» »

PS4

PS4

««
79 / 162
»»

4knative ::

scotipipan: retail je potem vse -70%, ker je še ceneje...

scipascapa ::

kaj nekaj solidnih cen drugače

Adr1ft - $4.99 - 75% Off
Bloodborne Complete Edition Bundle - $17.49 - 50% Off - kdor je nima, nujno.
Dark Souls II: Scholar of the First Sin - $11.99 - 70% Off - isto
Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition - $7.99 - 60% Off - solidna igra

če pa 2 delita račun. čista zmaga....

Modri dirkač ::

A na base.com kaj naročate?
http://www.base.com/PlayStation4/pg828/...
Everybody lies!

4knative ::

Modri dirkač je izjavil:

A na base.com kaj naročate?
http://www.base.com/PlayStation4/pg828/...


Base je hitrejši od modrega dirkača. Dobri so. Poštnina po komadu 1.79gbp.

Kleemen ::

Imam en problemček, na prejšnjem PS4 sem si na usb ključek shranil shranjene igre, tako da lahko potem prenesem na drugi PS4 in z igro nadaljujem tam kjer sem končal. Sedaj ko priklopim usb ključek na PS4 mi napiše da na ključku ni podatkov. Mogoče je pomembno tudi to kateri model je bil prejšnji in sedanji PS4 ali to nima veze? Naredil sem pa vse po pravilih, kot na spodnjem linku. Tudi ko priklopim usb na komp mi pokaže da so gor normalno shranjene igre, na PS4 pa mi jih ne zazna. Hvala za pomoč.

https://www.playstation.com/en-au/get-h...

scipascapa ::

PS+?

Kleemen ::

Ne ne preko usbja.

4knative ::

Kda pride kakšen NFS ali novi dirt ali kaj takega?

dukaric1991 ::

Dirt 4 is an upcoming rally racing video game developed by Codemasters. It is the twelfth game in the Colin McRae Rally series and the sixth title to carry the Dirt name. The game is scheduled to launch on PlayStation 4, Windows, and Xbox One in June 2017.

Need for Speed pa tut pride do konc leta 2017.

yayo ::

4knative je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

A na base.com kaj naročate?
http://www.base.com/PlayStation4/pg828/...


Base je hitrejši od modrega dirkača. Dobri so. Poštnina po komadu 1.79gbp.

Paypal?

yayo ::

odgovarjam sam sebi: no Paypal, samo CC. V glavnem sem naročil Here They Lie sedaj, ko so izdali patch is se ga da igrati brez PSVR in je cena znižana na 15 funto v. Ne glede na kritike sem radoveden kaj je sklempala skupaj superzvezdniška skupina razvijalcev Tangentlemen
Tangentlemen's most prominent personnel include Toby Gard, the man behind the original Tomb Raider and its lead character Lara Croft, Rich Smith, an artist who worked for Infinity Ward on the Call of Duty: Modern Warfare series, John Garcia-Shelton, a producer for Yaiba: Ninja Gaiden Z as well as the Medal of Honor and Call of Duty series, and Cory Davis, the creative director behind the thought-provoking military shooter Spec Ops: The Line.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

4knative ::

Ja, samo kreditna pride v poštev. Jaz jim zaupam. Zgledajo regularno.

grandioso74 ::

yayo je izjavil:

odgovarjam sam sebi: no Paypal, samo CC. V glavnem sem naročil Here They Lie sedaj, ko so izdali patch is se ga da igrati brez PSVR in je cena znižana na 15 funto v. Ne glede na kritike sem radoveden kaj je sklempala skupaj superzvezdniška skupina razvijalcev Tangentlemen
Tangentlemen's most prominent personnel include Toby Gard, the man behind the original Tomb Raider and its lead character Lara Croft, Rich Smith, an artist who worked for Infinity Ward on the Call of Duty: Modern Warfare series, John Garcia-Shelton, a producer for Yaiba: Ninja Gaiden Z as well as the Medal of Honor and Call of Duty series, and Cory Davis, the creative director behind the thought-provoking military shooter Spec Ops: The Line.



Jaz se tudi spogledujem z omenjeno igro, zdaj, ko VR ni več nujen.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

4knative ::

Kaj bo danes že updatalo na uradni 4.50 firmware?

Tr0n ::

Ne vem, ce je Sony povedal, kdaj bo.

oo7 ::

7 marec

Unearthing Mars -- Official Trailer | PS4, PSVR

Gogyto ::

Ima kdo opcijo v kratkem bit v Nemčiji? V nemškem Madiamarkt namreč NBA 2k17 dobim za 33 EUR, pa se priporočam, če mi jo kaka dobra duša prinese...

4knative ::

Poglej na game.co.uk - 29.90gbp. To ti je podobno.

Gogyto ::

Preveril in me nikakor ne spusti, ko probam plačat preko paypala. Stalno javi napako

hojnikb ::

plačaj direkt s kartico
#brezpodpisa

Gogyto ::

Sem najprej probal tako, pa se je nekaj zatikalo, zato sem probal s paypal.. Je prejle ratalo. Problem je bil, ker sem menjal kartico, pa je očitno trajalo, da potrdijo novo kartico (tista procedura s štirimestno kodod). Vglavnem, igra naročena, hvala.

4knative ::

Dobra igra, ampak sem samo 2x zakucal z Lebronom in sem jo pospravil v škatlo. Je pa v HDR 4K se mi zdi in dela super gladko. Pride na vrsto v kratkem, ko prešpilam par klasik.

Ghost007 ::

v merkaturu majo tudi ps+ narocnine. Pozabo vprasat sicer ce tudi velja 25% off.
Gamepad sem rabo samo ker mi bo levi stick pocasi odpado... Fifa is a bitch!
Ceprav tudi na PC gejmam z padom če le gre.
Mass effect rabi konkretne mode da gejmpad dela!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

4knative ::

Ponavadi na vrednostne kartice ne dobiš popusta. Bi kupil recimo bon za trgovino za 100 eur in bi dal 75 eur in nabavil fasungo.

Gatsu ::

Ghost007 je izjavil:

v merkaturu majo tudi ps+ narocnine. Pozabo vprasat sicer ce tudi velja 25% off.
Gamepad sem rabo samo ker mi bo levi stick pocasi odpado... Fifa is a bitch!
Ceprav tudi na PC gejmam z padom če le gre.
Mass effect rabi konkretne mode da gejmpad dela!!!


PS+ kartice se da kupit z 25% popustom ker ni vrednostna kartica.

grandioso74 ::

4knative je izjavil:

Ponavadi na vrednostne kartice ne dobiš popusta. Bi kupil recimo bon za trgovino za 100 eur in bi dal 75 eur in nabavil fasungo.

Fasunga za ta mesec nabavljena,,,,,,:)
Človek je sam svoj največji sovražnik.

grandioso74 ::

Za ta mesec seveda, čakam pa še na eno menjavo, tako, da, jao jao.........potrebno bo igrati. Trenutno imam preigranih polovico gejmov od tistih, ki jih imam v zbirki.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

4knative ::

Sva že dva. :)

Ghost007 ::

wtf!

spanoul39 ::

Pozdravljeni fantje,
ker se že dolgo odločam za nakup psn+ računa za igranje iger preko neta me zanima razlika med npr UK, USA in SLO računom, eni pravijo da je boljši uk kot pa slovenski, zanimajo me razlike ker vem da imajo v merkatorju najcenejšo varjanto nakupa me zanima kaj bom izgubil v primerjavi če dam 10e več in kupim npr v goblinu UK račun ? :) hvala za razlago in se opravičujem če je moje vprašanje neumno :)

Gatsu ::

Kupi slovenskega v Merkatorju.

4knative ::

PS4 System Software Update 4.50 Out Tomorrow
http://blog.us.playstation.com/2017/03/...

yayo ::

torej, ima kdo VR? Izkušnje?

4knative ::

Baje so jih prodali okoli 1mio.

bojanpo ::

4knative je izjavil:

PS4 System Software Update 4.50 Out Tomorrow
http://blog.us.playstation.com/2017/03/...


Boost mode on!

4knative ::

To bo pa čez 100 fpsjev, uhuhuhu! >:D

Klampfer ::

Update na PRO danes. Prvi test (boost on)... GTA5 dela občutno bolje, popolnoma gladko... prej mi je v mestu pri veliko prometa malce "trgalo" sliko. Zdaj tega ni več. Čisto drug občutek vožnje...
Bogomir

abyssus ::

Probal online tudi? Pri klasicnem ps je tezava online v mestu.

Klampfer ::

Še nisem probal. Sem pa probal Battlefront StarWars in sicer co-op multiplayer. Prej se je slika kar zatikala na momente (2 igralca co-op). Sedaj dela vse lepo gladko. Občutna razlika.
Bogomir

4knative ::

Super so to poštimali. Zdaj se je PRO končnio dvignil nad navadni PS4!

Klemen97 ::

@4knative, nevem komu ti tolikokrat poudariš da je ta tvoj playstation za katerega si dau 100€ več, toliko boljši od običnega...

Katastrofa res :)

Klampfer ::

Poizkusil gta5 online. Vse lepo gladko, brez zatikanja. Čisto drug občutek...
Bogomir

4knative ::

Klemen97 je izjavil:

@4knative, nevem komu ti tolikokrat poudariš da je ta tvoj playstation za katerega si dau 100€ več, toliko boljši od običnega...

Katastrofa res :)


Čisto drugi filing stari, majkemi. 100x boljše od navadnega PS4, jbga.

bojanpo ::

Je kdo ze igral Disc Jam? Free za PS+ narocnike. Vceraj pred spanjem sem dal prenos, nocoj bi pa zaigral kaksno, ce je kdo zainteresiran ;)

hojnikb ::

yup, še kr fun špil
#brezpodpisa

Berserker ::

Kdaj bo na voljo prvi dodatek za Battlefield 1.

bojanpo ::

hojnikb je izjavil:

yup, še kr fun špil


Predhodnik tega spila (windjammers) sem se kot najstnik igral :)

oo7 ::

PlayStation 3 Production Ending Soon In Japan

Goodbye, PS3.

After over a decade on sale, Sony is ending production of PlayStation 3 units soon--in Japan at least.

http://www.gamespot.com/articles/playst...

4knative ::

Goodbye PS3, hello PS5. 2020.

z3ro ::

Še kdo opaža ogromno laga po najnovejšem updatu? Vsaj pri CODu se opazi, ne vem če drugje tudi?
««
79 / 162
»»