» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
95 / 99
»»

kixs ::

Pocakaj na crni petek ;)

mat xxl ::

Kdaj bo črni petek ?

Kupujem Braun brivnik Braun serije 9 PRO in +, so šele par mesecev zunaj ta z +. Pri nas na Mimovrste dokaj ugodna cena 360 eur, za Slovenijo, v Nemčiji enak 280 eur + poštnina.

V bistvu mi je vseeno če ima ali nima čistilne postaje, ker lahko od starega modela uporabim. Ker ja imam ta brivnik že ene 15 let bila v garanciji že zamenjana cela glava motor, še vedno deluje, samo, ja bi imel rezervo, zanimivo še vedno 1 baterija pa drži tam po 3 tedne ....

Torej Braun 9 pro +, če kdo zasledi, kako top akcijo.

49106 ::

"Črni petek" imajo že danes v bigbangu in v mimovrste :)) :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

BorutK-73 ::

črni petek je dan za zahvalnim dnem ki je četri četrek v novembru

24.11.

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

Včeraj sem dobil svojo belo Logitech mx master 3s. Prišla je iz IT amazona (naročena na DE) preko Pošte Slo iz Brnika.
Po tem, ko sem namestil Logi Options+ in si jo nastavil kot mi paše (predvsem default DPI je premajhen), sem precej zadovoljen. Ženi so pa najbolj všeč tihi kliki.

ps. Pa všeč mi je, da s horizontalnim koleščkom lahko nastavljam volumen, v Excelu recimo dela pa scroll po stolpcih.

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Js sem si neki gumbe nastavljal, uporabljam pa samo klasicne 3 s scrollerjem... mogoce se kdaj navadim...

pero50 ::

pri logitechu je najboljša stvar nastavljanje glasnosti na miški. Sprogramiraš na gumb in potegneš gor ali dol. Si ne predstavljam več tega brez miške :D

TrumpDonald ::

delavec44 je izjavil:

Včeraj sem dobil svojo belo Logitech mx master 3s. Prišla je iz IT amazona (naročena na DE) preko Pošte Slo iz Brnika.
Po tem, ko sem namestil Logi Options+ in si jo nastavil kot mi paše (predvsem default DPI je premajhen), sem precej zadovoljen. Ženi so pa najbolj všeč tihi kliki.

ps. Pa všeč mi je, da s horizontalnim koleščkom lahko nastavljam volumen, v Excelu recimo dela pa scroll po stolpcih.


Ah, jaz sem sele zdaj videl, da sem rabljeno vzel... sicer pise "sehr gut", se mi zdel da nekaj ni kul s to ceno (76 eur)

delavec44 ::

Moja je nova kot je pisalo za 81€. Če bi dobil rabljeno za 20€ manj, kot nekaj srečnežev v tej temi, bi vzel rabljeno.

bajsibajsi ::

Redragon K615-R Elise Wired Rainbow Backlit Mechanical Keyboard Ultra-Thin 61 Keys Blue Switch German Layout-Black, s popustom nekje 35 eur, naj bi prisla s Polske https://www.geekbuying.com/item/Redrago...

recmajkemi ::

Ne vem ali pride piščanec skupaj s salmonelo in kaj točno leži v ozadju izdelave Gavde. Ampak to je konkretna pocenitev obeh živil. Sliki sta narejeni konec prejšnjega tedna.


V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

nomad_soul ::

Izdelka spadata pod košarico osnovnih živil, ki se prodajajo pod ceno, da lahko rečejo da ni inflacije.

tikitoki ::

Piscancji file 3 EUR/Kg? To je napaka. Pri siru pa verjetno tudi.

Bellzmet ::

@mat xxl: pa so pri Braun čistilne naprave za brivnike OK, se splača dat npr 40 eur več samo zaradi čistilne naprave?

recmajkemi ::

nomad_soul je izjavil:

Izdelka spadata pod košarico osnovnih živil, ki se prodajajo pod ceno, da lahko rečejo da ni inflacije.

Spremljam cene omenjenih živil, ker ju pač kupujem in ravno ta Gavda se giblje med 5,5 ter 6,x v zadnjih mesecih. Ker sem tudi kupec piščančjih filejev vem, da že dve leti nisem opazil nikjer pod ~7,3€/kg, mogoče kak cent manj v kaki akciji sicer so piščančji fileji do 18€/kg

tikitoki je izjavil:

Piscancji file 3 EUR/Kg? To je napaka. Pri siru pa verjetno tudi.

Za piščanca priznam, da ni moja slika in ne vem kako so obračunali, na Sparovi spletni strani ne duha in sluha o čem podobnem. Gavde sem pa neke 3 kg dobil po tej ceni in je sedaj na hladnem v zmrzovalniku. Tudi datum uporabe je bil primeren, konec decembra.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

tikitoki ::

recmajkemi je izjavil:

nomad_soul je izjavil:

Izdelka spadata pod košarico osnovnih živil, ki se prodajajo pod ceno, da lahko rečejo da ni inflacije.

Spremljam cene omenjenih živil, ker ju pač kupujem in ravno ta Gavda se giblje med 5,5 ter 6,x v zadnjih mesecih. Ker sem tudi kupec piščančjih filejev vem, da že dve leti nisem opazil nikjer pod ~7,3€/kg, mogoče kak cent manj v kaki akciji sicer so piščančji fileji do 18€/kg

tikitoki je izjavil:

Piscancji file 3 EUR/Kg? To je napaka. Pri siru pa verjetno tudi.

Za piščanca priznam, da ni moja slika in ne vem kako so obračunali, na Sparovi spletni strani ne duha in sluha o čem podobnem. Gavde sem pa neke 3 kg dobil po tej ceni in je sedaj na hladnem v zmrzovalniku. Tudi datum uporabe je bil primeren, konec decembra.


Kako se obnese zamrzovanje sira?

Obcasno kaj prodajo pod ceno zaradi napake pri vnosu cene. Obcasno pa imajo kaksno dobro akcijo.

delavec44 ::

Sem tudi v Sparu videl gavdo za neko podobno smešno ceno ampak so bile škatle že prazne, samo listek s ceno je ostal. Ni bila s-budget.

recmajkemi ::

tikitoki je izjavil:


Kako se obnese zamrzovanje sira?


Za mojo vrsto uporabe čisto ok saj ga le malo naribam v jedi kjer se stopi, najpogosteje v jutranja jajčka, to lahko naredim tudi z zmrznjenim ker tekstura ni pomembna. Občasno kako rezino v sendvič za kako celodnevno hribolazenje/smučanje, narezkov sicer ne delam ampak se ta sir čisto ok tudi reže, ko je povsem odtaljen. Meni je ta idealen saj so 250g ravno pravšnje enote, da vsake toliko vzamem naslednjega iz zamrzovalnika.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

bozicek ::

Ta Gauda je v Lidlu velikokrat po tej ceni
Jo dostikrat kupim, ker je majhna paknga in se ne valja po hladilniku ko se odpre za tamalo ko si zaželi sira
Darila letos samo za poredne

recmajkemi ::

Kupujem jo že par let in nikoli še ni bila tako poceni. V aplikaciji jo imam na dvanajstih računih od lanskega decembra in se cena giblje med 1,31 in 1,59€/kos. Mogoče je to lokalna reč kakega Lidla, to sem zasledil v Domžalskem v katerega sicer ne zahajam.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

mat xxl ::

Bellzmet je izjavil:

@mat xxl: pa so pri Braun čistilne naprave za brivnike OK, se splača dat npr 40 eur več samo zaradi čistilne naprave?


Jaz mislim, da ja, čeprav sem sam vedno najprej na roko opral potem pa še tam, je kartuša dalj trajala.

Nikonja ::

BF akcije pri nas so itak dokazano nateg, ker sem par let sledil cene za določene izdelke in lepo vidiš kako nategujejo folk. Primer LG OLed pri MimoV v Septembru cena 1100, potem jo dvignejo sred Oktobra na priporočeno cca 1600, in TADAAA sredina Novembra BF akcija za 1100 in lepo še nalimajo "izjemna BF akcija -30%" !!!! Ker se mi ni mudilo počakal še en mesec in je sred Decembra kupil za 950.

Pri Amazonu je fajn ker lahko dodaš "keepa" vtičnik in lepo vidiš kako se cena giblje v zadnjem letu in pri večini lahko pogruntaš kdaj bo spet znižana cena.

BRBR ::

recmajkemi je izjavil:

Ne vem ali pride piščanec skupaj s salmonelo in kaj točno leži v ozadju izdelave Gavde. Ampak to je konkretna pocenitev obeh živil. Sliki sta narejeni konec prejšnjega tedna.





Odkupna cena mleka je po 0.43E (www.stat.si). za kilo sira ga rabiš 10-12 l, t.j.
namanj 4.3 E/kg sira je samo mleko.
Po 2.66/kg sira, je lahko samo ausšus.
Never underestimate the power of idiots in large groups.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

delavec44 ::

Danes sem dobil gavdo v Lidlu po 0,52EUR 250g (prej je bila 0,66EUR). Meni ni nič jasno ampak kul za to temo.

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Takole na prvo bi rekel, da je razlogov lahko več... spraznit neke odvečne zaloge... drugače pa kolega, ki je delal kot nabavnik pri enem izmed večjih trgovskih centrov... oni si lahko v vsakem trenutku privoščijo dat par izdelkov pod ceno... ker tako notri spravijo pri ostalih 20.000 izdelkih, poleg vsega, poznam zelo malo ljudi, ki bi šlo potem ven samo z enim piščencem, da ne rečem 250g gavde... bi pogledal mogoče na to gavdo tudi, kako je z rokom uporabe.

Sicer pa so siri iz leta v leto bolj shitty.... mer prav zanima, koliko ima nek povprečen sir dejanskega deleža mleka, kot bi ga imel, če bi bil proper.

Ma, tudi bučno olje dobiš za 3€... pa se lahko spet pogovarjamo o deležu... jaz moram dat 15-18€, da mi znanec iz Prekmurja prinese proper bučno olje, pa je tako praktično pri vseh stvareh... olivno olje... salame... sokovi... nešteto...

J.McLane ::

V EU je scena s siri in olivnimi olje še kolikor toliko ok, kaj imajo Američani je pa res čisti teksas, tam baje moraš dat 25$ za proper olivno olje, pri nas lahko kupiš Bio Italjanskega ali Grškega v Hoferju za 10€/l.

Bučno olje pa ne vem kje je točno fora, Petovar ima enega cenejših (11€/l), po drugi strani pa kakšen Kocbek ti bo zatrjeval, da je nemogoče da bi bila cena pod 20€/l. Ali eden goljufa ali pa drugi nateguje s ceno, verjetno obojega po malo.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Bellzmet ::

"kupiš Bio Italjanskega ali Grškega v Hoferju za 10€/l."

Notri je pa mešano olje iz vseh vetrov.

Kurzweil ::

Nedolgo nazaj sem gledal teste olivni olj, mogoče od Zveze potrošnikov Slovenije, se ne spomnim. Teksti so bli res pisani, neglede na ceno... na RTVju je nedavno bil tudi dokumentarec o italijanskih olivnih oljih in kakšen "science" stoji za tem, kak čim bolj fejkat olivno olje, da ima še vendarle nek delež, vonj in okus.

Bi rekel, da pri nekem medu, olivnem olju, bučnem olju je stvar že prišla praktično do tega nivoja, da blage veze nimaš kaj kupuješ. Jaz imam to srečo, da imam local dealerja s primorske za olivno volje, kjer sem že prisustvoval in videl, da je stvar proper, isto velja za bučno olje... jaz verjamem, da je cena cca 15€/l bučnega olja normalna cena... tudi tu sem prisustvoval in če se prev spomnim, je možakar dejal, da za liter normalnega bučnega olja, rabiš on te velik "hobok od Jupola" čistih bučnic... zdej pa še to spravi v olje...

Jaz v bučna olja, olivna olja, med in še miljon stvar iz trgovine ne verjamem... pred dnevi, ko sem rabil olivno olje, sem kupil "pod prisilo" nekega za 15€ od Gee v Tušu, sem prepričan, da v tem ni niti pol olivnega olja. Stvar nima vonja, ne barve in niti malo ne greni, kar mora.

Bellzmet ::

J.McLane ::

Verjamem da so prevare, ampak da je kar vse na trgu prevara pa ne verjamem. Sem gledal tisti dokumentarec in težko rečeš da je en razkrinkan primer kar enako stanju vse oljarske industrije.
Če v to tako močno verjameš, naredi racijo v eno izmed tovarn, lahko začneš pri tem 100% bučnem olju, ki je med cenejšimi:
https://petovar.com/bucno-olje-petovar

Nalepko ekološke pridelave ne dobiš kar tako na lepe oči, dejansko je neka kontrola in preverjanje. In bolj verjamem tej nalepki, kot nekemu lokalnemu kmetu, ki hodi po avtokampu in ponuja domače olje v steklenicah brez nalepk turistom.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Bellzmet ::

No tudi npr. Petrovar uporablja bučna semena "evropskega porekla". In kdo sedaj izvaja kontrolo, da so vse surovine, ki jih uvozijo ekološko pridelane in z vsemi certifikati?

Itak smo videli sedaj v medijih, da se praktično zanemarljiv delež hrane testira preden pride na police.

Utk ::

Jaz sem slišal, da se da vino tudi iz grozdja delat, je to res?

nomad_soul ::

Košarica osnovnih živil, katere prodajajo pod ceno...

 Košarica

Košarica

J.McLane ::

Bellzmet je izjavil:

No tudi npr. Petrovar uporablja bučna semena "evropskega porekla". In kdo sedaj izvaja kontrolo, da so vse surovine, ki jih uvozijo ekološko pridelane in z vsemi certifikati?

Itak smo videli sedaj v medijih, da se praktično zanemarljiv delež hrane testira preden pride na police.


Petovar ni eko olje, ja dobava semen je vprašljiva in od tu verjetno nižja cena. Kocbek se recimo hvali, da uporablja 100% samo slovenska semena, cena 29 €/l.

Na eko nalepko sem pozoren pri oljčnem olju, cena je ponavadi 10-12 €/l
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

tikitoki ::

J.McLane je izjavil:

Verjamem da so prevare, ampak da je kar vse na trgu prevara pa ne verjamem. Sem gledal tisti dokumentarec in težko rečeš da je en razkrinkan primer kar enako stanju vse oljarske industrije.
Če v to tako močno verjameš, naredi racijo v eno izmed tovarn, lahko začneš pri tem 100% bučnem olju, ki je med cenejšimi:
https://petovar.com/bucno-olje-petovar

Nalepko ekološke pridelave ne dobiš kar tako na lepe oči, dejansko je neka kontrola in preverjanje. In bolj verjamem tej nalepki, kot nekemu lokalnemu kmetu, ki hodi po avtokampu in ponuja domače olje v steklenicah brez nalepk turistom.


So preverjali te certifikate v tujini, v tistem primeru za kakav. So ugotovili, da niso certifikati vredni piskavega oreha.

J.McLane ::

A to je bilo objavljeno na tiktok? Vir?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

recmajkemi ::

nomad_soul je izjavil:

Košarica osnovnih živil, katere prodajajo pod ceno...

 Košarica

Košarica


Če ta tabela drži zgleda, da si imel prav in sem res naletel na izdelka, ki sta uporabljena za manipulacijo cene košarice...
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

stjan ::

Lep pozdrav
Ali se bodo grafične kartice (ranga ca 200-250 eur) kaj pocenile v kratkem, ali je vseeno kdaj kupim?

tikitoki ::

recmajkemi je izjavil:

nomad_soul je izjavil:

Košarica osnovnih živil, katere prodajajo pod ceno...

 Košarica

Košarica


Če ta tabela drži zgleda, da si imel prav in sem res naletel na izdelka, ki sta uporabljena za manipulacijo cene košarice...


HOFerjeva kosarica je cudno draga, v veliki meri zaradi primerjava popolnoma neprimerljivih kosov in kolicine mesa.

Verjetno nacrtno, ker nihce ni tako mongoloiden, da ne bi razumel problema.

Okapi ::

nomad_soul je izjavil:

Košarica osnovnih živil, katere prodajajo pod ceno...

 Košarica

Košarica


Mercatorjeva košarica je še 10% cenejša, če kupuješ v petek ali soboto in nakupiš za 30 evrov robe.
Goveji zrezki so pa 25% cenejši, če jih kupiš v sredo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

geofull ::

Kje dobite jabolka 2kg za 0,59eur? V mercatoriju? Nisem še videl...a to je treba prodajalko vprašat, da te pelje v poseben kotiček?

kixs ::

To je samo na tisti dan, mislim uro, ko delajo popis :lol:

bajsibajsi ::

"ChatGPT For Dummies ($12.00 Value) FREE for a Limited Time" https://dealnews.tradepub.com/free/w_wi...

00mare00 ::

nomad_soul je izjavil:

Košarica osnovnih živil, katere prodajajo pod ceno...

 Košarica

Košarica



te cene so res malo presenetljivo nizke. Cene res spremljam in se za vsak malo večji nakup dobro pripravim. V večini kupujem v sparu in piščančje meso je vedno okrog 4€ /500g. V akcije je meso pred istekom roka ko je 2€ za to kilažo.
Mleko za 0,62€ je tudi poceni. Ga še nisem videl v sparu, pa kupujem vsak teden 12L mleka, ker so otroci veliki porabniki :)

To morajo biti neke posebne akcije ki imajo zelo omejeno količino, ali pa jaz ne znam več gledat na cene

tikitoki ::

Vceraj so imeli v Lidlu akcijo na mleko -50% in je bilo 69 centov na liter. Se strinjam, da so cene v kosarici kar nekaj. Mogoce je nacrtno, mogoce zaposlujejo nesposobneze. Kar je jasno, je, da je primerjava popolnoma nekoristna.

J.McLane ::

Jaz sem pa nekaj tednov nazaj res opazil to sveže mleko Zelene doline v Sparu, nikjer ni bilo kakšne oznake, da gre za kakšno posebno akcijo, sem se že spraševal ali gre za napako, no sedaj je jasno da se gredo "optimizacjo" te košarice :)) Nekaj dni nazaj ga niso imeli, samo nalepka in prazno zadaj.

12 litorv mleka na teden? A to imaš 6 otrok? Naša dva ga spijeta kvečjemu 3 litre na teden. Se pa izogibam nakupu UHT mleka, včasih ja, ampak skušam kupovat sveže mleko.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

kixs ::

4TB Lexar NM790 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D-NAND TLC (LNM790X004T-RNNNG) za 189EUR (DE)
https://www.mindfactory.de/product_info...

Ne rabim. Vendar me vseeno mika kak dober 4TB NVMe... najraje WD Black. Cakam na Black Friday/Cyber Monday. Poleti je bil ze za 230EUR :lol:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

MrStein ::

nomad_soul je izjavil:

Košarica osnovnih živil, katere prodajajo pod ceno...

 Košarica

Košarica


Kilo kruha za 50 centov?
Tisti, ki ga kupuješ pa je 2..2,50 EUR.

Lep nateg ta košarica.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

tikitoki ::

REs je.

Magic1 ::

V teh košaricah so res nekatere pravljične cene, ki se v realnosti še dvojne ne dobi v trgovini.
Magic
««
95 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48365310 (39236) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144549 (64231) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31799541 (57420) vonmimek

Več podobnih tem