» »

PS4

PS4

««
128 / 162
»»

Jerry000 ::

Vazelin je izjavil:

Končal Doom na ps4:D
Ena boljših izkušenj zadnjih let kar se shooterjev tiče. Cakam naslednji del;)
Orožja so huda, dober feeling pri streljanju. Najraje sem streljal z Gauss canonom.
Na začetku me ni še toliko povlekla vendar dlje kot sem igral boljša je bila.

Zelo dobra izkušnja

Tudi jaz obrnil na PS4 (pred letom). Res vrhunski špil :)

Vazelin ::

Remember: in other games, you're trying to survive. In Doom, the monsters are trying to survive you.
Read more at https://www.trustedreviews.com/best/fps...

:D:D

Gatsu ::

Gregex je izjavil:

A je kdo kupoval na pcgamesupply te dni? Kupil us psn kartici ravnokar in ti kar nabijejo 1,5 € nek activation fee na 10$ kartici, na 20$ še nekaj centov več? Plačal preko paypala. Nazadnje sem kupoval pred pol leta in tega ni bilo.


Kupi kodo za 50$ al pa kupuj na amazonu. Na obstoječ amazon account s svojim pravim naslovom si samo dodaj ameriški naslov in te kode kupuj nanj.

Gregex ::

Imam ameriški naslov na amazonu in včasih sem tam kupoval, zadnjih par let pa vedno na pcgamesupply. Očitno bo treba nazaj na amazon ja.

oo7 ::

MONKEY KING HERO IS BACK Game Trailer (TGS 2018)



SAMURAI SPIRITS Reveal Trailer PS4 (Samurai Shodown Revival) 2019



JUDGE EYES Announce Trailer - New PS4 Project by Yakuza Studios (TGS 2018)

samjohnes123 ::

Pozdravljeni Nekdo lahko svetuje VPN za PS4? Našel sem uporaben seznam https://topvpnchoice.com/best-vpns-for-..., vendar ne vem, kaj izbrati.

Tr0n ::

Zakaj pa rabis VPN? Igre lahko komot kupis recimo na US store-u in potem igras na svojem slovenskem accountu.

kokpa ::

Zdravo, na https://www.thegamecollection.net/ naredil narocilo, placilo preko visa kartic, kako dolgo traja da gre narocilo skozi.? Pise mi da je pending, transakcija pa po pol ure se ni bila izvedena, ce gledam kartico. Hvala

kokpa ::

kokpa je izjavil:

Zdravo, na https://www.thegamecollection.net/ naredil narocilo, placilo preko visa kartic, kako dolgo traja da gre narocilo skozi.? Pise mi da je pending, transakcija pa po pol ure se ni bila izvedena, ce gledam kartico. Hvala


Je šlo skozi, far cry 5 like new z postnino 26eur, tomb raider shadow bom igleda pa moral se pocakati do izzida...

davorin11 ::

Kako je pa kaj s temi bonus kodami (za dodatna orozja,armorje...),ki jih dobiš zraven igre (ponavadi gold/deluxe verzije),če igro prodas naprej?Jo lahko nov uporabnik uporabi znova?
---)-@

Vazelin ::

a kdo igra Spider-mana? Malo razmišljam sedaj, ko vsi čakamo na RDR2 in potem Sekirota:D

Gregex ::

davorin11 je izjavil:

Kako je pa kaj s temi bonus kodami (za dodatna orozja,armorje...),ki jih dobiš zraven igre (ponavadi gold/deluxe verzije),če igro prodas naprej?Jo lahko nov uporabnik uporabi znova?


Tovrstne kode so za enkratno uporabo.

pojejo ::

shopto.net free shipping koliko časa potrebujejo da poštar prinese igrico ? hvala

kokpa ::

Kje kupujete digitalne kode za igre(poceni), pa da ne rabis tujega accounta ali verzije ko ti oni pošljejo account z igro?0

Gatsu ::

pojejo je izjavil:

shopto.net free shipping koliko časa potrebujejo da poštar prinese igrico ? hvala



Spidermana so poslali prejšnjo sredo, dobil sem ga ta torek.

scipascapa ::

BlackLight ::

Na zalogi imam 3 kode za Black ops beto :) Če kdo želi hit me up :)

AlexLoow ::

Živijo!
Sem čisto nov na playstationu in me samo zanima nekaj glede kupovanja iger. Za primer na ebayu sem našel enga, ki prodaja igro Untill Dawn za 8€ in piše, da dobim nek account preko katerega downloadam igro in jo potem lahko igram s svojim accountom. Imam potem to igro za zmeraj? Se raje izogibam takim nakupom? Do lahko kakšne poslrdice s strani Sonya (ban in podobno). Kje pa vi kupujete igre po bl "normalni" ceni? :D

McClane ::

Preberi si malo temo, že 100x odgovorjeno. Ne kupuj accountov, ker lahko naenkrat ostaneš brez dostopa do kupljenega računa in igre.
Igre kupuj ob akcijah in vikend flash razprodajah.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

yayo ::

ti kar kupi pa boš znal potem povedat... Za osem evrov jaz raje podarim kakemu mulcu, ki ga poznam kot, da bi se jajcal preko oglasov. Oziroma, kot kupec, se ne bom ukvarjal s tipom, ki mi bo, kao, dal login za nek account preko katerega digitalno igro snamem. Smrdi do nebes. Tudi če bo delovalo je velik rizik, da te Sony izobči. Kupuj rabljene fizične diske: Bolha, Dober.si oglasi, Hot UK Deals, Game Crawler, Amazon UK ima tudi rabljeno. Pod 20 evrov so v gkavnemle zelo stare ozirona slabe igre.

Lizzy ::

živijo,

rabila bi nekaj argumentov, zato lepo prosim za mnenja,


torej konzola, ps4, se kr ugasnila na lepem, pol je pa sploh nisem mogla prižgati en čas, ker se vsakič ugasnila ko je probala se naložiti nazaj, pol mi gre v safe mode, mi je kar stemnilo se pred očmi, in mi reče da USB device is not connected in spet mrkne,

sicer sedaj dela. a ima kdo izkušnje zakaj do tega pride??? o.O in kaka je tukaj preventiva? jo vsakič po uporabi lepo ugasnem TURN OFF in aplikacije lepo zapiram pred ugašanjem ko neham igrat. Sem se kar malo prestrašila, še dobro da vse shranjujem v cloud

Hvala in LP
RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

Tr0n ::

Tezko rect, lahko pa da se pregreva. Vcasih pomaga malce razstavit pa prah spihat.

Ce imas garancijo pa nesi nazaj. :)

yayo ::

ekola, po odlični izkušnji s Persona 5 bi rad igral 428: Shibuya Scramble (ki sicer ni jrpg temveč "visual novel"). Vendar bom počakal, da cena pade pod 30 evrov. Raje za PS4 kot za PC.
Trailer

Review

Gameplay

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

davorin11 ::

Ve kdo,kako je s prednaročenimi ps4 igrami na Mimovrste,ali jih pošljejo že kak dan prej,da dobiš igro na dan izida domov ali na dan izida začnejo komaj pošiljat? Hvala
---)-@

scipascapa ::

BIG BANG ima ful hude cene za igre, online....ELEX 20€ ipd.

davorin11 ::

Igra kdo online igro MONSTER HUNTER WORLD?
Kar nekaj slovencev nas igra skupaj...

Ps: odlična igra:)
---)-@

scipascapa ::

fopi ::

Kupujemo PS4 pa me zanima ali je 500 GB dovolj, ali se splača vzeti 1 T. Ne vem koliko porabijo igre in vse ostalo. Če prav razumem se vsaka igra nalozi na disk preden jo igras?

Hvala.

z3ro ::

fopi je izjavil:

Kupujemo PS4 pa me zanima ali je 500 GB dovolj, ali se splača vzeti 1 T. Ne vem koliko porabijo igre in vse ostalo. Če prav razumem se vsaka igra nalozi na disk preden jo igras?

Hvala.

Ja, igre gredo na disk..če misliš imeti več iger, ki zasedejo veliko prostora (recimo kaki CODi so po 70GB če se ne motim) potem vzami 1TB. Lahko pa vzameš 500GB sedaj in po potrebi nadgradiš trdi disk, je super simple.

miraldi ::

Eno vprašanje. Kako je z tem če kupim PS4 in hočem biti online, treba kupiti nek dostop?

Za singleplayer igre ne rabiš nič?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

z3ro ::

miraldi je izjavil:

Eno vprašanje. Kako je z tem če kupim PS4 in hočem biti online, treba kupiti nek dostop?

Za singleplayer igre ne rabiš nič?

Za SP ne rabiš nič, za MP pa rabiš PS plus naročnino.

filip007 ::

1TB je minimum, pa potem zunanji disk, če je treba.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

springfield ::

Jaz komot prezivim s 500GB. Saj ne rabis imet vseh iger namescenih. Po navadi tako ali tako igram samo eno igro naenkrat, mogoce 2.

Jerry000 ::

springfield je izjavil:

Jaz komot prezivim s 500GB. Saj ne rabis imet vseh iger namescenih. Po navadi tako ali tako igram samo eno igro naenkrat, mogoce 2.

Tako, jaz imam tudi 500GB in imam še preveč prostora.

miraldi ::

z3ro je izjavil:

miraldi je izjavil:

Eno vprašanje. Kako je z tem če kupim PS4 in hočem biti online, treba kupiti nek dostop?

Za singleplayer igre ne rabiš nič?

Za SP ne rabiš nič, za MP pa rabiš PS plus naročnino.


Tnx.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Alien123 ::

ta teden dobim nov ps4 1tb s fifo 19 od telekoma.. če bi kdo mel mu lahko prodam

fopi ::

@Alien123: Mene zanima. Kontaktiraj me na ZS prosim.

A mi lahko kdo razloži PS koncept igranja z PS Move kontrolerjem.

Zanima me ali je kamera uporabna samo za očala VR ali se da z njo početi še kaj drugega? Ali lahko uporabljaš Move kontroler za igre v stilu XBOX konekta ali je to drugačen koncept? Kaj rabiš za igranje z Move kontrolerjem, kamero, samo kontroler....?

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

Alien123 ::

sem ti pisal

miraldi ::

Evo nabavu PS4ko.
Sem mislu, da nikol nebom kupu konzole..a evo me :)

Ima par story iger katere imam namen preigrat.

Nekaj laik stvari me zanima.


1.Včeraj vstavim DVD TheLastOfUs v PS4 in igro sem lahko že takoj igral..nobene opcije za Install pa nič..kako je lahko igra naložena in ready to play v par sekundah?Kaj to vse samodejno naredi?

2.Se da igrati brez vstavljenega DVDja?

3. Je cena iger na playstation store zadnja ali ti še kakšne bullshite zraven zaračunajo?
Recimo GTAV akcija 19.99EUR..kupim PaySafeCard za 20EUR in bo dovolj?
Z Viso nebi plačeval ;)

4.Kakšna zabavna igra da jo v zimskih dneh igrava z boljšo polovico(lahko arkada)?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Gatsu ::

1. Konzole so plug and play - vse se avtomatsko dogaja od updejtanja do instalacij. Ne vem kako je privzeto nastavljeno ampak priporočam da vklopiš avtomatsko downloadanje v standby mode. Na ta način lahko tudi preko spletne PSN trgovine kupiš igro in sprožiš download. Ko prideš domov je igra ob primerno hitri internetni povezavi že na voljo za igrat. Ravno tako imajo prednaročene igre preload par dni pred izidom in potem samo še čakaš da se odklene.
2. Disk verzij se ne da igrat brez diska.
3. Cena na storu je z DDVjem in če piše da je 19,99€ je taka tudi končna cena.

scipascapa ::

Tr0n ::

https://store.playstation.com/en-us/gri...

Arizona Sunshine* -- $20
Battlefield 1 -- $5
Burnout Paradise Remastered -- $9
CoolPaintr VR* -- $15
Doom VFR* -- $21
Farpoint* -- $15
Firewall: Zero Hour* -- $34
The Elder Scrolls V: Skyrim VR* -- $42
I Expect You to Die* -- $15
The Invisible Hours -- $21
Job Simulator* -- $15
Monster of the Deep: Final Fantasy XV* -- $15
Nioh -- $24
PlayStation VR Worlds* -- $6
Ratchet & Clank -- $10
Resident Evil 7: Gold Edition -- $35
Rick and Morty: Virtual Rick-ality* -- $18
The Sims 4 -- $25
Star Trek: Bridge Crew -- $24
Stifled -- $12
Superhot VR* -- $17.50
Tekken 7 -- $17.50
Tetris Effect (pre-order) -- $36
Thumper -- $7
Titanfall 2: Ultimate Edition -- $8
Trackmania Turbo -- $16
Uncharted: The Nathan Drake Collection -- $8
Uncharted 4: A Thief's End -- $10
Until Dawn -- $5
Wipeout Omega Collection -- $14

* PSVR required

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

fopi ::

Ali je boljse imeti US accoumt in ali to se vedno deluje da lahko kupujes na US storu?

McClane ::

Seveda se splača imeti US account -59$ ni isto kot 59€...

Lahko imaš več accountov in preklapljaš med njimi, tako da nakup ni problematičen. Na tujih seveda kupuješ z vrednostnimi karticami.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

filip007 ::

Ja Hellblade bo zdaj v fizični obliki, sem že hotel vprašati kako jo kupiti brez kartice, pač počakam na rabljeno.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

fopi ::

Ce imas family account moras kupovati digitalne igre s starsevskim racunom ali lahko otroskim? Ali se potem lahko igra igra z vsemi racuni, ce kupis z enim ali drugim?
Ce je tako da lahko igrajo vsi ali je to mozno ce je starsevsi racun US, ostali pa SLO?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

Lizzy ::

živijo, a mi lahko kdo pove a se da kupiti v sloveniji PSN gift cards da si v PSN store walllet naložiš z kodo denar, da pol iz tistega kupuješ??? ker mi v google samo tiste PS+ card ven meče, ne pa te da si znesek naložiš v PSN store wallet. hvala

LP
RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

yayo ::

Lizzy je izjavil:

živijo, a mi lahko kdo pove a se da kupiti v sloveniji PSN gift cards da si v PSN store walllet naložiš z kodo denar, da pol iz tistega kupuješ??? ker mi v google samo tiste PS+ card ven meče, ne pa te da si znesek naložiš v PSN store wallet. hvala

LP

Tole?. Drugače pa mora kartica biti iz iste regije kot PSN account. mislim, da sem jih videl tudi v Mullerju, mislim... Sicer pa www.cdkeys.com

scipascapa ::

pummica101: cdkeys.com za uk račun.

Lizzy ::

a to je na tip računa vezan, noja jaz imam slovenskega pol lahko pozabim na tole zadevo :8) ;(( hvala za link.!
RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT
««
128 / 162
»»