» »

HTC Windows Phone 8X

HTC Windows Phone 8X

nosecnica ::

zanima me kako je glede odklepa mobitela z wp8?

bdoxx ::

martincek1 je izjavil:

bdoxx je izjavil:

pokaži mi WP za ~100EUR ki ne lagira XD


Pokaži mi Android za 200EUR, ki ne lagira. Noben WP telefon za 200EUR namreč ne.


ga ni, tudi pri 500EUR+ ga ni, prav tako tudi pri WP

glej, nimam nič proti wp, ampak da včasih ne zalagira pa mi ne govorit.

pa presenečen bi bil kako smooth dela Acer Liquid Z110 za 99EUR če bi ga sprobal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

LuGi ::

nosecnica je izjavil:

zanima me kako je glede odklepa mobitela z wp8?


Nabavis kodo in odklenes ~ 50$ naprej ampak se raje prej pozanimaj ce je sploh mozen odklep.

Recimo za 920 ni mozno..in ocitno tudi 820

http://forum.xda-developers.com/showthr...

Sicer pa to ni prava tema..imas WP 8 temo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Bolf3nk ::

bdoxx je izjavil:

martincek1 je izjavil:

bdoxx je izjavil:

pokaži mi WP za ~100EUR ki ne lagira XD


Pokaži mi Android za 200EUR, ki ne lagira. Noben WP telefon za 200EUR namreč ne.


ga ni, tudi pri 500EUR+ ga ni, prav tako tudi pri WP

glej, nimam nič proti wp, ampak da včasih ne zalagira pa mi ne govorit.

pa presenečen bi bil kako smooth dela Acer Liquid Z110 za 99EUR če bi ga sprobal.



je razlika med "včasih" in pa "konstantno" lagiranje poceni androidov

koyotee ::

kaj pa če bi hotel kupiti poceni wp telefon? aja, ni ga...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

RockyS ::

Še. Počakaj na nokio 620.

Bolf3nk ::

za 150EUR dobiš nove wp telefone. aja... je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Voranc ::

Pozdravljeni.

Ker sem šele včeraj kupil ta aparat in še nisem dosti raziskoval WP8, me zanima nekaj stvari. Ko želim iz osebnega računalnika preko browserja namestit aplikacije iz marketa na telefon mi tega ne pusti(sem logiran na market). Piše, da je prišlo do napake.

In še to.. uporabljam Windows 8 in sem sinhroniziral aplikacijo Ljudje s telefonom. Vprašanje: "Ali je kakšna aplikacija, da lahko kar iz osebnega računalnika pošiljam SMS-e?" Ker, ko tam kliknem na osebo in pošlji SMS; mi napiše, da moram namestiti aplikacijo.

Telefon je priklopljen na Wi-fi, vendar imam Wi-fi izklopljen ob mirovanju telefona.

LP.

mate2567 ::

Zdravo,mam htc wp S ...in je prisotnega zelo zelo malo laga xd v primerjavi z androidi v istem cenovnem razredu ga prakticno ni ...pa ful lepo dela explorer ...ne nakladat da lagga isto kot android XD

luky ::

@Voranc povej mi kaj s tem pridobiš ko imaš WI-FI v mirovanju izklopljen. Po moje nič drugega kot da moraš čakati ko prižgeš na novo telefon, da se konekta.
Sam imam vse osebe vpisane v aplikaciji Ljudje in še nisem zaznal, da mi nebi komu poslal SMS oz. kaj posebnega spraševal.
Fajn pa je, da si prijavljen s kakšnim mailom v MS aplikacijo, ecimo outlook pa ne bo Market delal nobenih problemov.
luky!

luky ::

Kaj na HTC WP 8X narediš, da se tel. ponovno zažene brez ugašanja in ponovnega prižiganja?
luky!

SLO_Matej ::

Ti bi rad naredil vnovični zagon, da bi se telefon ugasnil in takoj zatem spet sam prižgal?

Tega ne moreš narediti. Zakaj bi sploh rabil to? Ga preprosto ugasneš in potem spet vklopiš.

luky ::

SLO_Matej je izjavil:

Ti bi rad naredil vnovični zagon, da bi se telefon ugasnil in takoj zatem spet sam prižgal?

Tega ne moreš narediti. Zakaj bi sploh rabil to? Ga preprosto ugasneš in potem spet vklopiš.

Mislil sem, da je možen reset tako kot recimo pri PC-ju.

Hvala.
luky!

_Dormage_ ::

nosecnica je izjavil:

zanima me kako je glede odklepa mobitela z wp8?

Prijavi se kot razvijalec. Za študente je zastonj.

luky ::

Nikakor mi ne uspe odstraniti sliko stika, da bi jo zamenjal z drugo ali popolnoma ostranil. Enostavno ne najdem opcije za odstranitev slike stika. Vse druge podatke o stiku lahko urejam, popravljam, brišem itn.. slike za ne morem odstraniti oz. zamenjati.

Upam, da na tem našem forumu dobil odgovor.
luky!

mihco ::

luky je izjavil:

Nikakor mi ne uspe odstraniti sliko stika, da bi jo zamenjal z drugo ali popolnoma ostranil. Enostavno ne najdem opcije za odstranitev slike stika. Vse druge podatke o stiku lahko urejam, popravljam, brišem itn.. slike za ne morem odstraniti oz. zamenjati.

Upam, da na tem našem forumu dobil odgovor.

edit in "klik" na sliko...odpre album in izberes zeljeno sliko.

luky ::

@mihco zamenjava slike gre, to je OK, samo ne pusti mi pa sliko odstraniti, da bi bil recimo stik brez slike, razen če izbrišem komplet stik, pa ga vpišem ponovno. To se mi zdi malo čudno, da ni druge opcije zato.
luky!

manniac ::

Je mogoče kupiti nek bon, da si na svoj WP račun naložiš denar, da lahko kupiš kako plačljivo aplikacijo na marketplace-u?

HTC 8X vs Nokia Lumia 820

Malo pomoči, hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: manniac ()

Tilen ::

luky je izjavil:

Kaj na HTC WP 8X narediš, da se tel. ponovno zažene brez ugašanja in ponovnega prižiganja?


Priklopiš ga na napajanje in ugasneš. ;)))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Halfdead987 ::

Kakšne izkušnje s telefonom? Predvsem me moti ta reboot..Prehajal bi pa iz S3...Če bi... Imam občutek da bi zelo pogrešal zelenega pajaca Androida.

sleby ::

meni se od 1.1.2013, ko sem ga dobil, ni niti enkrat resetiral.

mihco ::

Halfdead987 je izjavil:

Kakšne izkušnje s telefonom? Predvsem me moti ta reboot..Prehajal bi pa iz S3...Če bi... Imam občutek da bi zelo pogrešal zelenega pajaca Androida.

posodobitev, ki je odpravila nakljucne reboot-e je bila izdana ze pred novim letom...vsi sedaj kupljeni telefoni so ze posodobljeni in nimajo omenjenih tezav.

Halfdead987 ::

Well,anyway,nebom menjal. Sem preveč navezan na android,da bi šel na zaprti WP.
Hvala mihco.

Tilen ::

Katere odprte lastnosti androida pa trenutno uporabljaš? 3 bodo dovolj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Halfdead987 ::

Niso ravno odprte,vendar jih WP nima.

Root+CWM+Custom rom
Emulatorji starih konzol ipd.
Neznani viri. (inštalacija .apk fajlov.
Brišem datoteke,ki jih brez roota nebi mogel.
Potem pa so tukaj še appi (educational purposes(?)) npr. wireshark,droidsheep itd.

Tilen ::

Custom rome imaš, emulatorje konzol imaš, *.apk fajlov nimaš, ker so tukaj *.xap, datoteke lahko brišeš, če naložiš custom rom. Vsi WP8 telefoni pa itak podpirajo mass storage, tako da ne vem zakaj bi sploh brisal ostale sistemske datoteke ali kaj si pač imel tukaj v mislih.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Halfdead987 ::

Jap,tistih 5.
Katere že?
Ki jih ni nikjer za dobit..
Npr. 4sharedove downloadane datoteke ne moreš videt brez root explorerja.
Pa še ogromno če ne kar vsi telefoni nimajo slota za microSD in kar žalostne kapacitete.

Tilen ::

Troll much?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

sleby ::

custom rom verjetno potrebujes zato, ker je stock android crap? pri wp tega ne potrebujes.
emulatorji pa so.. imam kar nekaj snes iger na svojem.

Halfdead987 ::

Nope. Definitivno ni. Ti lahko snemam da ne šteka.
Pri WP je OGABEN GUI,zato rabiš nek rom da ga skrije.

darkolord ::

Ravno GUI je tisto, zaradi česar se splača zadevo uporabljati.

Bor H ::

In ravno GUI je tisti del, ki ga custom ROMi ne spreminjajo. Je pa WP GUI stvar okusa, meni sede, verjamem da marsikomu ne, in prav je tako.

luky ::

Imel sem dolgo časa telefone z Andoidom in ko sem prešaltal na WP8 sem v trenutku pozabil Android in se na njega več ne vračam.
Osebno mnenje.
luky!

_Dormage_ ::

To each its own

sleby ::

meni je ravno GUI en velikih plusov pri wp8.

drugace pa je na moj 8x danes prisel nov update..

SLO_Matej ::

Evo ga, HTC Windows Phone 8X je pri Mobitelu.

Hayabusa ::

Tilen je izjavil:

Custom rome imaš, emulatorje konzol imaš, *.apk fajlov nimaš, ker so tukaj *.xap, datoteke lahko brišeš, če naložiš custom rom. Vsi WP8 telefoni pa itak podpirajo mass storage, tako da ne vem zakaj bi sploh brisal ostale sistemske datoteke ali kaj si pač imel tukaj v mislih.

Če daš gor custom rom, se da spraviti nazaj stock (recimo prodajaš, kupec hoče stock da bo veljala garancija) ?
Kako nalagaš 3rd party *.xap ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Tilen ::

Kako nalagaš 3rd party *.xap ?


Windows Phone Deployment Tools
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Hayabusa ::

In ostalo kar sprašujem ?

Tilen ::

Ne vem, ker za custom rom sam nisem imel potrebe. Preveri kak XDA forum / google.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

prepre ::

Zdravo,

razmišljam da bi kupil htc windows phone8x za 170€ pri simobilu.
Pa me zanima kakšne imate izkušnje po enem letu uporabe? Kakšna je odzivnost telefona po enem letu? Zanima me predvsem hitrost delovanja interneta? Ali telefon deluje brez zatikanja?

Hvala za odgovore

mihco ::

prepre je izjavil:

Zdravo,

razmišljam da bi kupil htc windows phone8x za 170€ pri simobilu.
Pa me zanima kakšne imate izkušnje po enem letu uporabe? Kakšna je odzivnost telefona po enem letu? Zanima me predvsem hitrost delovanja interneta? Ali telefon deluje brez zatikanja?

Hvala za odgovore

Brez problemov po enem letu. Odzivnost, hitrost interneta kot prvi dan.

hotlips ::

Tilen je izjavil:

luky je izjavil:

Kaj na HTC WP 8X narediĹĄ, da se tel. ponovno zaĹžene brez ugaĹĄanja in ponovnega priĹžiganja?


PriklopiĹĄ ga na napajanje in ugasneĹĄ. ;)))


Power gumb stisneĹĄ in ga drĹžiĹĄ. To gre men ĹĄe najbolj na jetra pri tem telefonu, ker ima gumb za uklop na vrhu telefona. In poslediÄno se mi doskrat zgodi, ker ga ponavadi nosim v hlaÄnem Ĺžepu, da se mi resertera ko si zavezujem Äevle, ker ko se pripognem stisnem telefon ob pas.
DrugaÄ sem s telefonom zelo zadovoljen edino ĹĄkoda da doloÄene aplikacije, ki jih je nokia razvila niso na voljo tudi za htc.

lp.hl

(poslano iz htc 8x)

hotlips ::

Aha očitno šumniki v UC Browserju in slo-tech niso ravno kompaktibilni, zaenkrat sem to samo na slo-techu opazil.
Najbrž je kje kakšna nastavitev v telefonu kjer se da to nastavit?
Tokrat z IE na htx 8x.

lp.hl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotlips ()

Tilk ::

Men je dans tlefon odletu na tla direkt,tko da ma poceno sipco, sam touchscreen se dela ciz dobro. Kaj moram kupiti,da zamenjam zaslon. Gledal sem komplete ,vendar ne vem kaj rabim tocno.


hvala za odgovore
Tilk

berlusconi ::

Po izkusnjah s HD2 in zasloni, bi ti svetoval da kar v celoti nabavis v kompetu. Se pravi, poceno steklo in touch, digitizer. Ce nabavis samo steklo, se bos kar namatral pri menjavi in lepljenju stekla s touchem.

prosim popravite me ce,se motim?
lp,m

PrihajaNodi ::

Še enkrat me zanima kako se na htc 8x naloži here+ in data sense. Sem poskusil že vse.

PrihajaNodi ::

Sem poskusil spremeniti regijo na US, potegnil here drive in mi napiše neveljavna licenca za našo regijo.

hotlips ::

Za here+ in data sense nujno rabiš WP8.1 (DP).

lp.hl

PrihajaNodi ::

Torej se bo še čakalo na update. Žal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104631350 (245120) mat11
»

Predogled Windows 10 za telefone je tu

Oddelek: Novice / Windows Mobile
3314814 (11419) noraguta
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229216 (23585) traxxas
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681682 (48102) Ciklamen
»

kateri telefon kupiti

Oddelek: Mobilne tehnologije
162714 (1971) SLO_Matej

Več podobnih tem