» »

sony experia go upgrade

sony experia go upgrade

matjazj ::

Zdravo !
Kupujem nov telefon. Všeč mi je xperia go, ker naj bi bil robusten in ni prevelik. Ima kdo kakšno mnjenje?
Sony ima upgrade iz Androida 2.3 na 4.0. Se izplača? Deluje v redu?
Hvala za mnenja.
Lep pozdrav.
  • poskusil klonirati: matjazj ()

Lengas ::

Zdravo.
Jaz imam Sony Xperia Go (Andorid 2.3) nekaj čez en mesec in sem več kot zadovoljen. Ima lep vmesnik, baterija mi drži cca 2 dni (redno igranje iger), kamera dela odlične posnetke, pomnilniške kartice nimam, ker ima sam telefon za moje zahteve dovolj prostora. Nisem še probal vodotesnosti, ker ne rad izzivam usodo. :D
Ko sem ga kupil je imel naložen OS Android 4.0 (ICS) in je delal grozno. Pa tudi če malo pobrskaš teme boš videl, da z nadgradnjo nihče ni zadovoljen. Hitro slikanje deluje po polžje, igre štekajo, baterija se hitreje sprazni... potem pa sem si pomagal z par posnetki na youtube in naložil nazaj Android 2.3 (Gingerbread). Tako da nadgradnje ne priporočam.

Lep pozdrav.

matjazj ::

Hvala za odgovor.
Prebral sem še nekaj mnenj na drugih, tudi tujih, forumih in so mnenja zelo različna. Nekateri pravijo da se da ICS z nekimi nastavitvami in izklopom nekih funkcij pripraviti do čisto sprejemljivega delovanja. Je kdo kaj slišal o tem?
Lp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony Xperia go android downgrade na 2.3.7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5210688 (7782) Apofis
»

Xperia S ali Galaxy Nexus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11226422 (22311) freesty
»

Sony Xperia S vs. Sony Xperia P

Oddelek: Mobilne tehnologije
347127 (5846) brutusss
»

Xperia U ali Galaxy Ace?

Oddelek: Mobilne tehnologije
172842 (2291) Morientes
»

Kateri android telefon - simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
436945 (5838) Thunder wave

Več podobnih tem