» »

Email z mojo domeno na Gmailu

Email z mojo domeno na Gmailu

Hexx ::

Zanima me kako uporabljati Gmail za email z mojo domeno namesto @gmail.com.
Slišal sem da se da stvar narediti zastonj.

Hvala :)

jype ::

Ne več. Reč se prodaja kot "Google Apps", cenik imajo objavljen.

M-XXXX ::

jype je izjavil:

Ne več. Reč se prodaja kot "Google Apps", cenik imajo objavljen.

Od kdaj pa to?

KoMar- ::

trnvpeti ::

Apparently, there's a workaround that lets you use the free version of Google Apps for a single account. "If you create a new Apps account going through the App Engine Admin Console you'll still be able to create a Standard Apps account for free but you'll only be able to get 1 user per account rather than the 10 you get today," says Greg D'Alesandre, Senior Product Manager for Google App Engine.

stb ::

Kaj pa je v tem kontekstu "new user"? Je to Google apps račun ali uporabnik znotraj tega Google apps računa? Imam že star apps račun za svojo domeno, pa me zanima kako je z dodajanjem novih končnih uporabnikov znotraj le-te domene.

Problem se lahko prevede na: ali je plačati potrebno za Google apps račun (domeno) ali vsakega (novega) končnega uporabnika znotraj domene?

trnvpeti ::

stb je izjavil:

Kaj pa je v tem kontekstu "new user"? Je to Google apps račun ali uporabnik znotraj tega Google apps računa? Imam že star apps račun za svojo domeno, pa me zanima kako je z dodajanjem novih končnih uporabnikov znotraj le-te domene.

Problem se lahko prevede na: ali je plačati potrebno za Google apps račun (domeno) ali vsakega (novega) končnega uporabnika znotraj domene?

in kaj se lahko zgodi, ce probas dodati enega uporabnika znotraj obstojecega apps userja?
mislis, da ti lahko kr zaracunajo, brez da ti potrdis?

stb ::

Sem za to dodal par mesecev nazaj nekaj dummy, neuporabljenih računov. Še vedno nič. Sedaj samo nisem prepričan da ne bodo začeli zaračunavati ko bo tak račun postal dejansko aktiven. Vsako plačilo moram potrditi sam, vem ... ampak dolga pa tudi ne bi rad akumuliral in bil škoiran ob kakšnih poračunih za nazaj.

trnvpeti ::

stb je izjavil:

Sem za to dodal par mesecev nazaj nekaj dummy, neuporabljenih računov. Še vedno nič. Sedaj samo nisem prepričan da ne bodo začeli zaračunavati ko bo tak račun postal dejansko aktiven. Vsako plačilo moram potrditi sam, vem ... ampak dolga pa tudi ne bi rad akumuliral in bil škoiran ob kakšnih poračunih za nazaj.

ko si, ce si, sokiran, lahko prestavis svojo domeno bilo kam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mail z brezplačno domeno

Oddelek: Omrežja in internet
62337 (1674) mikko
»

Prenos domeneskega email na gmail

Oddelek: Omrežja in internet
72528 (2201) Samael
»

Kateri gsm ustreza naslednjim zahtevam?

Oddelek: Mobilne tehnologije
152319 (1888) amigo_no1
»

Vzpostavitev Google Apps in domene .si

Oddelek: Omrežja in internet
102649 (2354) NoName
»

Google apps

Oddelek: Omrežja in internet
71926 (1259) ZatolE

Več podobnih tem