» »

Surface Pro prihaja 9. februarja

1 2
3
4

JohanP ::

Lonsarg je izjavil:

Marat je izjavil:


Mimogrede, koliko izmed vas, ki tukaj zagovarjate Surface, misli kupit to napravo?


Jaz, ko bom imel zadosti keša, oziroma bo počasi čas za komp nabavlat, torej okoli takrat ko bo že Surface 2 zunaj:) Kupil bom pa najbolšega hibrida z kickstandom, ki bo takrat na voljo, ne gledam jaz na firme. Trenutno pa Surface nima nikakršne konkurence med hibridi z kickstandom.


Lenovo Yoga 13

Okapi ::

Jaz imam nekaj takega v planu za letos, samo bi rad imel model, ki mu lahko tipkovnico pustim doma.

O.

Lonsarg ::

Yoga je en zanimv form factor ja, tista tipkovnca zarotirana za 270 stopinj opravlja isto nalogo kot kickstand. Sam ni na trgu nobenega joga form faktorja, ki bi bil po dimenzijah pa teži tako primeren za tablet uporabo v postli kot je Surface, še ta je ene 30% težji od ARM tabletov.

Torej recimo tako, da se tipkovnico da odstranit ja, kot Okapi pravi.

CaqKa ::

Marat je izjavil:

Mimogrede, koliko izmed vas, ki tukaj zagovarjate Surface, misli kupit to napravo?

Ko mi bo trenutni netbook crkno, pa ko bo dovolj denarja nabranega, bom vzel hibrida z w8, obvezno s penkalom, resolucijo višjo od trenutno blesavo standardnih 1366x786, tipkovnico, ter procesorjem močnejšim od atoma 330, ter vsaj 4 giga rama in 128gb diska.
zaenkrat najbolje kaže samsung ativ smart pc pro.

kuglvinkl ::

This: Lenovo Helix.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Točno nekaj takega. Samo cena je rahlo zaskrbljujoča - pri nas bo verjetno jurja pa pol evrov.;((
on sale in late February for $1,499 and up.


O.

CaqKa ::

v čem točno je boljši od samsung ativ smart pc pro?
boljši proc ima pa tale stand modus...
samsung pa ima nižjo ceno, pa med softvareom dobim s-note aplikacijo ki jo že poznam iz telefona pa mi dobro služi.

samsung je s-pen razvijal skupaj z wacom, pa zelo dobro dela.. dokler svinčnikov ostalih proizvajalcev ne probam, ne dam roke v ogenj da imajo boljše izvedene svinčnike in software zanje.

Okapi ::

samsung pa ima nižjo ceno
Pa ne ravno dosti. Na Amazonu je 1200 USD. Lenovo po podatkih dela 10 ur na akumulator, Samsung 8 ur. Pa še kakšna razlika bi se našla - bo treba natančno podatke primerjati in videti, kakšna bo cena v naših krajih.

Ampak ja, tudi Samsung je kandidat;) Imam že Note 10.1 in je kar v redu.

O.

CaqKa ::

mene je tudi note 10.1 matral.. samo me odsotnost resnega excela ali pa worda kar fejst matra...

pri androidu so s tem v dosti počasnejšem razvoju, kot pa z multimedia aplikacijami...

Marat ::

CaqKa je izjavil:

mene je tudi note 10.1 matral.. samo me odsotnost resnega excela ali pa worda kar fejst matra...

pri androidu so s tem v dosti počasnejšem razvoju, kot pa z multimedia aplikacijami...

Ja Google pač ne more (ne sme) kar sam naredit MS Office aplikacije za Android. Imaš pa na Androidu dosti drugih Office aplikacij: http://androidheadlines.com/2012/05/fea...

CaqKa ::

no da vidim kaj od tega zna delat z pivot table :)

JohanP ::

CaqKa je izjavil:

no da vidim kaj od tega zna delat z pivot table :)


A Skydrive ti pa ni dovolj dober. Dela tudi na Android do 2.3 dalje, urejaš pa lahko vse bistvene Office formate....
Verjetno boš zdaj izpostavil problem stalne povezljivosti...

Večino stvari glede kapacitete, o kateri se tu jajcate že tri strani, se po novem rešuje z oblačnimi storitvami, NAS-om in/ali remote dostopi. Ali se prilagodite in imejte v roki zgolj konzolo za dostop do "your precious data" ali pa vlačite vse s sabo in imejte griljon kopij iste vsebine.

damjanll ::

The Verge: Microsoft Surface Pro review

Ce povzamem: najboljsi surface ever, ampak neuporaben kot tablica in neuporaben kot laptop...

Bor H ::

Zanimivo da ga dajejo v isti koš kot iPad, kar pač Surface Pro ni... Se pa strinjam da je baterija švoh, žal.

Lonsarg ::

Jah, Ultrabook po specifikacijah, z baterijo vključno. Atomi so zaenkrat edini x86 procesorji, ki se jih lahk vgradi v pravi tanek tablet.

Morm pa komentirat, da mi je bizarno, ko eni hočejo laptop uporabit na kolenih. Mislim kir kreten pa bo poskušal kaj takega narediti v svetu tablic(razen če je pač nima blizu), sedenje je ravno najbolj specializiran položaj za tablice ali za hibride v tablet mode, ne pa laptop.

damjanll ::

Lonsarg je izjavil:

Morm pa komentirat, da mi je bizarno, ko eni hočejo laptop uporabit na kolenih.

Um, laptop dobesedno pomeni v narocju, torej kaj je narobe ce uporabljas laptop v narocju (oziroma na kolenih kar je isto)? Jaz sem ga ze nestetokrat uporabljal v narocju, ne vem kaj je bizarnega v temu?

Lonsarg ::

Potem še nisi občutil, kaj je to tablet. Namreč uporablat tablet v sedenju je neštetokrat bolje. Če ne bi folk uporablal tableta med sedenjem, pač pa laptop, potem se iPad niti slučajno ne bi tako dobro prodajal, ker bi bil potem sam še v pojstli uporaben.

Okapi ::

Odvisno, kaj počneš, ne? Za brat in brskat po netu je tablica v roki, za kaj malo daljšega od par stavkov napisat pa moraš zadevo dati na kolena, če ni mize zraven (recimo v čakalnici na letališču, v ležalniku na plaži ...).

O.

Lonsarg ::

Fora je, da 95% ljudi morda enkrat na leto "nekaj daljšega napiše", tak da tipkovnica je komot samo za delo, za vse ostalo je touch zadosti. Programirat ali pisat članek na kolenu pa je itak no go, za tako resno pisanje rabiš mizo tako ali tako.

Marat ::

Bor H je izjavil:

Zanimivo da ga dajejo v isti koš kot iPad, kar pač Surface Pro ni... Se pa strinjam da je baterija švoh, žal.


Jah potem ga pa dajmo v isti koš kot ultrabooke - kar pomeni da ima občutno premalo prostora na disku da bi bil lahko resen productivity tool. Za običajne uporabnike, katerim bi njegove specifikacije ustrezale, bo pa verjetno močno predrag - tako v primerjavi s tablicami, kot v primerjavi z drugimi ultrabooki.

darkolord ::

Kaj pa če odpremo novi koš?

Marat ::

tud to je možno, da je MS iznašel novo nišo :) bomo videli kako bo šla prodaja, moja stava je na fail :)

darkolord ::

Pač meni se ne zdi nikakor nujno potrebno, da jih na silo probaš tlačit v neke kategorije...

Kot da bi si iPad probal tlačit pred uho in tipkat na njemu na kolenih in bi zaključu "FAIL telefon in FAIL laptop"

Looooooka ::

Zakaj bi ga mel za "productivity" tool?
Jst v tem vidim nekaj za tehnike(full blown admin programi)...plus vse bedarije, ki jih folk dela na trenutnih tablicah.
Kdor ga gre kupit namesto notebooka pa pac mece denar cez okno. To al pa ze zdaj uporablja notebook kot tablico in ne bo nicesar pogresal :)
Jst bi za kksne sestanke in kaksen mini demo veliko rajsi nosil okol tablico kot laptop.
Za "resno delo" pa laptop privleces sabo...
Treba je samo v startu vedt kaj tocno pricakujes od naprave.

Lonsarg ::

Marat je izjavil:



Jah potem ga pa dajmo v isti koš kot ultrabooke - kar pomeni da ima občutno premalo prostora na disku da bi bil lahko resen productivity tool. Za običajne uporabnike, katerim bi njegove specifikacije ustrezale, bo pa verjetno močno predrag - tako v primerjavi s tablicami, kot v primerjavi z drugimi ultrabooki.


ne vem zakaj ne bi šel v ultrabook kategorijo:
- je eden srednjih dragih Ultrabookov
- ima enako prostora kot konkurenca
- ima približno enak batery life

Za dodatek pa gre tudi v tablet mode, ter je najlažji ultrabook na trgu. Ima pa kompromis pri tipkonici, glede na druge ultrabooke.

Za večurno resno delo pa itak ni NOBEN Ultrabook, pravzaprav rabiš 17" laptop, ampak je tako neroden, da potem raje kupiš ali desktop proc, ali pa priklopiš ultrabooka na ekstrerni ekran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

nekikr ::

Ker je resno delo samo in izključno to kar delaš ti ane? Pismo, moj ultrabook moram očitno zamenjati, ker z njim do sedaj nisem delal resnega dela, zgolj izredno dobro plačan hobi.....

Lonsarg ::

Napisal sem za večurno, zmožen je seveda opravlati vse, ampak doma in v službi, kjer si stacionaren je edino smiselno imeti vsaj 24" ekran.

nekikr ::

Čisto odvisno kaj delaš. Eden od mojih zaposlenih se je odločil, da bo delal na Macbook Airu 13". Pa ima precej precej nadpovprečno plačo :) Mu moram povedati, da si mora omisliti vsaj 24" zaslon, da ne bo samo služil ampak tudi resno delal.

Lonsarg ::

Lahko cel življenje delaš na 10€ lesenem stolu, lahko pa na normalnem stolu. Zaslužil boš enako €, boš enako produktiven. Drugje so tiste posledice manj udobnega dela, ne v sami produktivnosti vedno. Oziroma lahko da ni posledic, pač delaš manj udobno...

Marat ::

za svoje specifikacije je zelo drag "ultrabook" in ima zelo manj prostora kot ultrabook konkurenca (če ga že primerjamo s to kategorijo).

Primerjava z iPadom je mimo, ker MS nima takih vernikov. Surface Pro ne cilja na bogate hipsterje (čeprav je še dražji kot iPad), ampak na ljudi ki bodo resno premislili o alternativah. To so alternative s katerimi bodo lahko veliko bolj produktivni za isto ceno izdelka.

Jaz bi imel enega takega Surface Proja, če ne bi že od začetka imel -40GB prostora in pa če bi bil malo cenejši.

Še zmeraj pa nisem zasledil junaka na tem forumu, ki bi bil odločen da kupi Surface Pro. Kje ste? Put your money where your mouth is.

Lonsarg ::

Ultrabooki so nasploh dragi, zelo težko boš dobil pod 1100EUR Ultrabook z 128GB(kolikor stane Surface 128GB+tipkovnica) nekaj jih je, vsaj polovica pa jih je dražja od tega.

V bistvu je vsaj kar se SLO trgovin, ki sem jih čekiral tiče, 128GB Surface najcenejši FHD Ultrabook v sloveniji...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Marat ::

Sej ne rabi imet 120gb ssd, ampak je lahko kombinacija ssd+hdd

CaqKa ::

če je resno delo, hoditi na sestanke, skup sestavljati prezentacije, pisati v wordu, potem ni potrebe po 24".
če je resno delo, risanje v photoshopu, potem so te nove tablice z digitizer peni, nekaj najboljšega kar je ta trenutek možno.

če je resno delo kodiranje/programiranje, potem je ponavadi nuja multimonitor enviroment in tablica potegne kratko.
če je resno delo videoediting,3d animacija itd... potem je tablica potegnila kratko zaradi cpu power.
pri tem da bo tudi tu treba razmislit kako kratko bo tablica potegnila, ko bodo začeli te programe prilagat touch delu.
video editing z tapravim touchom, je pomojem dosti bolj produktiven, kot pa z miško, ali pa dedicated tipkovnico in konzolo.

samsung je pokazal digitizer pen in dodatno orodje ki prepoznava enačbe. sam ga imam na telefonu in zadeva super prepoznava. te tablice s digitizerji, so super zadeve za pisanje zapiskov na faksu. in če pisanje zapiskov za študenta ni resno delo, potem nevem..

touch se je na malih zaslonih za marsikatero opravilo izkazal kot boljši UI, napram miški, sedaj ko pride zadeva na večje monitorje, se bo še par novih področij izkazalo...

menim da je tablica dobra tudi za večino resnega dela.

Okapi ::

menim da je tablica dobra tudi za večino resnega dela.
Vsekakor, ampak takšna s polnokrvnim Windows 8. Surface Pro ima premalo avtonomije za moj okus, se pravi bom očitno gledal za čem drugim. Še za Nexusa 7 + telefon sem si nabavil 12000 mAh power pack.;)

O.

CaqKa ::

ravno kar sem delal z samsung ativ smart pc pro 128gb
hmm
windows 8, jebemo jim sunce jim žarko... vse so skrili, kak prideš vun iz teh aplikacij, ki jih zaženeš iz metroja še mi ni jasno... Trgovina za aplikacije je tako prazna da je kr joj... pa še to če hočeš kaj inštalirat rabiš account (beri, nisem nič inštaliral ker ni moj računalnik)

resolucija 1920x1080, je ubijalska za windowse... vsi napisi so tako majhni... očitno microsoft pri teh windows 8 prav nič ni razmišljal v tej smeri, skalabilnosti glede na resolucijo, ki smo jo deležni na androidu.

tablica se da enostavno ven vzet iz tipkovnice, za noter vtaknit bi bila želja, da bi šla zadeva malenkost bolj gladko.
Usb port na sami tablici je očitno variante usb3, saj je moder. postavljen je na zgornji rob, če ga imaš sestavljenega kot prenosnik, kar pomeni, na popolnoma butastem mestu. en je še na docku od tipkovnice (lahko bi dali vsaj dva...).
nisem še čist ziher, ampak imam občutek da ima zadeva slabši wifi domet kot prenosniki, predvsem verjetno zavoljo ohišja?
Tako tablico držat v roki DALJ ČASA, ni ravno mačji kašelj. Za tiste ki smo že navajeni na nettope, je tipkovnica dovolj velika za tudi kakšno malo daljše tipkanje.
S-pen, dela pričakovano super, največ grenkega okusa pa da vmesnik, tako v microsoft office one note, kot v windows journalu, glede na to da ima zadeva na penu tipko, bi jo lahko bolje uporabili. S-note aplikacije nisem našel, ali je ni na tem računalniku (gor je bil win8 pro), ali je pa samsung niti ni izdelal za win8? Prepoznavanje matematičnih enačb s pomočjo teh windows aplikacij je blazno kilavo napram temu, kar lahko delam na mojem samsung galaxy note (1).
Ko si z s-pen do 2cm do zaslona, je kot obična miška/kurzor in v tem času je dotik z roke, čeprav jo imaš direktno na zaslon naslonjeno, zanemarjen.
Dela samo z enim s-pen, če še enega zraven prisloniš, bo še vedno delal s tistim s katerim si imel najprej "kontakt" :>

kar me moti je form factor... ta 16:9 je primeren samo za filme... za branje knjig je zajebancija, ker je večina zadev po A4, ali pa nekem drugem formatu, ki je bolj kot ne kvadratast, namesto podoglovat. Če gledaš A4 PDF v pokončni legi, imaš spodaj in zgoraj prazen prostor. Ker pa ima večina pdfov še margin na straneh so pdfi, dosti manjši kot bi lahko bili (so težje berljivi).
pravtako je zaslon slabše kvalitete kot recimo ta na samsung galaxy note, ki ima vidljivost s strani fenomenalno, na tem ativ smart pcju, je zadeva malo bolj kilava... ne moreš glih iz kota gledat...

Skratka največ grenkega priokusa, kar sem tudi pričakoval, dajejo ti windows 8, ki so samo površinsko prilagojeni za delo na dotik. Bo treba počakat da se razni offici, ogledovalniki slik in te zadeve prilagodijo novemu trgu dotičnih zaslonov :>

Okapi ::

Ker pa ima večina pdfov še margin na straneh so pdfi, dosti manjši kot bi lahko bili (so težje berljivi).
Daš na full screen in povečaš do roba besedila.

O.

darkolord ::

Trgovina za aplikacije je tako prazna da je kr joj...
50 jurjev aplikacij...

Si siguren da nisi imel v nastavitvah izbrano "Make it easier to find apps in my preferred languages"?

kak prideš vun iz teh aplikacij, ki jih zaženeš iz metroja še mi ni jasno...
Swipe z leve?

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

CaqKa je izjavil:


windows 8, jebemo jim sunce jim žarko... vse so skrili, kak prideš vun iz teh aplikacij, ki jih zaženeš iz metroja še mi ni jasno...

Enako kot že od začetka stvarstva: alt-F4 ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

techfreak :) ::

darkolord je izjavil:

kak prideš vun iz teh aplikacij, ki jih zaženeš iz metroja še mi ni jasno...
Swipe z leve?

Iz aplikacije prideš z Windows tipko.
Swipe z leve ti prikaže prejšnjo aplikacijo oz. nekaj takšnega.
Swipe z leve in nazaj v levo pa prikaže odprte Metro aplikacije + Desktop možnost.

Bor H ::

Če se vrnemo na debato s prostorom: http://www.zdnet.com/surface-pro-versus...
 well that's interesting...

well that's interesting...


Torej kar me zanima je od kje hudiča shitstorm na internetu le zaradi Surface ne pa zaradi Aira? Če upoštevamo, da ima Air prav tako relativno slabo baterijo se res vprašam kaj hudiča ni jasno novinarjem, za Verge še zastopim (ki so le malenkost boljši kot Gizmodo) ne razumem pa ostalih nepristranskih medijev.

Lonsarg ::

Microsoft bi moral se preimenovat, enostavno nima dobrega imena to je to.

CaqKa ::

Okapi je izjavil:

Ker pa ima večina pdfov še margin na straneh so pdfi, dosti manjši kot bi lahko bili (so težje berljivi).
Daš na full screen in povečaš do roba besedila.

O.

zakaj bi si s tem delal še dodatno delo skrolanja levo/desno?

CaqKa ::

darkolord je izjavil:

50 jurjev aplikacij...

Si siguren da nisi imel v nastavitvah izbrano "Make it easier to find apps in my preferred languages"?

kak prideš vun iz teh aplikacij, ki jih zaženeš iz metroja še mi ni jasno...
Swipe z leve?

povsem možno... pa kljub temu, zakaj bi one ostale aplikacije skril, pa vseeno njihove kategorije prikazoval prazne?
se spomnim da sem enkrat gledal en ted talk o UXu...
ko je povedal da je najbolj bad pri novem social networku, ali pa podobni zadevi, da folku serviraš stran brez contenta...
isto sranje je to... vsaj tri kategorije so bile popolnoma prazne. če je že temu tako... zakaj potem ne naredijo podobno kot google in naredijo nekaj v smislu "obstaja še x aplikacij v drugih jezikih. Pokaži jih"?

swipe z leve.. e daj no... to ofna neke vrste alt-tab, ne pa da zapre aplikacijo. podobno bi dosegel če bi stisnil na home button.

Okapi ::

zakaj bi si s tem delal še dodatno delo skrolanja levo/desno
Do desnega in levega roba - po višini pa pač pride, koliko pride, besedilo je tako največje, po potrebi pa skrolaš gor-dol (kar itak počneš, ko listaš).

O.

CaqKa ::

Bor H je izjavil:

Če se vrnemo na debato s prostorom: http://www.zdnet.com/surface-pro-versus...
 well that's interesting...

well that's interesting...


Torej kar me zanima je od kje hudiča shitstorm na internetu le zaradi Surface ne pa zaradi Aira? Če upoštevamo, da ima Air prav tako relativno slabo baterijo se res vprašam kaj hudiča ni jasno novinarjem, za Verge še zastopim (ki so le malenkost boljši kot Gizmodo) ne razumem pa ostalih nepristranskih medijev.

Samo upam da se čimprej pojavijo kot spodnji standard modeli z 128gb, pa da se začnejo 64 gb modeli opuščat... Da ne uspejo OSev optimizirat je pa tudi gnilo...

Marat ::

Bor H je izjavil:

Če se vrnemo na debato s prostorom: http://www.zdnet.com/surface-pro-versus...
 well that's interesting...

well that's interesting...


Torej kar me zanima je od kje hudiča shitstorm na internetu le zaradi Surface ne pa zaradi Aira? Če upoštevamo, da ima Air prav tako relativno slabo baterijo se res vprašam kaj hudiča ni jasno novinarjem, za Verge še zastopim (ki so le malenkost boljši kot Gizmodo) ne razumem pa ostalih nepristranskih medijev.

Če mene vprašaš mi je oboje isti k. Bi pa bila vseeno bolj poštena primerjava Macbook PRO vs Surface PRO.

Looooooka ::

če je resno delo, risanje v photoshopu, potem so te nove tablice z digitizer peni, nekaj najboljšega kar je ta trenutek možno.

Te tablice kokr vem niso dovolj natancne za resno delo v photoshopu.
Zato se zmeraj prodajajo usb boarde s svincniki in nastavki, ki krepko presezejo ceno teh tablic. DPI je pac DPI :)

Looooooka ::

nekikr je izjavil:

Ker je resno delo samo in izključno to kar delaš ti ane? Pismo, moj ultrabook moram očitno zamenjati, ker z njim do sedaj nisem delal resnega dela, zgolj izredno dobro plačan hobi.....

Pod resno delo je pomojem mislil nekaj ultra cpu intenzivnega.
Jst sm gledal ultrabooke in so zal dejansko presvoh. Zdele sparam za ultra drag "gamerski" laptop, ker bo glede na specifikacije za salo delal vse, kar delam na svojem sluzbenem pc-ju.
Cena bo pac za umret(3k+ eur) ampak fsck it. Ultrabook dejansko ni dovolj. Upam samo, da bodo PRED koncem leta touch screene zacel serijsko vtikat v vse te zadeve. Pa seveda NFC.
Trenutno mi gre bolj na zivce to, da moras izbirat med enim in drugim. Kupis ultrabook...mas nfc in touchscreen.
Se skesiras kot kreten in mas ze 3d ekran ce hoces in tud 7-8 ur battery lajfa(ce uporablja nvidijin chipset) AAAAMPAK lahko takoj pozabis na : finger print reader, NFC, touch screen.
In potem si prisiljen kupit oboje ce pac zelis razvijat/uporabljat vse te zadeve. Se prav si se ze ustrelil v nogo ce si zelel biti se "mobilen".
Frustracija na maksimumu.

Zgodovina sprememb…

Marat ::

Evo, naredimo primerjavo med Surface Pro in Macbook Pro

Surface Pro
Zaslon: 10,6''
CPU: Intel Core i5
RAM: 4GB
Storage: 64GB ali 128GB SSD (efektivno pri obeh -40GB)
masa: 0,91 kg (2 lbs)

Macbook Pro
Zaslon: 13'' ali 15''
CPU: Intel Core i5 ali i7
RAM: 4 GB ali 8 GB
Storage: 500GB do 1TB HHD ali 128GB do 500GB SSD
masa: 2,06kg ali 2,56kg

Oba sta v kategoriji Pro, torej višje cenovni razred - ne za običajne uporabnike, ampak za profesionalce, za ljudi ki uporabljajo napravo pri delu. Prednost Surface Proja je edino masa, drugje je slabši. Še posebej pri uporabnem prostoru.

Microsoft je totalno falil, ko je kot Pro verzijo dal na voljo 64GB model s 24GB uporabnega prostora. Ta verzija je totalen fail. Kilav Ultrabook oz. prenabildana/predraga tablica.

Lonsarg ::

Surface Pro je tako po specifikacijah, kot po teži, kot po ceni, kot po prostoru v kategoriji Macbook Air, oziroma Ultrabooki.

Če pa ti padaš na besede "pro" je pa tvoj problem, namreč Macbook Pro je pa v kategoriji "lahkega" profesionalnega laptopa. Lahek glede na ostale take mašina, težek glede na talahke Ultrabooke, čist ena druga zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisalo za tablice z majhno konico

Oddelek: Kaj kupiti
143890 (3753) RejZoR
»

Portable hotspot z geslom NIKOLI ne deluje

Oddelek: Mobilne tehnologije
121002 (817) Jst
»

windows 8 tablica

Oddelek: Mobilne tehnologije
234969 (3503) Egidij88
»

Velika dilema glede nakupa tablice

Oddelek: Kaj kupiti
304275 (3786) Unknown_001
»

Tablet PC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
589142 (5939) kmetek

Več podobnih tem