» »

Šuko vmesnik s stikalom

Šuko vmesnik s stikalom

RejZoR ::

Skratka imam ene LED luči s fiksnim kablom in vtikačem, ki pa bi jih rad prižigal in ugašal s stikalom. Zdej opcija bi bila prerezat kabel in dat vmes stikalo za na žico (vmesno) ampak ne bi rad prerezal kabla ker mi mogoče lahko še kdaj pride prav (je vodotesno vgrajen).

Se kje da dobit kot nek vmesnik, čist majhno zadevo, ki bi jo dal v razdelilnik/vtičnico in nanjo priključil napravo. In na tem vmesniku bi bilo stikalo.

Nekaj na to foro:
http://www.primis-shop.com/shop/racunal...

Bi pa še raje videl, če stikalo ne bi tolk štrlelo ven čeprav bi tud to že nekako obrnil.

Ampak da bi kupil v okolici Domžal al pa BTC-ja? Nekak nimam ideje kje bi kaj takega držali.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MadMax ::

Elektronabava LJ? V NM vem da sem tole videl.
Obstaja tudi varianta vtikača s stikalom, oreng cenejše od takega vmesnika, ampak bi pa moral rezat original kabel, kar ti ne ravno paše...

Ups, šele zdaj videl, da je na tvojem linku samo 3EUR... Tisto kar sem jaz videl je bilo dražje, je pa resda bilo že kako leto nazaj...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

TRIROG ::

Tudi jaz sem iskal podobno zadevo a sem potem ostal na eni podobni zadevi kot je na sliki...

Če pa kje najdeš pa le sporoči

duque ::

RejZoR je izjavil:



Ampak da bi kupil v okolici Domžal al pa BTC-ja? Nekak nimam ideje kje bi kaj takega držali.


v Domžalah imaš Počivalška (zadaj za Kebrom), drugače je še BL Watt nasproti bauhausa na Kajuhovi ... sem pa skoraj prepričan, da bi tole našel v bauhausu.

fosil ::

V BTC-ju lahko probaš vprašat v Delkotu ali Conradu.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti AC pretvornik iz UK na naših 220V?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
146666 (732) VolkD
»

Blokada faze v eno smer

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
334944 (3575) int47
»

Casovno stikalo za bojler

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
436756 (5664) dreta
»

Napeljava kabla

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
176123 (3697) mirator
»

telemach ga biksa zadnje dni ?

Oddelek: Omrežja in internet
145044 (4433) #000000

Več podobnih tem