» »

PS4

PS4

««
15 / 162
»»

oo7 ::

Playstation plus rabiš pri Playstation 4 če igraš igre preko interneta ali lahko brez tega greš v PSN store?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dukaric1991 ::

Za igranje prrko interneta rabis ps+, za dostop in kupovanje na ps storu pa nerabis

NejcSSD ::

oo7 je izjavil:

Super potem bom šel pa mogoče jutri v nabavo.
Hvala

Še danes sem jih videl. Jih pa na veliko oglašujejo po 319,90e
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

oo7 ::

Sem danes kupil PS4:) za 320 eur:D


Imam pa še eno vprašanje.
Imam malo starejši LCD televizor Philips 81 diagonala 720p. Pa me zanima če bo to vredu za igranje Playstation 4 ali bi moral imeti 1080p?

Imam pa tale televizor.
http://www.chip.de/produkte/Philips-32P...

Pa samo zaradi radovednosti, da igre tečejo na 60 fps je odvisno samo od konzole ali tudi od ekrana?:P

dolenc ::

Znajo ti špili štekat k maš prepočasen televizor, bo treba navit.

Seveda bo ok. Največ vpliva na sliko oddaljenost glave od teveja, potem pa sama kvaliteta(barve itd) slike. Bi mogu že res oko sokolovo imet, da bi razločil med 720p in 1080p pri neki normalni razdalji.

hojnikb ::

sj kolk iger je dejansko nativno renderiranih v 1080p ?:)):))
#brezpodpisa

zassx ::

Ker sem nov na tej sceni imam eno vprašanje in sicer
Imam US in SLO račun. Kmalu mi poteče 14dnevni free PS+, ki ga imam namen podaljšati. Kje se ga bolj splača vzeti, na US ali SLO? Kje bi imel več od tega, slišal sem namreč da US ima boljše deal-e kot EU.

Hvala lepa za pomoč!

Pesimist ::

boš kupoval digitalne igre?

zassx ::

Nekega velikega števila verjetno ne, ampak v namenu imam. :) Ali ima to velik pomen? Plus tako ali tako moram kupiti če hočem igrati preko interneta,

Pesimist ::

razlika je kar Primerjaj malo cene pa boš vido.

zassx ::

Kot sem napisal in je že iz vprašanja razvidno, namen nakupa US plusa je zaradi cenejše in včasih večje ponudbe. Vsaj tako sem slišal. Zato sem se pred nakupom tudi raje odločil tukaj vprašati, da še sami poveste svoje mnenje. Če se ne splača, potem vzamem EU in je stvar rešena. :)

Tr0n ::

Za kupovanje v US trgovini ne rabis plusa (je pa fajn za popuste), zastonj plus igre so pa vsaj trenutno bolj ali manj iste na US in EU. Ce ze ne bi imel EU plus accounta, bi verjetno vzel kar US plus in imel vse na njem. Denar pa polnis s PSN karticami, ki jih kupis na Amazonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Je trenutno sploh kakšna pametna igra zunaj za PS4? Killzone in Infamous second son je kdo igral?

Drugo leto bo pa veliko bolje:)

Tr0n ::

The Last of Us, drugace pa Destiny kmalu.

človek zver ::

Diablo III... drgač pa bo do decembra že zlo velik za igrat.

Zgodovina sprememb…

človek zver ::

pa Metro 2033 redux.....mislm da pride 29.8. pa je samo 17eu na psn-ju

medenko ::

M-Power: welcome to the dark side :)

oo7 ::

medenko je izjavil:

M-Power: welcome to the dark side :)


Hvala =)



Everybody's Gone to the Rapture Announce Trailer


tole me zanima kaj bo>:D zgleda zanimivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Pesimist ::

ful

oo7 ::

Včeraj sem sprobal prvo igro na PS4 Infamous second son ampak sem jo igral samo 15 minut, ker je začelo grmeti tako, da ne morem še rečti kakšna je igra ampak grafika je pa 10/10 res neverjetno:)

Pesimist ::

res al kaj? Jaz nisem pretirano navdušen nad grafiko v the last of us, si pa teško predstavljam da je v second son boljša.

St235 ::

Glede na to da je Second son na voljo samo za novo generacijo, last of us pa je v bistvu port iz ps3 bi blo logično, da razlika je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

oo7 ::

Ja grafika je čudovita v Infamous Second son.

Pesimist ::

PS4 bi rabil nov moto. For the greedy company in ne for the gamer.

Pesimist ::

Saj imajo twich app limmited na PS4 only streame in zavrnili so EA access ki ti da za 30$ al nekaj takega EA igre. For the Company Hail to the big boss.

oo7 ::

Kaj je bolje, da PS4 leži ali je v pokončnem stanju? Moj trenutno leži, ker nimam podstavka ampak sem igral malo Infamous second son in se PS4 zelo segreje.

oo7 ::

Sem pogruntal kaj je bil problem. Playstation sem inel na eni polici na omari, ki je bolj manjhna in preveč zaprta in zgleda ni bilo zadosti zraka. Zdaj sem ga dal na drugo polico, kjer je polno prostora okoli in se je segrel pol manj:)

medenko ::

kere igre imaš?

oo7 ::

medenko je izjavil:

kere igre imaš?


Zaenkrat samo Infamous second son in moram rečt, da je dobra igra>:D

KlemenL ::

Ve kdo mogoče, če bo v bližnji prihodnosti spet kakšen 20% kupon za merkator, da dobiš PS4 za 320€? Oz. alternative(kje ga dobiti najceneje trenutno v Sloveniji)

človek zver ::

kot vem ta teden v petek in soboto

KlemenL ::

Aha super ,hvala:) Pa se da prednaročiti ?

oo7 ::

KlemenL je izjavil:

Aha super ,hvala:) Pa se da prednaročiti ?


Prvič pokliči če imajo Ps4 na zalogi.

NejcSSD ::

KlemenL je izjavil:

Aha super ,hvala:) Pa se da prednaročiti ?

Misliš, da bodo v vrsti stal zjutraj ob 8h?
Pokliči tam kjer imajo tehnično robo, recimo Mercator Šiška. (pa pomoje ne boš mogel rezervirati)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Pesimist ::

lahko rezerviras

PINki ::

Imajo v Mercatorju 2 leti garancije za ps4?

NejcSSD ::

PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

človek zver ::

V Kranju jih imajo cca 10 komadov + še une z The last of us bundlom.

gamecom ::

Hej eno vprasanje ce kupim ps4 v amerik bi delale tukaj kupljene igre ? Tv imam nov plazma tv dal sem zanj 1500EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gamecom ()

paliskic ::

@satellite58: glede na to, da imaš nov plazma tv za 1500€ ti bodo igrice delale.

gamecom ::

Ne resno sprasujem brez zajebancije in hvale kolk sem dal za tv. To sem napisal zato ker sem bral da je nekaj v zvezi z tvjem hz....A igre niso nic zaklenjene za ameriko pa evropo ?

paliskic ::

Če v google iskalnik napišeš: ps4 american games work in europe, v eni sekundi najdeš stran: http://www.reddit.com/r/PS4/comments/29...

kjer pravijo, da ja, igre delajo. Naprej pa beri sam kaj dela in kaj ne.

gamecom ::

Ok to sm prebral zdaj me krbi sam tv jast upam da podpira imam sicer ta model Panasonic TX-P50VT50E tu pise da podpira NTSC http://www.digitalversus.com/tv-televis... drugje pa sploh ne pise nic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gamecom ()

oo7 ::

Sem na PS3 igral Infamous 1 in mi igra ni bila preveč všeč zdaj pa igram Infamous second son na PS4 in moram rečt, da je igra dobra.
Gameplay je zelo zabaven zgodba je dobra grafika pa neverjetna edino mesto bi lahko bilo malo večje pa včasih se zna malo ponavljati.
Kar se tiče grafike je odlična, ko je pa noč in po vrhu še Neon je pa grafika neverjetna:) se vidi, da je igra samo za next gen.

Ne pretiravam ampak grafika je dobesedno taka kot v tem trailerju8-)

LuGi ::

Evo nov PS4 user saj me je premamila ugodna cena v merkatorju :) Ima kdo kaksno igro, ki bi se jo rad znebil? :)

zassx ::

Se eno vprasanje.
Katera trgovina je najbolj reliable za pre orderje?
Predvsem gledam na hitrost dostave in ceno.

Gapi0 ::

Za pre order nevem ima pa najboljše cene Konzolko

dolenc_999 ::

Eno vprašanje:
Zanima me če si je kdo PS4 kupil v Mercatorju? Tisti kupon za 20% popusta na izbran izdelek, ki ga dajejo sedaj praktično na vsakih 14 dni v svoje letake, je zelo zelooo mamljiv. Ps4 za 320€? Z veseljem.

Če je kdo tukaj tak, ki si ga je kupil v Mercatorju bi ga prosil za mnenje. Kako dolgo traja garancija? V kakšnem stanju je bil PS4, itd itd? Karkoli, kar bi bilo vredno vedeti.

Hvala.

LuGi ::

Nov, zapecaten. Garancija je (samo) 1 leto..

medenko ::

jaz imam sledeče igre:

WATCH DOGS
INFAMOUS
MURDERED SOUL SUSPECT
AS CREEED IV BLACK FLAG
THE LAST OF US REMASTERED
TOMB RAIDER DEFINITIVE
v prihodu še METRO REDUX, THIEF, WOLFENSTEIN.
««
15 / 162
»»