» »

PS4

PS4

««
73 / 162
»»

4knative ::

Vglavnem game.co.uk ima neka huda znižanja če koga zanima. Velja za konzolaše in pcjaše.
http://www.game.co.uk

grandioso74 ::

Prste stran od game.co.uk, lepo, da si napisal ampak, kupim v uk drugje, za manjšo poštnino in hitrejši čas dostave.Division ponovno poslali, kao ja......

4knative ::

Bo, bo. Na koncu boš mel dva komada igre. :D

grandioso74 ::

Hvala za tolažbo, če dobim dva,enega podarim.;)

koyotee ::

Js mam PS večinoma za couch co-op, ko pride kdo na obisk oz. multiplayer, kar imam iger je vse kupljeno na storu, fifa17, trackmania, wormsi, tetris, gta v, edin špil v fizični obliki, ki sem ga dobil zraven nakupa je bila mafia 3 pa še to sem zamenjal za ufc 2. So pa to igre, ki se jih ne naveličaš, ker nimajo neke zgodbe. Single player mi je totalna beda :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: 4knative ()

Jerry000 ::

No, single player ni beda, le igre moraš imeti taprave ;)

katimm ::

Cod je smesno poceni na game.co.uk. Da bo igra prispela bo pa cakanja 1 mesec, mogoce kdo ve!? Zagotovila itak ni...

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::


4knative ::

koyotee je izjavil:

Js mam PS večinoma za couch co-op, ko pride kdo na obisk oz. multiplayer, kar imam iger je vse kupljeno na storu, fifa17, trackmania, wormsi, tetris, gta v, edin špil v fizični obliki, ki sem ga dobil zraven nakupa je bila mafia 3 pa še to sem zamenjal za ufc 2. So pa to igre, ki se jih ne naveličaš, ker nimajo neke zgodbe. Single player mi je totalna beda :)


Torej sigle player nima zgodbe, multiplayer pa ima zgodbo? Ni glih obratno? Pomoje si zamešal pojme.

scipascapa ::

jerry000: da.

koyotee ::

4knative je izjavil:

koyotee je izjavil:

Js mam PS večinoma za couch co-op, ko pride kdo na obisk oz. multiplayer, kar imam iger je vse kupljeno na storu, fifa17, trackmania, wormsi, tetris, gta v, edin špil v fizični obliki, ki sem ga dobil zraven nakupa je bila mafia 3 pa še to sem zamenjal za ufc 2. So pa to igre, ki se jih ne naveličaš, ker nimajo neke zgodbe. Single player mi je totalna beda :)


Torej sigle player nima zgodbe, multiplayer pa ima zgodbo? Ni glih obratno? Pomoje si zamešal pojme.


Ne mal si zabluzil. Igre kot so fifa, wormsi, tetris, NIMAJO ZGODBE. Kapiš?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: 4knative ()

4knative ::

Zdaj je enostavno preveč dobrih iger, da bi igral wormse in tetris. Škoda časa.
Meni je pa ravno story mode boljši od multiplayerja. Sem pa preigral svoj čas ogromno MP, mogoče ravno zato, ali pa so zgodbe postale močnejše.

Heroman ::

Takega menja sem tudi jst,kot je napisal 4knative.

Berserker ::

Ja to je razlog zakaj sem kupil PS4. Na pc ni dobrih AAA eksluziv, tukaj pa jih kr mrgoli.

Pesimist ::

koyotee je izjavil:

4knative je izjavil:

koyotee je izjavil:

Js mam PS večinoma za couch co-op, ko pride kdo na obisk oz. multiplayer, kar imam iger je vse kupljeno na storu, fifa17, trackmania, wormsi, tetris, gta v, edin špil v fizični obliki, ki sem ga dobil zraven nakupa je bila mafia 3 pa še to sem zamenjal za ufc 2. So pa to igre, ki se jih ne naveličaš, ker nimajo neke zgodbe. Single player mi je totalna beda :)


Torej sigle player nima zgodbe, multiplayer pa ima zgodbo? Ni glih obratno? Pomoje si zamešal pojme.


Ne mal si zabluzil. Igre kot so fifa, wormsi, tetris, NIMAJO ZGODBE. Kapiš?


Fifa ma zgodbo. 50 let lahko igras camping menda. Dokler niso ze vsi na vozickih. :D

abyssus ::

FIFA ima po novem story mode: The Journey. Je kar zanimiv pristop. :)

Pesimist ::

Da je ko Mass Effect 3.

4knative ::

Fifa story mode, tetris multiplayer, moj najljubši šport pa je hitra hoja, ki jo tudi redno spremljam na TVju. :D

abyssus ::

Glede hitre hoje ne vem, imaš pa Tetris coop način (tudi neke vrste multiplayer). Obstajal je že na starem NES/SNES, nisem prepričan. :)

Andraz2 ::

mene pa zanima kako zamenjas origin račun v ps4? ker mam 2 in od enega nevem passworda in ga tud nemorem resetirat in ps4 mi je avtomatsko vrgu na tist acc od origina. zdaj pa nevem kako zamenjam. prosim malo pomoči

scipascapa ::

na origin računu odmakni ps4 povezavo.

Pesimist ::

Vbistvu ne moras. Oz lahko ce gres na EA origin support Live chat pa rekvestaj od ovih Indijancev v live chatu da ga unlinkajo od tvojega PSNja.

Bos pa vseeno mogo vedeti odgovor na tvoje skrito vprasanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Andraz2 ::

sn zrihtav. sn dol z enmu majstran podebatirav in mi je oba accja skupaj dav tko da mam zdej zrihtano to

Berserker ::

V kateri spletni trgovini bi dobil PSN plus naročino nahitreje? Po možnosti redeem kodo. Rabil bi čim prej.

scipascapa ::

in kristalna krogla pravi, da imaš kateri račun?

Berserker ::

Račun je SLO. Paypal mi trenutno ne prime na PSN, rabim pa alternativo.

Zgodovina sprememb…

[SkA] ::

Če se ne motim, to spada pod EU regijo (brez UK) - tako da bi verjetno lahko kupil kodo preko Amazon.de ali katerega drugega EU Amazona. Imajo digitalno distribucijo - plačaš, dobiš na e-mail in račun.

Ampak preveri če Slovenija res spada pod isto regijo ali je kako drugače. V ta del nisem prepričan, sploh glede na to, da na nemškem Amazonu prodajajo ločeno za DE in AT.
https://www.amazon.de/PlayStation-Plus-...

Kar se tiče regijske omejitve pri prodaji, odpreš ločen Amazon račun z ustreznim fizičnim naslovom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

Gatsu ::

Na SLO PSN delujejo samo SLO PS+ kartice tak da ne kupuj nikjer drugje kot pri nas. Al pa nared kanadski PSN račun in kup letno PS+ za 43€ tukaj.

Berserker ::

Bi probal preko PSN store z paysafecard, ampak mi iz neznanega razloga ne odpre web okna za storitev.

karlosSLO ::

Živjo, obstaja mogoče jailbreak - odklep za PS4(slim) ??

[SkA] ::

Gatsu je izjavil:

Na SLO PSN delujejo samo SLO PS+ kartice tak da ne kupuj nikjer drugje kot pri nas. Al pa nared kanadski PSN račun in kup letno PS+ za 43€ tukaj.

Kaj dejansko tiskajo slovenske PSN kartice? Se posipam s pepelom potem, glede ideje o enotni EU regiji.

Skratka, ne odpiraj SLO PSN računa, ker boš vse preplačal. :D

Gatsu ::

Ni res v nekaterih Merkator hipermarketih jih prodajajo in če imaš pika kartico dobiš celoletno naročnino za reci piši 37.5€ od petka do nedelje ko imaš na voljo en 25% popust kupon vsak teden gor.

[SkA] ::

Verjetno vse nazaj doplačaš, ko začneš kej kupovat po štacuni. Ne vem, jaz ostajam s primarnim računom na USA - se mi zdi, da je še vedno največ kvalitetnih akcij tam. Tudi PSN naročnino verjetno dobiš lažje znižano, če ne drugega na kakem black friday sale - itak kupiš enkrat letno, al kako?

Je pa res, da me DLC ne zanima, tako da ni nekih drugih omejitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

hojnikb ::

karlosSLO je izjavil:

Živjo, obstaja mogoče jailbreak - odklep za PS4(slim) ??

ja, če si na 1.76 in hočeš poganjat linux
#brezpodpisa

karlosSLO ::

hojnikb je izjavil:

karlosSLO je izjavil:

Živjo, obstaja mogoče jailbreak - odklep za PS4(slim) ??

ja, če si na 1.76 in hočeš poganjat linux


a tole je potlej fejk?
http://ps4portal.net/ps4-jailbreak-offi...

hojnikb ::

Probaj in poročaj :\
#brezpodpisa

karlosSLO ::

hojnikb je izjavil:

Probaj in poročaj :\

neupam :P

Heroman ::

karlosSLO je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Probaj in poročaj :\

neupam :P

Ja,nekdo mora probat:D

ufek ::

karlosSLO je izjavil:

hojnikb je izjavil:

karlosSLO je izjavil:

Živjo, obstaja mogoče jailbreak - odklep za PS4(slim) ??

ja, če si na 1.76 in hočeš poganjat linux


a tole je potlej fejk?
http://ps4portal.net/ps4-jailbreak-offi...

Patrick J Fischer ‏@hotd54me 23 Nov 2016
@PS3PortalNet no good, asks for a password on the zipped pupupdat, all I get are surveys that lead to surveys and never a password

Tolk o tem.. ;)

karlosSLO ::

ufek je izjavil:

karlosSLO je izjavil:

hojnikb je izjavil:

karlosSLO je izjavil:

Živjo, obstaja mogoče jailbreak - odklep za PS4(slim) ??

ja, če si na 1.76 in hočeš poganjat linux


a tole je potlej fejk?
http://ps4portal.net/ps4-jailbreak-offi...

Patrick J Fischer ‏@hotd54me 23 Nov 2016
@PS3PortalNet no good, asks for a password on the zipped pupupdat, all I get are surveys that lead to surveys and never a password

Tolk o tem.. ;)



sam res :P škoda k bi blo fajn :D

MaliJanez ::

joj me mika da bi spet kupil Playstation, zaradi ekskluziv...:O

ufek ::

While this is still speculation, talks about a new From Software game in 2017 are abound. New statements from Teruyiki Toriyama & Masaaki Yamagiwa, both From Software producers, have suggested that a sequel to Bloodborne or a new From Software game is coming in 2017.

8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ufek ()

Tr0n ::

MaliJanez je izjavil:

joj me mika da bi spet kupil Playstation, zaradi ekskluziv...:O

Jih je v bistvu zelo, zelo malo.

Berserker ::

A se je komu kdaj pojavila tale napaka, ko hočem dodat fundse preko paypal v wallet: The credit card information is not valid. Please check your entries carefully.

Tr0n ::

Imas mogoce US/DE racun, pa bi rad s Paypalom, ki ima slovensko kartico nakazal? To ne bo slo.

Berserker ::

Ne rad bi kupil naročnino na frendovem accountu, z mojim paypal računom. Oba imava slo account.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Potem bi naceloma moralo delat, edino ce imas paypal shranjen kot payment method v PSN, pa jo ne pusti na drugem accountu.

Berserker ::

Tr0n je izjavil:

Potem bi naceloma moralo delat, edino ce imas paypal shranjen kot payment method v PSN, pa jo ne pusti na drugem accountu.


To sem preveril, ker drugače kartice niti vpisat nebi uspel. Zdaj probal sem drugo metodo z paysafecard, pa znancu niti ne odpre okenca za kodo.

Najbolj mi je čudno pri tem, zakaj točno zahteva informacije o kartici, če ne poslujem direktno s slednjo prek paypal računa.

Zgodovina sprememb…

B-Stard ::

game.co.uk je scam nikol ne pošljejo paketa
««
73 / 162
»»