» »

HTC Windows Phone 8X

HTC Windows Phone 8X

««
7 / 7
»
»»

Mare3 ::

No ja mogoče z uradnim update-om še to pride kaj pa vem :D Zakon je pa zastonj Here Drive+ navigacija, res sem presenečen da tako hitro najde satelite pri čem je internet izkloplježe samo zaradi tega se je splačalo posodobiti.

PrihajaNodi ::

Kako je z baterijo po posodbitvi?

So kakšni problemi? Slo jezik ostane?

berlusconi ::

Mislim, da ostane vse.

PrihajaNodi ::

Eh jaz ne bom menjal dokler ne izdajo popolne verzije 8.1. Vse skupaj je bolj kot ne še v beta verziji.

Bor H ::

Res? Po čem to sklepaš? Imam od prve (developer) verzije 8.1 naprej inštaliran in edini problem je bila poraba baterije. Crasha ne, nobenih grafičnih glitchev, ne šteka...

berlusconi ::

Tudi jaz bom počakal. Je pa v redu, da delite svoje izkušnje tukaj.

Mare3 ::

Nobenih problemov za enkrat pa tudi baterija se mi zdi da ne traja nic manj kot prej, tako da je super.

hotlips ::


Nov update za DP.

Mare3 ::

Če koga morda zanima etui rdeče barve čisto nov samo sproban če lepo leži (super se prilega). Prodajam ga ker mi ne paše rdeča barva, več na ZS.



Cena 6€ kot sem dal za njega.

berlusconi ::

Mar3, drugič pa naroči manj ženski ovitek :) :)

Mare3 ::

berlusconi je izjavil:

Mar3, drugič pa naroči manj ženski ovitek :) :)


Na sliki je deloval temnejši :) po drugi strani mi je pa vseeno kako zgleda važno da ga varuje, ker prej ali slej mi bo padel in nočem da se razleti v koščke.

P.s. opazil sem da Viber na WP zelo šteka, je še pri komu tako, ker tudi na prejšnjem WP telefonu se je zatikal.

SiWebST ::

A mi lahko kdo pove, kako se v telefonu dovoli instalacija nepreverjene aplikacije.

lp

Bor H ::

Free developer account rabiš in pol lahko eno nepodpisano aplikacijo namestiš, ampak piratstvo odpade ker na marketu so vseeno zaščitene zadeve.

krneki0001 ::

Mare3 je izjavil:

P.s. opazil sem da Viber na WP zelo šteka, je še pri komu tako, ker tudi na prejšnjem WP telefonu se je zatikal.


Na lumii 720 deluje nezatikajoče.

SiWebST je izjavil:

A mi lahko kdo pove, kako se v telefonu dovoli instalacija nepreverjene aplikacije.

lp


Lahko jo daš prek visual studia.


Ravno zato pa delajo ti telefoni brez zatikanja, ker ne more vsak vsakega dreka gor inštalirat.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

SiWebST ::

@ Bor H, kako pa lahko pridobiš (nastaviš) Free developer account?
@ nebivedu, prek visual studia?

lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Invictus ()

Bor H ::

Neki v tem smislu: https://dev.windowsphone.com/en-us/join
Ponavljam: to je uporabno izključno za razvoj svojih aplikacij in testiranje aplikacij zanesenjakov na XDA in podobnih straneh.

SiWebST ::

@Bor H, saj v tej smeri razmišljam. Ali ti lahko instaliraš aplikacijo na svojem telefonu ?

Mal3cka ::

Mare3 je izjavil:

Če koga morda zanima etui rdeče barve čisto nov samo sproban če lepo leži (super se prilega). Prodajam ga ker mi ne paše rdeča barva, več na ZS.



Cena 6€ kot sem dal za njega.


Je silikonski? Za kateri HTC pa je?

Bor H ::

SiWebST je izjavil:

@Bor H, saj v tej smeri razmišljam. Ali ti lahko instaliraš aplikacijo na svojem telefonu ?


ja, na linku ki sem ti ga dal se lahko registriraš kot developer (free acount), pol si pa zastonjske developer tools dol potegneš in to je to, edin mislim da rabiš Windowse 8

berlusconi ::

Malecka, za HTC 8X.

Mare3 ::

@Mal3cka za HTC 8X, ja silikonski je.

krneki0001 ::

SiWebST je izjavil:

@ Bor H, kako pa lahko pridobiš (nastaviš) Free developer account?
@ nebivedu, prek visual studia?

lp


Ja visual studio 2012 in windows 8 developer tools, pa ti naredi virtualko, da lahko sprobavaš zadeve, potem pa to preneseš na telefon.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

SiWebST ::

Bor H, ma jst mam android, bi te pa prosil, če lahko preizkusiš našo beta igrico na tej povezavi (pod informacije boš vidu link za download windows phone verzijo) in mi javiš, če vse dela?

http://www.siwebst.eu/index.html

Bor H ::

Trenutno nimam nobene mašine z Windows 8, bom probal prek virtualke inštalirat in poročam.

SiWebST ::

cool, hvala

Bor H ::

Tole je sam html verzija ane? Ker download linka za inštalacijsko datoteko ne najdem (torej .xap), kot html pa dela, sicer ne zazna pravilno resolucije ekrana (morm pozoomirat da vidim na celem ekranu).

SiWebST ::

@Bor, link za xap download je na gumbku informacije :)

lp

PrihajaNodi ::

Preden naložiš preview for developer, ti klavzula jasno navaja da se lahko s tem izniči garancijo. Tako da preglejte še enkrat.

Mare3 ::

Če koga zanima prodajam kot novega 10.5.2014 kupljenega htc 8x modre barve, ker mi ne odgovarja windows phone nikakor se ne morem navaditi nanj. Telefon je res kot nov ker sem ga uporabljal le kakšen teden. Zraven dodam dva etuija modre in rdeče barve. Več na ZS.

berlusconi ::

Res al kaj mare? :)

Mare3 ::

berlusconi je izjavil:

Res al kaj mare? :)


Ja...ne gre, preveč sem navajen na android tako da mi vse na wp vzame preveč časa da pridem do tistega kar rabim.

berlusconi ::

Ja, kakor komu:) Meni pa ni jasno kako se znajdejo android uporabniki :) sto ludi sto čudi. Za koliko ga prodajaš?

Mare3 ::

Tam 150€ ker je res skoraj nerabljen pa še dva ovitka dam zraven modre in rdeče barve.

hotlips ::

HTC 8X WP 8.1 DP dobil update na WP8.1.1 :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotlips ()

PrihajaNodi ::

WTF? Je to uradno? Rečeno je bilo nekje v sredini oktobra.

http://wmpoweruser.com/windows-phone-8-...

Zgodovina sprememb…

hotlips ::

Uradno za vse z nameščenim Preview for Developers

http://www.wpcentral.com/microsoft-roll...

Pa po odzivih uporabnikov je update na voljo tudi za HTC 8S.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotlips ()

gidooo ::

a ma še kdo težave z imenikom, kjer so številke shranjene kot 00386 mi ne izpiše več ime?

hotlips ::

HTC 8X WP 8.1.1 DP



Cortano mi je uspel usposobit, če sem nastavil jezik na "veliko britanski", prav tako regijo.
Na ameriško-ameriški, oz ameriško/britanski kombinaciji zanimivo ni delovala.
Določene nove funkcije so vezane na cortano (npr. tihe urice)in če cortana ni vzposobljena, potem se tud teh ne da uporabljat.
Poleg cortane je najbolj očitna novost možnost grupiranja ikon na zaslonu v skupine.
Sicer na spletu nisem zasledil kako je kaj z avtonomijo batarije po novem, vendar cortana sigurno pobere svoj davek. Upam a ne bo tak kot s posodobitvijo na WP8.1 DP ko je avtonomija (vsaj men) padla za polovico, dokler niso prvega popravka izdal.

Glede neprepoznavanja številk 00386, kar se je tudi zgodil z nadgradnjo na WP8.1 DP ne vem če je kaj novega. Jaz sem takrat vse pogoste cifre mogu shranit v obeh variantah, tako da zdej ne vem če je zadeva popravljena ali ne.

keitai ::

Sej ta build, ki ste ga dobili tudi lastniki 8x, je že tretji build wp 8.1.1, tako da je nekako že bugfixan.

Dober dan ::

Uporabniki omenjenega telefona, mi lahko poveste kako ste kaj zadovoljni z njim po tolikem času od izida? Včeraj mi je na tla padel note 2 in je počil zaslon, zdaj pa se ogrevam za omenjeni telefon, pa me zanima kako je kaj z baterijo, sprejemom signala pa to. Z WP sem kar domač, androida ravno ne želim več. Ali je bolje kupiti Lumio 925?

PrihajaNodi ::

Vzami raje 925. Tu se sedaj niso izdali 8.1 verzjie. Na lumiji je pa velika verjetnos da dobis se nasldnji update Denim. Drugsce je pa super telefon. Poglej se prestigio 8500.

berlusconi ::

Moj HTC 8X pri Simobilu brez dev. preview je pravkar dobil OTA posodobitve za 8.1. Veselo nameščanje vsem, ki nimajo dev. previev :)

berlusconi ::

Ok, posodobitev uspela, telefon dela na wp 8.1. Edini problem, ki ga imam je, da ne morem downloadat 'speech' English (united states), da bi Cortana delala. Javi napako (0x80188308). NIsem edini s tem problemom, a večina sporočil na to temo je povezana z DEV. previewom - zato sem mislil, da jbo ta verzija, ki pride po uradni poti, popolnoma delujoča in brez bugov. Verzija, ki jo je naložila zadnja posodobitev; OS version: 8.10.14203.306.

lp,,m

PrihajaNodi ::

A ce imam boba se enako posodobi zadeva na 8.1?

berlusconi ::

Ce ti najde posodobitev pod settings->phone updates, potem ne vidim razloga zakaj ti ne bi.

berlusconi ::

No, po hard resetu (čeprav sem to nerad storil), mi pravkar nalaga 'speech-US', tako da bo Cortana delala, najbrž.

berlusconi ::

Dodajam: region sem dal na Canada; in deluje Cortana. http://www.windowsphone.com/en-in/how-t...
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104633843 (247613) mat11
»

Predogled Windows 10 za telefone je tu

Oddelek: Novice / Windows Mobile
3314873 (11478) noraguta
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229429 (23798) traxxas
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682034 (48454) Ciklamen
»

kateri telefon kupiti

Oddelek: Mobilne tehnologije
162719 (1976) SLO_Matej

Več podobnih tem