» »

Outlast

Outlast

miraldi ::

Tole zgleda kar zanimivo. Panika, strah, beg vglavnem horror :)

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Good Guy ::

Upam da bo špil brez orožij (aka amnesia,phenumbra ipd...)

miraldi ::

Ja to bi blo top. Po trailerju sodeč nebo nobenih orožji. Mogoče edino kakšno hladno orožje ;)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

galu ::

Tole se mi zdi bolj podobno Pheneumbri, kot Amnesii (katera mi je bolj všeč). Noja, za prešpilat bo definitivno.;)
Tako to gre.

def0r ::

miraldi je izjavil:

Ja to bi blo top. Po trailerju sodeč nebo nobenih orožji. Mogoče edino kakšno hladno orožje ;)

Glede na to da so trupla specialcev naokoli se nebi cudil ce bi nasel kaksno orozje:)

--MiRaLdInJo ::

Kaj je sedaj z to igro? Nobenega napovedanega datuma izzida. Samo Q 2013 :|

Dua'L ::

Igra izide 4.septembra torej čez 3 dni kakšna so pričakovanja?




GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

tx-z ::

Zgleda scarry :D pa še delal mi bo na tem starm kompu :) bomo vidl :)
tx-z

miraldi ::

Grafika je kr švoh upam, da bo igralnost dobra pa brez hroščev. Drugače pa fajn zgleda tko horror bluzenje po psiho ustanovi >:D

Pa 15Eur na Steamu tudi ni drago.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Mitch ::

Po nekaterih podatkih naj bi bil Outlast prva igra z Unreal 4 pogonom. Po drugih podatkih pa naj bi spet šlo za dobri stari Unreal 3 Engine...

miraldi ::

Ima kdo že igro?

Teliso dobri:

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Izi ::

Na uradni strani je števec, ki pravi, da je še 6 ur do izida igre. Verjetno bo takrat možen dolpoteg tudi na Steamu.
Trenutno se je še ne da kupiti.
Zgleda kar zanimivo, čeprav kolikor vidim je ves čas potrebna ista taktika. Nek nag moški te naskoči v temi, potem bežiš in se skriješ, tisti nagec potem odide drugam in ti lahko napreduješ naprej do naslednjega perverzneža, ki te spet naskoči...
Naš "junak", pa je celo igro tako obziren, da se boji poškodovati tudi na pol gnilega zombija in vedno samo beži.
Grozljivka vsekakor je, vprašanje koliko je kaj zgodbe, če sploh kaj.

Je pa dokaj poceni, pa še samo za PC je, kar je vsekakor plus. Na novi PS4 jo mislijo drugo leto tudi predelati, in menda jo bodo novi lastniki PS4 dobili kar zastonj.

To naj bi bila prva igra, ki uporablja Unreal 4 pogon. Kar je pravzaprav precej čudno, da je neka indie igra prva, ki uporablja najnovejšo verzijo najbolj znanega pogona za igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Sem nabavil in moram reči, da tole pa sploh ni slaba igra. Sploh za 19 EUR.

Dejansko je huda grozljivka. Že leta se nisem med igranjem iger nikoli ustrašil, tukaj pa se mi je že nekajkrat skoraj ustavilo srce :D
Akcije ni nič, vse je v taktiki. Ko začne nekdo razbijati po vratih se moraš skriti v omaro še preden te hudobec zagleda, če te začne loviti je precej težko uiti, če pa te nekdo začne pretepati, pa ti pravzaprav ni več rešitve.
"first-person survival horror game" sicer pove bistvo, ampak na koncu vse skupaj deluje bolj kot miselna igra.
Prvič te vedno nekaj preseneti, tako da skoraj ponečediš hlače in obvezno umreš, potem pa stvar premisliš, narediš načrt in v drugo gre že laže, do naslednjega sovražnika, ki te spet naskoči iz najtemnejšega kotička in spet seveda umreš.

Grafika je povsem v redu, ampak bistvo igre je zvok, ki ves čas daje grozljivo vzdušje. Za pravo vzdušje je treba dati zvočnike bolj naglas, pa malo zatemniti sobo. Boš prestrašen kot že dolgo ne.

Omenil bi še, da tole za otroke nikakor ni primerna igra. Nasilje, kri, golota, preklinjanje, strašljivi trenutki, vsega je v obilnih količinah.
Za mladino pa tudi vprašanje, če jim bo zanimivo, saj smo mi tisti, ki nas preganjajo, ne ubijemo nikogar, vse čas se je treba skrivati pa še misliti je treba med igranjem.
Za odrasle pa zna biti tole odlična zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

deadzone ::

Grafika je zelo dobra, zvok še boljši. Včeraj sva z svakom igrala na TV vse na High pa na 5.1 tako da je blo vzdušje pravo. Res je strašna, je pa res da je potrebno veliko misliti in taktizirat, kar je kul :)
Nova Amnesia pa pride 10.9 tako nam ne bo dolgčas :)
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

galu ::

Vsekakor je potrebna kakšna pavza na uro, dve, med igranjem... Če ne, te igra čist zje*e (I know). :8)
Tako to gre.

Halfdead987 ::

To je precej bolj strašno od Amnesie. Že sam način odpiranja vrat naredi vse bolj strašno..

Sssaga ::

Evo, včeraj se nas je nekaj zbralo (tut pripadnica ženskega spola je bila zraven, vendar ni zdržala dolgo)



Z906, 5.1, 80+% volume. Pol pa zdrži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Good Guy ::

kaj so mi glupi tej filmčki..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

LitralSM ::

Halfdead987 je izjavil:

To je precej bolj strašno od Amnesie. Že sam način odpiranja vrat naredi vse bolj strašno..

Bojda opisovalci pravijo, da je tu vir straha nenadno skakanje nebogljenčkev, pri Amnesii pa forever alone stil.

jasa123434 ::

Ja tale igra je kar zaje*ana.
Res je dobro da je first person ;)

Dua'L ::

Outlast: Whistleblower



"Starting just before the events of the original game, Outlast: Whistleblower will take players on another horrifying journey through Mount Massive Asylum and into the depths of the human mind. As the whistleblower whose anonymous tip brought original protagonist Miles Upshur to Mount Massive on one fateful night, you'll encounter the experiments and abuse (conducted in the name of science, of course) that led to the asylum's downfall - in fact, your encounter may be a bit too close for comfort... Explore the asylum minutes before the slaughter, then experience the outbreak firsthand."

Izid.: TBA 2014
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

RejZoR ::

jasa123434 je izjavil:

Ja tale igra je kar zaje*ana.
Res je dobro da je first person ;)


Men itaq ni bilo nikol jasno kako so lahko 3rd person špili scary, ko pa gledaš neko tretjo osebo v hrbet. Al pa da gledaš iz oči karakterja, kar da bolj feeling, da se nekaj dogaja tebi osebno in je zato efekt dost bolj intenziven. Recimo skakanje Necromorphov na igralca me niti ne gane. Sej cvikneš, ko nekaj skoči nate iznenada, ampak ni pa enako kot npr ko ti alien v Aliens vs Predator skoči v fris in vidiš njegove čekane kako grejo proti tvoji glavi. Stvar perspektive in oddalejnosti od dogajanja igra veliko vlogo imo. In zato je men v horor špilih prva oseba najboljša opcija.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Še ena zelo podobna igra pride letos.

Daylight

Daylight Trailer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dua'L ::

Najbolj čakam na The Evil Within je že znan datum izida?

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

oo7 ::

Dua'L je izjavil:

Najbolj čakam na The Evil Within je že znan datum izida?




Mislim, da še ni. Povsod piše samo 2014 ne pa točnega datuma. Najbrž bo bolj proti poletju ali koncu leta:P

oo7 ::

Outlast: Whistleblower - Trailer

Dua'L ::

še 2 dni do izida moje top horror igre :)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Halfdead987 ::

In to je?

Dua'L ::

u mad bro? Outlast: Whistleblower -dlc :D
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Halfdead987 ::

In kje si to videl?

Pač release date

Zgodovina sprememb…

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

djabi ::

Je tudi na GOG-u. Rabiš pa osnovno igro.

http://www.gog.com/game/outlast_whistle...

miraldi ::

Tole pa absolutno kupim! Prvi del je bil bolano dober 8-)

Z veseljem podpiram take igre!
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

oo7 ::

Outlast 2 Confirmed By Red Barrels Co-Founder


http://www.hardcoregamer.com/2014/10/23...

RejZoR ::

Se Outlast igra podobno kot Alien:Isolation, torej da moraš bežat, se skrivat in podobno ter nimaš orožja? Zadevo sem pred časom kupil, pa je še nisem imel čas igrat. Ker če je podobno kot Alien se znam hitro spravit igrat, ker mi tak način igranja ful dogaja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

medenko ::

na grobo podobno da....tudi bežanja je dost...skrivanja pod posteljami, omare ipd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amnesia A Machine for Pigs

Oddelek: Igre
101200 (351) Zodiac
»

Outlast 2

Oddelek: Igre
151441 (668) scipascapa
»

Horror igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
567447 (5518) Sssaga
»

Resident Evil 6

Oddelek: Igre
172748 (2221) Gutjerez
»

The Walking Dead: Survival Instinct

Oddelek: Igre
234025 (3640) Jst

Več podobnih tem