» »

Nakup novega televizorja( Led LCD)

Nakup novega televizorja( Led LCD)

miraldi ::

Zdravo. Namen imam kupiti LCD LED TV. TV naj bi bil velikosti 37palcev cena pa nekje do 600Eur. TV se bo gledal nekje iz razdalje 2.5m Mislim da je zato velikost 37palcev dovolj. Torej ali se dobi, kaj pametnega za ta denar?
Nevem niti katero znamko naj gledam sam imam sicer od SAMSUNGA LCD LED monitor in sem zadovoljen znjim pro TVjih je verjetno isto.
Katere znamko e najbolj splača kupiti glede na bufget: PHILIPS, LG, PANASONIC, SHARK? Mi lahko svetujete glede nakupa in postate tudi kakšen link. Lastne izkušnje? Lp
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

--MiRaLdInJo ::

fpbs ::

Malo si najprej oglej tole: https://slo-tech.com/forum/t543352/0
Tudi jaz bi ti svetoval malo večjo diagonalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fpbs ()

Tomson ::

Ce izpustimo najcenejse modele je v osnovi pri LED TVjih priblizno takole:

SONY ima najmehkejso sliko, posledicno tudi bolj naravno, a zato malo manj kontrastno, zame osebno najprijetnejso ima pa nekaj res slabih lastnosti kot so res omejeno predvajanje multimedijskih vsebin in recimo razne povezljivosti bluetooth tipkovnic, itd.

SAMSUNG ima najbolj "naspiceno" sliko, najvecji kontrasti, mocne barve, svetilnost, zame osebno prevec utrujajoce za oci. Je pa na prvem mestu kar se tice predvajanja multimedijskih vsebin, dela prakticno vse razen 3d ripov, super povezljivost, uvajanje novih tehnoloskih zadev, itd.

LG je po mojem okusu nekje med Sonyem in Samsungom kar se tice slike, predvajanje multimedisjkih vsebin pa je kar dobra, skoraj v rangu Samsunga. Nekak najboljse razmerje cena/kvaliteta tako od oka. Prednost ima pred konkurenco zaradi pasivne 3D, kjer so ocala prakticno zastonj napram aktivnim tvjem, pa se za oci je veliko manj obremenjujoce.

PHILIPS me razen posameznih modelov ni navdusil, mogoce serija 6007, ki pa vseeno vsaj po predvajanju multimedije zaostaja tako za Samsungom kot za Lgjem. Tudi Philips ima nekaj modelov s pasivnim 3Djem kar jim gre v prid.

PANASONIC je brez konkurence pri plazmah, pri LEdih pa ne vidim neke hude konkurencnosti. Bi rekel da je nekje med Philipsom in LGjem. Mogoce kak posamezen model ki izstopa.

SHARP je zanimiv iz financnega stalisca saj ponuja kar precej za denar na nobenem podrocju pa ne briljira.


Glede nakupa najprej povej cemu bo TV najbolj namenjen. SD ali HD signal, Igre ali Internet, predvajanje multimedije, itd...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

miraldi ::

Glede večjega ekrana malo težko, ker bo TV v vgradni omari. TV bo namenjen za gledanje navadnih in tudi HD programov/filmov. Kakovost slike mi je pa tudi zelo pomembna. Gor bi priklopil tudi X-box, ki ga imam prav tako namen kupiti.
Tomson glede na tvojo razporeditev TVjev po znamkah se najbolj najdem med SAMSUNG IN LGjem.
Katere modele bi mi kaj svetovali pogledati? TV bi kupil v trgovini(Big Bang, Harvey Norman itd).
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

ali3n ::

Da ti bo malo lažje - pregled LG letnik 2012
 LG 2102

LG 2102

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tomson ::

Glede na zelje in vse omejitve bi predlagal da si ogledas LG 37LM620 za 520€ ali mogoce SAMSUNG 37ES6100 za 600€ ali 37ES6510 za 660€.

Sicer pa ce so moznosti predlagam razmislek o LG 42LM669, sicer malo vecji a bolje opremljen ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

miraldi ::

Tnx. Kje pa prodajajo ze tri TVje po teh cenah, ki si mi jih napisal?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Tomson ::

Www.moj-tv.com

LG LM620 za 517€
SAMSUNG ES6100 za 555€
SAMSUNG ES6300 za 610€
SAMSUNG ES6710 za 660€

Sicer pa poglej se na www.ceneje.si ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Pri Samsungu edino eno opozorilo, kar precej porocajo o tezavah z backlight bleeding/clouding, tako da mogoce imej to v mislih ... Kaj to konkretno pomeni? KLIK
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

ali3n ::

Pri nas doma so (smo) kupovali LG LM670 (47") a so raje za isti denar vzeli večjo - 55LM620. Zaenkrat vse b.p. Zadovoljni. Bere vse. Mreža, podnapisi delajo. Nobenih težav (synology + lokalni PCji); slika ok (ni direktnega sonca). 3D je ok. Net brskalnik je še kar odziven (se mi je zdelo da je Samsungov počasnejši).

Gleda se od 2.5 metra naprej pa ni prevelika (je prvi dan če greš iz 55cm CRT). :p
Če prostor ni problem glej večje. Prej preglej par TVjev v salonih (vzemi si čas).

Ker imamo starejši HiFi (nima optike) sem uporabil konverter (cca 30 EUR na ebay).

Pred nakupom zgooglaj trgovino (menda so z enim iz Kamnika problemi). Mi smo na koncu vzeli v bigbangu (so bili cenejši kot avstrijci + popust + free " če se zgodi" garancija 5 let). Na koncu se mi je zdel dober deal.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

miraldi ::

Tomson je izjavil:

Pri Samsungu edino eno opozorilo, kar precej porocajo o tezavah z backlight bleeding/clouding, tako da mogoce imej to v mislih ... Kaj to konkretno pomeni? KLIK


To je pa full bedno.. Kaj to majo vsi Samsungi te serije probleme z tem?

ali3n je izjavil:

Pri nas doma so (smo) kupovali LG LM670 (47") a so raje za isti denar vzeli večjo - 55LM620. Zaenkrat vse b.p. Zadovoljni. Bere vse. Mreža, podnapisi delajo. Nobenih težav (synology + lokalni PCji); slika ok (ni direktnega sonca). 3D je ok. Net brskalnik je še kar odziven (se mi je zdelo da je Samsungov počasnejši).

Gleda se od 2.5 metra naprej pa ni prevelika (je prvi dan če greš iz 55cm CRT). :p
Če prostor ni problem glej večje. Prej preglej par TVjev v salonih (vzemi si čas).

Ker imamo starejši HiFi (nima optike) sem uporabil konverter (cca 30 EUR na ebay).

Pred nakupom zgooglaj trgovino (menda so z enim iz Kamnika problemi). Mi smo na koncu vzeli v bigbangu (so bili cenejši kot avstrijci + popust + free " če se zgodi" garancija 5 let). Na koncu se mi je zdel dober deal.


Bom pregledal trgovino.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

lacen sm ::

miraldi je izjavil:

Tomson je izjavil:

Pri Samsungu edino eno opozorilo, kar precej porocajo o tezavah z backlight bleeding/clouding, tako da mogoce imej to v mislih ... Kaj to konkretno pomeni? KLIK


To je pa full bedno.. Kaj to majo vsi Samsungi te serije probleme z tem?



To ni problem te serije, je kr problem tehnologije. Lahko potrdim da sem mel sam na 6100 iste probleme, TV po 14 dneh vrnil. Do takrat sploh nisem vedel da je kaj takega možno v današnjih dnevih, je pa zelo zanimivo da se pri nas o tem sploh ne govori veliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lacen sm ()

miraldi ::

lacen sm je izjavil:

miraldi je izjavil:

Tomson je izjavil:

Pri Samsungu edino eno opozorilo, kar precej porocajo o tezavah z backlight bleeding/clouding, tako da mogoce imej to v mislih ... Kaj to konkretno pomeni? KLIK


To je pa full bedno.. Kaj to majo vsi Samsungi te serije probleme z tem?



To ni problem te serije, je kr problem tehnologije. Lahko potrdim da sem mel sam na 6100 iste probleme, TV po 14 dneh vrnil. Do takrat sploh nisem vedel da je kaj takega možno v današnjih dnevih, je pa zelo zanimivo da se pri nas o tem sploh ne govori veliko.


Hja kaj pol sam bejž od Samsunga al kaj?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

lacen sm ::

miraldi je izjavil:

lacen sm je izjavil:

miraldi je izjavil:

Tomson je izjavil:

Pri Samsungu edino eno opozorilo, kar precej porocajo o tezavah z backlight bleeding/clouding, tako da mogoce imej to v mislih ... Kaj to konkretno pomeni? KLIK


To je pa full bedno.. Kaj to majo vsi Samsungi te serije probleme z tem?



To ni problem te serije, je kr problem tehnologije. Lahko potrdim da sem mel sam na 6100 iste probleme, TV po 14 dneh vrnil. Do takrat sploh nisem vedel da je kaj takega možno v današnjih dnevih, je pa zelo zanimivo da se pri nas o tem sploh ne govori veliko.


Hja kaj pol sam bejž od Samsunga al kaj?


Se tudi sam sprašujem, če je pri drugih kaj bolje glede na to da sta samo dva proizvajalca LED panelov. Je pa verjetno odvisno od načina sestavljanja TV, ker baje lahko v eni seriji dobiš dober ekran ali pač takega kot si videl v tisti temi. V novejših serijah ta problem rešujejo z različnim oblikam dimmiga (6710 ma micro, 7000 ma pro, 9000 ma ultimate) in večjim osveževanjem slike. En prodajalec mi je zadnjič po kar dolgem pogovarjanju o mojem problemu priznal da ma on podoben problem (v manjši obliki) na 6710. Zato sem jaz nakup naslednjega TV-ja malo odložil, se hočem prej prepričat da teh težav ne bo.

fpbs ::

Hja kaj pol sam bejž od Samsunga al kaj?

V Sloveniji je kar nekaj forumov (na srečo ne Slotech), kjer si praktično nezaželjen, če kaj zapišeš, ki ni pohvalno za Samsunga.
Tudi sam sem pred leti kupoval nov TV. Vsi so hvalili Samsunga. Šel sem v trgovino in prosil trgovca, da naj mi podrobno predstavi Samsungov in LGejev TV. Kot novost, me je takrat poleg SmartTV zanimala predvsem 3D. Za Samsunga mi je bilo rečeno, da potrebujejo 15 minut za pripravo, da pa lahko takoj pogledam LGeja, ki je nekaj prikazoval v 3D. Ogled 3D slike na LGeju me je takoj navdušil. Ko sem prišel nazaj do Samsunga, ta še ni bil na red za prikaz 3D slike. Ena očala so bila v okvari, pri drugih je bilo potrebno zamenjati baterije, da so se končno sinhronizirala s TVejem. Prvi moj vtis je bil, da je slika pretemna, po parih minutah gledanja je pa še izpadla sinhronizacija, tako da me je minilo še nadaljne gledanje. Ko sem prišel domov, sem si rekel: Čudno, tako hvalijo Samsunga, moje ugotovitve so pa drugačne, mogoče se pa motim. Tako, da sem šel še dvakrat na ogled, ampak moje mišlenje se ni spremenilo.
Moj nasvet vsakomur, ki kupuje TV je, naj gre v trgovino in se sam prepriča.

miraldi ::

Kaj pa pravite na tega? Ta vikend je v SPARU akcija SONY LCD TV KDL-40BX440 za 359Eur. A je pametno kupit tega? Je zelo ugoden samo se bojim, da je nakoncu navaden krš. Mislim, da ima tudi LED. Kaj je sploh fora te SMART TV funkcije? Ker ta je nima.

http://www.ceneje.si/avdio-video/televi...
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Edit: Za tistega Sony KDL-40BX440 zgoraj sem se zmotil in ga imajo v Harvey Normanu.

Danes sem bil malo v Bigbangu na ogledu TVjev. Imajo jih res malo morje prav preveč je izbire in pol se človek res težko odloči. Par mi jih je padlo v oči saj so imeli lepo sliko in lepo ceno. To so:

http://www.mimovrste.com/artikel/135022...

http://www.mimovrste.com/artikel/135023...

http://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/11...

http://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/11...

Prvi od LGja se mi zdi kar vredu pa še 200hz ima osveževanjeslike, SONY mi izgleda super vendar nevem, če opraviči ceno 700Eur.
Kaj vi mislite? A so zakaj te TVji?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

ali3n ::

smart služi povezovanju TVja z internetom (brskalnik, aplikacije) in ostalimi napravami v mreži; predvajanje filmov, fotografij, radia itd... Samsung in LG predvajata praktično vse video formate, Sony je menda že bolj izbirčen,... za ne-smart TVje obstajajo alternative - v zadnjem času popularni Android moduli (cena cca 60-100 eur).

še dekoder za LG modele:

How to decipher the pattern? Example 55LMG620
55 - screen size in inches diagonal
L - display technology LCD
M - model year
M - 2012 Nano Led 3D
S - 2012 Edge Led
W - 2011 Edge Led 3D
V - 2011 Edge Led
K - 2011 CCFL backlight
X - 2010 Full Led 3D
E - 2010 Edge Led
D - 2010 CCFL
H - 2009 HCFL
G - 2008 CCFL
F - 2007/2009 and /
C - 2005
B - 2004/2007 and
G - Google TV
6 - series and class
9 - flagship series
8 - top series
7 - upper series
6 - medium series
5 - Average Series
4 - Budget Series
3 - Budget Series
2 - basic series
2 - subseries
0 - color of the hull and extras
9 - white
5 -
4 -
3 -
2 -
1 - Bronze
0 - silver
And - last letter of the model code shows built-in tuner
- No end point - DVB-T / C - for Europe
T - DVB-T/T2/S - UK only
U - DVB-T2 / C - UK only
N - DVB-T / C - only Norway, Denmark, Finland, Sweden
W - DVB-T/T2/S - only Norway, Denmark, Finland, Sweden
G - DVB-T / S - only for Italy
A - DVB-T / C - only for Italy
S - DVB-T/C/S - Europe-wide
H - hotel tv / LG200H /
C - commercial hotel tv / LH250C, LH301C, LH201C /
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

fpbs ::

"Tomson" zgoraj ti je predlagal LG LM620,za 517€, pa si zgleda spregledal.
Tisti štirje zgoraj, res da imajo lepo ceno, samo so tudi temu primerno oskubljeni.

Tomson ::

Miraldi, 50" Sony za 400EUR ne obstaja zato nehaj iskat. Lahko kupis tudi Hoferjev Medion TV za 250EUR pa bos imel sliko. Vprasanje je kaksno in kaksna je dodana vrednost TVja. (funkcije, itd.)

Mislim da si dobil dovolj informacij in konkretnih predlogov, sedaj samo isces nekaj kar ne obstaja.

Ce zelis top sliko poglej za Sony HX850 serijo, ce zelis top multimedijo poglej za Samsung ES8000 serijo, ce zelis kompromis poglej za LG LM620 oz LM669 serijo, odvisno od potreb in zelja. Pa ne glej Interšparovih letakov ker tam ne bos dobil dobrega TVja, ti se prodajajo brez ultra popustov, ker jih ne rabijo.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

miraldi ::

Evo fantje tega lepotca grem jutri iskati(mislim, da nisem falil): http://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/11...
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

kmetek ::

sem zadovoljen da :)

miraldi ::

kmetek je izjavil:

sem zadovoljen da :)


A vse deluje brez problemov? Mislim na predvajanje filmov iz USBja, wirelees povezljivost na net, pa to gledanje filmov iz PCja(na Share and Play).
Sem zasledil, da naj bi Samsung bil najboljši pri predvajanja razlicnih medijev in formatov. Da naprimer pri kakšnem Sonyu, Philipsu, LGju rabiš cel kup workaroundov delat pa nakoncu pol funkcij sploh nedela.
Mal sem pregledal tudi temo: https://slo-tech.com/forum/t543352/0
Pa vidim dost linkov o nakupu tega modela Samsunga.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

ali3n ::

Na LG 2012 workaroundi niso potrebni; priklopiš lan, poiščeš DLNA... in gledaš. Kako je s starejšimim modeli pa ne vem.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

fpbs ::

miraldi je izjavil:

kmetek je izjavil:

sem zadovoljen da :)

Sem zasledil, da naj bi Samsung bil najboljši pri predvajanja razlicnih medijev in formatov. Da naprimer pri kakšnem Sonyu, Philipsu, LGju rabiš cel kup workaroundov delat pa nakoncu pol funkcij sploh nedela.

To, kar si tukaj zapisal je dobesedno smešno, vsaj kar se tiče LGeja. Tudi za starejše modele ne rabiš nobenih "workaroundov". Drugače pa od 5.12. dalje dobiš v Leclercu
LG 42LM660S, ki je daleč, daleč boljši od tega Samsunga za 615 Evrov.

miraldi ::

No ja Samsung pa LG imata najmanj problemov pri predvajanja različnih medijev in formatov. Sej sta tud vodilna na trgu.
Samsung 40ES6100 je 600Eur v BB. Večjega od 40palčnega nemorem vzet :| Sem zmeril in me zj*** za 1,5cm :8)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

kmetek ::

aja pri nam dobiš še gratis BR PREDV. SAMSUNG BD-E5300...torej za slabih 600€ TV in player, dobro a?

lacen sm ::

Mi nardiš eno uslugo. V prostoru naredi čisto temo, pa probaj zavrteti ta filmček na youtubu

Zanima me kaka je slika v spodnjih vogali pa sredini ekrana. Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lacen sm ()

TOP ::

fpbs je izjavil:

miraldi je izjavil:

kmetek je izjavil:

sem zadovoljen da :)

Sem zasledil, da naj bi Samsung bil najboljši pri predvajanja razlicnih medijev in formatov. Da naprimer pri kakšnem Sonyu, Philipsu, LGju rabiš cel kup workaroundov delat pa nakoncu pol funkcij sploh nedela.

To, kar si tukaj zapisal je dobesedno smešno, vsaj kar se tiče LGeja. Tudi za starejše modele ne rabiš nobenih "workaroundov". Drugače pa od 5.12. dalje dobiš v Leclercu
LG 42LM660S, ki je daleč, daleč boljši od tega Samsunga za 615 Evrov.

Kako lahko napišeš je daleč bolši od Samsunga.Nepozabi vsake oči majo svojega malarja in kar se tiče predvajanja raznih formatov,drži Samsung je tukaj trenutno najbolši.

ali3n ::

In kaj je tisto več, kar zna Samsung, LG pa ne? (pustimo 3d tehnologijo)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tomson ::

Js moram priznat da me Samsung niti približno ne prepriča. Res ima super-duper tehnološke novitete (ki roko na srce niso uporabni, nadzor z gibi in govorom, itd), ima super integriran predvajalnik, ki predvaja praktično vse, je super povezljiv, ima vse kar pač lahko ima, a kaj, ko vsaj mene popolnoma razočara v osnovni funkciji Tvja, v sami sliki. Nenaravno, nasičeno, prekontrastno, presvetlo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

djordjevic ::

fpbs je izjavil:

miraldi je izjavil:

kmetek je izjavil:

sem zadovoljen da :)

Sem zasledil, da naj bi Samsung bil najboljši pri predvajanja razlicnih medijev in formatov. Da naprimer pri kakšnem Sonyu, Philipsu, LGju rabiš cel kup workaroundov delat pa nakoncu pol funkcij sploh nedela.

To, kar si tukaj zapisal je dobesedno smešno, vsaj kar se tiče LGeja. Tudi za starejše modele ne rabiš nobenih "workaroundov". Drugače pa od 5.12. dalje dobiš v Leclercu
LG 42LM660S, ki je daleč, daleč boljši od tega Samsunga za 615 Evrov.

Cena?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tomson ::

615€ :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

djordjevic ::

Ni bilo v katalogu, ne? Mene mika 670 ko pes, pa imajo 47 col, ki mi je malo prevelik. 42 bi bil idealen. :)

Eh, slep sem. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

fpbs ::

TOP je izjavil:


Kako lahko napišeš je daleč bolši od Samsunga.Nepozabi vsake oči majo svojega malarja in kar se tiče predvajanja raznih formatov,drži Samsung je tukaj trenutno najbolši.

Verjetno nisi čital postov nazaj, pa ti ni poznana cela zgodba. To, kar sem napisal, da je LG LM660S daleč, daleč boljši od Samsunga, je bilo mišljeno na Samsungov model ES6100.
Če že pišeš: "Samsung je tukaj trenutno najbolši", potem navedi v čemu je najboljši. Napiši, katere formate podpira Samsung, ki jih LG ne podpira...
Pa če že hočeš splošno primerjavo: Samsung tudi v svojem najvišjem razredu premore samo Edge LED TVeje, med tem ko LG edini nudi še Nano Full LED TVeje. Na področju 3D Samsung s svojo aktivno 3D zaostaja za LGejem že za tri leta. V letošnje modele je LG začel vgrajevati WiDi, pri Samsungu so šele pred kakšnim mesecem začeli z dongli, ki to omogočajo. Da ne govorimo naprej o OLED televizorjih, ki so bili letos januarja predstavljeni, kjer je bilo že od vsega začetka jasno, da Samsungova tehnologija ni primerna za množično proizvodnjo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Televizija do 700€

Oddelek: Kaj kupiti
3812154 (10453) bedak
»

Nakup novega TV

Oddelek: Zvok in slika
358310 (7469) nejc1337
»

Kateri TV za do 1000€ kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13226664 (24266) djordjevic
»

Philips 47PFL6067K/12 ne najde nobenega kanala (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9820476 (19205) todman74
»

Kateri Led tv?

Oddelek: Zvok in slika
213303 (2855) ...:TOMI:...

Več podobnih tem