» »

Signalna naprava za dokončanje sušenja

Signalna naprava za dokončanje sušenja

RuN ::

Pozdravljeni

V kleti imam postavljen sušilni stroj za perilo, keterega čas sušenje se določa glede na suhost perila in programa. Do omenjenega sušilca je iz stanovanja speljan električni kabel (220V).

Rabil bil nek indikator, ki bi mi v stanovanuju pokazal, da je sušilni stroj končal s sušenjem (lahko vidno ali tudi zvočni).

Kake ideje?

Apple ::

Kupiš si napravo, ki ti meri porabo električne energije. Priklopiš jo med vtičnico in kablom... Ko poraba pade, je sušilec nehal s sušenjem...

Primitivna rešitev bi pa bila, da samo upoštevaš max čas sušenja... recimo vedno 2 uri.
LP, Apple

RuN ::

Na merilec porabe sem tudi sam pomislil, sam bi moja rada, da bi bil zvočni signal.

kalko ::

Če je še bolj oldskul sušilec, ima verjetno lučko (indikator), ki sveti, ko je sušenje zaključeno. Dodaš rele in potem poljubno naprej. Seveda pod pogojem, da so ti jasne zadeve okrog štroma, da ne bo na koncu cela hiša potrebna sušenja (hint: gasilci).

RuN ::

Sušilec sam ima že sam po sebi zvočni indikator, da je končal s sušenjem. Samo ne bi rad še en kabel vlekel iz tretjega nadstopja v klet.

eric_cartman ::

Kaj pa babyfon priključen na električno omrežje.. As simple as that.. Če ima pisk potem ni problema..

Pa še ful glasne so tele zadevce.. Če pa si še kaj električarja lahko pomojem še malo ojačaš signal..

Tko ne rabiš nobenih znanstvenih izzumov..

RuN ::

Nimam babyfona. Kot zgleda bo res edina možnost, da vlečem še en kabel :(

eric_cartman ::

Ja no.. če je to tako pomembno ga lahko kupiš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri sušilni stroj kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14153596 (6169) darkolord
»

Sušenje perila v kleti

Oddelek: Loža
4911461 (7352) Jakka
»

Sušilni stroj-združljivost z toplotno črpalko za ogrevanje sanitarne vode

Oddelek: Loža
339895 (8795) Magic1
»

Sušilni stroj in poraba energije

Oddelek: Znanost in tehnologija
256648 (5983) kriko07
»

Pralno-sušilni stroj BOSCH vs INDESIT vs ARISTON

Oddelek: Loža
3616962 (15527) michel

Več podobnih tem