» »

Odločitev med tremi nižjecenovnimi telefoni

Odločitev med tremi nižjecenovnimi telefoni

slowie ::

Ne vem, kako bi se odločil:

1. Nokia Lumia 710

2. Sony Xperia Go

3. Samsung Galaxy Ace

Nokia ima Windows Phone 7.5, ostala dva pa Android 2.3, zato prosim, če lahko pokomentirate še ta dva OS-a...

Pa hvala in lep pozdrav,
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

KoMar- ::

Xperia go

jnovak ::

Si jih kar pravilno razporedil. Sam bi se odločil za #1. Tudi #2 ni slaba izbira, #3 bi pa takoj izločil.

OS-i so bili že neštetokrat prekomentirani na ST. Down to personal preferences. Za 95 % uporabnikov ponujata oba sistema vse in še več, za ostalih 5 % pa itak še ni takega OS-a, ki bi zadovoljil njihove zahteve v celoti ;)

slowie ::

Kaj pri Nokii pomeni, da nima sinhronizacije z računalnikom? USB kabel pa ima...? Ne razumem. Ali to pomeni, da ima USB kabel samo za polnjenje, nima pa softvera za povezavo s PC-jem? Ali kaj?
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

amigo_no1 ::

Jebeni cloud sinhronizacija imho.

btw, telefon, ki stane 260/310/340 dalje v redni ceni ni ravno med nižjecenovnimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

slowie ::

@amigo_no1: Kaj pa vem, kakšen je nižjecenovni, ampak akcijska cena za recimo Nokio Lumio 710 je 150 EUR, kar je < 260 EUR. Bi rekel. 8-)
V primerjavi s telefoni, katerih akcijska cena je > 400 EUR, bi rekel, da pa vendarle je neka razlika v ceni.... Ne?
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

amigo_no1 ::

Nižjecenovni so zgornje 3 vrste:
http://www.mimovrste.com/katalog/search...

Ciklamen ::

Imo Nokia 710 če iščeš telefon ki je odziven, ki bo ostal odziven tudi po letu-dveh uporabe. Za Xperio-Go ne morem trditi kakšna je, ker je nisem še držal v rokah. Vglavnem, na hitro povedano: WP 7.5 odličen OS, vendar ga ne moreš modificirat (ala Modi kot so Cyanogen itd. za Android), aplikacij je zadosti (vsaj zame). Idi se malo poigrat s telefonom na kak mobitel/simobil center pa boš videl kako ti ugaja.
- End of the Post ->

SLO_Matej ::

slowie je izjavil:

Kaj pri Nokii pomeni, da nima sinhronizacije z računalnikom? USB kabel pa ima...? Ne razumem. Ali to pomeni, da ima USB kabel samo za polnjenje, nima pa softvera za povezavo s PC-jem? Ali kaj?

Seveda ima in celo brezžično sinhronizacijo s PC-jem. Vendar preko Zune Softwara.

Priporočam Lumio 710 med temi tremi. ;)

jnovak ::

slowie je izjavil:

Kaj pri Nokii pomeni, da nima sinhronizacije z računalnikom? USB kabel pa ima...? Ne razumem. Ali to pomeni, da ima USB kabel samo za polnjenje, nima pa softvera za povezavo s PC-jem? Ali kaj?

Še vedno lahko seveda prenašaš podatke, vendar ti jih ne sinhronizira, če jih prenašaš preko USB-ja (npr. sestanki v koledarju).

Kot je že amigo_no1 omenil - cloud synchronization:
Windows Phone OS doesn't support usual USB sync with Microsoft Outlook's Calendar, Contacts, Tasks and Notes as opposed to older versions of Windows Mobile with Desktop ActiveSync. Syncing Contacts and Appointments is done via a cloud-based service (Windows Live, Google, or Exchange Server) only. There's no way to sync this personal information directly from a computer to a Windows Phone and back.

blackbfm ::

jz bi vzel nokio, razen če maš kakšno extra veselje geekat po sistemu samem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

KoMar- ::

Vse je odvisno od tega, ali si želiš poganjati vse kul appse, o katerih je toliko govora ali samo rabiš telefon za surfat in govorit.

boro10 ::

Nokia, brezplačna navigacija, hiter OS. Meni samo oblika ne potegne :)
Pozdrav

nomad_soul ::

+1 glas za Nokio

sajmon ::

Sem lastnik Samsung Galaxy Ace-a. Izmed vseh omenjenih telefonov bi se odločil verjetno za Nokio in WP platformo. Sem pa pred časom na Ace-a namestil drug rom in je to povsem drug svet; tako z vidika odzivnosti, kot trajanjem baterije.

trnvpeti ::

sajmon je izjavil:

Sem lastnik Samsung Galaxy Ace-a. Izmed vseh omenjenih telefonov bi se odločil verjetno za Nokio in WP platformo. Sem pa pred časom na Ace-a namestil drug rom in je to povsem drug svet; tako z vidika odzivnosti, kot trajanjem baterije.

Kateri rom pa imas?
Kolk dlje ti traja baterija?

sajmon ::

trnvpeti je izjavil:

sajmon je izjavil:

Sem lastnik Samsung Galaxy Ace-a. Izmed vseh omenjenih telefonov bi se odločil verjetno za Nokio in WP platformo. Sem pa pred časom na Ace-a namestil drug rom in je to povsem drug svet; tako z vidika odzivnosti, kot trajanjem baterije.

Kateri rom pa imas?
Kolk dlje ti traja baterija?



StockLite v7.1.

Trenutno drži baterija 2 - 3 dni, prej je en dan.

mokasin ::

Xperie Go ne vzet. Po enem tednu sem moral uveljavljat stvarno napako zaradi neodzivnega ekrana in tipk.

kmetek ::

poglej še za nove PRESTIGIO telefone.

trnvpeti ::

kmetek je izjavil:

poglej še za nove PRESTIGIO telefone.

zgledajo zanimivo(dual sim)
samo manjkajo testi/reviewji

kmetek ::

Apofis ::

Galaxy Ace...kljub odsvetovanju na STju sem ga vzel...in nisem razočaran...malo je treba pazit na notranji pomnilnik...inštalirat par nujnih aplikacij...in deluje precej fajn...tut na original Rom-u...
Sonija bi se izogibu...

trnvpeti ::

kmetek je izjavil:

Prestigio MultiPhone, prihaja.

mogoce manjka(na hitro pogledal) edino flash za fotoaparat

slowie ::

Huha... Ste se pa razgorovili... :)

Se zahvaljujem. Očitno so Nokie Lumia 710 pri Mobitelu že razprodane... smrk smrk.
Ma so rekli, da se mi splača še malo počakati na nove modele z win8. Ampak tisto bo potem verjetno precej dražje, ne?
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

slowie ::

Kaj je pa narobe s tem:

HTC Desire C?
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

yayo ::

Zakaj ne Xperia Go?

keitai ::

Vzemi Xperio Go, če Nokie 710 ni več na voljo. Desire C je pa procesorsko dost podhranjen.

slowie ::

Kul. 8-)
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil Praznični paket: kateri mobilnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
193692 (2996) matobeli
»

Kateri mobitel za cca. 200EUR na Orto Smart ali Mingl 17

Oddelek: Kaj kupiti
232838 (2386) Wofk
»

Pomoč pri nakupu mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
10993 (708) Pro_moted
»

Kateri mobitel v rangu Galaxy Ace-a se še splača?

Oddelek: Kaj kupiti
4110117 (9436) mokasin
»

Nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
458159 (7616) Lonsarg

Več podobnih tem