280*1024. Super optimizacija špila.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

(sic) ::

Meni se tudi zdi, da ne gre spremenit na 16 bitno, ker so (ne popolnoma) dinamično osvetlitev in sence vdelali pri Ubi Softu (ali kdorkoli je že Tom Clancy) - in se verjetno niso preveč trudili, da bi sence delale tudi v 16 bitnem načinu. To se sigurno da, vendar pa se oni niso trudili preveč - ker niso znani po tem, da bi bili dobri programeri.

Fuck you all!!!

johan4 ::

men pa v meniju nardi same kvadrate , not ne morm nič klikat ,sam demo mi je pa pred enim mescem delo,mam pa radeon 9000 pro,pa catalist3.1:))

Fury ::

pa p**** (sic) CIST HUDO SO NARDIL PA SE SAM SKRIJES LAHKO A PROV?

ce si tok skrt da se spodobne kartice nimas niso oni krivi da ti ne dela dobr. 16-bit je za danasnje case UGLY...

Zgodovina sprememb…

C_maniak ::

Ne tako ostro Fury. Pač ma to kar ma, pa hoče čimveč iz tega stisnt. Čeprov so kartice že pocen. Msilim, vsaj kaka gf4 mx, čeprov je to zdej že tud tk tk.

(sic) ::

Fury:

HAHA

Kje naj sploh začnem...

Tolikokrat preberi moj post dokler ne boš razumel (ja, trebalo bo misliti - nekaj v čem ti očitno nisi dober) in potem napiši kaj hočeš.

Do tedaj pa bom tale tvoj post ignoriral.

d***l

Fuck you all!!!

Tr0n ::

16-bit mode
For best visual quality, avoid running the game in 16-bit mode. In 16-bit mode, polygons may flicker in the distance, dithering artefacts may appear and some special effects relying on pixel shaders will be disabled.

(sic) ::

special effects relying on pixel shaders will be disabled

- poldinamično senčenje in osvetljevanje.

Fuck you all!!!

Fury ::

(sic) pac ne mores rect da so slabi programerji hkrati pa tok hvalis njihov spil...

(sic) ::

Nisem rekel, da so slabi!

Se pa Ubi Soft definitivno ne more pohvaliti, da imajo dobre programere. Če bi bili dobri bi sigurno lahko izbiral med 32 in 26 bitnimi barvami. Dobre ima id software in Epic.

BTW: Engine je v celoti napisan pri Epicu - Ubi Soft je damo dodal poldinamične sence in osvetljevanje.

BTW #2: Deus Ex bo tudi imel dinamične sence in osvetljevanje - Spector je izjavil, da zdaj probajo optimizirati delovanje, ker jim dela na GF4 na 30 FPS oz. občasno zelo manj. In upajo, da bo večini delal, ker bo verjetno istočasno izšel kot Doom in upajo, da bo folk do tečas nabavil spodobne grafične... To sigurno niso dobri programerji.

Igra pa je itak zakon.

Sicer se ne derem, ker mi ne dela tekoče na GF256, ker itak vem, da je že zdavnaj zastarela. Samo 26 bitni način pa bi morali vdelati.

Fuck you all!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: (sic) ()

C_maniak ::

Čuj, sic, ti tud mene nis čist šteku. Pa pustmo zdej to! Držmo se teme:) .
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal 2004 problem???

Oddelek: Pomoč in nasveti
5812 (755) dobnik
»

Windows 98 - NUJNO

Oddelek: Operacijski sistemi
202105 (1933) ToniT
»

Kaj se dogaja s Splinter Cell???

Oddelek: Igre
9990 (800) Xplicit
»

Navijanje bartona 2500+

Oddelek: Navijanje
5989 (833) kihc
»

UT 2003 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
5947 (833) SmoKey

Več podobnih tem