» »

Težava z novim Deathadderjem 2013

Težava z novim Deathadderjem 2013

helsing ::

Pozdravljeni.

Ker nisem našel boljše alternative sem se (čeprav s težkim srcem) odločil za razerjevo miško deathadder 2013 in jo nabavil pri sestavi.si. Takoj sem ugotovil, da je levi miškin gumb dosti "mehkejši" kot desni, tako da ga kliknem dosti lažje. V bistvu ga včasih celo stisnem pomotoma.
Ko miško pogledam od spredaj vidim, da se da desni miškin gumb da pritisniti do konca, pri levem pa ob kliku ostane milimeterski razmak med tipko in miško, tako da je pot pri levem kliku za polovico krajša.

Zdaj me pa zanima če je to tako namenoma, ali pa naj poiskušam miško zamenjati. Sicer sem glede tega že pisal na razer support, vendar bog ve kdaj mi bodo tam odgovorili.

Za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem.

tiggx ::

zdravo,

imam tudi deathadder in mi je zelo dobra miška. to da se tipke pritisnejo po pomoti je res so gumbi zelo natančni oz. občutljivi. meni se je na začetku tudi zdelo, da je levi malo lažje za pritisnit. zdaj pa kot praviš razmak pri miški in tipki, pri meni ni razmaka. odvisno kako tipko pritisnem, če se pritisne na bolj na desni strani je res kak milimeterski razmik, če pa na levi pa ga ni.

če misliš razmik med miško in gumbom takrat ko se sliši klik je to normalno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tiggx ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817222 (15532) Antares88
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538354 (30426) ShowDown
»

Levičarji in miške

Oddelek: Loža
241867 (1306) s51as
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314921 (13193) mr1two
»

Desnicar prisiljen v uporabo miske za leve

Oddelek: Kaj kupiti
161612 (1172) ;-)

Več podobnih tem