» »

PS4

PS4

««
147 / 162
»»

springfield ::

GTA5?

filip007 ::

Je recimo, potem je še Sleeping dogs. Yakuza pa ni ravno odprt svet igranja.

Pri GTA sem pri tistem čolnu na začetku, še nevem kaj moram tam narediti med vožnjo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

kitl76 ::

Ustrelit model, ki je na njem.

filip007 ::

Hvala, ja precej logično...bom probal je že nisem igral pol leta.

Moram še prej The order obrnit.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Alien123 ::

Ps4 si šparam samo za death stranding oz za ekskluzive.. morm pa priznat da so story driven igre na psju dosti boljše..

scipascapa ::

PS Plus Games (September 2019) - Batman Arkham Knight and Darksiders III

Drevesce ::

Kje pa vi ponavadi kupite PS plus? Kar preko uradno Playstation trgovine ali se da kje dobiti cenej - varno? Mi je potekla julija 15 mesečna naročnina ko so imeli neko akcijo.

z3ro ::

Kupim ponavadi ko je akcija na PS Storu za okrog 45€/leto. Je pa to nekje sredi poletja mnda, takrat mi tudi poteče...če mi ne pač podaljšam.

scipascapa ::

cdkeys

kitl76 ::

cdkeys

Jerry000 ::

z3ro je izjavil:

Kupim ponavadi ko je akcija na PS Storu za okrog 45€/leto. Je pa to nekje sredi poletja mnda, takrat mi tudi poteče...če mi ne pač podaljšam.

Slovenskega ne dobiš na cdkey ne?

z3ro ::

Jerry000 je izjavil:

z3ro je izjavil:

Kupim ponavadi ko je akcija na PS Storu za okrog 45€/leto. Je pa to nekje sredi poletja mnda, takrat mi tudi poteče...če mi ne pač podaljšam.

Slovenskega ne dobiš na cdkey ne?

Ne vem, še nisem kupoval tam.

rdecaluc ::

Samo glej regijo. Global/EU mi do sedaj prijelo brez težav.

Sem pa jemal za xbox, sam pomoje nebi smel bit težav.
Est modus in rebus. ,typos

jijetelu ::

zgleda da je skrajni čas da nekdo tole prijav EU, ker omejevanje na regije znotraj EU ni v skladu ...

Berserker ::

springfield je izjavil:

Vsake tolko se bo najdo en PC master race pacient, ki bo tu tezil, kako je PC boljsi. Uzivaj v svojih 200fps v COD brez kakrsnekoli vsebine pa daj mir ljudem, ki jim je gameplay in zgodba bolj pomembna kot stevilo slik na sekundo. + da vecina iger na PC ni prilagojena kontrolerjem in je izkusnja uporabe kontrolerja bistveno slabsa kot na konzoli. Veckrat testiral in je ogromna razlika


Teh je ogromno tu. Samo preberi tiste ko fantazirajo native 4K špile na teoretičnem PS5 za ceno middle range grafične.

YesMan ::

Drevesce je izjavil:

Kje pa vi ponavadi kupite PS plus? Kar preko uradno Playstation trgovine ali se da kje dobiti cenej - varno? Mi je potekla julija 15 mesečna naročnina ko so imeli neko akcijo.


Kar na PS Store-u. Vsako leto je sredi poletja in pa okrog božiča cena letne naročnine znižana na 40-45€ (enkrat sem celo dobil za 38 pred dvema letoma se mi zdi) in takrat tudi podaljšam.

avtek ::

Včasih bi se s prijatelji na lokalnem PS4 malo pozabavali - nič resnega - in vozili avtomobil(čk)e.

Katero igro priporočate in kje jo kupiti? Gledam malo GRIP (sem mislim, da je na tak način kot RC Cars (oz nekaj podobnega) na PC - upravljanje avto na daljinca, upgrade itd), Trackmania?
Je še kaj podobnega za preganjanje časa?

Hvala, lp

rawlit ::

avtek je izjavil:

Včasih bi se s prijatelji na lokalnem PS4 malo pozabavali - nič resnega - in vozili avtomobil(čk)e.

Katero igro priporočate in kje jo kupiti? Gledam malo GRIP (sem mislim, da je na tak način kot RC Cars (oz nekaj podobnega) na PC - upravljanje avto na daljinca, upgrade itd), Trackmania?
Je še kaj podobnega za preganjanje časa?

Hvala, lp


Morda Crash Team Racing? Sicer je še nisem igral ampak izgleda zabavna.

abyssus ::

Trackmania Turbo, najbolj simple varianta. Pa še dober način igranja ima, ko dva hkrati kontrolirata vozilo. :)

Jerry000 ::

abyssus je izjavil:

Trackmania Turbo, najbolj simple varianta. Pa še dober način igranja ima, ko dva hkrati kontrolirata vozilo. :)

Kako pa to izgleda :)?

abyssus ::

Igra vzame povprečno vrednost inputa obeh kontrolerjev in tako odreagira - recimo, če en zavija na polno v levo, drugi na polno v desno, potem to pot naravnost. :)

Zna biti zabavno, vsaj nekaj časa.

opeter ::

GRIP je duhovni naslednik serije Rollcage.

Celo DLC so izdali s tako tematiko.


Takšne bolj arkadne dirkaške igre so npr.:

starejši ...
- Split/Second (žal ni za PS4/XB1, je pa za PC)
- Blur (žal ni za PS4/XB1, je pa za PC)
- DIRT 2 (žal ni za PS4/XB1, je pa za PC)

novejši ... (nekateri šele prihajajo)
- Slipstream
- Horizon Chase Turbo
- Team Sonic Racing (preveri tudi starejše iz Sonic Racing serije)
- MotorGun (arena, streljanje + dirka)
- Dangerous Driving (duhovni naslednik Burnout serije)
- Wreckfest (duhovni naslednik Flatout serije)
- Xenon Racer
- Gravel (vredno preveriti tudi ostale Milestoneove igre)
- Monster Energy Supercross (motorji/krosserji)
- Trials Rising (motorji)
- Lonely Mountains: Downhill (dirka s kolesom)
- Altitude0: Lower & Faster (letala)

Nekateri od teh naj bi celo imeli splitscreen (deljen zaslon), nisem pa 100% prepričan.

Ostali pa so ti že drugi predlagali Crash Team Racing in Trackmanio.

So tudi kakšne bolj resne, ampak se že nagibajo v smeri simulacije in ne vem, če se da špilat z deljenim zaslonom.
Recimo dva taka (prihajajoča) sta The Grand Tour Game in BeamNG.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

avtek ::

Hvala lepa vsem za odgovor!

Odločitev je padla za Trackmanio, ker to je ravno tako, da se malo pohecamo kdaj pa kdaj :) Morda pa še sam kaj igram Trackmanio, ker na PC vem da sem jo v študentskih letih.

Sedaj pa se spravim v nakup, na ShopTo je ni (kjer imajo navadno dobro ceno), eBay ima nekaj ponudbe. Morda kdo od vas prodaja :)), ali pa priporoča kje? :)

kitl76 ::

Berserker ::

Nekateri EA špili(Titanfall2, DAI) so na store za drobiž.

Ali še kdo igra Battlefield 4 oz. Battlefront?

j0ker94 ::

Mene pa zanima če je kaki discord ali kaj podobnega kje se zbirajo ps4 igralci..
Da bi odigrali kak pubg, cod, fifo..

avtek ::

kitl76 je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...


Hvala, sem ga včeraj kontaktiral in še ni bilo odgovora.

Mislite da bi tole delovalo če kupim in aktiviram na CA računu?
https://www.buygames.ps/en/trackmania-t...

Hvala za odgovor.

scipascapa ::

DON'T.

avtek ::

Hvala za mnenje. :)

Any other, razen PS store (50$ CAD! :O ?) da bi imel do vikenda? :) Brez problema v digitalni obliki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: avtek ()

jijetelu ::

Trackmania je bila na PS+ neki časa nazaj, zihr ni vredn špil več kot 10 EUR

rawlit ::

scipascapa je izjavil:

DON'T.


Zakaj pa ne?

rawlit je izjavil:

scipascapa je izjavil:

DON'T.


Zakaj pa ne?


Prav imaš, tole res ni dobra ideja. Ne dobiš keya ampak dostop do njihovega računa, če prav vidim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rawlit ()

avtek ::

jijetelu je izjavil:

Trackmania je bila na PS+ neki časa nazaj, zihr ni vredn špil več kot 10 EUR



Sem ga zamudil, ja :(

makucv ::

Zdravo,

Zanima me ali obstaja za PS4 kakšen sw za starševski nadzor uporabe?
V smislu, da lahko pogledam koliko časa na dan je bila konzola v uporabi.

Sinaloa ::

Tudi sam sem zadovoljen uporabnik PS4 sicer sem ga kupil malo pozno (avgusta 2019), ampak sem z nakupom zelo zadovoljen. Poleg tega, da si lastim dober PC, Xbox One X. Zakaj sem sem se odločil za PS4? Zaradi exluzivov!!! Nič ne pomeni nevem koliko FPS-ov, dober perfomance itd. če ima PS4 še vedno najboljše špile omejene samo na svojo platformo...Še ko igram igre na PC-ju uporabljam zgolj Xbox kontroler, ker mi sistem (miška/tipkovnica) po resnici odkar sem dolgo časa nazaj kupil X360 ni všeč, ker je enostavno bolje igrati igre na kontrolerju. Sicer najbolj sem sem bal pri PS4, da mi nebi bil všeč kontroler (ker je pri PS1-PS3 bil poraz!) ampak je super kontroler, sicer slabši kakor pri Xboxu ampak mi je vseeno super.

kitl76 ::

Dober si dojel bistvu sva že dva:)

davorin11 ::

Ve kdo za kake poceni slušalke s kablom(da jih das v uho),ter da ma možnost vklop/izklop mikrofona? Bi rabil za ps4...
---)-@

kitl76 ::

Jaz sem jih v Mercatorju kupil za 10 EUR.

gansta ::

Kje kupujete igre, tudi rabljene; je morda kdo že uporabil "spacenet gameshop" iz Hrvaške, koliko pride poštnina?

chuck ::

Priporočam Goblina, majo največ rabljenih iger in menjave.

scipascapa ::

GAME.CO.UK

gansta ::

GAME.CO.UK ima kar dobre cene za poštnino pa tudi igre so cenejše kot pri goblinu, kjer predvidevam lakho narediš osebni prevzem ?

Je še kaj drugega, kaj pa tista hrvaška zgoraj katero sem navedel ?

yayo ::

Ni hrvaška trgovina, prej srbska sodeč po jeziku, pa še nobene konkretne informacije o lokaciji ne najdem tako na brzino. Če pošiljajo iz Srbije je možno, da ti bodo naši carinili. Drugače je tema že tako polna nasvetov kje kupovati. Do Brexita ;)
EDIT
sem še malo pogledal, firma je iz Dubaja, baje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Aphanisis ::

Imam kakih 30 iger za PS4. Ker se mi ne ljubi prodajat posamično me zanima, če je kaka trgovina, kateri se splača prodat kot paket (dvomim da bo kak end user hotel kupiti vse na enkrat...)? Pa recimo, če se običajno prodaja rabljena igra za 20 EUR je ne bil rad prodal ravno za 10 EUR. Recimo bolj kak 20% discount za paket ali recmo 25% discount bi bil kar sprejemljiv, da se izogneš haska posamične prodaje.

Kak nasvet? Thxn!

Zgodovina sprememb…

abyssus ::

Aphanisis je izjavil:

Imam kakih 30 iger za PS4. Ker se mi ne ljubi prodajat posamično me zanima, če je kaka trgovina, kateri se splača prodat kot paket (dvomim da bo kak end user hotel kupiti vse na enkrat...)? Pa recimo, če se običajno prodaja rabljena igra za 20 EUR je ne bil rad prodal ravno za 10 EUR. Recimo bolj kak 20% discount za paket ali recmo 25% discount bi bil kar sprejemljiv, da se izogneš haska posamične prodaje.

Kak nasvet? Thxn!


Kaj pa imaš vse? :)

Trupl0 ::

j0ker94 je izjavil:

Mene pa zanima če je kaki discord ali kaj podobnega kje se zbirajo ps4 igralci..
Da bi odigrali kak pubg, cod, fifo..


Dobersi discord
https://discord.gg/b8MszNw

Pridi, lepo je :)
If you are going through Hell, keep going !

gansta ::

yayo je izjavil:

Ni hrvaška trgovina, prej srbska sodeč po jeziku, pa še nobene konkretne informacije o lokaciji ne najdem tako na brzino. Če pošiljajo iz Srbije je možno, da ti bodo naši carinili. Drugače je tema že tako polna nasvetov kje kupovati. Do Brexita ;)
EDIT
sem še malo pogledal, firma je iz Dubaja, baje...


Aha, potem raje ne ?

Še kakšna dobra trgovina da ne iščem po 100 straneh ?

scipascapa ::

mydealz.de
hotukdeals.com

scipascapa ::

rawlit ::

jijetelu je izjavil:

Trackmania je bila na PS+ neki časa nazaj, zihr ni vredn špil več kot 10 EUR


Trenutno je v PS store ponovno v akciji - 7,99€.

avtek ::

Ma nej se jebe :) Sem jo kupil v fizični obliki potem :)
««
147 / 162
»»