Forum » Šola » 3.vpis na fakultete
3.vpis na fakultete
valuk ::
Lahko pošljem vpisnice na dve fakulteti(podobna smer študija) in se v primeru da sem izbran na obeh vpišem samo na eno? Mislim, ne bo težav če pošlem po dve vpisnici glede vpisa?
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Službene norme (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 12595 (10864) | Gladi |
| » | Subvencija za študentski domOddelek: Šola | 3282 (2897) | xardas |
| » | WebCampLjubljanaOddelek: Novice / Ostalo | 7237 (5748) | jype |
| » | vpisnica na fakultetoOddelek: Šola | 1947 (1839) | schnobel |
| » | Vpis v visoko strokovno šolo - pozabil EMŠOOddelek: Loža | 1869 (1382) | Ejsi_Disi |