» »

Oddaja-Dober posel

Oddaja-Dober posel

oo7 ::

Na Planet Tv ob nedeljah se je začela oddaja Dober posel kdo gleda?:)
Seveda je ideja vzeta od Ameriške oddaje z imenom Shark Tank.

Ljudje v oddajo prinesejo svoj patent in morajo enega od investitorjev prepričati zakaj naj bi vložil denar v njegov izdelek.





Na tej strani imate 2 odaje,ki so že bile če vas zanima:)samo en njihov program za gledanje si morate namestiti traja pa 2 minute.
http://www.siol.net/planet-tv/oddaje_in...
  • spremenil: oo7 ()

Matek ::

Še dobro, da je njihov logo "DP".
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

PaX_MaN ::

samo en njihov program za gledanje si morate namestiti traja pa 2 minute.

Silverlight hočjo? Niso resni.

jype ::

M-POWER> Na tej strani imate 2 odaje,ki so že bile če vas zanima:)samo en njihov program za gledanje si morate namestiti traja pa 2 minute.

I can't be bothered. Naj dajo na youtube.

oo7 ::

Tud jst sem prvo iskal na you tube pa nisem našel:P.Potem sem pa tukaj pogledal sej ne vem kje je tak problem sej je vse zastoj:))

jype ::

Na svoje računalnike ne želim nameščati programja, ki mu ne zaupam.

PaX_MaN ::

"Vse zastonj"?
BAHAHAHAHAHAHAHAHA.
(Planet TV je državni; to smo plačali jazst, pa ti, pa jype, pa ... Pa glede na to da furajo Silverlight, so moral neki skeširat Največjemu Monopolistu Na Svetu.)

oo7 ::

PaX_MaN je izjavil:

"Vse zastonj"?
BAHAHAHAHAHAHAHAHA.
(Planet TV je državni; to smo plačali jazst, pa ti, pa jype, pa ... Pa glede na to da furajo Silverlight, so moral neki skeširat Največjemu Monopolistu Na Svetu.)


Potem pa sploh ni problema če smo že plačal:P

jype ::

Ne skrbi me strošek, skrbi me nadzor.

oo7 ::

jype je izjavil:

Ne skrbi me strošek, skrbi me nadzor.


Ja sej to se pa res nikoli ne ve>:Dkaj pa kdo stoji za kako stvarjo.
Uglavnem jaz nisem toliko previden kot ti:O

jype ::

V resnici se mi samo ne ljubi jajcat z moonlightom, poleg tega da mi na PlanetTV težko pokažejo kaj dovolj impresivnega, da bi si vzel čas zanje.

oo7 ::

No ja oddaja mi je zanimiva zato,ker vidiš kaj vse se ljudje spomnejo in bi radi patentirali.

Shark Tank - Biggest Offer Ever - Nasal Screens



En posnetek sem pa le našel na you tube z oddaje dober posel.Žal je samo eden;((

jype ::

Vzel sem si dovolj časa, da lahko gledam BBCjeve Hardtalke, na primer. Tole me ne prepriča.

Anney ::

Ne rabiš drugih posiljevati, da ne smemo gledat ker tebe ne prepriča, zapri se v temno sobo in si zaveži oči da te zunanji svet nebo motil. V tej temi ki ima 13 postov si petkrat napisal, da ti ni za gledat. Drugič preskoči temo, nekateri pač gledamo tudi debilne oddaje.
Oddaja je dobra, bomo vidli kako se bo odvila, za marsikoga je lahko odskočna deska, samo do zdaj nobeden ni imel poslovnega načrta kot ga želijo investitorji.

jype ::

Se opravičujem, če se vam je zdelo, da vas posiljujem.

anney> Oddaja je dobra, bomo vidli kako se bo odvila, za marsikoga je lahko odskočna deska, samo do zdaj nobeden ni imel poslovnega načrta kot ga želijo investitorji.

Dobrih idej se investitorjem ne predstavlja javno.

terryww ::

imho zraven dobre ideje te oddaje naredijo še največ za celo gospodarstvo. tako da thumbs up!
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

Anney ::

jype je izjavil:

Se opravičujem, če se vam je zdelo, da vas posiljujem.

anney> Oddaja je dobra, bomo vidli kako se bo odvila, za marsikoga je lahko odskočna deska, samo do zdaj nobeden ni imel poslovnega načrta kot ga želijo investitorji.

Dobrih idej se investitorjem ne predstavlja javno.


Zakaj ne, če pa drugače ne pridejo kje zraven oz. ne poznajo vpljivnih ljudi in imajo tu priložnost, saj lahko patentiraš prej, če se ti zdi tako dobra.
Drugače pa, če bi gledal oddajo, bi videl kdo prihaja tja in zakaj sem tako povedal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemanje oddaj (rtvslo,voyo,planettv)

Oddelek: Pomoč in nasveti
83115 (1869) bastadu
»

Moja Slovenija VS. VIP šov Kaj gledate?

Oddelek: Loža
222953 (2068) Anney

Zemanta...Mimovrste....madonca...same zvezde...kako?

Oddelek: Loža
254654 (3136) bluefish
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631579 (26361) zuz3k
»

TV Antena 1 - Liga prvakov?

Oddelek: Omrežja in internet
181824 (1262) CleanPower

Več podobnih tem