» »

Vikings (TV Series 2013 - )

Vikings (TV Series 2013 - )

««
13 / 14
»»

oo7 ::

Navijal sem za Ivarja >:D

nurse013 ::

A sedaj je ta sezona koncana ?
:)
you gotta be kidding me...

fitipaldi ::

Pavza. Na imdb piše še 10 delov

oo7 ::

nurse013 je izjavil:

A sedaj je ta sezona koncana ?


Menda naj bi se nadaljevala 6 sezona v novembru 2020.

nurse013 ::

Aha, hvala
:)
you gotta be kidding me...

Izi ::

Uh, to pa je bilo... nepričakovano.
Sedaj pa 9 mesecev čakanja, da izvemo kaj se je res zgodilo.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Uh, to pa je bilo... nepričakovano.
Sedaj pa 9 mesecev čakanja, da izvemo kaj se je res zgodilo.


Saj z 4 in 5 sezono je bilo isto treba čakati.

Sarkozy ::

Izi je izjavil:

Uh, to pa je bilo... nepričakovano.
Sedaj pa 9 mesecev čakanja, da izvemo kaj se je res zgodilo.


sej se ve, kak bo konec

Alfred pokonča Ivarja
8-)

vsaj tako piše na wiki

hehe

oo7 je izjavil:

Navijal sem za Ivarja >:D


pozabi na Ivarja

Alfred rules the game
:D
Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sarkozy ()

Sarkozy ::


THE END OF THE VIKING ERA
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:



sej se ve, kak bo konec

Alfred pokonča Ivarja
8-)

vsaj tako piše na wiki




Si siguren ?

His death is also mentioned in the Annals of Ireland under the year 873. The cause of death, said to be -'a sudden and horrible disease' raises the possibility that Ivar's curious nickname of 'the Boneless' was due to the crippling effects of an unidentified disease which was eventually was the cause of his death.

Sarkozy ::

100% seveda ne

Ampak imam filing
Da bodo tako zaključili vikinško sago
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Jaz pa ne verjamem, da ga bodo ubili.

oo7 ::

Travis Fimell, ki je igral Ragnarja je na začetku hotel igrati Flokija.

Kurzweil ::

Namest, da bi v google vpisal, bom raje tu vprašal... je že konc te serije? Al je še kakšna sezona na poti? Sem gledal prve 3 sezone... potem pa sem si reku, da dokler ne bo konc serije ne gledam več, da lahko potem vse skupaj pogledam... zdej je seveda perfect čas, če je seveda že konc...

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Namest, da bi v google vpisal, bom raje tu vprašal... je že konc te serije? Al je še kakšna sezona na poti? Sem gledal prve 3 sezone... potem pa sem si reku, da dokler ne bo konc serije ne gledam več, da lahko potem vse skupaj pogledam... zdej je seveda perfect čas, če je seveda že konc...


Ni še konec. Prva polovica zadnje sezone je že končana druga polovica zadnje sezone pa pride enkrat proti koncu leta.

oo7 ::

Vikings: Season 6 - Official Clip | Comic Con 2020

oo7 ::

Kaj zdaj nadaljevanje 6 sezone še letos ali drugo leto ?

oo7 ::

History ne bo prvi predvajal zadnjih 10 epizod TV serije Vikings ampak jih bo Amazon. Vseh 10 epizod druge polovice 6 sezone izide na Amazonu 30 decembra 2020.

oo7 ::

VIKINGS Season 6B Official Trailer (2020) Final Season

oo7 ::

Jutri druga polovica 6 sezone. In potem se TV serija zaključi.

Potem pa bodo posneli sequel za Netflix Vikings: Valhalla.

buttcrack ::

a ni 1.1. štart?

oo7 ::

buttcrack je izjavil:

a ni 1.1. štart?


30 december 2020 piše na IMDB.

oo7 ::

In ???????

Je že kdo gledal drugi polčas 6 sezone ?

Okapi ::

Pogledal. Nič posebnega, so pa kar spodobno zaokrožili vse skupaj.

Kvinta ::

Ni več neke dinamike v teh novih delih vse sivo in zaspano premalo akcije :8)
A.C.A.B

lisaac ::

Škoda, še ena izmed serij ki je obetala, ki je imela potencial kakšno sezono, dve nazaj..potem so jo pa na hitro "končali".

Lion29 ::

SPOILERSPOILERSPOILER

meni se zdi, da so jo lepo zakljucili... srecanje s
Flokijem na koncu mi je bloo logicno kar nekaj, ampak mi je pogrelo srce.... tudi se mi je malo orosilo oko ob smrti ivarja... dobro odigrano... pravzaprav je tudi hvitcerk zadnjo epizodo dobro odigral. Edino kar me ni navdusilo je Ingrid v Kattegartu, vse ostalo OK
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Sarkozy ::

Za vikend si pogledam še zanje 3 epizode
Zaenkrat ful zadovoljen

:)

Kakorkoli se bo že končalo
Zame top5 serija vseh časov
Hail Ragnar
Ils sont fous ces Slovenes!

Sarkozy ::

Your eyes are blue , Ivar

:D

Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sarkozy ()

oo7 ::

Sem pogledal 11 epizodo 6 sezone. Pa sem moral na koncu pogledati, da nisem slučajno gledal 20 epizode 6 sezone :)

oo7 ::

V tej TV seriji ni niti enega igralca, ki bi zdržal od prve epizode, do zadnje.

Bjorn kot lik ja kot igralec ne saj v prvi sezoni je igral Bjorna mlajši igralec.

Edini, ki bi lahko bil kandidat je Seer, ki se pojavi v vsaki sezoni čeprav bolj poredko sploh proti koncu.

Sarkozy ::

Rollo mora bit še živ
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

Rollo mora bit še živ


Ja samo ga že kar nekaj časa ni.

Lion29 ::

Sarkozy je izjavil:

Rollo mora bit še živ


ja floki je tudi ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Outcast ::

Mah jst mam še 4 dele do konca pa mi že dolgo ne delujejo več kot Vikingi z Ragnarjem....zadnjo sezono ga skoz neki omenjajo, kažejo lol če ste zajebali s tem ne boste popravili precej slabega vtisa!






















SPOILER:
Ivar in Hvit kar prideta nazaj domov lol res so tole izvedli zelo pravljično :D, kako Oleg gre na drug svet je tud en joke, Ubbe očitno postane en pussy, skoz neki na morju, strada lol da ne omenjam tiste scene z kitom in Kjetilom:)):)):))

Gledam ker je konec serije. končati bi jo pa morali takoj ko je Ragnar umru.

oo7 ::

Jaz sem trenutno pri S06E14.

Ja tv serija ni več tisto kar je bila z Ragnarjem. Vsi sinovi skupaj ga ne morejo nadomestiti.

oo7 ::

Men osebno 5/6 najboljših likov v Vikings TV seriji



1. Ragnar - brez konkurence
2. Ecbert - najboljši dialogi, ko sta bila skupaj z Ragnarjem
3. Floki - je bil na drugem mestu pred Ragnarjevo in Helgino smrtjo potem pa je zaradi pete sezone padel na tretje mesto.
4. Rollo
5. Athelstan/Lagerta

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

SPOILERSPOILERSPOILER

meni se zdi, da so jo lepo zakljucili... srecanje s
Flokijem na koncu mi je bloo logicno kar nekaj, ampak mi je pogrelo srce.... tudi se mi je malo orosilo oko ob smrti ivarja... dobro odigrano... pravzaprav je tudi hvitcerk zadnjo epizodo dobro odigral. Edino kar me ni navdusilo je Ingrid v Kattegartu, vse ostalo OK


Tudi jaz pogledal, do konca in se strinjam s tem kar si napisal v spoilerju.


Premalo je teh zgodovinskih TV serij. Zdaj pa čakat na novo Vikings TV serijo me malo skrbi, ker jo dela Netflix in na novo sezono Last Kingdom :)

oo7 ::

Objavili so igralsko zasedbo za TV serijo Vikings Valhala. Tv serija se bo dogajala 100 let kasneje kot Vikings.




Itak Netflix že serje.

Jarl Haakon

Outcast ::

Mah že cela sezona je napeljevala da nas čaka eden najbolj bednih in pocukranih koncev nekoč zelo dobre serije. Zadnja epizoda obup od prve do skoraj zadnje minute!

Še najbolj na živce so mi pa šli odseki z Ragnarjem lol...po mojem so ga malo prekmalu pokopali + z Ragnarjem bi se serija morala končati pa naj po tem snemajo razne pravljice, če je v tem keš...

Likalnik ::

oo7 je izjavil:

V tej TV seriji ni niti enega igralca, ki bi zdržal od prve epizode, do zadnje.

Bjorn kot lik ja kot igralec ne saj v prvi sezoni je igral Bjorna mlajši igralec.

Edini, ki bi lahko bil kandidat je Seer, ki se pojavi v vsaki sezoni čeprav bolj poredko sploh proti koncu.



Floki?

oo7 ::

Likalnik je izjavil:

oo7 je izjavil:

V tej TV seriji ni niti enega igralca, ki bi zdržal od prve epizode, do zadnje.

Bjorn kot lik ja kot igralec ne saj v prvi sezoni je igral Bjorna mlajši igralec.

Edini, ki bi lahko bil kandidat je Seer, ki se pojavi v vsaki sezoni čeprav bolj poredko sploh proti koncu.



Floki?


Ja Floki bi lahko bil čeprav je manjkal skoraj celoto zadnjo sezono.

Kurzweil ::

Evo tudi jaz sem sprocesiral serijo do konca!

Najprej ena stvar, ki me je zelo motila od samega začetka in sicer, čigava ideja je bila, da morajo igralci govoriti z nekih debilnim childish tonom in izgovorjavami? :)) ...je to zmotilo samo mene?

Sicer pa se je serija že kar malce vlekla, kar nakazuje to, kar ste omenili že pred mano, da je brez Ragnarja stvar počasi začela padati... bi pa prej rekel, da je tole fantasy TV drama, kot pa history TV drama...

Konec je bil... če pomislim na GOT dober... objektivno pa precej povprečen in klišejski. Živih je še kar nekaj karakterjev, od Rolla, Flokija, Ubbeja, Hvitserka,... da ne naštevam dalje, tako da tole definitivno še ni končni padec Vikingov. Sem prepričan, da bo še cel kup nekih prequelov in sequelov... poleg Valhalle seveda...

Meni so kul fantazijsko-zgodovinske drame in kot je že @oo7 omenil, je tega premalo, zato bom rekel, da je bila serija solidna, že iz vizualnega vidika, zgodba pa average... dvomim pa, da jo bom še kdaj gledal.

Je kdo kje zasledil kakšen seznam stvari, ki so true in katere niso, ker se je tekmo serije oz. vseh 6 sezon nabralo cel kup stvari, za katere se sprašujem, če so bil resnične, pol-resnične, ali pa so pure fantasy.

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Evo tudi jaz sem sprocesiral serijo do konca!

Najprej ena stvar, ki me je zelo motila od samega začetka in sicer, čigava ideja je bila, da morajo igralci govoriti z nekih debilnim childish tonom in izgovorjavami? :)) ...je to zmotilo samo mene?

Sicer pa se je serija že kar malce vlekla, kar nakazuje to, kar ste omenili že pred mano, da je brez Ragnarja stvar počasi začela padati... bi pa prej rekel, da je tole fantasy TV drama, kot pa history TV drama...

Konec je bil... če pomislim na GOT dober... objektivno pa precej povprečen in klišejski. Živih je še kar nekaj karakterjev, od Rolla, Flokija, Ubbeja, Hvitserka,... da ne naštevam dalje, tako da tole definitivno še ni končni padec Vikingov. Sem prepričan, da bo še cel kup nekih prequelov in sequelov... poleg Valhalle seveda...

Meni so kul fantazijsko-zgodovinske drame in kot je že @oo7 omenil, je tega premalo, zato bom rekel, da je bila serija solidna, že iz vizualnega vidika, zgodba pa average... dvomim pa, da jo bom še kdaj gledal.

Je kdo kje zasledil kakšen seznam stvari, ki so true in katere niso, ker se je tekmo serije oz. vseh 6 sezon nabralo cel kup stvari, za katere se sprašujem, če so bil resnične, pol-resnične, ali pa so pure fantasy.



Vikings TV Series - Truths and Fictions
https://www.ancient.eu/article/1285/vik...

Vikings: How Historically Accurate Are The Characters And Events On The TV Show?
https://www.cinemablend.com/television/...

Okapi ::

Če bi delali dokumentarec, bi bilo precej bolj dolgočasno.;) Tako so pač strnili kakšnih 200 let dogodkov v 30-40 let, kolikor traja dogajanje v seriji.

Kar se oseb tiče, pa so večinoma itak znane samo iz vikinških sag, ki tudi niso dokumentarci, temveč umetniška priredba resničnih dogodkov. Tako da glede tega so pač ustvarjalci serije naredili svoje različice sag, ki so v bistvu enako verodostojne kot izvirne.

Bi se pa meni zdelo bolje, če bi, namesto da vse pomešajo v eni seriji, naredili tri ali celo štiri ločene serije, vsaka po 2 sezoni. Ena bi bila o Ragnarju in Ivarju in bojih v Angliji, druga bi bila o kolonizaciji Islandije, Grenlandije in odkritju Amerike ( z glavnima likoma Erikom Rdečim in njegovim sinom Leifom Eriksonom), tretja o "ruskih" Vikingih, ki bi se začela z Rurikom, Olegovim bratom in Igorjevim očetom, in bi vključevala napade na Bizanc, četrta pa o Rollotu in francoski veji Vikingov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Lion29 ::

aja,, pa ce se ne veste, itak bo seqauel... ampak 100 let kasnej

imenuje se Vikings Valhalla in bo se letos na Netflixu
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Kurzweil ::

Jop je že oo7 omenil...

Me pa res zanima, je samo mene motilo, da so nekateri igralci/karakterji govorili z nekih čudnim childish tonom? Meni je bilo na trenutke zelo moteče in prav debilno... anyone?

Lion29 ::

Kurzweil je izjavil:

Jop je že oo7 omenil...

Me pa res zanima, je samo mene motilo, da so nekateri igralci/karakterji govorili z nekih čudnim childish tonom? Meni je bilo na trenutke zelo moteče in prav debilno... anyone?


ja,s e mi je zdelo... zato sem bil malo zmeden, ko si rekel, da ziher bo :)

kar se tice naglasa... meni je sel ajvar na zivce.... ubbe, kjetil... pa se kar nekaj.. so se sprdovali... ni mi blo niti malo vsec... ampak nekatere druge serije so se hujse... tak da eh... je kar je :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Se takoj vidi, da nadaljevanje Valhalla dela Netflix in ne History ;((

Jarl Haakon Sigurdsson - Haakon Sigurdsson @ Wikipedia

Haakon Sigurdarson (Haakon Jarl) (Old Norse: Hákon Sigurdarson, Norwegian: Hakon Sigurdsson) (c. 937 - 995) was the de facto ruler of Norway from about 975 to 995. Sometimes he is styled Hakon the Powerful




Itak smo v 21 stoletju in treba spremenit spol in barvo zgodovinskega lika...

Jarl Haakon v TV seriji Valhalla

oo7 ::

VIKINGS: VALHALLA Bande Annonce (Netflix 2022)

««
13 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741081 (6314) Kvinta
»

Knightfall (Tv serija 2017-) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6012092 (6476) oo7
»

Warcraft (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
20250714 (34883) Jerry000

Več podobnih tem