» »

Nakup napajalnika

Nakup napajalnika

Temo vidijo: vsi

uVeex ::

Lep pozdrav!
Sem nov na forumu hotel sem vas vprašati kateri napajalnik mi priporočate. Dele bom naročil pri dinokomp.si
Trenutno zgleda računalnik tako:

Matična:
Asus P8Z77-M PRO

Procesor:
Intel 3570K "Unlocked"

Procesorski hladilnik:
Arctic Cooling Freezer 13

Spomin:
Vengeance 8GB 1600Mhz cl9 KIT - 1.50V

Grafična:
Sapphire Radeon HD 7870 OC

Trdi disk:
Western Digital Caviar Green 1TB 64MB - SATA3 - 6Gb/s 110MB/s

Moj vprašanje je kateri napajalnik in ohišje je najbolje v tem primeru kupiti...Odločam se med napajalnikom Rasurbo Eco&Power 650W Silent (45evrov) in pa Corsair Enthusiast Series TX 650W V2 - 80+ Bronze(94 evrov).. Težko se odločim zato ker sta oba 650W, prvi je v neki akciji in je samo 45 evrov vendar se bojim da je slaba kvaliteta.. Mi priporočate da raje uzamem drugega ker ima še bronze itd..(vendar je še enkrat dražji). Pač na kratko povedano strah me je v rač. dati tako poceni napajalnik ker ni slab pc. In pa še katero ohišje mi predlagate?( cena do 50e :) nimam več denarja)

Hvala za vse vaše odgovore in pomoč !!!

Nwanko ::

Če že Rasurbo potem Real&Power 650W 80+,saj nej bi bil to v preoblečen Cougar,(ista tovarna,drugo pakovanje) ->sem ga sam montiral bratrancu in dela super,pa še z kabli nimaš problemov.

--> http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Ohišje pa mogoče kaj takega,pri dinotu do 50€ ni kaj dosti izbire.

--> http://www.mimovrste.com/artikel/241007...
Maš pa že vgrajene vente: spredaj 1x12cm,zadi 2x12cm in stranica 2x12cm. Vsaj tak piše...

uVeex ::

Hvala za odgovor bom premislil!:)

Ima še kdo mnenje in kakšen predlog prosim :)) Čimveč, da se lažje odločim

Janac ::

Nwanko je izjavil:

Če že Rasurbo potem Real&Power 650W 80+,saj nej bi bil to v preoblečen Cougar,(ista tovarna,drugo pakovanje) ->sem ga sam montiral bratrancu in dela super,pa še z kabli nimaš problemov.

--> http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Ohišje pa mogoče kaj takega,pri dinotu do 50€ ni kaj dosti izbire.

--> http://www.mimovrste.com/artikel/241007...
Maš pa že vgrajene vente: spredaj 1x12cm,zadi 2x12cm in stranica 2x12cm. Vsaj tak piše...

imaš vir, kjer piše da je to preoblečen cougar?

Nwanko ::

Dinota vprašaj...

Janac ::

Nwanko je izjavil:

Dinota vprašaj...


Dino ti je rekel da je to preoblečen Cougar? Heh...

Daj prilepi njegov odgovor sem.

Nwanko ::

Ja z Edijem sem se pogovarjal ko sem tam bil,zaj kolko pa je tega res pa ne vem. Mislim da bo on več vedo kot ti glede na to da nabavlja in prodaja te stvari a ne?

novinec09 ::

Jaz sem preveril že pred časom (cca 1 leto nazaj) in videl, da je enak napajalnik, ko sem zase iskal!

Cougar CM serija napajalnikov je postala EOL, ko so dali ven CMX.

Seveda se serija CM dejansko ni končala - le preoblekli in prepakirali so ga v Rasurbo RAPM serijo.

Lastnik Cougar in Rasurbo je namreč enak/isti!

Poglejte specifikacijo in vizualen izgled napajalnikov in boste sami videli, da je enak-le barva in ime se spremeni, ter seveda embalaža.

uVeex ::

potem bolje da kupim tega k je nawanko nalepil ki stane 78 evrov ali raje dam 20 evrov več za corsair?

axee ::

Na kratko: če kupuješ nahitro in na veliko šparaš, vzami neko poceni verzijo, lahko je rasurbo, cougar ali pa milf..

Če kupuješ za veliko let in najbrž za naslednja 2 računalnika, Corsair ali podobno kvaliteto.

Izbira je zelo preprosta.

uVeex ::

Ok bom dal 20 evrov več in toj to raj malo bolj kvaliteto... Zdej bi pa še prašal če bi iz dinokomp.si svetujete en solidn cena/kvaliteta ohišje glede na dele, ki sem jih napisal zgoraj.. Ker nwm a morm bit več ventrilatorjev ali je dosti eden 120 spredi.. Kšn link do ohišja please :) (do 50 evrov)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri sestavi računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
284468 (3398) future
»

Nakup namiznega PC-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564269 (3456) minex9
»

Sestava računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
6977 (764) dogo
»

Nou Gaming Computer

Oddelek: Kaj kupiti
293742 (3448) Loocas
»

Kakšne komponente?

Oddelek: Kaj kupiti
327146 (6470) klinker

Več podobnih tem