» »

PS4

PS4

««
22 / 162
»»

Dzombic ::

ti pa se ne zavedas problema

Lowboost ::

Potem pa vzet Driveclub in čakat na tole :D

Alessio983 ::

Js imam beta verzijo na pc ju. Isti smoren. Ni kaj prida vsaj za mene...

Lowboost ::

Upajmo da bo za ps4 boljša :)

Feren ::

Še zmeraj ne uspem v PSN (EU), imate ostali že kaj več sreče?

Dzombic ::

eh dokler ne najdejo vira, nebo nic s tega...mislim, da se isce pubece, ne pa postavlja omrezje nazaj

Feren ::

Me prav zanima, kako se bo Sony odkupil uporabnikom za ta izpad

Dzombic ::

Jah par Japoncev se bo predklonilo v znak opravičila, mislim pa, da si prstov nebodo rezali

minigugi ::

Pesimist ::

mah free shit. Ce bi kaj od tega htel imet bi že imel je moj moto.
Naj raje denar v protekcijo ali celo redesign sistema vložijo.
Predlani so bli mesec dni offline in se nič naučili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Dzombic ::

Deli Kanade Nemcija in Uk so baje ze online...meni ne dela sprobano pravkar...do pravoslavnega bozica bo...

Tr0n ::

Meni dela normalno.

Dzombic ::

Probal ravnokar....se ne dela :/
Mas kaj v power save settings obkljukano/odkljukano, ali pa v data management?
Mislis, da to nima veze?

Lowboost ::

Evo dela

Spet ne dela haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lowboost ()

oo7 ::

Seljak ::

Dzombic je izjavil:

Jah par Japoncev se bo predklonilo v znak opravičila, mislim pa, da si prstov nebodo rezali


Hahaha to tudi jaz mislim.

Pesimist ::

kake prste, minimum harakiri za vsak dan nedelovanja od glavnih v sony klanu zahtevajmo, ker brez prstov se vedno lahko v kinekt oddelek k konkurenci prestopijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Seljak ::

Pesimist je izjavil:

kake prste, minimum harakiri za vsak dan nedelovanja od glavnih v sony klanu zahtevajmo, ker brez prstov se vedno lahko v kinekt oddelek k konkurenci prestopijo.


Ja,se strinjam. Sicer pa sem ravno kar probal iti na PS store preko konzole in se mi je uspešno povezalo z trgovino.Tudi v svoj račun sem se lahko prijavil brez problemov. Sicer imam PS3,ampak mislim,da bo sedaj šlo vsakemu. Me pa zanima kakšen bo odgovor/zagovor Sony-ja na ta pereč problem. Zelo bi bil vesel kakšne dobre zastonjske igre,kot znak oproščanja ;):D

Feren ::

Seljak je izjavil:

Pesimist je izjavil:

kake prste, minimum harakiri za vsak dan nedelovanja od glavnih v sony klanu zahtevajmo, ker brez prstov se vedno lahko v kinekt oddelek k konkurenci prestopijo.


Ja,se strinjam. Sicer pa sem ravno kar probal iti na PS store preko konzole in se mi je uspešno povezalo z trgovino.Tudi v svoj račun sem se lahko prijavil brez problemov. Sicer imam PS3,ampak mislim,da bo sedaj šlo vsakemu. Me pa zanima kakšen bo odgovor/zagovor Sony-ja na ta pereč problem. Zelo bi bil vesel kakšne dobre zastonjske igre,kot znak oproščanja ;):D

Meni še kar ne deluje na PS4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Feren ()

Dzombic ::

PS3 psn je malo kasljal za bozic, drugace pa je drugi dan delal normalno...

Feren ::

A že deluje PSN na PS4, meni še vedno javla NW-31194-8

dukaric1991 ::

meni deluje normalno ;)

Feren ::

Po spremembi MTU številke pa sedaj res dela.

Gregex ::

Deluje brez problemov, ne da bi kaj spreminjal.

Tr0n ::

Jp, ze laufa par dni.

Feren ::

Gregex je izjavil:

Deluje brez problemov, ne da bi kaj spreminjal.

Brez spremembe številke pri meni nikakor ni delovalo, MTU številko sem iz 1500 spremenil na 1473 in sedaj deluje bp.

ajekdo ::

Kje kupujete vrednostne kartice za us acc?

Tr0n ::

Amazon.

altek90x ::

Pozdravljeni.

Naročil sem ps4 na playgame in zraven naročil ps+. kot vidim na spletni strani imajo UK verzije. Torej je fajn da v štartu označim kar uk, ali mi bo na slovenskem acc-ju delal ta ps+? to sem pač za prvič. kasneje glede na to da sem bral ogromno o cenah z ameriškim profilom, bom nadaljeval s tem. Hvala za odgovor, pa lepo praznujte danes. :)

chucki ::

Tole ne bo delalo, če kupim...?

http://www.g2play.net/category/10650/th...

Sem se registriral pod Slovenijo, to se zdaj ne da spemeniti več?
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

chucki ::

Dobro pa sej, če si pod US, potem ne moreš uporabit naše kreditne kartice... V čem je fora sploh?
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

McClane ::

Ne bo ti delalo na Slo accountu saj ti piše:

"Product has been restricted to America.

Product requires US PSN account in order to activate."

pač naredi si še en account tokrat ameriški in bo vse ok.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Pesimist ::

chucki je izjavil:

Dobro pa sej, če si pod US, potem ne moreš uporabit naše kreditne kartice... V čem je fora sploh?


Zato mas te prepaid gift karte in ni dobene fore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

chucki ::

Hvala za info, bom premislil :)
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

altek90x ::

odgovora za prejšnje vprašanje nisem dobil, mogoče ga bom za to :) katere slušalke priporočate, ki so kompatibilne s kontrolerjem? :) pa tam nekje srednji rank :)

hojnikb ::

vse slušalke so kompatabilne z kontrolerjem (tiste z 3.5mm jackom). Katere vzet, je pa odvisno od max budgeta. Imaš namenske teme za to..
#brezpodpisa

abyssus ::

Zadnjih nekaj dni sem malce več igral PS3 (BF3, BF4, CODBO, FIFA14). Zanima me, ali se nakup konzole splača (PS4)? Naj najprej povem, da sem izrazit PC gamer in igram najraje prvoosebne strelske igre, kar pa s tem PS kontrolerjem ni najbolj enostavno, niti zabavno. V januarju sem imel namen nabavit nov računalnik za igranje GTA5, vendar pa se zavedam, da bom zagotovo moral ven dat okoli 1k€, po drugi strani pa bi PS4 + 4 igre dobil za 500€. Zavedam se tudi, da so igre za PS4 precej dražje, kot za PC, vendar pa je poterbno PC nadgrajevat, medtem ko PS4 bo sedaj verjetno nekaj časa ostal med živimi. Kakšno je kaj vaše mnenje? Kako dolgo ste potrebovali, da ste se navadili igrati FPS-je na kontrolerje?

Upam, da sem postavil v pravo temo :)

njyngs ::

Se še odločam za nakup konzole in kolebam med PS4 in Xbox One. Trenutno prevladuje želja po PS4 in me zanima, če je tole dober deal: http://www.goblin.si/playstation-4/sony...

chucki ::

Ja jaz recimo imam dokaj soliden Pc, ki ga vidiš v podpisu spodaj in sem včeraj nabavil PS4 zaradi iger, ki jih na PC sploh ni.. Kot so The Last of Us in podobne igre. Fajn je imeti oboje, če si seveda lahko privoščiš. Prvoosebne pa rajši igram na Pcju
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

scipascapa ::

njyngs:

še tukaj poglej

PLAYGAME PS4

Pesimist ::

jaz osebno sem zaključo z pc gamingom, prdvsem zaradi masovnega cheatanja v praktično vseh igrah.

abyssus ::

scipascapa je izjavil:

njyngs:

še tukaj poglej

PLAYGAME PS4


Tudi jaz sem gledal tukaj in me zanima, če so kakšne znane težave pri uveljavljanju garancije?

EDIT: Še to, brez PS PLUS se online na PS4 sploh ne da igrat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

scipascapa ::

Nope, ni variante. Ni težav, čemu bi jih bilo? hehe.

chucki ::

Ni poceni ta ps4... naročnine... drage igre... :8)
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

abyssus ::

Ja, mi je čudno, čemu treba naročnina, da lahko igraš online. Kje kupujete kaj te PLUS kartice? Se da dobit ceneje kot 55€?

hunter01 ::

Če sem vam ne mudi z nakupom in imate nekaj volje/časa se splača malo po Mercator Hipermarketih pogledat. Jaz sem kupil PS4 z Destiny igro v bundlu, ko je bila v akciji 400€ - 20% bon na en artikel, tako da me je vse skupaj 320€ prišlo.

scipascapa ::

pa sej dobiš 2x ps3 / 2x ps3 / 2x vita igro vsak mesec za teh 50€?

abyssus ::

scipascapa je izjavil:

pa sej dobiš 2x ps3 / 2x ps3 / 2x vita igro vsak mesec za teh 50€?


Verjetno so to kaki "meh" igre, tako da to ni ravno privlačno, znižane igre pa v storu stanejo 15$, oz so znižane na 12$, kar tudi ni ravno vredno teh 55€.

Vseeno ostaja vprašanje, kje najceneje kupit te kartice? 55€ oz tu nekje so na playgame.si, na official stor-u pa 50€. Lahko na official storu kupiš tudi za Slovenijo ali ne? Kako to deluje?

scipascapa ::

cdkeys.com za uk

chucki ::

Uk lahko koristiš za Slovenijo ali mora biti UK account?
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti
««
22 / 162
»»