» »

PS4

PS4

««
96 / 162
»»

Gregex ::

Gatsu je izjavil:

drvo je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Gregex je izjavil:

Jaz že tri leta brez problemov kupujem na pcgamesupply s slovenskim ipjem. Se registriraš, daš v košarico, plačaš s kreditno, čez par sekund koda že dostavljena.

sn probu naročit z slo ipjem in accjem psn+ CAD, pa piše na da ne prodajajo v tej regiji. Ista zgodba z tem accountom pa CAD ipjem. Če se pa registriram z CAD ipjem, pa ponudi samo kanadski prefix za številko....

:|


Sem kupoval pred slabim mesecem, pa sem imel isto težavo, pa mi je kasneje z vpn potem vseeno uspelo.


V tej spletni štacuni kupujem praktično vsak mesec in nikoli nisem imel nikakršnih težav. Ne uporabljam pa nobenih tujih vpnjev, dnsjev ali karkoli podobnega.


Enako jaz. Vsak mesec nabavim brez problemov. Tisti, ki imate tezave. Kje natancno nastane problem?

Reaper ::

4knative je izjavil:

Med PS4 in PRO je bilo 3 leta, med PRO in 5 bo še manj. Nevem kje je fora 5 letne garancije če gre itak vsak na novo konzolo najkasneje v treh letih, staro pa proda pod ceno tem malim s.p.-jčkom, ki si probajo zaslužit kak everčk s preprodajo starih konzol.


Ker imam že konzolo več kot 2 leti pa še vsaj 2 jo bom imel. Za PS4 PRO ne bom menjal, toliko kolikor jaz igram je še ta preveč (malo časa).

L1nK ::

ok, pridem po PS4 pro za 200EUR v tvojo trgovino. se bova zmenila. samo hočem original zapakiran paket, takšen, kot ga dobiš v normalni trgovini, brez tvojih prstnih odtisov na joypadu (za vsak slučaj bom imel med obiskom v anus inštaliran buttplug, če me bo hotel kdo posiliti). Kdaj pa lahko pridem?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

scipascapa ::

Pa dajte si drugo temo odpreti no.

sirotka ::

scipascapa je izjavil:

Pa dajte si drugo temo odpreti no.

Najbolš bi sicer bilo, da se neha drkarija...

PlayGamesi ::

4knative je izjavil:

Mene samo zanima če je 5 letna garancija tovarniška ali vsaj od pooblaščenega serviserja ali ti malo razšraufaš in pogledaš če je kakšen cin popustil?


Do danes jaz nism glede garancije NITI ENE konzole razdiral, dobim nove zapakirane, in se da stranki le nove konzole, pa če ima stranka 2k14 ali 15 model,d obi slim 500gb ali tera,....sony pač menja konzole, kdor radira in sam šraufa nima ok garancije urejene, če se mene ??, ampka vsak po svoje dela, kokr zakon dovoljuje in tukaj stranka nima skor kaj narediti, če se konzolo uredi, popravi itd

4knative je izjavil:

Med PS4 in PRO je bilo 3 leta, med PRO in 5 bo še manj. Nevem kje je fora 5 letne garancije če gre itak vsak na novo konzolo najkasneje v treh letih, staro pa proda pod ceno tem malim s.p.-jčkom, ki si probajo zaslužit kak everčk s preprodajo starih konzol.


Keč je sm en, če imaš ps4 star 4 leta in še leto dni v garancijo, takoj in res takoj dobiš vsaj 50e več, na koncu ko ga prodajaš, primer, da prodajam ps3 slim 320gb v tovarniški garanciji dobim zanj tkoj 190 do 230e, če imam svojo garancijo na rabljen ps3 letno, pa nekje skor 70e manj, pač garancija pomeni če se sam malo znajdeš ko prodajaš, če se ne je brezvezni nakup, pa spet odvinso koliko časa konzola laufa, če na dan 30min je garancija brezvezna, če na dan vsaj 2 do 4h, enako pri mneni laufa ali še več, je kr kul met mal večjo garancijo, sve to je le moje mnenje...

Link ti povem da nimaš jajčk?? Ker te bo preveč sram, vrjemi mene bi blo,d a bi enmu pisal kar si ti pisal meni, pa vseen meni je vsak človk ok, do ene mere, pol se mi pa zna tema v glavi nardit, dod oločenih k ste res sory mal čudni!

Zgodovina sprememb…

L1nK ::

Kaj sem ti pisal? Stojim za vsako izjavo. In ne bi rekel, da sem pisal tebi, ampak potencialnim potrošnikom, ker sem delil svoje in izkušnje drugih kupcev. In navsezadnje tema ni bila o tebi, ampak o tvoji trgovini, tu pa je o kupovanju konzole nasplošno. Ti imaš ogromne težave z bralnim razumevanjem. Torej...kdaj lahko pridem po PS4 Pro za 200EUR? Se veselim nakupa. Tvoj občutek sramu zaradi tvojih poslovnih praks, spolnega življenja ali česarkoli drugega nima nobene veze s tvojo obljubo, da določeni uporabniki pod pogoji dobimo zgornjo konzolo za 200EUR. Kdaj torej pridem? Lahko prinesem rabljen bel (mmm, je lep) PS4 500Gb. Lahko pa seveda prelomiš dano besedo in se izkažeš za lažnjivca v stilu "praktično zastonj PS4".
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

4knative ::

L1nK pomoje ti od tega človeka lahko dobiš samo praktično zastonj šamar in odpujsaš domov pokemone lovit.

PlayGamesi ::

L1nK je izjavil:

Kaj sem ti pisal? Stojim za vsako izjavo. In ne bi rekel, da sem pisal tebi, ampak potencialnim potrošnikom, ker sem delil svoje in izkušnje drugih kupcev. In navsezadnje tema ni bila o tebi, ampak o tvoji trgovini, tu pa je o kupovanju konzole nasplošno. Ti imaš ogromne težave z bralnim razumevanjem. Torej...kdaj lahko pridem po PS4 Pro za 200EUR? Se veselim nakupa. Tvoj občutek sramu zaradi tvojih poslovnih praks, spolnega življenja ali česarkoli drugega nima nobene veze s tvojo obljubo, da določeni uporabniki pod pogoji dobimo zgornjo konzolo za 200EUR. Kdaj torej pridem? Lahko prinesem rabljen bel (mmm, je lep) PS4 500Gb. Lahko pa seveda prelomiš dano besedo in se izkažeš za lažnjivca v stilu "praktično zastonj PS4".


Vem sm zakaj lažeš celemo folku, da razdiramo konzole, dajemo ne vem kaj notri, garancije ne veljajo, veš kaj si ti se vse v svojmu življenju vse zlagal, resno dej se mal vzemi k sebi, pa bodi fer vsaj do drugih, ne do mene...

Spolno življenje, kaj ima tukaj sploh to za razlago, govoričenje, od kje ti zdej ti geji in podobne ženske in mini tiči, nikoli nism nobenmu reku da je gej da je ne vem kaj, edino zdej od jajčk, pa še to je fora, ampka vedi ni fora da ti celi slo lažeš, to je mal drugače...

Vidm da te ubija praktično zastonj, in ker si kul fant, ti razložim

glej na playgame, razaga je sledeča

ps4 pro 1tb novo 60 mesecev garancije 5letna, tak ps4 stane v vseh slo trgovinah, vsaj od 390e do 450e

pri mnei je konzola 449e, ampka si lahk vazmeš v 2leti dni 24 emsecev 10x ps4 igre rabljene in določene nove, če recimo pobere stranka relano igre le po 30e, je to 300e minusa, garancija drguje 50e 5letna, je to cena že 350e, in proja si plačal celih 100e, ti je 100e praktično zastonj? Če ti ni, pol resno ne vem, če pa stranka pobere igre recimo po 45e do 50e, pa si preračunaj kaj pomnei praktično zastonj, VEM da vas ene boli da je to nateg, ampak zakaj bi nategoval koga, dnevno nove igre, nova zaloga, večja zaloga, slike na fbju, 9k slo laikov, a jaz bi lagal folku, inšpekciji ali mogoče celo komu več, vojski, polciji...res ne vem zakaj te določene moje besede ubijajo, na konc ti lahksm rečem, če bi jaz pri neki firmi dobil proja za 100e flik, 10x zaupijem praktično zastonj, 100eur da jza igram lahk 4leta relano špile, 2leti da poberem zase kul igre 10 iger, bi skakal od veselja, ampka ene vas resnično moti ker je resno tako poceni....

Kej več mi je vsen, ali me blatiš ali ne, piši na meil info@playgame.si in se lahk komto kaj zmeniva vzamem tvoj ps4 v račun itd, ampka vseeno prosim te za v bodoče le eno, sem te že vsaj 10x, piši od mene relane reči, prosim brez laži in nekih zmišljenih nategov in pdobnih zgodb, vedi le še eno, če bi bili nategi kar vi fantje pišete vsaj 0,1% bi jaz 100x že zapru trgovino, dobil take kazni, da se jih ti vrjemi ne zavedaš..., kazen ker nism stranki vrnil 0,60 centa, , sem jo skor fasal 6,800 eur do vsega 28,800eur, pa si mal zamisli.

4knative je izjavil:

L1nK pomoje ti od tega človeka lahko dobiš samo praktično zastonj šamar in odpujsaš domov pokemone lovit.


Nism bral če igra pokiče, še 10eur dol....

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

PlayGamesi je izjavil:

Berserker je izjavil:

PlayGamesi je izjavil:

4knative je izjavil:

oberskitona je izjavil:

Pozdravljeni forumaši
ali je cena z linka za ps4 slim dobra ali se splača glede na to da je 36 mesecev garancije in nov ps4
Izkušnje z trgovino playgame?

http://playgame.si/Playstation-4-konzol...

hvala za komentarje lp


Se ti ne zdi čudno, da neki s.p. ponuja 36 mesecev garancije in še ceno, ki je 100 eur nižja od uradne? Zelo čudno, če mene vprašaš.


Karkoli te zanima,s e lahk obrneš direkt name na moj meil info@playgame.si, lahko se osebno prevzame, da se lepo vidi, da ne dobiš le 5kil krompirja, ampka pravo zapakirano konzolo...

Cene 100e nižje od uradne, ?? kaj pa Merkator dela, 30 do 40% včasih cena od nabavne nižja, to pa res ni niti mal čudno, VSI se borimo, jaz si lahk osebno privoščim zato toliko nižje cene, ker delam menjave konzol, in tam dobim cel minus oz zaslužek nazaj...moja trg ni nova, delam pa že več kot 15let, res pa da imamo na tem in še kakšnem forumu, par folka ki kaj ni dobilo od mene, in so tako zamerli, da pluvajo čez mene že 5let in kot kaže bodo tudi v bodoče, vseeno dodam da vsaka reklama je OK, ker stranke rade volje mal preverijo kdo je ok, kdo je fer in podobno...vseeno pa sem svakemu dosegljiv in vsakemu rade volje vse razložim!



Ja in to je slabo za nas potrošnike če nam Mercator ponuja tolk ceneje? Če nisi sposoben furat konkurenčnih cen, se pa preusmeri ali pa spremeni tržni model, ne pa da zganjaš tipično slovensko nevoščljivost.



A dej no, a ti bereš karkoli ali sam tisto akr ti paše, ko mi jebeni mali privatniki PONUDIMO boljšo ceno od uvoznika, ali vsake trgovine JE PANIKA TA, da ali krademo, ali goljufamo ali ne vem kaj hudiča vse naredimo da dobimo konzole cenje, ja sirci nam fuajo robo iz pakistana al od ne vem kje....k mi naredimo ceno boljšo je vik in krik, ko pa eni oz velke firme tolčejo ceno , so jo vsaj 3leta+ v podn, pa itak ni noene panike, napišeš da te ta cena moti ubija, vi pa napišete da se znajdi drugače, KAKO? v pvo večjo trgovino z hemijem dirket v prodajalno, pol pa po par evrov dilat....mal se prosim beri, in se boš razbral, jaz hočem samo neo, če je trg dokaj pravičen NJA BO, če pa en tolče cene po 30% nižje, pa ni fer, in tudi mi ne bomo delal fer, ne bomo se držal cen nikakor, ker vsak se boti vsak hoče preživet, ena trgovina M pa se ne preživlja od iger in vsega, ampka le daje take cene, da nas male firme lahk hitr uničijo, ampka žal ne gre tko, da se marsikaj nardit, zato vse male fimre jaz ne vem še vse kdo od goblina, konzolka vsi delamo vsako leto bolje...tko je in tko bo...močćno dvomim da se te male firme NE strinajjo z mano, jst lahk sm rečem, kolikor je do teh večjih firm nategov v slo, se vam še sanja ne, +++ ker ne pozane vse zgodbe, dilajo nam hrvati robo za celo slo, vsem uvoznikom, ampka kaj se pol zgodi, oni nam dilajo robo, mi jo dobimo v M ceneje 30% dol, nato pa na njihovem trgu prodajamo cenje konzole, in rata vik in krik, jebt..ga, začar krog, kdor serje z ceno, dobnazaj še boljšo ceno..., jst lahk dodam le to, da dam lahk ceno v podn nisko, ko na koncu prodam 2 novi ps4, in 3 menjave, dobim lahk sve nazaj, lahk bi komto proje prodajal po 200 flik, , ampka žal takega veselja ne bom delal folku...


Jaz te ne obtožujem ničesar takšnega, kar trdiš. Če si Merkator lahko privošči nižanje cen, potem si jih naj, kar je zgolj win/win za nas potrošnike, jaz gledam zgolj na to. Vsakdor ki se pizdi nad tem je zgolj zavisten, ker ni pristavil sklede pravi čas zraven, sam to je žal itak v vseh panogah.

Sicer pa odkrito povedano ste mi prodajalci zabavne elektronike v tej državi zgolj nepotreben vmesni člen.

L1nK ::

@playgamesi

nikjer nisem omenil, da razdirate 'konzole, dajete ne vem kaj notri in da garancije ne veljajo', imel pa sem nekaj drugih kritičnih pripomb, ki so 100% podkrepljene z mojimi in izkušnjami drugih

torej vzameš moj ps4 v račun za omenjeno obljubljeno ceno 200EUR za ps4 pro ?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

PlayGamesi ::

Sem ti že omneil, pošlji mi meil in urejav dalje, če reečem da lahk uredim bom, če ne morem pa itak javim vakemu itd, tko da večina od mene dobi vsak info kaj lahk uredim ali ne, vseeno hvala!

L1nK ::

ne, nimaš česa urejati, ne zavajaj, ti imaš samo dve opciji še - lahko izpolniš obljubo in nam daš ps4 pro za 200€, ali pa priznaš, da zavajaš in lažeš, kot ti mnogi očitajo. in ne znaš razmisliti, preden kaj izrečeš.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Gatsu ::

Ne more on račun napisat pod nabavno ceno, tak da iz te moke ne bo nobenega kruha ;)

L1nK ::

potem pa naj ne obljublja, da bo dal ps4 PRO za 200EUR, in naj uporablja razum, ko govori, ne pa da se gre neke čustvene izpade že skozi tu

"ps4 praktično zastonj, samo 500EUR" (če si Richard Branson)
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

PlayGamesi ::

Vidva dons spet nista tablete vzela??

Gatsu ::

Lej model če imaš ti probleme z tableti in še marsičem ne posplošuj zadeve na druge. Sam si bil frajer in določenim ponudil Prostato po 200€ če imajo jajca da se oglasijo pri teb. Zdej ko se je pa našel junak, pa že nekaj mutiš kot ponavad ko preveč obljubljaš.

PlayGamesi ::

Uni plavi je zate, da se mal umiriš....Junak??

Gatsu ::

Pejt raj zalogo mal popedenat na svojo spletno štacuno, pa dol zmetat stvari k jih nimaš na zalog ipd. Pa mal zlektoriraj opise izdelkov. Bo veliko bolj produktivno, kot da si tukaj slabo reklamo delaš.

scipascapa ::

pa pohitriti samo spletno malo :)

yayo ::

ma kaj jaz prav moram tole telenovelo brat vsakič, ko kliknem na temo? :))
Igra že kdo Uncharted Grrrrl Power Edition?

scipascapa ::

yayo; na psnju je že, imaš yt filme, retail še nismo dobili.

Gatsu ::

Base mi je poslal v ponedeljek, tak da če bo sreča igram jutri :) So pa poslali Jak&Daxter kodo po mailu, tak da se zdaj s to staro legendo malo zaabavam. Kamera in input lag sta sicer precej anoying ampak vse odtehta prismuknjeni Daxter s svojimi štosi :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

alenh ::

Kake probleme mate spet.??Sami s sabo..
Moje mnenje če se znaš vsaj malo človeško pogovarjat je damjan iz playgame super dečko men osebno vedno zrihtal ugodno in hitro vse kar sem rabil,kapo dol..

PlayGamesi ::

alenh je izjavil:

Kake probleme mate spet.??Sami s sabo..
Moje mnenje če se znaš vsaj malo človeško pogovarjat je damjan iz playgame super dečko men osebno vedno zrihtal ugodno in hitro vse kar sem rabil,kapo dol..


Ma učim jih kateri tabletki so OK, ker pol imajo super dan, in če človek mal bee njihove poste ala Link in G....hitr vidiš 3 dni so res ok fantje, pol pa pride dan, jih pa čist čist zapere...ne vem, men je kul psiha ljudi, sm eni me pač ne poznajo, enak sm 20let kar sm za netom in to mi je res zakon, da mal folk razberem, jim pač hočem res ornk pomagat, oni pa še bolj ornk kontra...tko da, čista telenovela, sm kaj k ne bo te foušarije konc in vsega podobnega, pač jst lahk rečem le eno, v SLO živimo, nikol se ne bo spremenil...sej vemo če men krava crkne....

Gatsu ::

@Playgame:Hahaha kako se model zdej dela pametnega :D Telenovela, fovšarija... le kaj se boš še zmislu no. Dej imej jajca in dej Linku Prostato za 200€.

@alenh: če nebi bil noben zadovoljen, pol model pač nebi fural biznisa že tolk let ane. Eni se radi dogovarjate, drugi pa radi preko spleta naročimo in dobimo brez dodatne komunikacije.

JanezH ::

Jaz tud vzamem pro-ja za 200.

opeter ::

L1nK je izjavil:

ne, nimaš česa urejati, ne zavajaj, ti imaš samo dve opciji še - lahko izpolniš obljubo in nam daš ps4 pro za 200€, ali pa priznaš, da zavajaš in lažeš, kot ti mnogi očitajo. in ne znaš razmisliti, preden kaj izrečeš.


Kje pa je obljubljan PS4 pro za 200 EUR? Jaz sem bral, da za cca. 200-210 EUR dobiš pri njem PS4 Slim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

L1nK ::

na prejšnji strani
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

JanezH ::

PlayGamesi je izjavil:

Da vas vidm korenjake, tisti kateri ste me žalili in me še, cena 199e kos pro nov dam 5letno garancijo, ampka pozor le osebni dvig v moji trg, zdej pa da vidm kdo ima jajčka, oz jajčikce in podobne zgodbe!

Link, galko, gulki, in te fore, cena 199e kos...


Jaz bi ga vzel. Me prosim kontaktiras na zs, da se dogovoriva.

hojnikb ::

Še en za PRO. Dam v račun tudi rabljen CUH-1004A z 1T >:D
#brezpodpisa

4knative ::

Vzamem 5 projev s 5 letno garancijo za 1000 eur. Hvala!

grandioso74 ::

Gatsu je izjavil:

Base mi je poslal v ponedeljek, tak da če bo sreča igram jutri :) So pa poslali Jak&Daxter kodo po mailu, tak da se zdaj s to staro legendo malo zaabavam. Kamera in input lag sta sicer precej anoying ampak vse odtehta prismuknjeni Daxter s svojimi štosi :D

zadnje casa traja malo dalj casa, tokrat in prejsnjic dobil cirka komaj v 10ih dneh._._._.da ne govorim o zadnjih dveh preorderjih, 14 dni
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

grandioso74 ::

oz. zadnje narocilo celo 12 dni, poslano iz base ch._.._
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Jerry000 ::

Pa pizdarija dejte ze mir no, ste huj ko babe na trznic pred solato...resno

milci58 ::

Mene zanima kako prenesti iz Ps4 vse kupljene igre na novi Ps4 Pro.Nekaj sem sprobaval s povezavo lan kabla pa mi ne najde starega Ps4.Ne vem ali mogoče nimam pravi kabel.Šel sem po postopku pa mi ne rata.Prosim še za kakšen namig kako naj bi to prenesel na novi ps4 pro.

L1nK ::

v settings imaš backup opcijo
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

opeter ::

L1nK je izjavil:

na prejšnji strani


Aha, zdaj sem našel:
https://slo-tech.com/forum/t554673/p561...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

4knative ::

FIFA 18 vs PES 18? Zakaj prvo in ne drugo, zakaj drugo in ne prvo?

yayo ::

milci58 je izjavil:

Mene zanima kako prenesti iz Ps4 vse kupljene igre na novi Ps4 Pro.Nekaj sem sprobaval s povezavo lan kabla pa mi ne najde starega Ps4.Ne vem ali mogoče nimam pravi kabel.Šel sem po postopku pa mi ne rata.Prosim še za kakšen namig kako naj bi to prenesel na novi ps4 pro.

žal ne znam pomagat ampak ne bi smelo bit problematično, meni je preneslo tri račune in vse kar sem imel inštalirano takoj, ko sem novi Pro z lan kablom povezal na stari ps4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

milci58 ::

Končno mi je že uspelo prenesti vse na novi ps4 pro.

4knative ::

milci58 je izjavil:

Končno mi je že uspelo prenesti vse na novi ps4 pro.


Svaka čast za novi PS4 PRO in OLED 65.

L1nK ::

playgamesi goes bankrupt
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

scipascapa ::

ej tega ob 4 zjutraj teb se meša.

PlayGamesi ::

L1nK je izjavil:

playgamesi goes bankrupt


Zihr si sanjal da si proja nabijal....:D

sirotka ::

L1nK je izjavil:

playgamesi goes bankrupt


Evo, včeraj prevzel Pro-ja. Dobil takrat, kot je bilo zmenjeno, po ceni, ki je ni nikjer drugje. Nato se zmenim se za dobro ceno za gta, super zadovoljen. Eni res pretiravate, z modelom se da vse zmenit, sam mal človeka moraš bit :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

L1nK ::

PlayGamesi je izjavil:

L1nK je izjavil:

playgamesi goes bankrupt


Zihr si sanjal da si proja nabijal....:D



ni bilo časa, ker ves čas v sanjah porabim za svoj gtx 1080 Ti
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

dolenc ::

sirotka je izjavil:

L1nK je izjavil:

playgamesi goes bankrupt


Evo, včeraj prevzel Pro-ja. Dobil takrat, kot je bilo zmenjeno, po ceni, ki je ni nikjer drugje. Nato se zmenim se za dobro ceno za gta, super zadovoljen. Eni res pretiravate, z modelom se da vse zmenit, sam mal človeka moraš bit :)


Pa si mogu dat hlače dol?

scipascapa ::

sirotka: kok za gta v? v uk je 25 funtov.

sirotka ::

Tam tam. Cene proja pa tak nikjer ne dobiš tako nizke.

Dolenc: sem mel tebe zraven, da men ni blo treba :p
««
96 / 162
»»