» »

PS4

PS4

««
134 / 162
»»

Reaper ::

Saj če imaš US račun, ki ima PS+ nastavljen kot primarni račun na PS4 ta PS+ koristijo tudi ostali računi na konzoli, ne glede na regijo. Edino na SLO PSN pa res ne boš imel PS+ cen v akcijah.

Jaz imam enako situacijo kot ti, le da igram na UK računu. USA račun je samo za PS+ in nakup iger zaradi nižje cene.

St235 ::

hafo123 je izjavil:

Jaz sem igrico + kodo naložil pod SLO profilom, online pa jo igramo pod US računam, ker imamo tam PS+.
Če igrico kupiš v Angliji to ne pomeni, da moraš imet UK račun, ker igric se ne aktivira ampak se samo naložijo na PS4.


Pazit moraš predvsem pri DLC, ker praviloma niso zdržljivi z igrami iz drugih regij.

denisbegood ::

Še vedno nobene ugodne ponudbe PS4 pro :(.

jellychelsea ::

Kje pa kaj kupujete dodatne kontrolerje in ostalo opremo? V Sloveniji ali je ceneje iz tujine?

yoco ::

denisbegood je izjavil:

Še vedno nobene ugodne ponudbe PS4 pro :(.

Pomoje da ima Mercator Pro za 299€. Meni je to zelo ugodno!

Tr0n ::

denisbegood je izjavil:

Še vedno nobene ugodne ponudbe PS4 pro :(.

Polno ponudb za 300 EUR za Pro je ze blo par dni/tednov nazaj. :)

thundercat ::

Reaper je izjavil:

Saj če imaš US račun, ki ima PS+ nastavljen kot primarni račun na PS4 ta PS+ koristijo tudi ostali računi na konzoli, ne glede na regijo. Edino na SLO PSN pa res ne boš imel PS+ cen v akcijah.

Jaz imam enako situacijo kot ti, le da igram na UK računu. USA račun je samo za PS+ in nakup iger zaradi nižje cene.



Torej če prav razumem je najboljš vzet ps plus na usa računu, kjer so cene nižje?

Zdej je ta akcija ps plus 12 mesecev kjer dobiš 15 mesecev, pa ne vem kje naj vzamem?
Thundercat

hafo123 ::

Da, po moje je najbolje vzeti PS+ USA, ker imajo res boljše cene igric in več akcij.

L1nK ::

libro.at ima tudi ps4 pro za 300, m tehnika tudi seveda.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

T_F_7 ::

Meni se Pro za 300€ ne zdi nek hud deal, sploh zdaj, ko so prazniki in se da dobiti kaj boljšega. Če ti dajo 2 gamepada za ta denar ali pa kak špil, potem ok. Sicer bi raje počakal še kak dan na kaj bolj zanimivega.

Bye ::

Se strinjam. Za to ceno bi morala biti vključena še en kontroler in špil.

Tr0n ::

Za 300 EUR se spodobne graficne ne dobis, tak da to je super cena if you ask me. :)

Bye ::

6 let stara konzola za 300 eur - ne bi glih pisal domov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Tr0n ::

PS4 pro je stara 2 leti (november 2016).

Se vedno pa lahko rabljeno kupis, ce ti je to odvec. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

L1nK ::

ps4 pro je star 2 leti. tudi če bi bil 6, kakšno vezo ima to z dejansko vrednostjo in tem, kar nudi?
nobene. gaming računalnik stane trikrat toliko. seveda čakamo na boljše deale, ki ji bo zgornji poaster nalimal. točno tako. za 300EUR še 1070 gtx ne dobiš. in tisti, ki ti bo prodal rabljen ps4 pro, bo seveda vzel v zakup, da so zdaj v akciji 300EUR (uradna cena je 400 RRP), veselo ti jo bo dal za 200EUR. no, en hint: ne bo ti je.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

Bye ::

Govoril sem o PS4 nasploh. Sicer pa tudi pro ni revolucija napram osnovni verziji. 6 let v računalništvu je dosti.

ufek ::

@Bye kaj ima to veze kolk je star PS4? Trenutno je to zadnja generacije konzole in če smatraš da pada cena z leti od splavitve potem pač sedi in čakaj na PS5, ki bo morda 2020, morda pa še kasneje. Do takrat pa si kupi PC pa boš imel vse up to date in boš srečen. ;)

Jaz sem kupil PS4 Pro z GOW in je bil 350 pa se mi je zdel ugoden deal. Tako da 300 je super brez igre!

Tr0n ::

PS4 original release date dude here! 8-)

Gregex ::

PS4 pro za 300€ je super deal in niti ne sanjajte, da bo do božiča kaj ceneje.

ufek ::

Sem pozabil napisat, da sem kupil za Black Friday, tako da ja, 300 je po mojem minimum za Pro-ja do izdaje PS5.

Bye ::

ufek je izjavil:

@Bye kaj ima to veze kolk je star PS4? Trenutno je to zadnja generacije konzole in če smatraš da pada cena z leti od splavitve potem pač sedi in čakaj na PS5, ki bo morda 2020, morda pa še kasneje. Do takrat pa si kupi PC pa boš imel vse up to date in boš srečen. ;)

Jaz sem kupil PS4 Pro z GOW in je bil 350 pa se mi je zdel ugoden deal. Tako da 300 je super brez igre!

Sam pravim, da je super molsti kupce s staro tehnologijo.

L1nK ::

Nehaj z neumnostmi že. Molzejo te tako ali pa tako, ker kapitalizem temelji na principu maximizacije dobičkov. Kupuješ pa platformo za vsebino relativno na ostale opcije, ne pa tehnologije. Ti kupuješ konkretno napravo.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

ufek ::

@Bye po tvoji logiki bi bila torej zdaj PS4 vredna še kolk, 50 EUR? Kako že pravijo, sanjala svinja.. Itak pa prodajni cikel konzol je nekaj drugega kot recimo neka grafična kartica. Kartico že vsakih nekaj mesecev nadomesti nova. Če bi bil GPU samo en in izdan na vsakih 6 let verjemi da bi tudi te držale ceno do izdaje novih, pa bi bile na koncu cikla tudi 6 let stara tehnologija. Drugače je pa tudi L1nK lepo zaključil.

Tr0n ::

Bye je izjavil:

Sam pravim, da je super molsti kupce s staro tehnologijo.

Vidim, da nisi pravi gamer.

Folk se zdaj igra igre na NES in SNES. Software je tisti, ki je pomemben in tega ima PS4 na pretek, in to odlicnega. :)

L1nK ::

Pač cheapass technofreak. Legitimno, dokler s tem ne posiljuje ostalih, kako napak ravnajo.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Bye ::

Tr0n je izjavil:

Bye je izjavil:

Sam pravim, da je super molsti kupce s staro tehnologijo.

Vidim, da nisi pravi gamer.

Folk se zdaj igra igre na NES in SNES. Software je tisti, ki je pomemben in tega ima PS4 na pretek, in to odlicnega. :)

Nikjer nisem trdil, da sem. Samo komentiram molžo.

yayo ::

pogreva se klasično kreganje pc vs konzole, ki nima nobenega smisla in ne bo dalo nobenega pametnega zaključka...

HappyPills ::

Edini zaključek je da ima pravi gamer doma in PC in xbox in ps :D

Tr0n ::

Ce imas PC, potem naceloma ne nucas Xbox, rabis pa se Switch. :)

less ::

Če imam na svoji konzoli USA PS račun, ki ima PS+ in ga dam kot primary na sosedovem PS4, ali boma v tem primeru imela oba PS+?

Tr0n ::

Samo na isti konzoli kolko vem. Potem bi eden kupo PS+ subscription za celo vas. :)

less ::

Se mi je zdelo ja :)

IL_DIAVOLO ::

Ps4 za 300 evrov je cheap.

denisbegood ::

Nikjer ga ni več za 300 :(.

L1nK ::

ja, lahko imaš. gre za nek feature family sharing oz. friends ali nekaj takega. navodila so na netu. omejeno število participantov seveda

libro.at ima za 300€, M tehnika, še bodo akcije verjetno, ker je sony blessed

tako veliko znižanje namreč oni odobrijo

goraj: pravi gamer je fantazmatska utvara
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

mancini ::

Bye je izjavil:

6 let stara konzola za 300 eur - ne bi glih pisal domov.


pa si kupi x box one x za 500
pa boš videl če je toliko boljši od PS4 pro

na PS5 pa bo potrebno počakati še ga 2-3 leti

denisbegood ::

Libro.at ne ponuja online nakupa na žalost. :(

L1nK ::

pa skočiš čez mejo, je blizu
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

denisbegood ::

niti ne , 200 km v eno smer.

ufek ::

Če si zamudil Mercator, počakaj še malo, božič je komaj drugi teden, ziher še bo kaj. 8-)

Bye ::

jellychelsea je izjavil:

Kje pa kaj kupujete dodatne kontrolerje in ostalo opremo? V Sloveniji ali je ceneje iz tujine?

V Sancta Domenici (HR) je bila pred kratkim akcija za kontrolerje 239 kn (32 EUR); sem kupil enega. Zdaj mi je žal, da nisem vzel par :)

ufek je izjavil:

@Bye po tvoji logiki bi bila torej zdaj PS4 vredna še kolk, 50 EUR? Kako že pravijo, sanjala svinja.. Itak pa prodajni cikel konzol je nekaj drugega kot recimo neka grafična kartica. Kartico že vsakih nekaj mesecev nadomesti nova. Če bi bil GPU samo en in izdan na vsakih 6 let verjemi da bi tudi te držale ceno do izdaje novih, pa bi bile na koncu cikla tudi 6 let stara tehnologija. Drugače je pa tudi L1nK lepo zaključil.

Ne po moji, temveč gledano nasploh. Govora je o dobri ponudbi, ne povprečni ceni, ki sicer velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

ufek ::

Mi smo ti pa že napisali, da je 300EUR za Pro dobra ponudba. Ti pa še kar misliš, da je to drago..

opeter ::

denisbegood je izjavil:

Nikjer ga ni več za 300 :(.


V tujini je marsikje ... govorim za PRO.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

denisbegood ::

Tudi jaz mislim na Pro, samo še zraven poštnina ali pa sploh ne pošiljajo v Slo.
Kar redno gledam ponudbe raznih trgovin, pa ni nič.

puginho ::

V slo boš še težko kaj dobil ker je ps4 praktično povsod razprodan. Spremljal mediamrkt če bo kaj pa pol gor letiš.

mjolnir ::

Živjo,

mene pa zanima celoten postopek nakupa igre na ps store us. Us account sem si naredil, zanima me še kako je s plačilom? Vidim da je us store precej cenejši.

Lp M

Tr0n ::

Jaz kupim na amazon.com PSN digitalno kodo za doloceno vsoto in potem vpisem v US PSN racun.

Bye ::

A kdo morda ve za kakšen dober (beri: primerljiv z originalnim) generični kontroler?

hafo123 ::

mjolnir je izjavil:

Živjo,

mene pa zanima celoten postopek nakupa igre na ps store us. Us account sem si naredil, zanima me še kako je s plačilom? Vidim da je us store precej cenejši.

Lp M


Jaz kupim kodo tukaj:
https://www.pcgamesupply.com/buygames/s...
In jo potem vnesem v račun

rs1975 ::

mjolnir je izjavil:

Živjo,

mene pa zanima celoten postopek nakupa igre na ps store us. Us account sem si naredil, zanima me še kako je s plačilom? Vidim da je us store precej cenejši.

Lp M


Jaz vzemam na pcgamesupply.com. Plačaš z PayPalom, dobiš kodo na mail ter jo vpišem na PS account in imaš dobroimetje.
««
134 / 162
»»