» »

PS4

PS4

««
95 / 162
»»

Gatsu ::

Najcenejši je PS+ za kanadski PSN. Dobro leto nazaj je ta koda prijela tudi na USA PSN, tak da lahko tudi tam probaš podaljšat, ker verjetno še vedno deluje.

PlayGamesi ::

4knative je izjavil:

oberskitona je izjavil:

Pozdravljeni forumaši
ali je cena z linka za ps4 slim dobra ali se splača glede na to da je 36 mesecev garancije in nov ps4
Izkušnje z trgovino playgame?

http://playgame.si/Playstation-4-konzol...

hvala za komentarje lp


Se ti ne zdi čudno, da neki s.p. ponuja 36 mesecev garancije in še ceno, ki je 100 eur nižja od uradne? Zelo čudno, če mene vprašaš.


Karkoli te zanima,s e lahk obrneš direkt name na moj meil info@playgame.si, lahko se osebno prevzame, da se lepo vidi, da ne dobiš le 5kil krompirja, ampka pravo zapakirano konzolo...

Cene 100e nižje od uradne, ?? kaj pa Merkator dela, 30 do 40% včasih cena od nabavne nižja, to pa res ni niti mal čudno, VSI se borimo, jaz si lahk osebno privoščim zato toliko nižje cene, ker delam menjave konzol, in tam dobim cel minus oz zaslužek nazaj...moja trg ni nova, delam pa že več kot 15let, res pa da imamo na tem in še kakšnem forumu, par folka ki kaj ni dobilo od mene, in so tako zamerli, da pluvajo čez mene že 5let in kot kaže bodo tudi v bodoče, vseeno dodam da vsaka reklama je OK, ker stranke rade volje mal preverijo kdo je ok, kdo je fer in podobno...vseeno pa sem svakemu dosegljiv in vsakemu rade volje vse razložim!

hojnikb ::

scipascapa je izjavil:

hojnik to je drago, uk je cenejši.

UK mi nič ne nuca, če mam že dost psn+ špilov na US računu.
#brezpodpisa

scipascapa ::

jaz sem imel uk in usa račun ps+ sočasno, pa skenslal usa.

milci58 ::

Kupil sem novo konzolo PS4Pro.Sedaj naj bi iz prejšnje konzole prenesel vse kupljene igre na novi ps4 Pro.Zanima me pa sledeče.Prejšnjo konzolo bom podaril sorodniku in me zanima ali bodo igre lahko ostale na tej konzoli da jih bo lahko igral.Narediti bo moral tudi nov račun.Mal bi prosil za kakšen nasvet.

Tr0n ::

Igre so vezane na racun, tako da jih sorodnik ne bo imel.

shotalick ::

Reaper je izjavil:

Jaz imam od playgame ps4, kupil 2 leti in pol nazaj. Z njim sem se takrat zmenil vse, za dodatno garancijo 5 let, 1 TB disk ko so še vsi imeli 500 GB diske in uradnega modela s to kapaciteto še ni bilo. Prodajalec mi je ugodno zrihtal nov disk Samsung 1 TB, če bi kupil disk sam in PS4 posebej, diska ne bi mogel dobiti tako ugodno. Vse je bilo kot dogovorjeno, PS4 nedotaknjen, disk sem vgradil sam, originalnega 500 GB pa čez nekaj dni vrnil njemu, kot sva se dogovorila. Jaz imam s to trgovino pozitivne izkušnje, res da ima prodajalec bolj "domač" pristop k poslu ampak me to nikakor ne moti, vse kar je bilo dogovorjeno je bilo tudi uresničeno, pa še skoraj na dom mi ga je pripeljal, na lastne stroške!


Še en glas za playgame. Vem za kar nekaj ljudi, ki so bili s storitvijo zadovoljni.

avtek ::

Živjo.

Imam težavo s kontrolerjem in sicer se mi samodejno prazni, pa sploh ni vključen. Se pravi, danes ga napolnim do konca (tako tudi kaže v sistemu), čez nekaj ur oz. jutri zjutraj PS4 ne morem niti prižgati preko kontrolerja, ampak moram najprej kontroler napolnit, da ga lahko uporabim.

Ima kdo kakšno idejo?


Zanima me tudi kje bi najugodneje kupil nov kontroler za PS4?

4knative ::

Tukaj je 36 funtov oz. 39 eur:
https://www.shopto.net/video-games/ps4/...

V Sloveniji se ne splača, BigBang recimo 69 eur.

avtek ::

Hm, zanimivo!

Tracking 6.6funt, Non-tracking 3funt. Mnenja?

Goblin ::

Če vzameš s tracking prihraniš samo 2,5€ v primerjavi s cenami v SLoveniji, tako da se ti splača samo brez tracking.

Drugače pa zamenjaj baterijo v kontrolerju in boš verjetno ceneje rešil težavo.
http://www.goblin.si

4knative ::

Brez trekinga s poštnino maš iz shopto za 43 eur novo verzijo kontrolerja. 2-4 dni je zadeva pri tebi.
Če to primerjaš z goblinom, kjer je cena 50 eur in poštnina 3 eur oz. 6 eur nad pol kile je razlika v ceni 10. oz. 13 eur.

Odgovor: Goblin je od Shopto dražji za 20-25%. Hvala.

avtek ::

Goblin je izjavil:

Če vzameš s tracking prihraniš samo 2,5€ v primerjavi s cenami v SLoveniji, tako da se ti splača samo brez tracking.

Drugače pa zamenjaj baterijo v kontrolerju in boš verjetno ceneje rešil težavo.


Sem že zamenjal. Ne pomaga. Baterija se še vedno sama prazni.

Berserker ::

PlayGamesi je izjavil:

4knative je izjavil:

oberskitona je izjavil:

Pozdravljeni forumaši
ali je cena z linka za ps4 slim dobra ali se splača glede na to da je 36 mesecev garancije in nov ps4
Izkušnje z trgovino playgame?

http://playgame.si/Playstation-4-konzol...

hvala za komentarje lp


Se ti ne zdi čudno, da neki s.p. ponuja 36 mesecev garancije in še ceno, ki je 100 eur nižja od uradne? Zelo čudno, če mene vprašaš.


Karkoli te zanima,s e lahk obrneš direkt name na moj meil info@playgame.si, lahko se osebno prevzame, da se lepo vidi, da ne dobiš le 5kil krompirja, ampka pravo zapakirano konzolo...

Cene 100e nižje od uradne, ?? kaj pa Merkator dela, 30 do 40% včasih cena od nabavne nižja, to pa res ni niti mal čudno, VSI se borimo, jaz si lahk osebno privoščim zato toliko nižje cene, ker delam menjave konzol, in tam dobim cel minus oz zaslužek nazaj...moja trg ni nova, delam pa že več kot 15let, res pa da imamo na tem in še kakšnem forumu, par folka ki kaj ni dobilo od mene, in so tako zamerli, da pluvajo čez mene že 5let in kot kaže bodo tudi v bodoče, vseeno dodam da vsaka reklama je OK, ker stranke rade volje mal preverijo kdo je ok, kdo je fer in podobno...vseeno pa sem svakemu dosegljiv in vsakemu rade volje vse razložim!



Ja in to je slabo za nas potrošnike če nam Mercator ponuja tolk ceneje? Če nisi sposoben furat konkurenčnih cen, se pa preusmeri ali pa spremeni tržni model, ne pa da zganjaš tipično slovensko nevoščljivost.

Gatsu ::

Z kupovanjem v Merkatorju je itak konec. Zdej maš kvečjemu še 10% popust v M Tehniki, kadar imajo ta kupon.

sirotka ::

Na kateri trgovini se splača registrirat? Počasi bom kupil ps4, do zdaj nisem še nikoli imel nič kar se konzol tiče.

Berserker ::

Vprašanje je, če se v Sloveniji sploh kaj splača kupovat?

sirotka ::

Mislim PSN.

Gatsu ::

PSN trenutno najugodnješi PS+ na kanadskem 34EUR na leto. Digitalne igre so pa malenkost cenejše na USA PSN. Koda za kanadski PS+ je dobro leto nazaj prijela tudi na USA PSN.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

sirotka ::

Gatsu je izjavil:

PSN trenutno najugodnješi PS+ na kanadskem 34EUR na leto. Digitalne igre so pa malenkost cenejše na USA PSN. Koda za kanadski PS+ je dobro leto nazaj prijela tudi na USA PSN.

Se še kje, razen v ceni, pozna "lokacija"? Recimo online strežniki ali kaj podobnega? hvala:)

scipascapa ::

Nikjer se ne pozna.

sirotka ::

hvala, potem pa kar kanada:)

sirotka ::

All US/CA PSN codes are interchangeable with each other EXCEPT for PSN Funds cards (ones that add money to your wallet).
These will work:
-PS+
-DLC
-Full Games

Se pravi lepo kupim kanadsko letno članarino in vpišem v us account in smo zmagal:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

opeter ::

Hecno bo, ko bodo začeli uvesti blokiranje IP-jev in VPN-jev ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

4knative ::

opeter, ne bit nevoščljiv, pač eni se znajdejo in prihranijo kak dinarček ali dva.

hojnikb ::

a kdo ve kak sploh nabavit kanadski psn+ ? sn probu na pcgamesupply pa ne gre, kjub vpnju
#brezpodpisa

Gregex ::

Jaz že tri leta brez problemov kupujem na pcgamesupply s slovenskim ipjem. Se registriraš, daš v košarico, plačaš s kreditno, čez par sekund koda že dostavljena.

abyssus ::

Če naročim igro iz amazon.co.uk, lahko pričakujem kakšne težave, če uporabljam slovenski PSN račun?

hojnikb ::

Gregex je izjavil:

Jaz že tri leta brez problemov kupujem na pcgamesupply s slovenskim ipjem. Se registriraš, daš v košarico, plačaš s kreditno, čez par sekund koda že dostavljena.

sn probu naročit z slo ipjem in accjem psn+ CAD, pa piše na da ne prodajajo v tej regiji. Ista zgodba z tem accountom pa CAD ipjem. Če se pa registriram z CAD ipjem, pa ponudi samo kanadski prefix za številko....

:|
#brezpodpisa

L1nK ::

abyssus ne
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

abyssus ::

Lahko potem normalno kupim preko tega računa tudi DLC? Vem, da so pri tem lahko težave.

L1nK ::

na istem računu (bolje rečeno iz iste regije) mora biti dlc, kot si igral igro. se pa vcashi zgodi, da določenega dlcja sploh ni v določenih regijah, pač prej preveriš situacijo
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

opeter ::

4knative je izjavil:

opeter, ne bit nevoščljiv, pač eni se znajdejo in prihranijo kak dinarček ali dva.


Nisem nevoščljiv, sem samo rekel, ker sem nekaj bral na to temo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

drvo ::

hojnikb je izjavil:

Gregex je izjavil:

Jaz že tri leta brez problemov kupujem na pcgamesupply s slovenskim ipjem. Se registriraš, daš v košarico, plačaš s kreditno, čez par sekund koda že dostavljena.

sn probu naročit z slo ipjem in accjem psn+ CAD, pa piše na da ne prodajajo v tej regiji. Ista zgodba z tem accountom pa CAD ipjem. Če se pa registriram z CAD ipjem, pa ponudi samo kanadski prefix za številko....

:|


Sem kupoval pred slabim mesecem, pa sem imel isto težavo, pa mi je kasneje z vpn potem vseeno uspelo.

PlayGamesi ::

Berserker je izjavil:

PlayGamesi je izjavil:

4knative je izjavil:

oberskitona je izjavil:

Pozdravljeni forumaši
ali je cena z linka za ps4 slim dobra ali se splača glede na to da je 36 mesecev garancije in nov ps4
Izkušnje z trgovino playgame?

http://playgame.si/Playstation-4-konzol...

hvala za komentarje lp


Se ti ne zdi čudno, da neki s.p. ponuja 36 mesecev garancije in še ceno, ki je 100 eur nižja od uradne? Zelo čudno, če mene vprašaš.


Karkoli te zanima,s e lahk obrneš direkt name na moj meil info@playgame.si, lahko se osebno prevzame, da se lepo vidi, da ne dobiš le 5kil krompirja, ampka pravo zapakirano konzolo...

Cene 100e nižje od uradne, ?? kaj pa Merkator dela, 30 do 40% včasih cena od nabavne nižja, to pa res ni niti mal čudno, VSI se borimo, jaz si lahk osebno privoščim zato toliko nižje cene, ker delam menjave konzol, in tam dobim cel minus oz zaslužek nazaj...moja trg ni nova, delam pa že več kot 15let, res pa da imamo na tem in še kakšnem forumu, par folka ki kaj ni dobilo od mene, in so tako zamerli, da pluvajo čez mene že 5let in kot kaže bodo tudi v bodoče, vseeno dodam da vsaka reklama je OK, ker stranke rade volje mal preverijo kdo je ok, kdo je fer in podobno...vseeno pa sem svakemu dosegljiv in vsakemu rade volje vse razložim!



Ja in to je slabo za nas potrošnike če nam Mercator ponuja tolk ceneje? Če nisi sposoben furat konkurenčnih cen, se pa preusmeri ali pa spremeni tržni model, ne pa da zganjaš tipično slovensko nevoščljivost.



A dej no, a ti bereš karkoli ali sam tisto akr ti paše, ko mi jebeni mali privatniki PONUDIMO boljšo ceno od uvoznika, ali vsake trgovine JE PANIKA TA, da ali krademo, ali goljufamo ali ne vem kaj hudiča vse naredimo da dobimo konzole cenje, ja sirci nam fuajo robo iz pakistana al od ne vem kje....k mi naredimo ceno boljšo je vik in krik, ko pa eni oz velke firme tolčejo ceno , so jo vsaj 3leta+ v podn, pa itak ni noene panike, napišeš da te ta cena moti ubija, vi pa napišete da se znajdi drugače, KAKO? v pvo večjo trgovino z hemijem dirket v prodajalno, pol pa po par evrov dilat....mal se prosim beri, in se boš razbral, jaz hočem samo neo, če je trg dokaj pravičen NJA BO, če pa en tolče cene po 30% nižje, pa ni fer, in tudi mi ne bomo delal fer, ne bomo se držal cen nikakor, ker vsak se boti vsak hoče preživet, ena trgovina M pa se ne preživlja od iger in vsega, ampka le daje take cene, da nas male firme lahk hitr uničijo, ampka žal ne gre tko, da se marsikaj nardit, zato vse male fimre jaz ne vem še vse kdo od goblina, konzolka vsi delamo vsako leto bolje...tko je in tko bo...močćno dvomim da se te male firme NE strinajjo z mano, jst lahk sm rečem, kolikor je do teh večjih firm nategov v slo, se vam še sanja ne, +++ ker ne pozane vse zgodbe, dilajo nam hrvati robo za celo slo, vsem uvoznikom, ampka kaj se pol zgodi, oni nam dilajo robo, mi jo dobimo v M ceneje 30% dol, nato pa na njihovem trgu prodajamo cenje konzole, in rata vik in krik, jebt..ga, začar krog, kdor serje z ceno, dobnazaj še boljšo ceno..., jst lahk dodam le to, da dam lahk ceno v podn nisko, ko na koncu prodam 2 novi ps4, in 3 menjave, dobim lahk sve nazaj, lahk bi komto proje prodajal po 200 flik, , ampka žal takega veselja ne bom delal folku...

4knative ::

PlayGamesi je izjavil:

lahk bi komto proje prodajal po 200 flik, , ampka žal takega veselja ne bom delal folku...


Bob leta. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

L1nK ::

ne upaš jih prodajati za 200€, nimaš jajc
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Jerry000 ::

L1nK je izjavil:

ne upaš jih prodajati za 200€, nimaš jajc

Ne upaš mu plačat 500€ za proja, nimaš jajc

PlayGamesi ::

Da vas vidm korenjake, tisti kateri ste me žalili in me še, cena 199e kos pro nov dam 5letno garancijo, ampka pozor le osebni dvig v moji trg, zdej pa da vidm kdo ima jajčka, oz jajčikce in podobne zgodbe!

Link, galko, gulki, in te fore, cena 199e kos...

D3m ::

Nimajo pirhov.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Gatsu ::

drvo je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Gregex je izjavil:

Jaz že tri leta brez problemov kupujem na pcgamesupply s slovenskim ipjem. Se registriraš, daš v košarico, plačaš s kreditno, čez par sekund koda že dostavljena.

sn probu naročit z slo ipjem in accjem psn+ CAD, pa piše na da ne prodajajo v tej regiji. Ista zgodba z tem accountom pa CAD ipjem. Če se pa registriram z CAD ipjem, pa ponudi samo kanadski prefix za številko....

:|


Sem kupoval pred slabim mesecem, pa sem imel isto težavo, pa mi je kasneje z vpn potem vseeno uspelo.


V tej spletni štacuni kupujem praktično vsak mesec in nikoli nisem imel nikakršnih težav. Ne uporabljam pa nobenih tujih vpnjev, dnsjev ali karkoli podobnega.

sirotka ::

PlayGamesi je izjavil:

Da vas vidm korenjake, tisti kateri ste me žalili in me še, cena 199e kos pro nov dam 5letno garancijo, ampka pozor le osebni dvig v moji trg, zdej pa da vidm kdo ima jajčka, oz jajčikce in podobne zgodbe!

Link, galko, gulki, in te fore, cena 199e kos...


Pridem jaz :D nisem pa nič zalil:p

Sej ne, sem ti poslal privatno sporocilo

PlayGamesi ::

Pol ni ok, zdej me morš žalt dve leti dni, pol dobiš 50% off prej ne gre...

D3m je izjavil:

Nimajo pirhov.



Majo, sm bore majhne....

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Torej prepeličje pirhe? ;):))
|HP EliteBook|R5 6650U|

PlayGamesi ::

D3m je izjavil:

Torej prepeličje pirhe? ;):))


Prej petelinje, majhna da jih ne vidiš, derejo se pa k da......

4knative ::

Mene samo zanima če je 5 letna garancija tovarniška ali vsaj od pooblaščenega serviserja ali ti malo razšraufaš in pogledaš če je kakšen cin popustil?

hojnikb ::

5 let bo seveda 3rd party garancija, ne od sony-a
#brezpodpisa

Reaper ::

Glede na to, da človek posluje že N let uspešno, ne vidim razloga zakaj ne bi vzel 5 let garancije.

4knative ::

Med PS4 in PRO je bilo 3 leta, med PRO in 5 bo še manj. Nevem kje je fora 5 letne garancije če gre itak vsak na novo konzolo najkasneje v treh letih, staro pa proda pod ceno tem malim s.p.-jčkom, ki si probajo zaslužit kak everčk s preprodajo starih konzol.

sirotka ::

4knative je izjavil:

Med PS4 in PRO je bilo 3 leta, med PRO in 5 bo še manj. Nevem kje je fora 5 letne garancije če gre itak vsak na novo konzolo najkasneje v treh letih, staro pa proda pod ceno tem malim s.p.-jčkom, ki si probajo zaslužit kak everčk s preprodajo starih konzol.


Ker vzvišen možakar si pa ti... Ccc :)
««
95 / 162
»»