» »

Program za narediti Intro(začetek) !

Program za narediti Intro(začetek) !

ThomasSGS ::

Ali obstaja kakšen program ki z njim narediš Intro in če se da da ima slovenski meni !


l.p.
vozilo

matonson ::

ThomasSGS ::

Ja ampak jaz imam win xp in za win xp je movie maker zelo slab. Jaz bi rabil movie maker 2012.

se da dobiti movie maker 2012 za win xp

Zgodovina sprememb…

BullDozer ::

Kar se tiče ustvarjanja intra oziroma uvoda, je to najlažje narediti s programom za animacijo (npr. Blender), tudi kakšen After Effects opravi delo dobro. Problem s temi programi je, da je potrebno predznanje za delo z njimi.

V tvojem primeru bi ti priporočal način, s katerim lahko izdelaš intro tudi z Windows Movie Makerjem (tudi v XP-ju). Na internetu (YouTube) poišči kratek posnetek ali animacijo, ki na kratko predstavlja tvoje delo, ustvarjanje. Nato preprosto ustvari prehod v črno ozadje ter na tej podlagi s kakšno izmed ustreznih pisav (dafont.com) izpiši naslov.

Kar se tiče profesionalnega izgleda, ti tega Movie Maker prav zagotovo ne zagotavlja, a je z nekaj občutka za izgled z njim mogoče narediti razmeroma dober uvod.

Pa veliko sreče pri ustvarjanju!
"The madman is a dreamer awake"
- Sigmund Freud

Map ::

Pripročam ti, da to narediš z After Effectsom. Je res težji program in nima slovenskega menija, ampak boš lahko z njim delal tudi ostale stvari in zelo kvalitetne. Na youtubu maš dost tutorialov tko da ne bi smel bit problem, ko ga pa enkrat mal naštudiraš pa kr gre. Lahko mi pošlješ pa ZS pa lahk jaz kaj naredim.

matonson ::

Mislim, da človek rabi nekaj za na hitro. Zato res ni potreben After Effects. Lepo ozadje, pisava ter primerna glasba pa je... Enostavno je večinoma boljše kot pa čudo od animacije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

After Effects - ideja za efekt

Oddelek: Programska oprema
271813 (1025) #000000
»

Programi za urejanje videa

Oddelek: Programska oprema
253548 (2658) noraguta
»

Program za delanje filma

Oddelek: Zvok in slika
246781 (3854) MiniProgram
»

Movie making?

Oddelek: Programska oprema
152679 (2482) Tear_DR0P
»

Editing videa pod Linuxom

Oddelek: Operacijski sistemi
372748 (2253) CaqKa

Več podobnih tem