» »

Need for Speed: Most Wanted

Need for Speed: Most Wanted

oberskitona ::

Ali je komu jasno kaj bi lahko bilo krivo za zatikanje tega novega need for speeda 2012 mislim da je Most Wanted 2012, na racunalniku s ploščo P5KPL-AM, intel E2180(navit na 2.5), 2 gb RAM 800MHz, HD4870()rahlo navita), 320gb disk.

Igro igram na najmanjši resuluciji, z izklopljenim vsem možnimi dodatki in efekti???

Ali je verjetno, da je premalo rama ali je kaj druga

opeter ::

Nekaj je lahko narobe z grafično ali pa z gonilnikom ...
Ker na zgornjem konfigu bi ta igra morala leteti.

Kateri OS uporabljaš? Možno, da ti porabi RAM kakšen program v ozadju (imaš odprt več programov hkrati oz. več jezičkov v internetnem brskalniku?)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Goran's Blog ::

oberskitona je izjavil:

Ali je komu jasno kaj bi lahko bilo krivo za zatikanje tega novega need for speeda 2012 mislim da je Most Wanted 2012, na racunalniku s ploščo P5KPL-AM, intel E2180(navit na 2.5), 2 gb RAM 800MHz, HD4870()rahlo navita), 320gb disk.

Igro igram na najmanjši resuluciji, z izklopljenim vsem možnimi dodatki in efekti???

Ali je verjetno, da je premalo rama ali je kaj druga

Prijatelju na prenosniku, kateri ima 1gb rama stvar teče.
Posodobi gonilnike od grafične kartice.

TehDucky ::

Brat ima prenosnik Hp EliteBook če se prav spovnim, z i7 procesorjem, Nvidia Quadro2000M ter 8GB rama in SSD disk pa zadeva šteka nenormalno na 800x640 z najnižjimi nastavitvami. Sva probala na novo DirectX ter grafične driverje dat čez, pa ni bilo nič bolje.
Ima kdo idejo kje je problem ? Pač upam da samo quadro od grafične ni tok problem, ker grafična je zelo dobra, sicer je primarno namenjen delanju v raznih risarskih programih prenosnik, bi pa rad tudi odigral kakšno dirkačino na TV in sem mu posodil svoj NFS... Zadeva pa pač ni delala :/

abyssus ::

Ne vem, kak je s to grafično. Lahko probata z BETA driverji za grafično. Meni je to delalo probleme, vendar imam grafično GT540M.

Goran's Blog ::

Vem, da se ne sme govoriti tega vendar če sta pobrala nelegalno igro dol, poskusite drugo pobrati dol lahko ima napako( crack drugi ali pa nevem...).

oberskitona ::

Meni začne štekat po nekaj časa ne takoj na začetku tako da sumim da malo rama manjka, a ta tanovi nfs naj bi delal na prenosniku z en gb rama skorajda ne vrjamem, drivere sem že menjal tako da mi res ni jasno kaj bi to bilo...aja os windows 7

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Špil je glup, gnil in zanič. Rabiš 16 jedrni procesor na 200GHz da poganja nekaj kar smo videl že 2 leti nazaj. Kriminal. Grafa sploh nima kej dost veze, mam HD7950 3GB pa šteka za popizdit (napram drugim špilom, ki delajo brez vsake težave na max).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

matija14 ::

Igra je trenutno na Originu na voljo ZASTONJ!

LINK

kitl76 ::

Res je, hvala za opozorilo.

OvCa77 ::

Super igra, hvala za alert
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

abyssus ::

Hvala za informacijo. :)

kitl76 ::

Zakon zadeva 5x boljše od Rivals. MP ga seka :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC zašteka - blue screen

Oddelek: Strojna oprema
10894 (714) Riff
»

Razlika med Radeon HD7750 DDR3 proti DDR5

Oddelek: Strojna oprema
333795 (2965) FlamE#7
»

Katero grafično priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
459775 (9171) Riff
»

Katero grafično naj kupim?...predlagajte

Oddelek: Kaj kupiti
201559 (1247) xyxyxyxy
»

najcenejši komplet

Oddelek: Kaj kupiti
432186 (1586) Meizu

Več podobnih tem