» »

Najslabši izgovori vseh časov

Najslabši izgovori vseh časov

Unknown_001 ::

Evo!

Tu lahko napišete njslabše ali najbolj bedne izgovore ali odgovore, ki ste jih izrekli ali slišali.
Uživajte in prosim brez bolnih izjav!

Ne pozabite napisati situacije , da bomo vedeli za kaj se gre!

Primer:
- Prosim natisnite delovni list in ga jutri prinesite v šolo.
- Jao, jst ne morem ka mi je bele kartuše zmanjkal :D

freesty ::

Ti ga punca prvic vlece, ker se ti ne dvigne jo vprasas: "Se ti to pogosto dogaja?".

Blo bi boljs, ce bi odpru temo Najboljsi izgovori.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

Dr_M ::

Pojdite v kaksno temo o SSDjih in si preberite tiste poste, ki so proti SSDjem.
Je dovolj materiala za kaksen dan ali 2.

Unknown_001 ::

freesty je izjavil:

Ti ga punca prvic vlece, ker se ti ne dvigne jo vprasas: "Se ti to pogosto dogaja?".

Blo bi boljs, ce bi odpru temo Najboljsi izgovori.


Veš to je čist komercialna fora. Ljudje raje gledajo bedarije drugih kot pa kaj je kdo pametenga naredil. ;)
Ah ti časi današnji!

Mimogrede zaželjena bi bila večja mera dodajanja prispevkov kot komentiranje s strani drugih, tak da narod ješik na miso!:P

Mipe ::

Vsi gotovo poznamo tisti klasični "Pes mi je požrl domačo nalogo."

No, ko sem bil v srednji šoli in sem ravno pisal esej, sem šel po topel čaj (bila je mrzla zima, brr), ko pa se vrnem, je esej povsem razcefran (takrat smo še pisali na papir, častna taborniška!), maček pa zadovoljno prede v mojem stolu. Bilo je že prepozno, da bi nanovo napisal.

Prfoksa me je le debelo gledala, ko sem se izgovarjal na mačka, in mi vseeno napisala negativno. :(

freesty ::

Ce bi se men to dejansko naredlo bi nesu tiste scefrane strani v solo za dokaz. Saj vsebina se verjetno da toliko prebrat, da se vidi, da je legitimno.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Mipe ::

Po bitki je vsakdo general. :P

Dzanko ::

 Top 20

Top 20

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dzanko ()

Unknown_001 ::

Malce izvirnosti prosim.

Po netu zna vsak iskat.:)

figula ::

Prigoda z enim mojim direktorjem ni bila ravno izgovor. Bolj razlog - a je tako slab, da si zasluži priti na svetlo.

Me pokliče direktor k sebi. Naredi manjše predavanje o tem in onem, na koncu reče: "Plačo ti bom znižal." Odprem usta, da bi ga povprašala po razlogih, ko nadaljuje: "ker nisi storila nič proti svojim sodelavcem."

Pa sem usta zaprla in še isto uro iskala novo zaposlitev.

Unknown_001 ::

proti sodelavcem?

To pa je čudna utemeljitev

figula ::

Se je tudi meni zdelo ;(, zato sem pobrala šila in kopita.

Obstajajo vse sorte šefi - so tudi taki, ki želijo prenašati čenče in imajo svoje "ovaduhe" in izvajajo nemir in prepir med svojimi zaposlenimi. (bljek)

Dr_M ::

so tudi taki, ki želijo prenašati čenče in imajo svoje "ovaduhe" in izvajajo nemir in prepir med svojimi zaposlenimi.


Po mojih izkusnjah so predvsem taki.
Pa nima veze, izobrazeni in neizobrazeni, ko dobijo oblast, so vi butci.

Unknown_001 ::

Ajmo nadaljevat s temo da ne bomo prešli v druge skrajnosti:)

komar88 ::

Pri prvi uri zgodovine v SŠ smo dobili nalogo, da vsak nariše svoj grb. Naslednjo uro nam profesor seveda preglejuje nalogo. Sošolec, ki je ni imel je vzel samo prazen list in ga pokazal profesorju. On ga vpraša: Kaj to pomeni? Pa dobi odgovor: Obožujem sneg.

Pa še en moj:
Pri športni nisem imel opreme pa me profesor vpraša zakaj je nimam. Jaz mu pa odgovorim: Me noge bolijo za crknit, včeraj sem šel z kolesom na ...eeemmmmm...hmmm... Triglav! (prva stvar, ki mi je padla na pamet po 5 sekundnem razmišljanju) :D
MAN UTD <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: komar88 ()

krispe ::

To je enkrat v 3. letniku srednje šole izjavil sošolec:

Vedno je zamujal k prvi uri, pa ga je profesor vprašal zakaj vedno zamuja, pa je rekel, da ni mogel čez cesto zaradi prometa. :))
Živi pa 30m od šole.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Shegevara ::

v šoli smo imeli enega asocialnega čudaka. In vedno ko smo ga kam povabili, je rekel, da mora doma sobo pospravljat :|

komar88 ::

Shegevara je izjavil:

v šoli smo imeli enega asocialnega čudaka. In vedno ko smo ga kam povabili, je rekel, da mora doma sobo pospravljat :|

meni se je že tudi zgodilo, da sem moral kak beden izgovor najti, ker se mi ni ljubilo iti :D
MAN UTD <3

Robi :P ::

no tut js sm se spomnu enga: sma bla s sošolcem en 7 razred in sma konc oktobra zjutraj ob 7ih ( šla sma u šolo ) veselo metala piratke ;) in pridema skor do šole ko dama eno not v škarpo in pride mi razredničarka glih tedi je usekal :D
No pol naju vpraša od kod petarde in faracajg?
Sošolc pa petardo sma najdla na tleh faracajh sm pa js mel :D (prešno noč je lil ko iz škafa :D on pa petardo najdo na tleh :DDD ) no pač najo jo je takrat dobla na najbolj bednem izgovoru kar se ga morš spomnit :D

knesz ::

Shegevara je izjavil:

v šoli smo imeli enega asocialnega čudaka. In vedno ko smo ga kam povabili, je rekel, da mora doma sobo pospravljat :|

Zagotovo je nekaj narobe z vašo družbo, da je moral iskati take izgovore.

freesty ::

Sigurno je narobe nekaj z druzbo, on, posameznik, pa je normalen ja.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Venum ()

Redorange ::

Shegevara je izjavil:

v šoli smo imeli enega asocialnega čudaka. In vedno ko smo ga kam povabili, je rekel, da mora doma sobo pospravljat :|

M mi (še eden iz vipavske doline) smo razredničarki povedali po pravici,
smo zaspani in spimo, (smo blili v domu v Izoli)
vsak četrtek prva ura, bonton al biologija, se ne spomnim .
Od začetka je talala neopravičene, pol pa ko je videla da ni pomena je kar vse opravičla:D

Zgodovina sprememb…

Siddh ::

sošolec v osnovni ni imel zvezka pri matematiki in je začel, da mu je brat nalogo pojel
dejansko je vztrajal pri razlagi, dokler ni cel razred izbruhnil v smeh


Venum ::

freesty je izjavil:

Sigurno je narobe nekaj z druzbo, on, posameznik, pa je normalen ja.

Kaj če pa z nobenim ni nič narobe? Pač on se ni hotu družit z njimi in je meu vedno isti izgovor...Pač tej družbi bi že lahko postalo jasno da jim ubistvu pravi: Preveč bedni ste zame, rajši delam druge reči...

tpleko ::

Mipe je izjavil:

Vsi gotovo poznamo tisti klasični "Pes mi je požrl domačo nalogo."

No, ko sem bil v srednji šoli in sem ravno pisal esej, sem šel po topel čaj (bila je mrzla zima, brr), ko pa se vrnem, je esej povsem razcefran (takrat smo še pisali na papir, častna taborniška!), maček pa zadovoljno prede v mojem stolu. Bilo je že prepozno, da bi nanovo napisal.

Prfoksa me je le debelo gledala, ko sem se izgovarjal na mačka, in mi vseeno napisala negativno. :(

po spominu bi komot še enkrat napisal v minimalnem času.

tpleko ::

Venum je izjavil:

freesty je izjavil:

Sigurno je narobe nekaj z druzbo, on, posameznik, pa je normalen ja.

Kaj če pa z nobenim ni nič narobe? Pač on se ni hotu družit z njimi in je meu vedno isti izgovor...Pač tej družbi bi že lahko postalo jasno da jim ubistvu pravi: Preveč bedni ste zame, rajši delam druge reči...

če bi bil resnično asocialen bi rekel samo "ne". če jim govoriš izgovor to pomeni, da le nisi tako asocialen. :)

bdoxx ::

kaj ti bo torba, če maš kolo....

Šimpanz ::

Kolega v srednji šoli je skoz zamujal v šolo. Najboljši izgovor je bil da je moral avtobus (LPP) na bencinsko črpalko natočit bencin zaradi česar je zamudil.

PINki ::

Ali pa, da je vlaku guma počila.

Mipe ::

Spomnim se enega, ki se je izgovoril, da je doma pozabil prižgano pečico in se je moral vrniti domov. Bila je prva ura.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

xCore ::

Znanec (nekje 60+let) nekaj čez polnoč za novo leto vozi avto pijan. Ustavita ga policaja in ga vpraša eden od policajev kam je namenjen. On v paniki ne ve kaj bi reko in izjavi: Ikebano nesem na pokopališče.

Policaj se začne smejat in se dere proti policijskem avtu: PRIDI SEM POSLUŠAT KAJ JE TOTI REKO.

Seveda je bil pridržan ampak policaja sta se pa nasmejala :)

True story by the way :)
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

tpleko ::

bi moral odgovoriti: nisem nameraval voziti zato sem se napil ampak me je brat poklical, da je padel v jašek ob cesti in si polomil obe nogi in zdaj ga iščem. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študentski dom v rožni ali mestnem logu, ki je vstopil v 21. stoletje

Oddelek: Šola
487580 (6075) Meizu
»

Največje bedarije ali smešni dogodki ki ste jih kdajkoli videli ali doživeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9114273 (9746) Unknown_001

Tih človek po naravi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7413584 (11809) Gandalfar

Več podobnih tem