» »

PS4

PS4

««
61 / 162
»»

m0LN4r ::

https://slo-tech.com/forum/t536019/p530...

Ve kdo ce ponudba velja tudi naslednji teden ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

markolipo ::

Pozdravljeni kupujem Playstation pa me zanime če ima kateri izkušnje z trgovino Konzolko? hvala

z3ro ::

Če bo še kdo našel kak 199€ deal kot je bil sedaj v Mediamarktu naj posta tule :)

Pesimist ::

Ideja o nakupu PS4 pro je definitivno mrtva saj sem pravkar sprobal, da ne moras dostopati do kuplenih iger na secundarnem racunu, ce racun z igrami ni aktiviran kot primarni. Tudi ce je loginan absolutno nic ne pomaga, na secndarnem racunu se igre prikazejo kot zaklenjene. Ob preverjanju licenc pa rece, da lahko samo user 1 uporablja igro, user 2 pa jo mora kupiti. Ne vem pa ce je mozno imeti isti racun aktiviran na dveh PS4. Menda ni zaradi game sharing protekcije.

Zgleda da bom dropno PS4 kompletno ko novi xbox scorpio pride. Lahko bi seveda tudi PS4 odklaplal pa nosil zraven. Verjetno bom to zaenrkat delal pa bi bilo se najceneje za vse.

ta prvi odgovor ne drzi! Ali pa ne drzi vec!
http://community.us.playstation.com/t5/...

How many devices can I activate on one SEN account?
PS4 1 (2)

https://www.playstation.com/en-ie/get-h...

Kaj za vraga pomeni oklepaj? Nikjer ni razlozeno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

markolipo ::

Ma mogoče kdo izkušnje z konzolkotom trgovino

scipascapa ::

dobre, zakaj.

markolipo ::

Kupujem playstation pa mi ta trgovec najbolj odgovarja sam nevem ali kupiti ps3 ali ps4
ps3 bi ker so igre ceneje ter se jo da ščasoma odkleniti
ps4 ker je pač novejša

hojnikb ::

ps3 bi ker so igre ceneje ter se jo da ščasoma odkleniti

ne da se vseh odklenit. Samo tadebele in taprve revizije slima se da. ostalo ne.

http://www.psdevwiki.com/ps3/SKU_Models
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

z3ro ::

markolipo je izjavil:

Kupujem playstation pa mi ta trgovec najbolj odgovarja sam nevem ali kupiti ps3 ali ps4
ps3 bi ker so igre ceneje ter se jo da ščasoma odkleniti
ps4 ker je pač novejša


Kupi PS4 ;) Sploh sedaj ko so cene dokaj nizke, verjetno se bo decembra dalo dobiti še kaj ceneje.

markolipo ::

Nevem še odločam se ker igre so res še malce drage je pa res da trg rabljenih iger je pa ogromen. :)

scipascapa ::

ps4 igre so drage samo nove, pa tiste kratke, drugače imaš Anglijo z nizkim funtom. Dobiš nove po 30-40€.

markolipo ::

ja sj mene bl vlece na ps4 ker pac je zmoglivejsa ter se da kupiti tudi rabljene igre zanjo za ceno novih pri ps3 in si na istem

Gogyto ::

Heh, če gledaš tako, lahko tudi za PS3 kupuješ rabljene špile. :)
Kot novopečeni lastnik PS4 ti vseeno svetujem štirico. Jaz sem trojko pospravil kak teden nazaj - bo ostala v špajzi za rezervo; zraven dvojke.

Se mi zdi, da imaš s štirico več opcij, glede na to, da je že nekaj časa zunaj in da bo trojka slej ko prej romala v zgodovino ne glede na vse.

Dajarra ::

Če kdo kupuje PS4.
Minuli vikend sem na Pika kartico vnovčil 25% popust, PS4 / 1TB/Fifa17 included je prišla 260e.

Verjetno bo tudi ta vikend ta vikend Pika akcija za en izdelek.

krOOokO ::

Je Battlefield 1 vredna nakupa za PS4? Ali raje počakam na nov COD?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krOOokO ()

markolipo ::

Zanima me še če je sploh kakšna razlika med navadno ter slim varianto ter katero priporočate????

chuck ::

Slim je tanjši, ampak je na prvi pogled bolj cenene izdelave, mehkejša plastika. Kar se tiče samega delovanja ni razlike, tudi glede glasnosti so nasprotujoča mnenja, eni pravijo, da je Slim glasen, drugi da ne. Za nekatere bolj pomembno: Slim nima optičnega audio izhoda. Čisto po izkušnjah PS4 stari model je preizkušena konzola, zadnji modeli (2015 in 2016) so zelo tihi, se ne kvarijo. Medtem ko je Slim nepreverjena zadeva, ampak če niso ravno hranili na napačnih mestih, pričakujem, da bodo podobno zanesljiv kot stari modeli.

Morda bi bilo bolj smiselno razmisliti o Pro modelu.

z3ro ::

Slim podpira 5ghz Wifi, starejši model ne. Pa kontroler kadar je fizično povezan lahko deluje preko kabla in ne preko brezžične povezave (po možnosti je manjši tudi input lag), če tako nastaviš.

markolipo ::

Potem načeloma nima veze katero kupim, se ne bol z nobeno zaje***....

wragetz ::

Slim ima tudi manjšo porabo ter malo drugačen kontroler.

Melanholija ::

Kje pa kupujete igre za ps4? Da imajo dobre cene, ker prinas je vse drago. Rad bi škatlo ne preko PSN..

scipascapa ::

UK

hojnikb ::

dons pa infinite warfare beta :)

se kirmu mece ven dns errorje ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

abyssus ::

Sedaj je bilo mir z DNS-ji. Prej pa težava.

drvo ::

Je kdo že probal xcom2?

Sneijderman ::

Se bolj splača vzet ps4 ali nov računalnik? Rabil bi v bistvu samo za par iger. Fifo, Battlefield & še kakšna. V mercatorju imajo v sredo dvojne pike in sem rezerviral ps4 1tb + fifa17 za 349€. Glede na to, da imam komp povsem švoh, imam tudi 10 let star monitor, bi me verjetno dober računalnik, ki bi gladko poganjal igre na visoki ločljivosti star 700+€?

scipascapa ::

wow torej 700 pik a? 1250 ti ne uide.

next3steps ::

ps4 pro bo crossfire :))

hojnikb ::

kje si to buco pobral ?
#brezpodpisa

nomad_soul ::

next3steps je izjavil:

ps4 pro bo crossfire :))


Tukaj

hojnikb ::

in kje točno piše, da bo crossfire ?
Folk res ne zna brat. GPU bo x2 povečan (2306 shaderjov) in to je to. Še vedno bo spakirano vse v en čip, samo za stare ps4 naslove bo pol gpuja izklopljenga.
#brezpodpisa

markolipo ::

evo kupil sem ps4 slim 1TB z oznako cuh-2016B a je dober??

scipascapa ::

sej veš kaj kupuješ? je slim, torej da. ok.

markolipo ::

ja je ja slim ampak opozorili so me da se po oznakah lahko prepozna a je stara konzola ali novejša pač tipi aziroma izdelave?
ali je to samo pri navadni ps4?

abyssus ::

Slim je lahko samo novi model. :)

markolipo ::

aha sem malo poguglal ter sem videl da je izšla septembra tako da je lahko samo novi model:) Uglavnem se nisem zaje***

Sneijderman ::

Sneijderman je izjavil:

Se bolj splača vzet ps4 ali nov računalnik? Rabil bi v bistvu samo za par iger. Fifo, Battlefield & še kakšna. V mercatorju imajo v sredo dvojne pike in sem rezerviral ps4 1tb + fifa17 za 349€. Glede na to, da imam komp povsem švoh, imam tudi 10 let star monitor, bi me verjetno dober računalnik, ki bi gladko poganjal igre na visoki ločljivosti star 700+€?




?

gorann ::

itak bos ceneje prsu, ce kupis rabljen ps4 z garancijo, zdaj se na veliko prodajajo pred prihodom pro verzije

Melanholija ::

scipascapa je izjavil:

UK

Ja to že, kakšna specifična štacuna?

scipascapa ::

hotukdeals
zavvi
game
365games
thegamecollection
gamescentre
ebay

Zviko ::

Fantje, zanima me nekaj kar je blo že tolikokrat debatirano ampak preporsto ne najdem odgovora točno za ta primer...
Torej, prijatelj je kupil rabljen PS4 in z njim tudi račun ki ima še nekaj mesecev naročnine. Ustvaril si je svoj račun na katerem igra vse igre seveda tudi online ker ima primarni račun naročnino. Zdaj pa me zanima če on kupi igro (BF1) na svojem računu ki nima naročnine, ali bo vseeno lahko igral to igro online? Glede na to da primarni račun ima ps plus bi moglo delovat ali se motim?

Pesimist ::

bo ja

Zviko ::

Hvala, lp

gorann ::

sem se nekj zajebal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

gorann ::

mogoce bo moral nastavit svoj racun kot primarni za tisto konzolo, da lahko igra potem online s tistim racunom kupljeno igro preko svojega racuna
ne bo pa igral s svojim racunom online, dokler ne kupi narocnine

L1nK ::

a imate zadnje dni probleme s PSN, kupovanje, logiranje v online igre itd. ?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Tr0n ::

A nisi spremljal dogajanj? Velik DDOS attack na PSN, MS etc. :)

hojnikb ::

ddos je bil na dyndns
#brezpodpisa

L1nK ::

nekaj sem zasledil, ampak samo bežno med vrsticami
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

markolipo ::

Zanima me kje se lahko dobi igra super mario za ps4 če kdo ve za trgovino oziroma prodaja

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()
««
61 / 162
»»