» »

PS4

PS4

««
23 / 162
»»

scipascapa ::

UK nujno.

altek90x ::

pa glede na to da bo to moj prvi ps acc sploh. lahko kar UK ostane ne? mislim ni nobenih slabosti tega? razn pač da je dražje.

46simon ::

Ps 4 meni se vedno ne deluje, kaj storiti?

chucki ::

Se da mogoče obrnit analog stick, tak kot recimo na joysticku, da ko pritisnem dol, da bi šlo navzgor... Me blazno moti in se ne morem navadit

Sem našel, v igri nastaviš posebej :)
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Pesimist ::

se strinjam da te narocnine niso vredne teh free iger večinoma. Jaz jih sicer poklikam, ps4 only, za vita in ps3 niti poklikam ne. Ampak igral še pa res nisem niti ene od te odkar je x1 in ps4 izsel. Verjetno bo januarska ps4 prva kaj jo bom.

Tr0n ::

Meni so pa kr cool igre za PS4+. Velocity 2X, Fez, Strider, Injustice, ta mesec pa pride Infamous First Light in Swapper. Torej kr kvalitetna roba. :)

Dzombic ::

#Pesimist saj si pa lahko podaljsujes Free 14 day PS+ v nedogled ;)

scipascapa ::

ne moreš si.

Dzombic ::

Scipascapa no te pa me razsvetli...kako to da ne?

scipascapa ::

ker če 1x uporabiš free 14 day ps+ na račun, ne moreš nikoli več, preverjeno :)

Dzombic ::

Gres na ps4 create new account das regijo Brasil 66666 postal code in v tem primeru state Amapa... na koncu naredis, da je ta account PRIMARY na konzoli... gres v psn store pod ps+ tam pise za eno leto, das gobico dol (ker se ne vidi) in izberes free 14 day trial...voilaaa....cez 14dni spet naredis novi brazilski profil... lahko pa spilas s stvojim accountom ker ps rabi samo en ps+ account...zaj pa idi, probaj pa vsem tukaj napisi da si ze zmotil...drugic pa daj lepo prst v celo, pa dobro premisli predn kaj pises

scipascapa ::

če-tudi tvoja teorija drži, komu se pa to da delat nonstop? prijaznost ti ni na višku vidim. se umikamo iz teme.

Dzombic ::

TO ni teorija to je dejstvo...drugic preveri preden kaj pises, bi ti vzelo manj casa kot pa ustvarjanje brazilskega accounta...

Gregex ::

Da bi vsake 14 dni delal nov account za pičlih 35 € letno kolkr me pride PS+? Mislm, da vsak normaln človk tega ne dela.

Dzombic ::

Ja ce si ne mores trenutno privoscit ce nimas glih bancne kartice ki ti omogoca, ali pa ne bi rad dajal oderuhom 60eu potem je to dobra alternativa, ki je se povrhu zastonj...ce pa pravis, da sem pa nenormalen ker izkoriscam luknjo v sistemu pa naj bo po tvoje

abyssus ::

Gregex je izjavil:

Da bi vsake 14 dni delal nov account za pičlih 35 € letno kolkr me pride PS+? Mislm, da vsak normaln človk tega ne dela.


Link, kje nabavis psplus za tako ceno prosim :)

Tr0n ::

35 eur pac ni oderusko za celo leto free spilov in dostopa do MP serverjev. To so peanuts.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Pesimist ::

na raznih teh preprodajalskih straneh kot g2a in podobne.
Jaz tamm kupujem za Xbox1 te boundle code za par bucks. PS4 roba je pa vseeno kaar nekaj drazja ko za x1. Bog ve za kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Reaper ::

abyssus je izjavil:

Gregex je izjavil:

Da bi vsake 14 dni delal nov account za pičlih 35 € letno kolkr me pride PS+? Mislm, da vsak normaln človk tega ne dela.


Link, kje nabavis psplus za tako ceno prosim :)


US PSN ali Amazon.com. Zdaj je žal € napram dolarju malo padel in pride naročnina cca. preračunanih 41€.

Tralala999 ::

Bo kar ps4 prva izbira pri nakupi:). Imam pa nekaj vprašanj, glede na prebrano bom dokupil PS+, je vseeno kje (pač cena), kako je z izbiro regije in kako to vpliva na uporabniško izkušnjo, ali izberem us, uk, slo itd? Se igrice bolj splača kupovati preko playstora ali fizične cdje. Rabim kreditno, visa electron deluje? hvala

abyssus ::

Reaper je izjavil:

abyssus je izjavil:

Gregex je izjavil:

Da bi vsake 14 dni delal nov account za pičlih 35 € letno kolkr me pride PS+? Mislm, da vsak normaln človk tega ne dela.


Link, kje nabavis psplus za tako ceno prosim :)


US PSN ali Amazon.com. Zdaj je žal € napram dolarju malo padel in pride naročnina cca. preračunanih 41€.


Torej je potrebno imeti še US račun?

Gregex ::

abyssus je izjavil:

Reaper je izjavil:

abyssus je izjavil:

Gregex je izjavil:

Da bi vsake 14 dni delal nov account za pičlih 35 € letno kolkr me pride PS+? Mislm, da vsak normaln človk tega ne dela.


Link, kje nabavis psplus za tako ceno prosim :)


US PSN ali Amazon.com. Zdaj je žal € napram dolarju malo padel in pride naročnina cca. preračunanih 41€.


Torej je potrebno imeti še US račun?


Tako je. Jaz sem že v štartu naredil US račun (prideš najceneje skozi), ga naredil za primarni račun, igram pa na EU računu.

abyssus ::

Kaj igre, ki jih kupiš recimo z US računom, lahko vseeno igraš z EU računom? In vse gre lepo legalno skozi, brez kakšnih trikov in skrbi, da bi te banali?

Hvala za odgovore :)

Alessio983 ::

paziti moraš edino na region lock, nekatere igre so ... Sam sem si potegnil primer iz US stora P.T. in mi ga ne gre igrati nikjer drugje samo na US accountu.

Pesimist ::

moj je kr us only. slovenskega kar hitro dropal. Te smrdlive republike ne mislim še v online svetu podpirat in zastopat.

Alessio983 ::

js sem edino napako naredil ker sem vse igral na UK storu, gta, drive club fifa in ostale, pa mi ni od začetka za it :/

abyssus ::

Hvala! Še eno vprašanje: če je acc US, potem lahko online igram tudi proti UK/EU igralcem ali ne?

Pesimist ::

lahko tudi preko slo. Kupiš vse na us, igraš na slo. Eazy pizzy.

altek90x ::

torej če pa igra ni region locked pa lahko igraš na bilokerem računu?

McClane ::

Še jaz vprašam, PS+ račun imate na US ali na SLO? Osebno kupujem največ na US storu in igram na SLO accountu, tako da ne vem kje bi ga imel?
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Tr0n ::

PS+ na US seveda, imas pa lahko kolko racunov hoces, kje hoces. :)

Pesimist ::

že kdo joino ta reward program? http://www.playstation.com/en-us/explor...

Reaper ::

Jaz sem na PS3 primarno uporabljal UK račun, US račun pa sem imel samo zato, da sem kupoval cenejše igre, ki sem jih potem igral na UK računu. Zdaj na PS4 je US račun moj primarni, na katerega sem si dal PS+ naročnino, ker bom v prihodnje, ko bom kupoval digitalne igre prišel ceneje čez kot na UK trgovini. Edina slabost tega je, da sem bil v BF4 na UK računu lvl 99, zdaj sem na US računu začel od začetka ampak ni panike :)

Pesimist ::

vprasanje kak dolgo se. Lani še blo 1.4 razmerje. Danes je še samo 1.2. 2016 bo $=€?

Tr0n ::

Dokler bodo spili na SI PSNju 69.99 EUR. :)

wired ::

Nič, mene ste prepričali. Tako kot večina igram na slo računu, sedaj pa sem vzel ps plus za US račun. Amazon, 41,6€.
Itak čez par dni pride Infamous First Light free, ki sem ga nameraval kupiti,tako da imam 1/3 naročnine že "pokrite" :)

dukaric1991 ::

Sam sem si sprva nardil UK racun na ps4 in zaradi trophyov nocem it na us account :) je pa kak evro vse skupaj drazje...

Reaper ::

Pesimist je izjavil:

vprasanje kak dolgo se. Lani še blo 1.4 razmerje. Danes je še samo 1.2. 2016 bo $=€?


Tečaj ves čas niha, če se boš za to sekiral potem res ne boš vzel US naročnine. Meni je važno stanje danes, danes dobim PS+ naročnino ceneje kot v Sloveniji. Če pride do tega da bo 1 dolar enako 1€ pač kupiš fizično igro pri nas ali iz tujine, kot smo to počeli v preteklosti.

Pesimist ::

jaz bom tak na g2a kupo. Tam še dobiš za 45% nizje ko na amazoni.

abyssus ::

Na g2a trenutno za US nimajo na zalogi.

chucki ::

Rabljene igre so zakon, pa dosti ceneje :)
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Pesimist ::

za mene ne. Razen če so v digitalni obliki kot na g2a.
Black flag 8$, unity 26$,forza 5 25$, Max 6$, 12month live 35$, last of us 20$...
Ni lepšega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

abyssus ::

Pa lahko rabljeno igro igras online? Ker pol bom tudi jaz raje nabavil rabljene.

chucki ::

Zakaj je pa ne bi mogel? Igre kupljene na store so vezane na account ane?
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Pesimist ::

ja in ja

Tr0n ::

Kje pa imas PS4 Unity za 26$ na G2A?

Reaper ::

On je napisal cene za Xbox One.

oo7 ::

PlayStation Now Trailer (PS4)

Pesimist ::

mja jaz praktično 99% za xone nabavlam ker so boundle kode bolj dostopne kot za ps4. Nimam pojma zakaj. Na ps4 imam samo last of us, pa zdaj te cakam na free infamus pa planetside 2 beto. Ce je pa multiplatformka pa preferiram x1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Vido sem da PSnow pride tudi na samsung TVje kot app. :D
Jaz sem čisti fan cloud gaminga.
Upam samo da nebom rabo ločenega accounta za to. Mislim imam US, zdaj mi rece da bo moj experience slab zaradi pinga. Tako da upam da bojo serveri dovol smart da bo kljub US accja me preusmerlo na EU kot zna to Onlive. Drugac bom pac še en live kupo za slo verzijo accja oz verjetno bom celo UK rabo, ker nekak dvomim da bomo to na slo ACCju vidli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()
««
23 / 162
»»