» »

Blackberry Z10 vs. Sony Xperia J vs. X10 ali kaj drugega?

Blackberry Z10 vs. Sony Xperia J vs. X10 ali kaj drugega?

SmeskoSnezak ::

Ker si ogledujem, kateri smartphone bi kupo naslednji in me dosedanji ni prepričal, prav tako pa od kolega Xperia Mini ni neke ekstra, kolikor sn sprobaval, ne vem, kaj bi si zrihtal.

Razmišljam o nečem, da lahko gor berem in gledam video pa vseeno še telefon normalno držim v roki. Tako odpadejo 4.5 in večji zasloni. Iščem nekaj pod to mejo, a 3 kot je Xperia Mini odpade... Torej nekaj okoli 4.0 je še najboljše.

Zelo me je navdušil BB Z10, a imam pomisleke glede baterije. Zelo rad bi namreč imel dolgotrajno baterijo. To lahko dobim za starejši Sony Ericsson X10, ki je podoben po specifikacijah Xperiji J.

Ali pa je kaj bolšega na razpolago? Mnenja in izkušnje dobrodošle.

na kratko želje:
-4'0 zaslon za branje in video
-dobra baterija (po možnosti izmenljiva)
-bolše specifikacije (ni nujno da je novejši) kot ostali

update: BB Z10 ima maximalno sprejemljivo velikost (5.12 x 2.58 x 0.35 inches (130 x 65.6 x 9))

popravek: SE Xperia Mini je 3
@ Pusti soncu v srce... @

Siddh ::

xperia mini je 3", jaz bi se držal stran od X10, ima en sosolec in me ni zadeva navdusila, ohišje je preveč plastično in performans tudi več ni nekaj ekstra
od sonyja glej samo 2011 ali še bolje od 2012 line-upa naprej


Invictus ::

Z zadnjim updatom baje blackberry drži 60 ur ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

SmeskoSnezak ::

Siddh je izjavil:

xperia mini je 3", jaz bi se držal stran od X10, ima en sosolec in me ni zadeva navdusila, ohišje je preveč plastično in performans tudi več ni nekaj ekstra
od sonyja glej samo 2011 ali še bolje od 2012 line-upa naprej

Gledam vse.

X10 je eden izmed starejših smartphonov, ki me je navdušil, ker lahko kupim Mugan 3600mAh baterijo zanj.

Itak pride gor custom rom, če bom izbral android, tak da se ne obremenjujem preveč z android/operacijskim sistemom.

Invictus je izjavil:

Z zadnjim updatom baje blackberry drži 60 ur ...

Ravno zato sem v dilemi, kaj kupit. :)
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Kak se kaj obnese Sony Xperia J? Ima kdo ta smart phone? Kak je z baterijo?

In se je kdo odločo za nakup Z10ke? Lahko kdo poroča kaj o telefonu in zdržljivosti? Kako je kaj primerljiv z android oz. windows telefoni?

Je mogoče kak smartphone bolši po specifikacijah od teh treh in bi ga priporočali?!?
@ Pusti soncu v srce... @

Shagrath ::

Jaz imam Xperio J. Povprečen telefon, delajo vse aplikacije. Kamera je OK, ampak lahko bi bila boljša. Jaz sem zadovoljen. Vredna svojega denarja :)

SmeskoSnezak ::

Koliko pa si dal za telefon? Si kupo pri operaterju? Jaz namreč ne kupujem pri operaterjih.

Kak dolgo zdrži baterija? Lahk mal poveš kak ga uporablaš? In kak se ti zdi ekran za branje in gledanje videoposnetkov?
@ Pusti soncu v srce... @

Shagrath ::

Ekran je 4" in ima res super sliko. Baterija drži 2-3dni, kar je tut OK za današnje čase :) Sem pa kupil pri mobitelu...

SmeskoSnezak ::

Na koncu sn si kupil X10, zaenkrat mi je pune všeč.
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobitel mi priporočate ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
142472 (1372) Mesar
»

android telefon za teto

Oddelek: Mobilne tehnologije
202757 (2218) Ashrack
»

Nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
458549 (8006) Lonsarg
»

SE xperia ray ali Samsung omnia w

Oddelek: Kaj kupiti
101476 (1392) cekr
»

Kateri Android kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5112582 (11024) PC-Freak

Več podobnih tem