» »

Kateri router

Kateri router

demon#666 ::

Pozdrav!

Kupujem router za domačo uporabo, budget imam okoli 120€.
Gledal sem: Linksys in Netgear. Kateri od sledečih je boljši nakup oz. če imate boljše predloge, so dobrodošli.

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

kuglvinkl ::

BEmo, a res rabiš za domačo rabo takšno mašino? Sam sem pred dvemi tedni zamenjal za nel TP-link za 25 eurov in mi traffic hendla enako dobro kot prejšnji Asus 500g.

demon#666 ::

Pač naložba. Doma imam use prevlečeno s kabli cat6 in bi rad prenos med pcji največjo možno hitrost. Pa še tiskalnik imam na nekoliko nerodnem mestu, zato rabim dobro wlan linijo. Trenutno imam siolov modem in definitivno ne služi namenu (počasni prenosi med pcji in wifi ni za hvalit).
Od pcjev imam prikopljeno: nas, domači pc in raspberry pi, pa imam še 2 prenosnika, ki sta večinoma priklopljena na žico (uporaba podatkov, ki so na nasu). Tako da če dobim kje gigabitne porte in zanesljiv wlan, za kaj nižjo ceno, je link dobrodošu.
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

nightbird ::

NeMeTko ::

Kaj če bi raje kupil gigabitni switch za žično povezane PC-je? Tako ne boš odvisen od routerja in njegovih prednosti oz. slabosti pri PC-PC komunikaciji.

amigo_no1 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Rias Gremory ::

Živjo,

Sam tudi iščem (brezžični) router vendar bolj poceni, ker zaenkrat ne bo nobenega serverja. Porti naj bodo 100Mb/s ali Mbit/s (pozabim razliko).
Dal bi tam nekje 30€. Zelo dobrodošli so tudi mnenja o routerjih ki jih že imate in se jih še da kupiti. Pa kako je z DLINK in TP link routerji?

Lep večer
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega WIFI Routerja

Oddelek: Omrežja in internet
134705 (4381) Sami
»

WIFI router + disk

Oddelek: Kaj kupiti
384495 (3751) m0LN4r
»

Linksys BEFSR41 router - (pre)pogost restart?

Oddelek: Strojna oprema
232124 (1933) patriot10
»

100Mbps/10Mbps ne deluje s polno paro

Oddelek: Omrežja in internet
266144 (5692) imagodei
»

Izbira wireless routerja za NAS

Oddelek: Omrežja in internet
122348 (2141) Silver

Več podobnih tem