» »

Vlada 2013

Vlada 2013

Temo vidijo: vsi
««
205 / 279
»»

jype ::

Liberalni bivši udbaši so nam zrihtal evre pa EU pa Šengen.

Konzervativni bivši udbaši so nam zrihtal pufe pa oklepnike pa izbrisane pa nacionalni interes.

Sicer oboji mal skačejo med strankami, ampak je vseeno v deklarirano levih strankah precej manj šrota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Matako ::

jype je izjavil:

ampak je vseeno v deklarirano levih strankah precej manj šrota.


Se ne pišejo lastna imena z veliko?
/\/\.K.

jype ::

Matako> Se ne pišejo lastna imena z veliko?

Potem bi bila šala preočitna.

No, vsaj Bavčar pa Zoki sta naša, tko da tut pr lopovih nismo uzad, ane.

Matako ::

Jype tvoj problem je, da še vedno misliš, da je upanje.

Zato se ti zdi, da so eni mogoče malo boljši od drugih... mogoče, čisto malo, kot nekakšna biljka sredi asfalta. Oklepanje.

Ne.

Sprejmi cikel popolnega uničenja in rojstva novega. Zaobjami celoto Vesolja in vstopi v nirvano.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

monster-x ::

Da ni pametno voliti "desnih" strank, predvsem.

V bistvu, če prebereš celoten članek in nisi pristranski, ugotoviš, da so slovenski politiki z obeh strani eno navadno sranje in da ne smeš nasedati njihovim idiotizmom. Tudi levi niso nobeni angelčki. Tako kot tudi desni ne.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

arnecan1 ::

monster-x je izjavil:

Da ni pametno voliti "desnih" strank, predvsem.

V bistvu, če prebereš celoten članek in nisi pristranski, ugotoviš, da so slovenski politiki z obeh strani eno navadno sranje in da ne smeš nasedati njihovim idiotizmom. Tudi levi niso nobeni angelčki. Tako kot tudi desni ne.

Samo problem je, da je še samo korak od "ni pametno voliti" do ni dovoljeno voliti desnih strank. Pisec nedvomno potihoma namiguje, da ne bi bilo slabo nekaterih strank prepovedati. Predvsem njemu neljubih. Ampak to je pač demokracija. Vsako tele ima pravico spregovoriti. Pa naj bo še takšna neumnost.

Ker jaz osebno ne bi nikdar volil Jankovića ali Janšo, ne bi pa jima prepovedal na volitvah sodelovati. Bi pa si želel, da os toliko razgledani, da vedo, kaj volijo. Pisec zgornje misli mi jemlje vero v ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

Fritz ::

arnecan1 je izjavil:

monster-x je izjavil:

Da ni pametno voliti "desnih" strank, predvsem.

V bistvu, če prebereš celoten članek in nisi pristranski, ugotoviš, da so slovenski politiki z obeh strani eno navadno sranje in da ne smeš nasedati njihovim idiotizmom. Tudi levi niso nobeni angelčki. Tako kot tudi desni ne.

Samo problem je, da je še samo korak od "ni pametno voliti" do ni dovoljeno voliti desnih strank. Pisec nedvomno potihoma namiguje, da ne bi bilo slabo nekaterih strank prepovedati. Predvsem njemu neljubih. Ampak to je pač demokracija. Vsako tele ima pravico spregovoriti. Pa naj bo še takšna neumnost.

Ker jaz osebno ne bi nikdar volil Jankovića ali Janšo, ne bi pa jima prepovedal na volitvah sodelovati. Bi pa si želel, da os toliko razgledani, da vedo, kaj volijo. Pisec zgornje misli mi jemlje vero v ljudi.

Namiguješ kvečjemu ti, ker sam nekega prepovedovanja nisem niti približno zaznal. Neumnost je le, da ljudje volijo vedno ene in iste stranke/ljudi (med te štejem tudi ad-hoc stranke ala PS) in potem pričakujejo spremembe. Na tak način sprememb zagotovo ne bo, ker ima vsak pol polno okostnjakov v omari in nimajo nobenega interesa, da bi zadeve razčistili.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

jype ::

Matako> Jype tvoj problem je, da še vedno misliš, da je upanje.

Ah, to pa res ne drži. Jaz se ravnam po evangeliju Kaurismakija: Ko je vse upanje izgubljeno, ni več razloga za pesimizem.

monster-x> V bistvu, če prebereš celoten članek in nisi pristranski, ugotoviš, da so slovenski politiki z obeh strani eno navadno sranje in da ne smeš nasedati njihovim idiotizmom. Tudi levi niso nobeni angelčki. Tako kot tudi desni ne.

To je zmotno prepričanje. V Sloveniji nimamo _nobene_ desne stranke. Levo stranko imamo, ampak ne pride v parlament.

arnecan1> Samo problem je, da je še samo korak od "ni pametno voliti" do ni dovoljeno voliti desnih strank.

Ja, sej ne bi blo slabo prepovedat desnih strank, glede na to da bi desne stranke rade prepovedale džamijo, recimo.

mtosev ::

svetovni mediji so zdaj zadovoljni z nami
http://money.msn.co.nz/businessnews/wor...

baje, da se bo naslednji mesec dvignila minimalna plača.ma kdo kakšen komentar na tole?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Matako ::

mtosev je izjavil:

svetovni mediji so zdaj zadovoljni z nami
http://money.msn.co.nz/businessnews/wor...

baje, da se bo naslednji mesec dvignila minimalna plača.ma kdo kakšen komentar na tole?


Ni šans. To je material ze mesece "usklajevanj" o katerih ni ne duha ne sluha. Skratka, ne verjamem.

Drugače pa... meni še vedno ne da miru Čuftijeva skrivnostna prodaja obveznic zdaj že mesec nazaj, na katero so očitno že vsi pozabili.

Kot rečeno, argumenti o zadrževanju prodaje zaradi interesov kupca (tveganje nihanja cen bla bla bla) so odpadli tedne nazaj, še posebno, ker je bil to menda edini interesent, torej ni nevarnosti kakega sumljivega "dražbarskega" podjebavanja.

V bistvu, teoretično, obstaja samo še en dober razlog, da nekdo po tem času ne bi razkril srečnega kupca in sicer, da v resnici naše obveznice še iščejo topel dom. Vem, nadrealističen scenarij, samo po četrtkovem Čuftijevem razodetju, da lahko menda obveznice prodaš tudi bolj ali manj "zares" ni v slovenskem Mondo bizarro nič izključeno.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Karaya 52 ::

Glede milijarde in pol Čuferjevega kredita, vodi Sovdatka s Financ z ministrom mini vojno. Par dni še poteče, pa bo zadeva romala do Bowling kugle. Smo v pripravljenosti. Še vedno žal ne vemo nič o 5 milijonih, ki so romali proti Srbiji v slovenskem tovornjaku. Niti registrske...

Smo pa le dočakali trojko. Solidarnost. Nova stranka s tremi predsedniki. Zdaj razumem Pierazzijev 1.2.3., ves čas sem mislil, da gre za avtomatsko wordovo oštevilčevanje.



Na fotki je tudi Vuk Čošič, strokovnjak na večih področjih.

Hayabusa ::

Smo pa le dočakali trojko. Solidarnost. Nova stranka s tremi predsedniki.

Nov Zares oz PS.
Nein, danke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

bluefish ::

Karaya 52 je izjavil:

Še vedno žal ne vemo nič o 5 milijonih, ki so romali proti Srbiji v slovenskem tovornjaku. Niti registrske...
Čudno, da niti "pravi" mediji nič niso raziskali.

Hayabusa ::

Ni kaj dodatno za poročati, ker nimajo nobenih informacij.
Tovornjakar molči.
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/...
http://www.kurir-info.rs/rekordna-zaple...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Karaya 52 ::

OK, saj to razumem, "policija ne daje dodatnih informacij". Sovdatko bi bilo potrebno na teren poslati, ostalo novinarstvo je že pri člankih o silvestrovanju. Sploh po teh zadnjih fantastičnih dneh, ko smo Mordor potolkli.

monster-x ::

To je zmotno prepričanje. V Sloveniji nimamo _nobene_ desne stranke. Levo stranko imamo, ampak ne pride v parlament.

Kamorkoli že ti uvrščaš slovenske politične stranke ... dejstvo je, da so lažnive in pokvarjene, pa če same sebe uvrščajo med leve ali pa desne.

Ne vem pa, kako si ti potegnil zaključek, da se ne sme voliti desnih potem, ko si prebral tisti članek, če pa po tvoje desnih sploh nimamo. Pokvarjena je velika večina slovenskih politikov. Bi kar težko našel kakšnega poštenega, ki dejansko nekaj zna narediti in ima to tudi voljo narediti, da bi se razmere izboljšale. Na žalost.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Mufasa ::

Karaya 52 je izjavil:




Na fotki je tudi Vuk Čošič, strokovnjak na večih področjih.


Mislim da je samozvani guru slovenskega interneta (ne "samo" strokovnjak)...vsaj to me je pred leti vprašal prijatelj, sicer podjetnik in ekonomist...da je spoznal Vuka Ćosiča in da je presenečen da ga ne poznam, kakor da je on avtoriteta vsega digitalnega v Sloveniji.

Dober PR ni kaj, ASCII fakju me je impresioniral pač nazadnje pred cca 20 leti, ko sem spoznaval BBS in irc.

PS:



vs



WAT?!:D
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mufasa ()

Fritz ::

Mufasa je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:


Na fotki je tudi Vuk Čošič, strokovnjak na večih področjih.


Mislim da je samozvani guru slovenskega interneta (ne "samo" strokovnjak)...vsaj to me je pred leti vprašal prijatelj, sicer podjetnik in ekonomist...da je spoznal Vuka Ćosiča in da je presenečen da ga ne poznam, kakor da je on avtoriteta vsega digitalnega v Sloveniji.

Glede na to, da Vuka poznam, vem da gre za razgledanega in inteligentnega možakarja z dolgo zgodovino na geek art sceni in za človeka, ki razume, katere so najbolj pereče dileme digitalne strani naše družbe. Škoda, da Pirati svoj čas niso bili pripravljeni zanj, ker bi danes bili bistveno dlje kot so.

Je pa enostavno svet predalčkat na naše in vaše, čeprav nas je tukaj zunaj precej, ki ne spadamo v te okvirje. Čudno, da ga že niste obtožili češ, da protestira proti Vladi, ki mu rihta službo. Aja, potem bi ostali brez argumenta, da mu Vlada rihta službo 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Karaya 52 ::

Fritz je izjavil:

Čudno, da ga že niste obtožili češ, da protestira proti Vladi, ki mu rihta službo. Aja, potem bi ostali brez argumenta, da mu Vlada rihta službo 8-)


Uf, zdaj si se vsedel preden si se namazal. Auch. Ta fokta je nastala, ko je človek visokih moralnih načel, Vuk Čošič, protestiral proti vladi JJ. Takrat je še bil piarovc SD ali PS in spontani vstajnik. Napredoval je kasneje, zdaj pa je itak čas, ko se moramo združevati in ne več rušiti (by Lubej).

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

Fritz je izjavil:

Namiguješ kvečjemu ti, ker sam nekega prepovedovanja nisem niti približno zaznal.


Bojim se, da te je demantiral ravno tisti, ki ga braniš.

jype je izjavil:

Ja, sej ne bi blo slabo prepovedat desnih strank, glede na to da bi desne stranke rade prepovedale džamijo, recimo.

jype ::

arnecan1> Bojim se, da te je demantiral ravno tisti, ki ga braniš.

Narobe si razumel. Proti fašizmu se ne bori s fašizmom. Prepovedano ti je razmišljati drugače kot meni. Sprijazni se.

monster-x> Ne vem pa, kako si ti potegnil zaključek, da se ne sme voliti desnih potem, ko si prebral tisti članek, če pa po tvoje desnih sploh nimamo.

Narekovaji okoli besede "desnih" niso bili tam za okras.

Matako ::

bluefish je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:

Še vedno žal ne vemo nič o 5 milijonih, ki so romali proti Srbiji v slovenskem tovornjaku. Niti registrske...
Čudno, da niti "pravi" mediji nič niso raziskali.


5M? Ne smejte me, to smo prerasli - zdaj smo v G rangu, pri zadnji luknji smo zaokroževali na 100M, pa še to le zaradi privajanja plebsa.

 5M? Črnci, prosim!

5M? Črnci, prosim!

/\/\.K.

Hayabusa ::

Tole "danes je zadnja dokapitalizacija majkemi" poslušamo zadnjih 20 let ;((.

Ikspe ::

jype res ti ni pomoči. Iz tistega ki sem ti pred 2 uro jasno prikazal kako narobe razmišljaš se nisi nič naučil. Še vedno v drugih vidiš tiste napake ki jih sam projeciraš. Kot stara teta ki vidi tisto kar hoče videt.

Karaya 52 ::

Hayabusa je izjavil:

Tole "danes je zadnja dokapitalizacija majkemi" poslušamo zadnjih 20 let ;((.


Jazbec je že namignil, da se bo vaja ponovila, če se struktura gospodarstva ne bo spremenila. Bom moral povečati zaloge lubrikantov, ker znajo bit edina likvidna zadeva (pun intended). Zdaj smo že itak zgubili občutek za količino... 5 milijard ali 6... who cares, right?

Vseeno bi rad videl tisti tovornjak. Firbec, hebat ga.

bluefish ::

Karaya 52 je izjavil:

Vseeno bi rad videl tisti tovornjak. Firbec, hebat ga.
Če ga, pazi, morda iz kake špranje skoči Kučan.

PaX_MaN ::

bluefish je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:

Vseeno bi rad videl tisti tovornjak. Firbec, hebat ga.
Če ga, pazi, morda iz kake špranje skoči Kučan.

Evo ga:


Uganka rešena!
(Pazi, 665 strani TL;DRja!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

bluefish ::

Am, Vlada, ne musliči vs. ostali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

papak ::

Kdo so bili ti ljudje v vojaskih uniformah tam na obletnici morisa? Statisti, al se komu mesa ze pocas? Mozno da mene paranoja...

Matako ::

papak je izjavil:

Kdo so bili ti ljudje v vojaskih uniformah tam na obletnici morisa? Statisti, al se komu mesa ze pocas? Mozno da mene paranoja...


Če bi bral Kunstlja , bi vedel, da gre _mogoče_ še za en Jajov poizkus državnega udara. Enkrat je že poizkusil 1994, vendar ni uspel, saj so morali njegove PARAVOMO udarne enote čakati na semaforju. Le kaj je šlo narobe tokrat?

In še, zakaj ni bil Miki povabljen na prireditev, saj je bil del prvotnega postroja?

/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

papak ::

Sem bral Kunstlja, pa so tile na proslavi malo prevec golobradi, da bi bili del prvotne ekipe. Razen ce so imeli se kaksen anti aging trening. Si cer se pa opravicujem, tole je za v temo 1994.

Matako ::

papak je izjavil:

Sem bral Kunstlja, pa so tile na proslavi malo prevec golobradi, da bi bili del prvotne ekipe. Razen ce so imeli se kaksen anti aging trening. Si cer se pa opravicujem, tole je za v temo 1994.


Mislim, da želi Jajo predvsem dati kontro karnevalskim "partizanom" na raznoraznih obletnicah. Pač, fovš je. Drugače pa ... že debatiramo: https://slo-tech.com/forum/t446423/p425...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ZaphodBB ::

Kaj pa tole?

http://www.rtvslo.si/slovenija/vlada-na...

Očitno gre za Jajotovega operativca. Model trdi cel kup stvari za katere vemo, da so desničarska propaganda. Češ, da ima SD nadzor nad gospodarstvom. Kar seveda ni res, ker potem Igor ne bi pozival, k boljšemu upravljanju ampak bi poskrbel za zadeve.

Kako se rešimo teh desničarskih petokolonašev? Pomojem bo potrebna nič manj kot kulturna revolucija. Discuss.

Fritz ::

ZaphodBB je izjavil:

Kaj pa tole?

http://www.rtvslo.si/slovenija/vlada-na...

Očitno gre za Jajotovega operativca. Model trdi cel kup stvari za katere vemo, da so desničarska propaganda. Češ, da ima SD nadzor nad gospodarstvom. Kar seveda ni res, ker potem Igor ne bi pozival, k boljšemu upravljanju ampak bi poskrbel za zadeve.

Kako se rešimo teh desničarskih petokolonašev? Pomojem bo potrebna nič manj kot kulturna revolucija. Discuss.

Ravnokar sem hotel prilepiti ta članek. Seveda ne gre za desničarsko propagando temveč za odličen članek. Desničarska propaganda bi bilo takšno pisanje ob domnevi, da so desne stranke glede tega neomadeževane in da je zatorej rešitev v izvolitvi desne koalicije. Tega v tem članku ni zaslediti.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

ZaphodBB ::

Fritz je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Kaj pa tole?

http://www.rtvslo.si/slovenija/vlada-na...

Očitno gre za Jajotovega operativca. Model trdi cel kup stvari za katere vemo, da so desničarska propaganda. Češ, da ima SD nadzor nad gospodarstvom. Kar seveda ni res, ker potem Igor ne bi pozival, k boljšemu upravljanju ampak bi poskrbel za zadeve.

Kako se rešimo teh desničarskih petokolonašev? Pomojem bo potrebna nič manj kot kulturna revolucija. Discuss.

Ravnokar sem hotel prilepiti ta članek. Seveda ne gre za desničarsko propagando temveč za odličen članek. Desničarska propaganda bi bilo takšno pisanje ob domnevi, da so desne stranke glede tega neomadeževane in da je zatorej rešitev v izvolitvi desne koalicije. Tega v tem članku ni zaslediti.

Obstaja neka insinuacija, da so leve stranke bolj pri koritu. Ampak mi vemo, kako se spopasti s tem problemom. Fajt fajr vit fajr. Tolk časa bomo volil levičarje, da bodo slej ko prej vsi pomrli zaradi v grlu zataknjenih kosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

PaX_MaN ::

ZaphodBB je izjavil:

Kako se rešimo teh desničarskih petokolonašev? Pomojem bo potrebna nič manj kot kulturna revolucija. Discuss.

Ja sej sami pravjo da je treba komuniste kastrirat, pardon, lustrirat, pab se losal 95% sistemske korupcije. Razn Janšata, on je ostalih 5%. Kam pa se pride v državi brez malega sistemske korupcije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Matako ::

ZaphodBB je izjavil:

Kaj pa tole?

http://www.rtvslo.si/slovenija/vlada-na...

Očitno gre za Jajotovega operativca.


Vehovar je zanimiv in zavzet lik - mogoče je dvojni, mogoče trojni.. kdo ve. Kakorkoli, spominja me na enega našega učitelja v SŠ, ki je vedno zagrozil "da zdaj pa še zadnjič pove"... ene 10x zapored.

Ima prav, vendar se udarna učinkovina njegovih sporočil redči s časom. Sumim, da se je tudi on čisto po tiho založil z mazivi...
/\/\.K.

Mr.B ::

A bo kdo odgovarjal, nje...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

Fritz> temveč za odličen članek.

Kaj je pa odličnega v tem članku?

Saj vse to že dolgo vemo, samo nikomur se ne ljubi kaj dosti več kot protestirat.

Politika je pač težje delo od vihtenja krampa in lopate.

Fritz ::

ZaphodBB je izjavil:


Obstaja neka insinuacija, da so leve stranke bolj pri koritu. Ampak mi vemo, kako se spopasti s tem problemom. Fajt fajr vit fajr. Tolk časa bomo volil levičarje, da bodo slej ko prej vsi pomrli zaradi v grlu zataknjenih kosti.

Lej, večina nas, ki nas sodite kot 'levičarje' cel čas govorimo, da ta kvazi-levica ni nič boljša od kvazi-desnice. Le pristop ima bolj dodelan, z več vazelina 8-). Najraje bi videl, da nas nihče ne bi ropal. Če pa se že ne morem izogniti temu, potem zagotovo raje vidim, da to počnejo z lepo dozo vazelina.

In težava večine 'desničarjev' na tem in drugih forumih je, da se vam, pri zgoraj zapisanem, mentalni tok ustavi pri označevanju celotne mainstream politične garniture za enako škodljivo. Ker 'naših' se pa ne sme kritizirati. Bog ne daj.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

arnecan1 ::

Fritz je izjavil:

Ravnokar sem hotel prilepiti ta članek. Seveda ne gre za desničarsko propagando temveč za odličen članek. Desničarska propaganda bi bilo takšno pisanje ob domnevi, da so desne stranke glede tega neomadeževane in da je zatorej rešitev v izvolitvi desne koalicije. Tega v tem članku ni zaslediti.

Torej, ljudje pamet v roke in paziti, koga volimo. Ker kolikor se spomnim, Janković je javno zatrdil, da on ne vidi, da bi korupcija v Sloveniji bila problem. So pa vsi sodelavci okoli njega in sorodniki osumljeni in nekateri že v preiskavi zaradi korupcije.

Pa preden mi kdo kaj očita, nikdar nisem volil pa tudi ne bom Janšo. Pri njem sicer koruptivnost ni na prvem mestu, ampak je to konfliktnost. Ko se samo spomnim, kakšne je govoril, ko je politiko zapuščal Žerjav. Pa o nekih proslavah, namesto, da bi se lotil gospodarstva. Na koncu koncev pa tudi z korupcijo ni opravil, čeprav je dosti o tem govoril.

Tako da, pazimo koga volimo. V sosednji Avstriji je leva in desna politika poenotena okoli osnovnih stvari. To je gospodarstvo in pravna država. Kregajo se okoli drugih zadev. Pri nas pa levi šinfajo desne, ko nekaj hočejo urediti in jim to preprečijo, ko pridejo na oblast, pa naredijo isto, kar so prej šinfali. In izgubimo 2 leti ter pademo še globje v krizo. Ter seveda nato vice versa.

Padli smo že tako globoko, da sumimo vse in vsakogar, vsakogar popljuvamo, pa naj hoče dobro ali slabo. Pri nas je kriza globlja kot samo gospodarska, nekaj v našem narodnem telesu nas sili v samouničevanje. In ko gledam nekatere komentatorje na tem forumu, se ne čudim. Nekateri pač ne bodo prerasli svojih okvirjev. potem pač trpimo vsi. O imenih pa ne bom.:)

Matako ::

Zanimivo in zanimiveje... najprej smo v Tarči zvedeli, da nas po krivem mučijo s prekrutimi testi (ampak ok, jim pustimo, ker nismo neki žurokazi), potem je g. Marjan Senjur razložil, da smo tam nekje v sredi in gremo samo še gor (http://www.rtvslo.si/slovenija/marjan-s... ), naslednji dan je Lenči DJ Bobu razložila, da je njen Trio edina prava stvar ...

... zdaj pa se je izkazalo, da je bilo tisto nabijanje o "begu možganov" verjetno le Jajevo maslo. V resnici je ravno obratno!!!

Glejte:http://www.rtvslo.si/slovenija/v-sloven...

Folk, vse je v redu, vse je v reeeedu.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

arnecan1 ::

Matako je izjavil:

Zanimivo in zanimiveje... najprej smo v Tarči zvedeli, da nas po krivem mučijo s prekrutimi testi (ampak ok, jim pustimo, ker nismo neki žurokazi), potem je g. Marjan Senjur razložil, da smo tam nekje v sredi in gremo samo še gor (http://www.rtvslo.si/slovenija/marjan-s... ), naslednji dan je Lenči DJ Bobu razložila, da je njen Trio edina prava stvar ...

... zdaj pa se je izkazalo, da je bilo tisto nabijanje o "begu možganov" verjetno le Jajevo maslo. V resnici je ravno obratno!!!

Glejte:http://www.rtvslo.si/slovenija/v-sloven...

Folk, vse je v redu, vse je v reeeedu.

Kaj naj rečem. Statistika pač vse razloži tako, da je na koncu lepo in prav. Žal bi nam moralo biti vsakega Slovenca, ki se odseli. Razen seveda kakšnega psihopata ali kriminalca.:)

Fritz ::

jype je izjavil:

Fritz> temveč za odličen članek.

Kaj je pa odličnega v tem članku?

Saj vse to že dolgo vemo, samo nikomur se ne ljubi kaj dosti več kot protestirat.

Politika je pač težje delo od vihtenja krampa in lopate.

Odlično je to, da je večini ljudi to potrebno ves čas ponavljat, razlagat in argumentirat. Da bodo razumeli, da ni catch v levo-desnih, naši-vaši ipd. forah temveč v plenjenju države. Če bodo, seveda, to dojeli med procesom poneumljanja, s katerimi jih obdelujejo marketing, mediji in 'pop' kultura.

O korupciji in potrebi po transparentnosti države in politike, o potrebi po sprejemanju korupcije kot skrajno zavrženega dejanja, ki ga je potrebno ustrezno sankcionirati je pač potrebno govoriti vsak dan in čim več, če je le možno.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

jype ::

arnecan1> nekaj v našem narodnem telesu nas sili v samouničevanje.

Nonsense.

Če hočeš bit državotvoren, potem jasno povej, za kaj se zavzemaš in to ponudi kot alternativo.

arnecan1> Žal bi nam moralo biti vsakega Slovenca, ki se odseli.

Meni je žal vsakega Slovenca, ki se _ne_ odseli.

arnecan1> Razen seveda kakšnega psihopata ali kriminalca.

Taki so vsi, ki bi pod krinko "nacionalnega interesa" in "morale" radi drugim zapovedovali, kako morajo živeti.

Fritz> O korupciji in potrebi po transparentnosti države in politike, o potrebi po sprejemanju korupcije kot skrajno zavrženega dejanja, ki ga je potrebno ustrezno sankcionirati je pač potrebno govoriti vsak dan in čim več, če je le možno.

Ja, ampak dejansko se bo moralo par tisoč ljudi vsest za mizo in preložit par kubikov papirjev in pri tem ustvarit še par kubikov novih. Brez tega ne bomo šli naprej.

Kje so ti ljudje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Fritz ::

jype je izjavil:


Fritz> O korupciji in potrebi po transparentnosti države in politike, o potrebi po sprejemanju korupcije kot skrajno zavrženega dejanja, ki ga je potrebno ustrezno sankcionirati je pač potrebno govoriti vsak dan in čim več, če je le možno.

Ja, ampak dejansko se bo moralo par tisoč ljudi vsest za mizo in preložit par kubikov papirjev in pri tem ustvarit še par kubikov novih. Brez tega ne bomo šli naprej.

Kje so ti ljudje?

To je dobro vprašanje. Na proteste jih še nekako zbobnaš celo do dvajset tisoč, na ustanovni kongres ti jih pride 300, dejansko pa je aktivnih 10. In potem se še teh 10 skrega, ker niso sposobni demokratičnega dialoga 8-O
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

ZaphodBB ::

Fritz je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Obstaja neka insinuacija, da so leve stranke bolj pri koritu. Ampak mi vemo, kako se spopasti s tem problemom. Fajt fajr vit fajr. Tolk časa bomo volil levičarje, da bodo slej ko prej vsi pomrli zaradi v grlu zataknjenih kosti.

Lej, večina nas, ki nas sodite kot 'levičarje' cel čas govorimo, da ta kvazi-levica ni nič boljša od kvazi-desnice. Le pristop ima bolj dodelan, z več vazelina 8-). Najraje bi videl, da nas nihče ne bi ropal. Če pa se že ne morem izogniti temu, potem zagotovo raje vidim, da to počnejo z lepo dozo vazelina.

In težava večine 'desničarjev' na tem in drugih forumih je, da se vam, pri zgoraj zapisanem, mentalni tok ustavi pri označevanju celotne mainstream politične garniture za enako škodljivo. Ker 'naših' se pa ne sme kritizirati. Bog ne daj.

In vendar greste vedno na volišče in obkrožite Igorja, pa Zokija - ker onadva se zavzemata za male ljudi in za napredek.

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> nekaj v našem narodnem telesu nas sili v samouničevanje.

Nonsense.

Če hočeš bit državotvoren, potem jasno povej, za kaj se zavzemaš in to ponudi kot alternativo.

Zdravi konzervatizem. Takšen, ki v ospredje postavi dobrobit naroda. In poštenost, pred strankarsko pripradnostjo. Nekateri bi rekli, to kar smo Slovenci bili še v 19. stoletju, preden je liberalizem vse postavil na glavo. In ti yjpe in takšni kot Makarovičeva, večno nezadovoljni z vsem, obremenjeni s svojo majhnostjo in večnim negativizmom, ne boste popravili stanja. Samo par ovcam boste še zmedli glavo.

Mr.B ::

Hm vsi enaki vsi enakopravni, pa to..
Sej vem danes ko se je izkazalo da so jajotovo sranje tam 1 miljarda€, pa njegova patrija drobiž v primerjavi z vso ostalo konkurencu, ste se odločili uporabiti ?? Itak vsi enaki. Hm a potem manj pače ? Še tisto s kramarjem se usuva...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

arnecan1 ::

Mr.B je izjavil:

Hm vsi enaki vsi enakopravni, pa to..
Sej vem danes ko se je izkazalo da so jajotovo sranje tam 1 miljarda€, pa njegova patrija drobiž v primerjavi z vso ostalo konkurencu, ste se odločili uporabiti ?? Itak vsi enaki. Hm a potem manj pače ? Še tisto s kramarjem se usuva...

Kramar bi od mene dobil brco v rit. In seveda tisti, ki so mu držali štango. Levi in desni, ni važno. Kar je narobe, je narobe.
««
205 / 279
»»