» »

PS4

PS4

««
35 / 162
»»

Aphanisis ::

Hvala Apache90 za info, zanimivo kako v dobi informacij ljudje težko komuniciramo med seboj in se ne razumemo. Ali pa so bili ostali odgovori le cinizem? Ne vem. :)

scipascapa ::

imeli so vklopljen sarkazem :)

dukaric1991 ::

Malo heca more bit Aphanisis. Drugac pa Goblin zelo vredu trgovina, sam sem kupil tam ps4 xbox360 razne igre, dodatke in vse brez problema, tut lahko pokličeš tja in ti pomagajo ;)

erex ::

Vse je cool sam da ni playgame trgovina :P

L1nK ::

playgame je ok, če ne kupuješ tam kaj. rabiš jeklene živce
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

vonmimek ::

tudi jaz ne bi priporočal playgame, po tem ko sem se vse zmenil za nakup ps4, in ga že grem iskat, cena čez noč zraste za 40 eur... tako da sem na poti nazaj iz novega mesta proti velenju, šel v najbljižji bigbang...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vonmimek ()

oo7 ::

Zame je Playgame = Goblin

Pri Playgame sem naročil PS3 in potem ni bilo vse skupaj nič dokler nisem polical.
Pri Goblinu sem prednaročil igro in 1 teden po izidu ni bilo nič dokler nisem poklical.

plaz21 ::

Jaz sem pri playgame naročil Project CARS limited izdajo, ker je nikjer drugje ni bilo. Oz pri GameWorld so jo oglaševali ampak so me pred tem vljudno poklicali in sporočili da omenjene izdaje v Slovenijo sploh ne bo pa sem se lepo zmenil za drugo stvar in uredil zadevo.
Pri playgame so pa to kar sem hotel imeli, me poklicali in stvar lepo poslali in sem dobil čez 2 dni igro na dom.

MaticKregar ::

Jao temu playgamu itd se pa res kolca, ko vsak dan samo o njemu berem in to na vseh forumih...

L1nK ::

Vsi smo malo playgame. Kdaj naj bi potem bilo pravo uradno znižanje cene ps4? Letos poleti?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

L1nK ::

https://www.facebook.com/link.zhizhekian

PlayGamesi ::

A ni huda???:D

L1nK ::

hudo huda hudača

julija bom kupil ps4, kaj mi nudiš nasproti mercatorju, kakšno ceno? najbl me zanima kak bundle s project cars, witcher 3 in bloodborne
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

diNero ::

L1nK je izjavil:

hudo huda hudača

julija bom kupil ps4, kaj mi nudiš nasproti mercatorju, kakšno ceno? najbl me zanima kak bundle s project cars, witcher 3 in bloodborne


kaj bi ti pa lahko ponudli proti mercatorju, ko pa vidiš rezervacije v hipermarketu vseh preprodajalcev pred vsakim vikendom s 20% popustom. Boljšega deala kot v pri najboljšem sosedu ni. :)

L1nK ::

saj playgame se trudi tekmovati z njimi, kolikor pač zmore. a tko vroče žemljice so, da jih je treba rezervirati?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

diNero ::

Niti niso tako vroče žemljice, problem je ker jih ni nikoli več kot 5 na zalogi in potem preprodajalci prosijo za rezervacije...kupijo za 320€..prodajo za 340€+kakšna dodatna garancija 1-3 let (do 50€).
Ker dobavitelj se nikoli ne bo, niti ne more približati ceni pri najboljšem sosedu z 20% kuponom.

puginho ::

V leclercu je PS4 za 320€ po odštetem bonusu.

scipascapa ::

primaline dobavitelj nikoli ne more take cene ponuditi, ni lufta....tole futarske trgovine ala mercator in leclerc delajo z minusom, samo, da folk spravijo notri, da kupijo še kaj futra zraven, tam pa so marže 100%+....

Tr0n ::

Kaj sploh komplicirate za teh 20 EUR. Gres v BigBanga in kupis. To je to. Džizus.

hojnikb ::

scipascapa je izjavil:

primaline dobavitelj nikoli ne more take cene ponuditi, ni lufta....tole futarske trgovine ala mercator in leclerc delajo z minusom, samo, da folk spravijo notri, da kupijo še kaj futra zraven, tam pa so marže 100%+....

Če lahko iz anglije dobiš za 340€..

Pač, komšopovci se ne znate spogajat z dobavitlom... Smo že ugotovil.

Tr0n je izjavil:

Kaj sploh komplicirate za teh 20 EUR. Gres v BigBanga in kupis. To je to. Džizus.

Razlike je 80€ v prid merkatorja. Ne ravno zanemarljivo.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

L1nK ::

tako je, skoraj dve igri poleg
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Tr0n ::

In ce bos se par let pocakal, bo se vec. Just buy the damn thing already.

Jerry000 ::

Jaz sem tudi v dilemi...novi PC ali PS4 :)

hojnikb ::

Jerry000 je izjavil:

Jaz sem tudi v dilemi...novi PC ali PS4 :)

Če gledaš cenovno overall
http://www.reddit.com/r/pcmasterrace/co...

Če ti pa cena ni faktor, se pa odloči na podlagi iger. Če je veliko ekskluziv, ki so samo na ps4, potem ps4. Če gre večinoma za multiplatform pa glej zgoraj :)

PS: Tole ni diskusija za to temo :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

Tr0n ::

Itaq da PC, ce bo malce bolj spodoben.

D3m ::

Jaz sem bil tudi. Veš kaj sem vzel....PS4.
|HP EliteBook|R5 6650U|

wade ::

Morda ni prava tema za to, pa vseeno:

Ali kdo v Slo organizira dogodke, kjer so postavljene konzole (kot na kakšnih expo-tih v tujini) in se jih da najeti za kakšen dogodek?

Na google-u nič ne najdem...

Primeri:



L1nK ::

ne, slovenija je totalno zaostala v tem oziru, zato pa ni ne Xboxa pri nas, niti več Nintenda. sramota za naše gospodarstvo

Tr0n je izjavil:

Itaq da PC, ce bo malce bolj spodoben.


this, odločitev za človeka z zdravim razumom, gamerji imamo pa itak vse, kar se splača imeti. ps4 se že skoraj splača (ne še ćisto(malo še))
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

oo7 ::

UNCHARTED: The Nathan Drake Collection Announce Video | PS4

plaz21 ::

Tole z UC trilogijo je super reč. Pol do konec marca drugo leto pa UC4 :)

L1nK ::

ps4 = ps3 fullHD minus dobre ekskluzive
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

dawwwiiid ::

Ima kdo težave pri prijavi v SEN?
Tudi account.sonyentertainmentnetwork.com se ne odziva (ERR_CONNECTION_TIMED_OUT). Zanimivo pa je, da dela preko mobilnega omrežja (tuš, mobitel). Ne odziva pa se preko telemacha in siola!

hojnikb ::

mogoče ti operaterji blokirajo. Ali pa majo problem z routingom..
#brezpodpisa

dawwwiiid ::

@hojnikb - to ti nekaj "hekaš" :) :) Pravkar je začuda začelo delat :) upam da ne bo spet crknilo. Točno 24 ur stvar ni bila dosegljiva.

L1nK ::

men pogosto ne dela ta spletna stran, imam pa zadnji chrome
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Berserker ::

Eno vprašanje, a se tudi vam zdi trenutna generacija konzol nevzdušne v primerjavi z prejšno? Recimo na prejšni generaciji je bilo precej dobrih eksluziv, sedaj pa mi pride na misel zgolj Bloodborne in Uncharted 4, vse ostalo lahko igram že na pc, kateri je znova doživel preporod, naj še omenim da so cene iger precej poskočile, ter dejstvo da so določene igre že dosegle grafični limit. Sliši se kot provokacija in fanboyizem, ampak je zgolj obično vprašanje, ker sem imel pred kakšnimi par meseci kupit ps4, sedaj pa nevem kaj bi sploh igral na njem.

kitl76 ::

Jaz sem konzolo kupil zgolj zaradi nižje začetne investicije in ne zaradi eksluziv.

L1nK ::

Razen Wii U je vse bolje ko ne smeti. Niso samo ekskluzive problem.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

chuck ::

Berserker je izjavil:

Eno vprašanje, a se tudi vam zdi trenutna generacija konzol nevzdušne v primerjavi z prejšno? Recimo na prejšni generaciji je bilo precej dobrih eksluziv, sedaj pa mi pride na misel zgolj Bloodborne in Uncharted 4, vse ostalo lahko igram že na pc, kateri je znova doživel preporod, naj še omenim da so cene iger precej poskočile, ter dejstvo da so določene igre že dosegle grafični limit. Sliši se kot provokacija in fanboyizem, ampak je zgolj obično vprašanje, ker sem imel pred kakšnimi par meseci kupit ps4, sedaj pa nevem kaj bi sploh igral na njem.


Saj je šele začetek generacije. Sčasoma bo vedno več iger.

L1nK ::

ja začetek, nov 13 je bil launch, zdaj je pa junij 2015, res začetek. naj naredijo še žnj hd predelav, 15 generičnih fpsjev in 15 postanih že videnih indie zadev

L1nK je izjavil:

Razen Wii U je vse bolj ko ne smeti. Niso samo ekskluzive problem.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

L1nK ::

ja začetek, nov 13 je bil launch, zdaj je pa junij 2015, res začetek. naj naredijo še žnj hd predelav, 15 generičnih fpsjev in 15 postanih že videnih indie zadev
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Berserker ::

kitl76 je izjavil:

Jaz sem konzolo kupil zgolj zaradi nižje začetne investicije in ne zaradi eksluziv.


A upaš da bo tako kot pri prejšni generaciji, kjer so boljše igre izhajale 5 let po štartu konzole? Do takrat boš zagotovo menjal konzolo zaradi okvare, jaz sem jo moral kar trikrat, med leti 2005-2011(xbox360).

puginho ::

L1nK je izjavil:

ja začetek, nov 13 je bil launch, zdaj je pa junij 2015, res začetek. naj naredijo še žnj hd predelav, 15 generičnih fpsjev in 15 postanih že videnih indie zadev

L1nK je izjavil:

Razen Wii U je vse bolj ko ne smeti. Niso samo ekskluzive problem.


PC pa kipi od ekskluziv in novitet? Zato pa si v temi konzole. Namesto da bi bili veseli da konzole obstajajo ker tako vsaj kaj izide tudi na PC-ju, razen indie, se rajši šinfa. Mater eni ste pacienti res.

In kaj je narobe s to generacijo? Je kar nekaj ekskluziv, veliko jih je na poti, glavnina še pride, kmalu bo E3 in nove najave... Kaj bi te radi, igre se razvijajo par let.

Drugo leto pride morpheus za ps4, za pc pa ultra dragi oculus!

Berserker ::

puginho je izjavil:

L1nK je izjavil:

ja začetek, nov 13 je bil launch, zdaj je pa junij 2015, res začetek. naj naredijo še žnj hd predelav, 15 generičnih fpsjev in 15 postanih že videnih indie zadev

L1nK je izjavil:

Razen Wii U je vse bolj ko ne smeti. Niso samo ekskluzive problem.


PC pa kipi od ekskluziv in novitet? Zato pa si v temi konzole. Namesto da bi bili veseli da konzole obstajajo ker tako vsaj kaj izide tudi na PC-ju, razen indie, se rajši šinfa. Mater eni ste pacienti res.

In kaj je narobe s to generacijo? Je kar nekaj ekskluziv, veliko jih je na poti, glavnina še pride, kmalu bo E3 in nove najave... Kaj bi te radi, igre se razvijajo par let.

Drugo leto pride morpheus za ps4, za pc pa ultra dragi oculus!



To je ravno problem, pc je ponovnoma postal popularna platforma, tudi za japonske developerje, dobili smo že Dark Souls serijo z DX11 popravkom in optimizacijo, letoš še pride MGS5, sedaj pa ostaneta le še Uncharted in Bloodborne, ostale igre so pa bolj kot ne meh in nadaljevanja starih prežvečenih naslovov.

Konzole niso več garancija za zadovoljivo količino AAA iger, ker se trg vedno bolj preusmerja na mobilne igre.

puginho ::

Berserker je izjavil:

puginho je izjavil:

L1nK je izjavil:

ja začetek, nov 13 je bil launch, zdaj je pa junij 2015, res začetek. naj naredijo še žnj hd predelav, 15 generičnih fpsjev in 15 postanih že videnih indie zadev

L1nK je izjavil:

Razen Wii U je vse bolj ko ne smeti. Niso samo ekskluzive problem.


PC pa kipi od ekskluziv in novitet? Zato pa si v temi konzole. Namesto da bi bili veseli da konzole obstajajo ker tako vsaj kaj izide tudi na PC-ju, razen indie, se rajši šinfa. Mater eni ste pacienti res.

In kaj je narobe s to generacijo? Je kar nekaj ekskluziv, veliko jih je na poti, glavnina še pride, kmalu bo E3 in nove najave... Kaj bi te radi, igre se razvijajo par let.

Drugo leto pride morpheus za ps4, za pc pa ultra dragi oculus!



To je ravno problem, pc je ponovnoma postal popularna platforma, tudi za japonske developerje, dobili smo že Dark Souls serijo z DX11 popravkom in optimizacijo, letoš še pride MGS5, sedaj pa ostaneta le še Uncharted in Bloodborne, ostale igre so pa bolj kot ne meh in nadaljevanja starih prežvečenih naslovov.

Konzole niso več garancija za zadovoljivo količino AAA iger, ker se trg vedno bolj preusmerja na mobilne igre.


Če nebi blo konzol tvoj PC dark soulsa nebi videl, ker sploh nebi obstajal. Zakaj pa je PC popularna platforma, kaj pa je na PC-ju kar ni na konzolah?
Če igra izide na treh platformah pomeni, da se na vseh treh dela dobiček, the witcher 3 se je več kot 90% v UK prodal na konzolah in je bil včasih PC ekskluziva, kaj ti to pove? Misliš da če nebo konzol da bo samo PC, hahahah sanjaš!

Trg se preusmerja na mobilni igre ampak ne na račun sobnih konzol ampak portable konzol.

Berserker ::

puginho je izjavil:

Berserker je izjavil:

puginho je izjavil:

L1nK je izjavil:

ja začetek, nov 13 je bil launch, zdaj je pa junij 2015, res začetek. naj naredijo še žnj hd predelav, 15 generičnih fpsjev in 15 postanih že videnih indie zadev

L1nK je izjavil:

Razen Wii U je vse bolj ko ne smeti. Niso samo ekskluzive problem.


PC pa kipi od ekskluziv in novitet? Zato pa si v temi konzole. Namesto da bi bili veseli da konzole obstajajo ker tako vsaj kaj izide tudi na PC-ju, razen indie, se rajši šinfa. Mater eni ste pacienti res.

In kaj je narobe s to generacijo? Je kar nekaj ekskluziv, veliko jih je na poti, glavnina še pride, kmalu bo E3 in nove najave... Kaj bi te radi, igre se razvijajo par let.

Drugo leto pride morpheus za ps4, za pc pa ultra dragi oculus!



To je ravno problem, pc je ponovnoma postal popularna platforma, tudi za japonske developerje, dobili smo že Dark Souls serijo z DX11 popravkom in optimizacijo, letoš še pride MGS5, sedaj pa ostaneta le še Uncharted in Bloodborne, ostale igre so pa bolj kot ne meh in nadaljevanja starih prežvečenih naslovov.

Konzole niso več garancija za zadovoljivo količino AAA iger, ker se trg vedno bolj preusmerja na mobilne igre.


Če nebi blo konzol tvoj PC dark soulsa nebi videl, ker sploh nebi obstajal. Zakaj pa je PC popularna platforma, kaj pa je na PC-ju kar ni na konzolah?
Če igra izide na treh platformah pomeni, da se na vseh treh dela dobiček, the witcher 3 se je več kot 90% v UK prodal na konzolah in je bil včasih PC ekskluziva, kaj ti to pove? Misliš da če nebo konzol da bo samo PC, hahahah sanjaš!

Trg se preusmerja na mobilni igre ampak ne na račun sobnih konzol ampak portable konzol.



Mislim da si narobe tolmačiš moje sporočilo. Hočem povedat, da več kot je multiplatform špilov, manj imam razloga za nakup nove konzole, ker preprosto lahko te igre igram že na obstoječi platformi in nimam razloga za nakup nove konzole. Sicer je tole dobro za nas potrošnike in za reklamo ter prodajo špila, ampak še vedno obstaja vprašanje, če se splača kupit ps4, glede na to, da vedno več devov gre v multi, eksluzive so pa ravno edini razlog za nakup.


Če se spustim v tvoj aroganten post, ki sicer nima veze z mojim vprašanjem (nimam namena sprožat svetih vojn med platformami):

Glede Dark Souls bi lahko rekel vice versa, če poznaš serijo, boš vedel da je bil Demons Souls zelo slabo poznan na zahodu, medtem ko je pametna odločitev From Software neuradno nadaljevanje spremenila v dokaj poznano celo ikonično zadevo v sodobni gaming kulturi.

Ni važno kaj ima pc, kaj nima, point je da si ga že lastim, kot vsakdo, sedaj me zanima razlog, zakaj bi kupil konzolo, kot sem to pred leti storil z xbox360 in ps3. Časi se spreminjajo, sedaj sploh ne pogledam več iger tipa Halo, Gears of war, God of War in Resistance, večinoma igram f2p WoT in War Thunder, vesoljske simulacije Elite in Star Citizen, skratka špile ki imajo posebno globino in potencial za daljšo večletno igranje, res me ne zanima kje jih igram, ampak kje jih je več.

To da se je Withcer prodal 90% na konzoli v UK, še ni nobena teza, da serija nebi bila uspešna, če bi bila zgolj eksluziva za pc. Avtorji so tekom vseh treh iger počasi razvijali svoj potencial s precej manjšim budgetom in skromnejšimi pričakovanji. Sem vesel da je špil dobil večjo prepoznavnost s pomočjo konzol. (ker sedaj lahko vsaj upam da uradni prevod knjig, ki ga bo prineslo potencialno zanimanje).

Jerry000 ::

puginho je izjavil:

Berserker je izjavil:

puginho je izjavil:

L1nK je izjavil:

ja začetek, nov 13 je bil launch, zdaj je pa junij 2015, res začetek. naj naredijo še žnj hd predelav, 15 generičnih fpsjev in 15 postanih že videnih indie zadev

L1nK je izjavil:

Razen Wii U je vse bolj ko ne smeti. Niso samo ekskluzive problem.


PC pa kipi od ekskluziv in novitet? Zato pa si v temi konzole. Namesto da bi bili veseli da konzole obstajajo ker tako vsaj kaj izide tudi na PC-ju, razen indie, se rajši šinfa. Mater eni ste pacienti res.

In kaj je narobe s to generacijo? Je kar nekaj ekskluziv, veliko jih je na poti, glavnina še pride, kmalu bo E3 in nove najave... Kaj bi te radi, igre se razvijajo par let.

Drugo leto pride morpheus za ps4, za pc pa ultra dragi oculus!



To je ravno problem, pc je ponovnoma postal popularna platforma, tudi za japonske developerje, dobili smo že Dark Souls serijo z DX11 popravkom in optimizacijo, letoš še pride MGS5, sedaj pa ostaneta le še Uncharted in Bloodborne, ostale igre so pa bolj kot ne meh in nadaljevanja starih prežvečenih naslovov.

Konzole niso več garancija za zadovoljivo količino AAA iger, ker se trg vedno bolj preusmerja na mobilne igre.


Če nebi blo konzol tvoj PC dark soulsa nebi videl, ker sploh nebi obstajal. Zakaj pa je PC popularna platforma, kaj pa je na PC-ju kar ni na konzolah?
Če igra izide na treh platformah pomeni, da se na vseh treh dela dobiček, the witcher 3 se je več kot 90% v UK prodal na konzolah in je bil včasih PC ekskluziva, kaj ti to pove? Misliš da če nebo konzol da bo samo PC, hahahah sanjaš!

Trg se preusmerja na mobilni igre ampak ne na račun sobnih konzol ampak portable konzol.


Kaj je na PC ko na konzolah ni? Steam = ultra cheap igre :) pa da ne govorim o drugih straneh kjer prodajajo legit steam keye. Pa povej, lahko nabaviš Mortal Kombat X za konzolo za 11€ :D? PC can

suhi ::

Berserker je izjavil:

Mislim da si narobe tolmačiš moje sporočilo. Hočem povedat, da več kot je multiplatform špilov, manj imam razloga za nakup nove konzole, ker preprosto lahko te igre igram že na obstoječi platformi in nimam razloga za nakup nove konzole. Sicer je tole dobro za nas potrošnike in za reklamo ter prodajo špila, ampak še vedno obstaja vprašanje, če se splača kupit ps4, glede na to, da vedno več devov gre v multi, eksluzive so pa ravno edini razlog za nakup.

Če se spustim v tvoj aroganten post, ki sicer nima veze z mojim vprašanjem (nimam namena sprožat svetih vojn med platformami):

Glede Dark Souls bi lahko rekel vice versa, če poznaš serijo, boš vedel da je bil Demons Souls zelo slabo poznan na zahodu, medtem ko je pametna odločitev From Software neuradno nadaljevanje spremenila v dokaj poznano celo ikonično zadevo v sodobni gaming kulturi.

Ni važno kaj ima pc, kaj nima, point je da si ga že lastim, kot vsakdo, sedaj me zanima razlog, zakaj bi kupil konzolo, kot sem to pred leti storil z xbox360 in ps3. Časi se spreminjajo, sedaj sploh ne pogledam več iger tipa Halo, Gears of war, God of War in Resistance, večinoma igram f2p WoT in War Thunder, vesoljske simulacije Elite in Star Citizen, skratka špile ki imajo posebno globino in potencial za daljšo večletno igranje, res me ne zanima kje jih igram, ampak kje jih je več.

To da se je Withcer prodal 90% na konzoli v UK, še ni nobena teza, da serija nebi bila uspešna, če bi bila zgolj eksluziva za pc. Avtorji so tekom vseh treh iger počasi razvijali svoj potencial s precej manjšim budgetom in skromnejšimi pričakovanji. Sem vesel da je špil dobil večjo prepoznavnost s pomočjo konzol. (ker sedaj lahko vsaj upam da uradni prevod knjig, ki ga bo prineslo potencialno zanimanje).

Res kapo dol za tale post. Vsekakor drži, da že en lep čas čakamo, da se bo 'nova' generacija konzol končno prebudila. Ampak saj, a ni bilo pri prejšnji nekaj podobnega? Ne spomnim se več dobro, ampak zdi se mi, da se je prav tako začelo bolj počasi, do konca cikla pa se je nabral kup odličnih iger na vseh treh konzolah.

razerznak2 ::

kako ste kaj zadovolni z ps4? mnenja? sm glih pr goblinu naroču
v bigbangu se da psn plus dobit? pa za kolko ce veste

erex ::

Relativno nezadovoljen, glede nato da sem mogel že po letu in pol delati reball. Očitno se sony ni nič naučil od vseh ylod ps3jih.
««
35 / 162
»»