» »

PS4

PS4

««
71 / 162
»»

Heroman ::

Najbols kupit lcd tv,ki ga dobis ze za dobrih 100€,pa bo mir...

TOP ::

Ej PS4 priklopit na star katodni TV kjer slika migeta in otroke boš,dal da gledajo takšen TV,da boš ti imel mir upam ,da se hecaš no.Potem ko jih bodo oči pekle pa bo pojedanja.Kupi poceni LCD TV ki je svetlobno leto slika bolša.

Kleemen ::

Kleemen je izjavil:

Zanima me, če je možno na Playstation 4 narediti recovery. Na konzoli sem namreč vse izbrisal dol (initialize) in sedaj bi vse to rad dobil nazaj, če je mogoče? Backupa na dodatni trdi disk seveda nisem delal.. Hvala za pomoč.

4knative ::

Mah, jaz ti predlagam da kupiš tisti pretvornik za 3 dolarje na amazonu pa ene Visinke pa bo mir. Pa vmes daš kakšen Aspirin za glavobol, itak je fajn tudi za redčenje krvi tu pa tam.

hojnikb ::

tezko bos kej resu, ker so vsi podatki kriptirani
#brezpodpisa

Heroman ::

Katere dobre gaming slusalke bi priporocali za ps4 do 150€? Ogledane imam razer kraken 7.1 chroma...

4knative ::

Ejga, cez teden, dva pridejo nove uradne slušalke za PS4. Cena bo glih 150.
https://www.playstation.com/en-us/explo...

Heroman ::

Uf,to pa nisem vedu,hvala:)

Ce so brezzicne,mal dvomim v kvaliteto zvoka za ta denar...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heroman ()

4knative ::

Treba počakat kakšen review v roku enega tedna. Kvaliteta zvoka brez žic gre vsako leto višje. Za igranje igric si upam trditi, da ne bi prepoznal razlike med žico in wirelessom. Drugo je uporaba v studiu - miksanje, mastering ipd.

Heroman ::

Razer kraken7.1 chroma ima playgame ugodno 99€,bigbang pa oderuskih 140€... Ne vem,po tujih forumih ful hvaljo te slusalke.

4knative ::

V Nemčiji maš za 80, poštnina pa tudi ni 20. :)
http://www.rakuten.de/produkt/razer-kra...

Zdaj vidim da so te Razer slušalke žične. BEDA!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Reaper ::

Imam original PS3 brezžične slušalke in so super, še zdaj delujejo odlično s PS4.

Gogyto ::

Logitechove G930 imaš na Amazonu super deal

https://www.amazon.com/Logitech-Wireles...

S poštnino in carino vred boš dal 103 evre. Slušalke imam tudi sam in sem zadovoljen. Edini problem pri meni osebno predstavlja dejstvo, da imam tudi net naštiman preko wi-fi in očitno prihaja do motenj, saj mi slušalke včasih (ne vedno) izklaplja in vklaplja. Sound je hud in tudi PS4 preverjeno zazna slušalke brez nekih ekstra zajebancij in nastavitev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

4knative ::

Na amazonu ti zraven piše kako so jih kupci ocenili. Ocena teh Logitech zelo slaba.
Tu imaš kako izgledajo dobro ocenjene slušalke:
https://www.amazon.com/Sennheiser-HD-59...

next3steps ::

Nabavi Sennheiserce. Če se ne motim, je pa mikrofon tako ali tako vgrajen že v gamepad.

Gogyto ::

Hmm, če se ne motim, ima človek željo nabavit wireless slušalke. Zato moj predlog. Tele Sennheiserce so na žico, kakor vidim...

4knative ::

Pravim samo da so to slabe slušalke, nevem kako jih lahko priporočaš:

Jaz imam Sennheiser HD 598 SE. Slušalke in so odlične univerzalne slušalke. Za PS4 pa ne bi nabavil drugega kot PS4 Platinum Headset, katere so narejene v sodelovanju z razvijalci iger. Pomoje bolj namenskih slušalk ne dobiš za PS4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

4knative ::

Gogyto ::

Jah no, kakor za koga.
http://www.joker.si/igre.php?rubrika=3&...

Ne rečem da so presežek in ziher se dobi boljše zadeve, wireless ali BT. OSebno pa nikoli več ne bi dal denarja za štrik slušalke. Sem jih preveč že stran zmetal, ker se je kabel precvikal, tako da me ne prepričaš, pa če so še tako hude.

4knative ::

Čisto odvisno kaj rabiš. Se strinjam da bo žica za večino zvoka počasi pase, za kritično poslušanje glasbe pa niti ne.
Ne jemati Joker tako smrtno resno. Sam sem malo preletel njihov forum in se sprašujem o mentalnem zdravju nekaterih forumašev. Na tem forumu so na velikem vzorcu dokazali škodljive vplive prekomernega igranja iger na možgane.

uzbic ::

TOP je izjavil:

Ej PS4 priklopit na star katodni TV kjer slika migeta in otroke boš,dal da gledajo takšen TV,da boš ti imel mir upam ,da se hecaš no.Potem ko jih bodo oči pekle pa bo pojedanja.Kupi poceni LCD TV ki je svetlobno leto slika bolša.

Hvala za nasvete. Bo najbrž res najbolje kupit en LCD.

Heroman ::

uzbic je izjavil:

TOP je izjavil:

Ej PS4 priklopit na star katodni TV kjer slika migeta in otroke boš,dal da gledajo takšen TV,da boš ti imel mir upam ,da se hecaš no.Potem ko jih bodo oči pekle pa bo pojedanja.Kupi poceni LCD TV ki je svetlobno leto slika bolša.

Hvala za nasvete. Bo najbrž res najbolje kupit en LCD.

To bos najbolje naredil

Gogyto ::

4knative je izjavil:

Čisto odvisno kaj rabiš. Se strinjam da bo žica za večino zvoka počasi pase, za kritično poslušanje glasbe pa niti ne.
Ne jemati Joker tako smrtno resno. Sam sem malo preletel njihov forum in se sprašujem o mentalnem zdravju nekaterih forumašev. Na tem forumu so na velikem vzorcu dokazali škodljive vplive prekomernega igranja iger na možgane.


No, to ti dam za prav, haha. Marsikdo na tistem forumu je zrel za kak pregled. Je pa ta članek spisal Agresor, ki mi je vedno deloval kot nek osebek z dosti razuma.
Je tudi res, da za neko resno ukvarjanje z glasbo rabiš vse kaj drugega kot so recimo te Logitechove slušalke. Tu bi dal vseeno prednost tvojim...

Berserker ::

Kje kupujete PS4 igre ceneje?

scipascapa ::

uk.

4knative ::

Združeno kraljestvo Velike Britanije in Severne Irske

Heroman ::

Ve kdo za koga,ki bi prodal ps 4 vr ocala?

4knative ::

Dvomim. Malo ljudi jih je kupilo - še manj možnosti da kdo prodaja. Razen če so res drekave, kot pravijo reviewji. :)

Berserker ::

Kaj to mislite z UK? Zavvi? Ali katerokoli štacuno, zaradi padca funta?

scipascapa ::

katerokoli

hotukdeals

Berserker ::

Kak dolgo potem to dol hodi?

Kak mi bo tole tuga spet čakat na špili kot pred leti, medtem ko sem se lepo navadil na digitalno distribucijo.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Potem kupi digitalno ali pa v bigbangu za 69,90. Kje je problem?

4knative ::

Berserker je izjavil:

Kak dolgo potem to dol hodi?

Kak mi bo tole tuga spet čakat na špili kot pred leti, medtem ko sem se lepo navadil na digitalno distribucijo.


zavvi - 7 do 14 dni
ostalo - 4 do 8 dni

Berserker ::

4knative je izjavil:

Potem kupi digitalno ali pa v bigbangu za 69,90. Kje je problem?


Sej zato sprašujem, če obstajajo kakšne podobne strani s poceni cd keyi, kot jih ima pc platforma za steam špile.

Zgodovina sprememb…

L1nK ::

cdkeys, kinguin, g2a, ebay
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Jerry000 ::

A se samo men zdi al tale Zavvi malo upada? Včasih sem veliko iger našel (tudi starih), zdaj je pa nekako izbira malo upadla...al pa mam samo jaz tak občutek.

scipascapa ::

seveda, pa tudi ponudbe nimajo, hitrost pošte jim ni vrlina.

Jerry000 ::

Škoda, so bli dobri pa ugodni ob svojem času (6 let nazaj)

abyssus ::

Trenutno se splača morda pogledati GamePlay.Sicer sem sam opazil, da jim je zaloga kar pošla.

4knative ::

Gameplay cene s 50% popusta so podobne kot v uk brez popustov. S tem da je pri gameplay že vse odšlo.

grandioso74 ::

Naročil pri game.co.uk 1.12.16 pa še zdaj nisem dobil,to trgovino toplo odsvetujem

Gregex ::

grandioso74 je izjavil:

Naročil pri game.co.uk 1.12.16 pa še zdaj nisem dobil,to trgovino toplo odsvetujem


Piši jim, da še nisi dobil. Najverjetneje se je nekje "izgubilo". Sem imel primer, ko po treh tednih nisem dobil, sem pisal, te vprašajo ali hočeš kupnino nazaj ali naj še enkrat pošljejo, sem rekel naj še enkrat pošljejo in sem dobil v roku 10 dni.

grandioso74 ::

Saj sem, pa samo nekaj preverjajo,so isto odgovorili kot tebi.Ima me,da jih pokličem in jim povem par krepkih.....Nikoli več.

Jerry000 ::

grandioso74 je izjavil:

Naročil pri game.co.uk 1.12.16 pa še zdaj nisem dobil,to trgovino toplo odsvetujem

kako jim pa piše na strani? Da je dobava 1-3 delovnih dni po EU?

hojnikb ::

da ti niso slučajno dal dobropisa nazaj, ker niso mel zaloge...
#brezpodpisa

grandioso74 ::

3 do 6 delovnih dni, in se je sedaj potegnilo v že več ko 1 mesec.Ravno zaradi kratke dobave šel ponovno na limanice a tokrat res zadnjič.Niso dali,ravno včeraj pisali kaj si želim,medtem pa kupuje druge špile a ravno the division najbolj čakam....

grandioso74 ::

Nope,3 do 6 delovnih dni.Zaradi tega sem tudi šel pri njih v nakup.Niso dali dobropis,ravno včeraj pisali,kaj si želim,ali denar ali gejm.....hočem gejm,kupujem medtem druge špile a od vseh si tega najbolj želim.....

Kaj pa se je zdaj zgodilo?:'(

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Uh, to je potem res slaba ja. Jaz osebno nimam slabih izkušenj, res pa je da nisem veliko preko njih naročal, samo parkrat.

grandioso74 ::

Saj so bili v redu,nekoč zelo dosti iger od njih kupil.Prvič so se mi zamerili pred ca.3 leti,ko sem takisto na igro čakal več kot 1 mesec,tokrat je bilo res zadnjič.

4knative ::

Če si neučakan ti je najboljši deal digitalna varianta, če si malo manj neučakan greš do bigbanga ali druge trgovine z zalogo, če si še malo manj naučakan lahko poskusiš srečo pri kakšnem slovenskem preprodajalcu - s.p. biznismenu, če si pa čisto skuliran pa naročiš pač tam kjer je najceneje. V primeru da ne dobiš v obljubljenem roku, lahko zahtevaš vračilo kupnine ali ponovno pošiljanje. Ponavadi si v takem primeru na plusu, ker en komad igre prodaš na bolhi za 5eur več od nabavne cene, drugi komad pa inštaliraš. Biznis! :D Dejansko si lahko srečen, če ti zamuja pošiljka.
««
71 / 162
»»