» »

S čim oziroma kako nanašate termalno pasto?

S čim oziroma kako nanašate termalno pasto?

HitriPepe ::

Sem kupil artic silver 3 in je proti oni stari zelo lepljiva pa jo je dosti težje nanest! Do sedaj sem jo nanašal tako, da sem dal plastično vrečko preko prsta in sem jo razmazal kolko gre na tanko, z to pa ne gre, ker je preveč lepljiva. Sem bral ona navodila na artic silver, pa mi ni jasno kako bi jo nanašal z kreditno kartico. Sem probal na več načinov pa ne gre! Je pa verjetno na celerona težje nanest ker je oni zaščitni pleh ful velik. In seveda koliko je kaj date, da se še vidi pleh oziroma prekrijete vse... Sem probal z eno kapljico na sredini, pogledal čez tri dni pa se je rezlezlo samo za 1 cm, okoli pa luft, tak da to ne pride v poštev!!


No če ima kdo kakšen dober način, se priporočan za nesvete!


Lp
www.STROJI.NET
  • premaknil: gkovac ()

bobby ::

kaplca na sredini!!! dal si premalo paste!!!! ne razmazuj paste ker pride potem do "zračnih žepkov".

Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

HitriPepe ::

To pa bo treba še probat, ker sem mi zdi, da sem je že tak preveč dal. Če je dam orng kapljico potem ne debelina 0.01 ampak 0.5 mm. Rezen če ga v prešo dam in stisnem dokler na vsaki strani ven ne porine!

www.STROJI.NET

Binji ::

Hladilnik das gor, mal pomikas okuli da se razmaze, pogledas ce je vredu in das nazaj gor pa se malu stisnes.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

nodes ::

Kaplice na sredini tlak nikoli ne bo dovolj tanko spodrinu.
Tako kot avtoličarji kitajo avtomobile, špohtl v roke.

Sandi79 ::

>:D Stisn pasto na prst pa razmaž, če jo je preveč ni neč narobe, slabše je če jo je premal oz če jedro ni vso prekrito.

Pol pa roke umij :D

Ashtray ::

Ma kaki prsti. S prsti boš sam sranje naredu. Vzami britvico in z britvico naredi čisto tanek sloj.

Sandi79 ::

Ali pa z macolo , kapljico na sredino potem dvigneš macolo približno 1 meter nad glavo. zamahneš z hitrostjo 30m/s. >:D Ko se procesor prilepi na macolo previdno odstraniš procesor (pazi, da ne poškoduješ pinov) Šele potem lahko uporabiš britvico.:| Namestiš v računalo in če ne dela je kriv premalo močan napajalnik.

the_unborn ::

s tankim predmetom (recimo kreditna ali ziletka) pasto namazes kot pasteto (saj znas, ne?:D), malo paste kapnes nekam na jedro in lepo malo vertikalno in malo horizontalno pa je, pa tanek sloj naredi, ravno toliko, da je prekrito

boštjan ::

sam sem pred kratkim uporabo AS3 in sem na jedro proca naneso malo paste in jo razmazal z bančno kartico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Termalna pasta koliko?

Oddelek: Pomoč in nasveti
386569 (5566) Pentium
»

Katera termalna paste je najboljša??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
244356 (2699) boolsheat
»

A moram na novo nanest termalno pasto, če snamem hladilnik in cpu in ju prenesem na d

Oddelek: Pomoč in nasveti
397967 (7429) amigo_no1
»

debelina paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71012 (868) Blisk
»

Učinkovit nanos Artic Silver 2 paste?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151290 (1138) TheHijacker

Več podobnih tem