» »

Katero miško?

Katero miško?

xtatic ::

Ker me Cyborg R.A.T. 5 zapušča iščem dobro zamenjavo.
sam sem gledeal : Cyborg R.A.T. 7
Razer Taipan
Logitech G500
Razer Imperator

Ali imate kakšne durge predloge in katera je najbolj kvalitetna ?


lp xtatic

matjazzz ::

Sam imam Logitech G400 (MX518 po tastarem). Se mi zdi ena boljših mišk na trgu. Probov sm tut Razerjeve miške in meni osebno niso prijetne za držanje v roki zarad gumbov ki so na koncu privihani.
Po moje se ti najbolj splača uzet G500. Dolga življenska doba + zelo prijetna za uporabo.

sennheiser ::

G500 ali R.A.T 7. Trenutno imam rat9, katera je identična 7ki samo da je 9ka brezžična. Igral sem se z G500 tudi nekaj malega. Stvar je taka, ena in druga miška odlična stvar. V kratkem obdobju, ko sta obe novi miški pride do škripanja pri klikanju, katero zgine! Pač informacija, da veš da ni nič narobe ko bo začelo škripati. Obe mata pa svojo prednost in slabost... G500 prednost je pomoje ta, da je enostavno oblikovana, ni prehodov pač "tekoča" linija. Kar se rat tiče nekako že veš, sam pač da ma bolši senzor 7ka, nastavitev po širini višini dolžini...

Kolešček pri rat je klasika, pri G500 pa logitechova pogruntavščina. Meni osebno je tist kolešček mimo. Če surfaš 100% ne rabiš tako hitro da ti prelista stran, ker ne vidiš nič, v špilih je tudi dokaj neuporabno... sicer se da nastavljati ampak stvar okusa. Tudi odvisno če še za kaj drugega rabiš... osebno recimo raje stisnem sredinskega da mi link v novem tabu odpre, kot pa da izberam med vrtenjem v nedogled ali klikom... Je pa res nisem se toliko igral z driverji da bi ti lahko rekel da je klik sredinskega gumba pri g500 samo ta funkcija.

Ko potegneš črto, rat7 dražja futuristična, več nastavitev. G500 cenejša, nič slabša, drug kolešček...

Kerokoli vzameš nimaš kaj zgrešiti. Za razer pa tako težko kaj več rečem, niso slabi miši, ampak če je pa to blizu g500 pa rat 7 pa ne vrjamem.

xtatic ::

zdaj sem gledal malo po netu in bom vrjetno vzel rat 7 al pa rat mmo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295538 (52434) Kr_Edn
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538182 (30254) ShowDown
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314825 (13097) mr1two
»

Mnenja glede teh mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10619063 (16825) jazbec

Več podobnih tem